Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

57 Pages«<5152535455>»
Options
Go to last post Go to first unread
balkanbomber  
#1041 Posted : Tuesday, November 12, 2019 4:00:10 PM(UTC)
balkanbomber

Rank: Advanced Member

Was thanked: 359 time(s) in 195 post(s)
nisam upucen u cijelu situaciju s Nofrxem i ostlim incidentima, ali poznavajuci balkan i nas mentalitet mogu si mislit da lik
sjedi doma ili u kaficu i hvali se kako je "izhebao" cijeli forum, kako su svi popusili foru, kako je pametan, kako su svi glupi,
da je se samo zezao itd....

umjesto da se upita sta se to mora desiti u zivotu da odrasli covjek ide to raditi, i to ne jednom da kazes da se mozda
zainatio pa sad ide nekog napast, nego godinama u netu na jednoj stranici paralelno guras nekoliko alter-ego da bi
mogao nekom broju nepoznatih ljudi prodavati svoje neke ideje i mozes ih pobijedivati u virtualnoj raspravi...
znam da se to na hrvatskom ne moze tak prevesti, ali na njemackom bi pitako koliki kurvin sin moras biti da
bi to radio skoro jedno cijelo desetljece, i onda se cudimo kad neka budala ima roba godinama, pa koliko
psihopata seta po ovom svijetu i cudno je da se ne desava jos vise sranja...
PederiFafajteSi))
thanks 1 user thanked balkanbomber for this useful post.
Neodgovorni on 11/12/2019(UTC)
fanatic  
#1042 Posted : Tuesday, November 12, 2019 4:25:51 PM(UTC)
fanatic

Was thanked: 1603 time(s) in 930 post(s)
mene samo zanima koliki retard moraš bit da imaš 6-7 profila Emocija18

al s druge strane mu skidam kapu. ja se ne mogu na ovaj forum ulogirat preko mobitela jer nemam pojma koja mi je šifra, dok pajdo ladno vodi višeprofilni forumaški život Emocija18 Emocija18 Emocija18
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
thanks 1 user thanked fanatic for this useful post.
Hendo on 11/13/2019(UTC)
hamush  
#1043 Posted : Tuesday, November 12, 2019 4:32:05 PM(UTC)
hamush

Was thanked: 1803 time(s) in 999 post(s)
Originally Posted by: balkanbomber Go to Quoted Post
nisam upucen u cijelu situaciju s Nofrxem i ostlim incidentima, ali poznavajuci balkan i nas mentalitet mogu si mislit da lik
sjedi doma ili u kaficu i hvali se kako je "izhebao" cijeli forum, kako su svi popusili foru, kako je pametan, kako su svi glupi,
da je se samo zezao itd....

umjesto da se upita sta se to mora desiti u zivotu da odrasli covjek ide to raditi, i to ne jednom da kazes da se mozda
zainatio pa sad ide nekog napast, nego godinama u netu na jednoj stranici paralelno guras nekoliko alter-ego da bi
mogao nekom broju nepoznatih ljudi prodavati svoje neke ideje i mozes ih pobijedivati u virtualnoj raspravi...

znam da se to na hrvatskom ne moze tak prevesti, ali na njemackom bi pitako koliki kurvin sin moras biti da
bi to radio skoro jedno cijelo desetljece, i onda se cudimo kad neka budala ima roba godinama, pa koliko
psihopata seta po ovom svijetu i cudno je da se ne desava jos vise sranja...

neznam dal kontas, ali ti si u ovom postu jebeno opisao ne jednog nego najvj 2-3 forumasa ovdje...

brijem da je svima sa iskustvom jasno da su vec dobro znani veterani ratova klonova dobili jebenu konkurenciju.

jos na Nokautu i na UF Forumu smo se znali cuditi kakav to pacijent trebas biti da stvaras gro accountova da ti hlade muda i pisu hvalospjeve...
to je bilo prije 15 godina.

