Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

18 Pages«<1011121314>»
Options
Go to last post Go to first unread
dr jupidu  
#221 Posted : Saturday, November 9, 2019 11:51:22 AM(UTC)
dr jupidu

Rank: Advanced Member

Was thanked: 3104 time(s) in 2391 post(s)
pejić izgledom fizički i ukupni dojmom izgleda fantastično... vidi se profesionalizam

dobro je rekao erko..puzd djeluje nekako u neborilačkom modu.....

nebi se začudio da mu je ovo zadnjji meč

zanima me joker ilić,kakav će bit...da vidimo oće uzet inicijativu ....ili čekat potez

vaso mora široke krošee ispucavat

erslan odradio odličan kamp..samo naprijed

račić će ovo dobit na bodove.stasiaku je nezgodan jer nije račo građen za prodat mu poluge..eventualno gušenje stasiaka...

al kažem raču ovo dobiva na snagu

delija će zadnjim direktom ovog na pod pa gnp
BORISSTANDUP JE HEROJ A NE ZLOČINAC!
dr jupidu  
#222 Posted : Saturday, November 9, 2019 11:54:32 AM(UTC)
dr jupidu

Originally Posted by: rikimartin Go to Quoted Post
Kaszubowski , Bakočević , Erslan , Pejić ,Przybysz , Račić , Ilić , Jun , Szymanski [/quote al to je to

nepratim janičića pa neću prognozirat

a vaso može iznenadit

JDS  
#223 Posted : Saturday, November 9, 2019 1:05:16 PM(UTC)
JDS

Croatia

Was thanked: 720 time(s) in 514 post(s)
Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
Originally Posted by: balkanbomber Go to Quoted Post
kod likova poput Denisa mi je opcenito uvijek zanimljivo kako oni sami sebe dozivljavaju....

kad netko ima tako pogresnu samoocjeno poput Denisa, taj lik ili ima ozbiljne probleme sa obsom procjenom ljudi/situacije,
ili manjak inteligencije koji mu ne dopusta da cuje razliku izmedu tim sto on, i na drugu stranu inteligentna osoba, govori...

ma da kod denisa mislim da je mix i u to ubaceno jos mnogo balkanskog machizma, on vjerovatno zna da prica gluposti kad
po 9ti put govorio da mu je to borba za natrag u UFC (da toliko je borbi imao poslje otkaza) ali je toliko uvjeren i drzak da
misli da mi to ne znamo i da mu vjerujemo svaku rijec posto je on Denis Stojnic... to je ona najgora varianta...

Da bi se razumio Denis, mora se prvo vidjet odakle dolazi i kakvu figuru igra tamo. Dakle on je Sarajlija, i jedan od vecih mangupa tamo, a biti mangup u Sarajevu nije bas lako, puno teze nego npr. u Zagrebu.
Da bi tamo bio mangup moras biti premazan svim mastima, radit svasta, i stalno biti u nekim shemama.., a ako si uz to sve i borac, onda moras furat pricu da si nesto najzajebanije nadaleko. I upravo to radu nas Denis!
Fura tu spiku o UFC borcu, tvrdi da je porazem samo od prvaka Caina i to samo jer je usao bez priprema, s odljedom ramena, temperaturom 39, a i reflektor mu je isao u oci., od Struvea je pak izgubio jer ga je sudac zajabo, ovaj previse krvario, njemu to islo u usta od cega mu se povracalo i morao je predat borbu(on ovim riječima rekao)., tu je i Ricco za kojeg je njegov otac pricao da je to bivsi prvak u rangu Caina...

Dakle daleko je on od ozbiljnih meceva, al iz svojih razloga radi na odrzavanju tog imidža(dogovaranje borbe s Delijom, prozivanje Mirka, borbe s UFC dinosaurima Riccom...).
Naravno postoji i sansa da je dobio nesto love unaprijed pa je zato pristao na borbu koju je ionako planirap otkazat., al najvjerovatnije da se radi o spomenutom odrzavanju imidža jer je ionako svjestan da bi jako tesko s Delijom., pogotovo jer Stojnic ionako nije u nekom ozbiljnom treningu

baš sinoć na cugi kaže jedan splitski poznatiji borac kick boxinga kako ne ulazeći jeli denis samo nabavio liječničku snimku ko fol ii ne ...da je to mudar potez stojnića jer nije u treningu 2 godine i naglo je prihvatio meč pa nije još spreman i ako je isfolirao učinio je to mudro i ostavio sebi 3 mjeseca da skine kilažu i spremi se za meč......

što se mene tiče realno i po snimkama i svemu denis nije u formi i prihvatio je meč 30 dana prije a kad nisi u treningu poput njega na masu od 115 kg valjda trebaju bar 3-4 jeseca da bi se iti pomislilo uć u ring s realno za mene jednim od najboljih trenutno teškaša svijeta ANTOM DELIJOM

Pa da sam ja denisov trener ili manager jest nepopularan al ovo je mudar potez

jer realno da je u ovakvoj formi denis došao na meč večeras bi bio teško poražen jer nebi imao konde nakon 1 runde a naspram sebe ima to javno tvrdim jednog od najbojih teškaša svijeta trenutno koji će to dokazati u narednim godinama

to je realnost

Javno si tvrdio i da je bolji borac od Miocica i da ce napraviti bolju karijeru od njega, od tada je jedan postao UFC prvak a drugi je imao mjesane rezultate u M1. Tako da bolje polako sa tim jedan od najboljih, polako vidit ćemo kad se bude borio sa nekim od najboljih.
DjomlaKS  
#224 Posted : Saturday, November 9, 2019 1:06:49 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 1451 time(s) in 1020 post(s)

baš sinoć na cugi kaže jedan splitski poznatiji borac kick boxinga kako ne ulazeći jeli denis samo nabavio liječničku snimku ko fol ii ne ...da je to mudar potez stojnića jer nije u treningu 2 godine i naglo je prihvatio meč pa nije još spreman i ako je isfolirao učinio je to mudro i ostavio sebi 3 mjeseca da skine kilažu i spremi se za meč......