U to doba su se klonovi stvarali kada god bi zagustilo... dosli odnikud da ulete u raspravu i ili napadnu nekoga ili daju podrsku drugom iz vedra neba... bilo je vise nego ocito... no ipak jedan je bio najjaci...
glumio je srbina i povodom neke tada relevantne rasprave se zapitao:

"Hristosa mu, pa gde toga ima?" Emocija1 Emocija1 Emocija1

Ima ima... i to 10 godina kasnije tu na PFS forumu na zalasku karijere... jer neki jednostavno ne mogu bez foruma jer im ti virtualni identet(i) koje stvaraju imaju veca muda, bolji drustveni zivot i nadasve karaju vise od njih samih IRL.

Iluzija virtualnog jebaca i frajera je neophodna jer je to ujedno i jedini nacin da sebe manifestiraju kao takvoga jer sve ostalo u njihovom zivotu ukazuje na potpunu suprotnost.

Reaktivac  
#1044 Posted : Tuesday, November 12, 2019 5:22:15 PM(UTC)
Reaktivac

Was thanked: 1096 time(s) in 816 post(s)
Originally Posted by: hamush Go to Quoted Post
neznam dal kontas, ali ti si u ovom postu jebeno opisao ne jednog nego najvj 2-3 forumasa ovdje...

brijem da je svima sa iskustvom jasno da su vec dobro znani veterani ratova klonova dobili jebenu konkurenciju.

jos na Nokautu i na UF Forumu smo se znali cuditi kakav to pacijent trebas biti da stvaras gro accountova da ti hlade muda i pisu hvalospjeve...
to je bilo prije 15 godina.

U to doba su se klonovi stvarali kada god bi zagustilo... dosli odnikud da ulete u raspravu i ili napadnu nekoga ili daju podrsku drugom iz vedra neba... bilo je vise nego ocito... no ipak jedan je bio najjaci...
glumio je srbina i povodom neke tada relevantne rasprave se zapitao:

"Hristosa mu, pa gde toga ima?" Emocija1 Emocija1 Emocija1

Ima ima... i to 10 godina kasnije tu na PFS forumu na zalasku karijere... jer neki jednostavno ne mogu bez foruma jer im ti virtualni identet(i) koje stvaraju imaju veca muda, bolji drustveni zivot i nadasve karaju vise od njih samih IRL.

Iluzija virtualnog jebaca i frajera je neophodna jer je to ujedno i jedini nacin da sebe manifestiraju kao takvoga jer sve ostalo u njihovom zivotu ukazuje na potpunu suprotnost.

Hah... godine prolaze, ali hamusko ostaje isti. Emocija1

Dvije su mogućnosti: službene vlasti žele rezultate istrage zadržati za sebe ili nemaju konkretno ime ? Dakle, u trenucima kada smo promišljenom analizom dvaju nezavisnih istražitelja, na dobrom tragu da vidimo jeli "clone wars" vodi do izvjesnog moderatora ili ne; što radi žuti ? Emocija18 Pokušava opstruirati istragu u pogrešnom smjeru, a možda tako zametnuti tragove... Emocija17

Kada bolje razmislim, zna se tko 20-tak god. arhivira stare upise, tko ima pohranjene arhivske baze screenshotova i tko iza maske "tak otkačenog", hodočasti po satirično-polusotonskim maskenbalima i sl... Ne mogu se sjetiti još nekoga tko je zastrašujuće prijetio "iskapanjem očiju" i sl. ? Što je izazvalo zgražanje i šok na forumu. Našlo bi se možda primjesa sociopatije... Emocija22 Medjutim, ljudski je opraštati pa dotičnome na dušu. Pray

Tako da, imajući u vidu "predanost" kao dugogodišnjeg zapisničara i arhivskog čuvara, moguće da je kloniranje iz tog pravca ? Valjalo bi to pozorno istražiti ?

Kad smo već kod zahtjeva za amnestijom, mislim da bi i mark trebao dobiti pomilovanje kao žrtva zavjere, a ne samo spomenuti nofrx, koji ipak nije znao nositi se s jedinicama klonova, koji su ga eliminirali.

Zato je jako bitna KW škola da bi naučili kako klonove odvratiti ili neutralizirati, ali morate sami izabrati profesora; jer jedan se zasitio prosvjete pa je sklon opijatima, a drugi proživljava ponovnu mladost. Dancing

Edited by user Tuesday, November 12, 2019 5:41:36 PM(UTC)  | Reason: Not specified

DjomlaKS  
#1045 Posted : Tuesday, November 12, 2019 5:43:24 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 1471 time(s) in 1032 post(s)
Ne stoji usporedba Hamush., npr. Reaktovi klonovi koji su mu govorili da je najjaci i najljepsi, nisu napravili nikakvu stetu, pa i svi ostali klonovi koje forumi pamte., jer cim bi postali dosadni bili bi brisani i sve 5, a glavni nick suspendiran neko vrijeme

Ovo je sad dosta ozbiljnije jer je lik razjebao cijeli forum, i to godinama. A najgore od svega sto se prema mnogima krije medju modovima, tako da pravila igre nisu bila nimalo fer.
Ne znam samo zasto je daljnja istraga obustavljena Emocija22
thanks 1 user thanked DjomlaKS for this useful post.
dr jupidu on 11/14/2019(UTC)
User is suspended until 5/10/2025 10:41:53 PM(UTC) Frankie 80  
#1046 Posted : Tuesday, November 12, 2019 5:43:57 PM(UTC)
Frankie 80

Rank: Newbie

Ajmo ljudi dragi.

Ovdje Chiodo ,
Da imao sam par usera ali nisam jedini i tu neki kaj me prizivate imate isto i zaboravljate da ip adresu lako vidim.
Neki ste primirili .Pa i oni koji druge prijavljuju.

To sam radio jer mi je bilo dosadno na forumu i htjeo rasprave malo uzburkat.

Vidio sam sve vaše napise , nisam kurvin sin, bolesnik , manijak i sve ostalo. Sasvim sam ok i radim sa webom pa znam pomalo o ovim forama. Iskreno imam višak vremena. Čak volim ljude promatrat kako reagiraju. Ništa strašno i Hamush mudar je to dobro napisao. Ja to vidim lako.

Nema nikakva moderatora koji je pisao u moje ime i to odgovorno tvrdim. Radite neki lov na vještice a niti govora o tome. Sve sam ja koristio.

Ne želim nikome nauditi zbog svojih dijela i zato je ovaj post došao.

U druge sukobe ne ulazim.

Sva ova ekipa nema veze s time.

Ja sam sve objasnio ljudima s foruma.

Hvala Đoli,legenda si. Najbolji. Užitak s tobom raspravljat.

Hvala Reaktivcu jer je spretniji od mene na forumu i zna više trikova. Super je protivnik. Ljudi ga podcjenjuju. Doktor je po mjeri protivnik za njega. Genijalac. Super lik.
Poseban pozdrav Djomli. Isto Gous majstor za boks teme. Mogao bi nabrajat do sutra, oprostite. Fanatic je isto super. Puncher mi je jako drag lik na forumu.Poseban.

Ima ekipe super ovdje a sada moram gasit profil. Dao sam do znanja da nema više ovo sam da vam svima potvrdim da moderatori nisu sa mnom.

Razapinjete mene ok. Nemojte druge.

Hvala Stipi i Beri na prilici da objasnim. Poštovanje svim modovima super su. Korektni.Žao mi je da ste na tapeti zbog mene ni krivi ni dužni.
Posebna isprika čovjeku koji prolazi pakao u privatnom životu i ne zbog foruma i najmanje sam mu ja trebao. Ako ikad pročitaš ,oprosti.

Svima pozdrav. Nažalost rekao sam i dao riječ da nema više foruma. Tako da pohvale, kritike ne mogu vidjet ali hvala vam svima.

Hvala vam na svemu. Klon je klon .bok

Fist,Stipeb, Jds ElGuapo karl,,Ksian, ,Sedded super dečki za forum. Puno sam saznao od vas. Odmjereni i mudri. Ima vas još i onaj pecho jako čvrst lik, karakter pravi.

Zbogom dragi ljudi.

Edited by user Tuesday, November 12, 2019 6:42:16 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Reaktivac  
#1047 Posted : Tuesday, November 12, 2019 5:50:09 PM(UTC)
Reaktivac

Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
Ne stoji usporedba Hamush., npr. Reaktovi klonovi koji su mu govorili da je najjaci i najljepsi, nisu napravili nikakvu stetu, pa i svi ostali klonovi koje forumi pamte., jer cim bi postali dosadni bili bi brisani i sve 5, a glavni nick suspendiran neko vrijeme

Ovo je sad dosta ozbiljnije jer je lik razjebao cijeli forum, i to godinama. A najgore od svega sto se prema mnogima krije medju modovima, tako da pravila igre nisu bila nimalo fer.
Ne znam samo zasto je daljnja istraga obustavljena Emocija22

Imao sam dva-tri klona, više iz revolta ili ogorčenja, da bi nešto napisao te iznio obranu, dok sam bio u par navrta pod kraćim suspenzijama. Čak sam priznao klonove. Nije potrebno, pogotovo ne kw prvaku.

Ovo je kao što reče naš tabadžija kineskih nadničara po kontejnerima, vrlo ozbiljna stvar... ? Doduše, na to sam upozoravao prije mnogo godina, ali nije me se slušalo. No, pustimo sad to.

Reaktivac  
#1048 Posted : Tuesday, November 12, 2019 6:09:27 PM(UTC)
Reaktivac

Originally Posted by: Frankie 80 Go to Quoted Post

Hvala Reaktivcu jer je spretniji od mene na forumu i zna više trikova. Super je protivnik. Ljudi ga podcjenjuju. Doktor je po mjeri protivnik za njega. Genijalac. Super lik.

Vrijeme će pokazati koliko je istine u tvom final osvrtu ? U svakom slučaju, ovo je jedan od najvećih komplimenata koji sam pročitao o sebi. Applause I ovo drugo je istina. Doktor je dektiva. Emocija26

Edited by user Tuesday, November 12, 2019 6:10:11 PM(UTC)  | Reason: Not specified

hamush  
#1049 Posted : Tuesday, November 12, 2019 6:20:25 PM(UTC)
hamush

Vepre nigdje te nisam imenom spomenuo, ali s obzirom da si se osjetio prozvanim, i rest my case. Emocija1
pecho  
#1050 Posted : Tuesday, November 12, 2019 6:31:25 PM(UTC)
pecho

Was thanked: 487 time(s) in 301 post(s)
Istina je da forum pomalo odumire.

Pravi prikaz je to da je ona usrana septička jametina od kwa stalno pri vrhu gdje dvoje ljudi vode privatnu bitku.

Rijetko se dobra rasprava događa,obično kad se desi neki kokošinjac kao s Leom i Mavrovicem,tek tu krene forum. Ovo sve ostalo je jako tanko.
There isnt a hard time invented that i cannot handle.
thanks 3 users thanked pecho for this useful post.
Đolo on 11/13/2019(UTC), Hendo on 11/13/2019(UTC), Puncher on 11/13/2019(UTC)
nofrx  
#1051 Posted : Tuesday, November 12, 2019 6:39:57 PM(UTC)
nofrx

Was thanked: 139 time(s) in 76 post(s)
Pozdrav svima.
Pravda je mozda slijepa i šepava ali ipak na kraju došepa di je krenula.

Stop taking facebook so seriously.
Most your likes are coming from people on toilet.
thanks 13 users thanked nofrx for this useful post.
hamush on 11/12/2019(UTC), DjomlaKS on 11/12/2019(UTC), cayman on 11/12/2019(UTC), ksian on 11/12/2019(UTC), Chairman on 11/12/2019(UTC), fanatic on 11/12/2019(UTC), Kamatar87 on 11/12/2019(UTC), pecho on 11/12/2019(UTC), e.peace on 11/13/2019(UTC), Hendo on 11/13/2019(UTC), The Last Emperor on 11/13/2019(UTC), dr jupidu on 11/14/2019(UTC), Zatoichi on 11/24/2019(UTC)
hamush  
#1052 Posted : Tuesday, November 12, 2019 6:43:54 PM(UTC)
hamush

Originally Posted by: nofrx Go to Quoted Post
Pozdrav svima.

welcome back!
Emocija16
thanks 1 user thanked hamush for this useful post.
nofrx on 11/12/2019(UTC)
nofrx  
#1053 Posted : Tuesday, November 12, 2019 6:50:24 PM(UTC)
nofrx

Originally Posted by: hamush Go to Quoted Post
Pozdrav svima.

welcome back!
Emocija16

Thanx.
Emocija20
Neodgovorni  
#1054 Posted : Tuesday, November 12, 2019 11:27:47 PM(UTC)
Neodgovorni

Was thanked: 205 time(s) in 127 post(s)
Originally Posted by: Borisstandup Go to Quoted Post
Originally Posted by: fist Go to Quoted Post
Originally Posted by: Borisstandup Go to Quoted Post
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
Pa ko ti brani da se i ti kloniras? Vidis da nam je za ove trebal 7 godina da skuzimo :D

Neki su samo dvije ili tri godine . Sad ti je najbolje sve pogledat i ima hrpa toga, a nije jedna te ista osoba. Davno to zelim. Sve ima razloga ocito.

Možeš pojasniti molim te zadnje 3 rečenice?

Imas pm .

Ja se također javljam za razjašnjenje, ali javno. Nije forum mjesto za misteriozna javljanja.

Pozdrav svima.

Također bih molio za objašnjenje. Meni ništa ovdje nije jasno Emocija20
thanks 1 user thanked Neodgovorni for this useful post.
Reaktivac on 11/13/2019(UTC)
DjomlaKS  
#1055 Posted : Wednesday, November 13, 2019 12:59:34 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 1471 time(s) in 1032 post(s)
Originally Posted by: Neodgovorni Go to Quoted Post

Također bih molio za objašnjenje. Meni ništa ovdje nije jasno Emocija20

Evo da ti ja objasnim sto krace jer vidim da si zanimljivo poglavlje propustio Emocija1

Dakle, razbijena je najveca afera klonova u povijesti foruma koja traje nekih 7-8 godina, i da stvar bude zanimljivija sad postoje opravdane sumnje da se iza svega krije neki od modova.!
Naime, prije koji dan je baniran nick Chiodo, za kojeg se vjeruje da je imao jos neke accounte(jarac, dako, shadow, pjac itd.) te su svi redom banirani...
Ali onda se ispostvilo i da je nick Rekreativac Dino takodjer njegov., inace forumas koji je najzasluznij za provociranje norfxa i njegovo baniranje, i koji nije aktivan vec godinama.!
E sad, ako se pogleda kako je djelovala u posljednje vrijeme ova ekipa Chiodo, Jarac, dako...pa se usporedi s djelovanjem Rekreativac Dine, te njegovih klonova neposredno prije baniranja norfxa, onda je jasno da se radi o istoj osobi, za koju se vjeruje da je jos uvijek tu negdje., zbog cega je norfxu dokazano da nije kriv i pusten je na slobodu!

Naravno, nebi drama bila drama da je sve tako jednostavno,. Jos uvijek se ne zna na koji nacin se povezao Chiodo i ekipa s Dinom i ekipom, te zasto je daljnja istraga obustavljena., al to je ocito na PFS stožeru pa nek rade kako hoce.
Jasno je samo da su klonovi djelovali tako dugo jedino iz razloga sto su imali nekog unutra, pa se za mnogo toga koristio izraz "glitch" kad bi trebalo zastitit klonove, (brisanje postova, opomijanje na PM itd...), iako je sad jasno da je najmanje taj glitch bio u pitanju.
Btw, ovo ja kao mafija 80-ih kad su radili pizdarije al su uvijek imali nekog u UDBAi da ih stiti Emocija18

I za kraj, Last Emperor je prvi koji je to skuzio i javno ih prozvao, al mu je post brzinom svjetlosti obrisn (glitch jel) tako da to nije vidjelo 99% forumasa. Onda je bero nekako uhvatio taj post i odlucio sve istrazit jer mu je Chiodo malo dizao zivce...i ostalo je povijest
thanks 5 users thanked DjomlaKS for this useful post.
balkanbomber on 11/13/2019(UTC), Kamatar87 on 11/13/2019(UTC), Hendo on 11/13/2019(UTC), Svensson on 11/13/2019(UTC), Neodgovorni on 11/14/2019(UTC)
Đolo  
#1056 Posted : Wednesday, November 13, 2019 9:30:58 AM(UTC)
Đolo

Was thanked: 1489 time(s) in 931 post(s)
jesam li ja jedini koji žali ovog multiporemecenog momka, ili mozda multitalentovan genijalac? mislim ono trudis se svaki dan, mjesecima godinama, jedan account drugi treci peti, reci nesto ovdje, reci nesto tamo, jednom nedeljno posvadi se sam sa sobom, pa popamtit sve te sifre i nikove, i taman covjek izgradi svoj neki mali sjebani taj mahal i dođe sisa bero i srusi ti godine truda u jednom mahu.

thanks 2 users thanked Đolo for this useful post.
The Last Emperor on 11/13/2019(UTC), Svensson on 11/13/2019(UTC)
Đolo  
#1057 Posted : Wednesday, November 13, 2019 10:46:50 AM(UTC)
Đolo

Was thanked: 1489 time(s) in 931 post(s)
drž se chiodo legendo,nece ni bero zivjet vjecno,vratit cemo mi tebe Emocija36
nofrx  
#1058 Posted : Wednesday, November 13, 2019 11:18:40 AM(UTC)
nofrx

Originally Posted by: Đolo Go to Quoted Post
jesam li ja jedini koji žali ovog multiporemecenog momka?

Jesi.

Puncher  
#1059 Posted : Wednesday, November 13, 2019 12:04:59 PM(UTC)
Puncher

Canada

Was thanked: 103 time(s) in 72 post(s)
Ja bih samo jedno prosto pitanje: Jel ovaj forum formiran radi debata oko borilačkih veština, il je možda radi prepucavanja i javnog evidentiranja ko če koga napismeno sjebat??u smislu pokazivanja čiji je ego veči , te dokle neko može u svojim špijunskim rabotama i kad konačno tome bogovi kažu STOP. tako da znam u buduče šta i kako da postavljam pitanja a da ne budem kontradiktoran...ja se izvinjavam svima, ništa ne kužim više. Vaistinu. Jel to neki obaveštajni i kontraobaveštajni forum? borilačke veštine su samo forma / pokriče za takozvane aktivnosti službi sigurnosti i odbranu ustavnog poretka.? I to je ok, al je dobro da ostali kontraobaveštajci uzmu to u obzir kod međusobne konverzacije, da nebi bilo kasnije ozbiljnih belaja! Lp, svim špijunima ovog sveta, uz dužno poštovanje -007 nema nikakvih šansi sa membersima ovog foruma.

Edited by user Wednesday, November 13, 2019 12:10:42 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 1 user thanked Puncher for this useful post.
Reaktivac on 11/13/2019(UTC)
nofrx  
#1060 Posted : Wednesday, November 13, 2019 2:06:12 PM(UTC)
nofrx

Evo jedna live pjesma sa koncetra u Švajcarskoj.

Users browsing this topic
57 Pages«<5152535455>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.