što se mene tiče realno i po snimkama i svemu denis nije u formi i prihvatio je meč 30 dana prije a kad nisi u treningu poput njega na masu od 115 kg valjda trebaju bar 3-4 jeseca da bi se iti pomislilo uć u ring s realno za mene jednim od najboljih trenutno teškaša svijeta ANTOM DELIJOM

jer realno da je u ovakvoj formi denis došao na meč večeras bi bio teško poražen jer nebi imao konde nakon 1 runde a naspram sebe ima to javno tvrdim jednog od najbojih teškaša svijeta trenutno koji će to dokazati u narednim godinama

to je realnost

opustio?

čovje redovito trenira 2 put dnevno i to max ozbiljno.....

zafrkancija van treninga nebitna

Krajnje je vrijeme da ss doktora opomene i zaprijeti sankcijama na svako sljedeće spominjanje Stojnica i obmanjivanje napacenog naroda, hvala!
thanks 2 users thanked DjomlaKS for this useful post.
Jarac on 11/9/2019(UTC), dr jupidu on 11/9/2019(UTC)
dr jupidu  
#225 Posted : Saturday, November 9, 2019 1:13:01 PM(UTC)
dr jupidu

sad..tj premiere

Edited by user Saturday, November 9, 2019 1:14:18 PM(UTC)  | Reason: Not specified

dr jupidu  
#226 Posted : Saturday, November 9, 2019 1:18:35 PM(UTC)
dr jupidu

20:00
Bus 657

bus 657 / heist (2015), film

film
22:00
MMA: KSW 51.

sport

20 h...GOL.HR- UFC MOSKVA

22 H..RTL 2 KSW 51-ZAGREB

Edited by user Saturday, November 9, 2019 1:24:22 PM(UTC)  | Reason: Not specified

dr jupidu  
#227 Posted : Saturday, November 9, 2019 1:26:03 PM(UTC)
dr jupidu

Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post

to je realnost

opustio?

čovje redovito trenira 2 put dnevno i to max ozbiljno.....

zafrkancija van treninga nebitna

Krajnje je vrijeme da ss doktora opomene i zaprijeti sankcijama na svako sljedeće spominjanje Stojnica i obmanjivanje napacenog naroda, hvala!

STOJNIĆ REDOVITO TRENIRA..MISLIO SAM NA DAN NAKON POZIVA KSW-A...AL MALO MU JE BIO 25 DANA DA SE SPREMI...

NA TO SAM MISLIO....

VIDIM DJOMLA DA IDEŠ ĐONOM NA DOKTORA I IZVLAČIŠ IZJAVE VAN KONTEKSTA

DENIS SE NIJE BORIO 2 GODINE..CCC

MISLIO SAM NA TRENINGE OTKAD JE POTPISAO ZA KSW..POKUŠAO JE TRENIRAT I TRENIRAO JE 2 PUT DNEVNO OVIH 25 DANA..AL MALO JE TO ZA NEKOG TKO 2 GOD NIJE U TRENINGU

Edited by user Saturday, November 9, 2019 1:29:13 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 2 users thanked dr jupidu for this useful post.
Jarac on 11/9/2019(UTC), DjomlaKS on 11/9/2019(UTC)
cayman  
#228 Posted : Saturday, November 9, 2019 1:40:06 PM(UTC)
cayman

Was thanked: 506 time(s) in 328 post(s)
Trušček uskače umjesto Rakasa protiv Kaszubowskog
fist  
#229 Posted : Saturday, November 9, 2019 1:45:07 PM(UTC)
fist

Was thanked: 1148 time(s) in 638 post(s)
Originally Posted by: cayman Go to Quoted Post

Vidio Rakas da mu je Beli Jon Jones prognozirao teški poraz i skužio da bolje da ne proturiječi takvoj MMA legendi kakva je naš Jupidu

thanks 3 users thanked fist for this useful post.
dr jupidu on 11/9/2019(UTC), The Last Emperor on 11/9/2019(UTC), Slash on 11/9/2019(UTC)
cayman  
#230 Posted : Saturday, November 9, 2019 1:47:28 PM(UTC)
cayman

Was thanked: 506 time(s) in 328 post(s)
Navodno sjebo nogu šetajući psa Emocija1

https://fightsite.hr/ksw/foto-ra...qthy7m9gbF7gNMpN5Yimxcxg

Edited by user Saturday, November 9, 2019 1:53:40 PM(UTC)  | Reason: Not specified

fanatic  
#231 Posted : Saturday, November 9, 2019 1:56:11 PM(UTC)
fanatic

Was thanked: 1589 time(s) in 924 post(s)
hahahaha kako se sve u životu brzo vrati

prije par dana su iz Crocop teama govorili za Stojnića da se usrao a onda njihov borac otkaže meč 24 sata prije priredbe. Rakas se nije usrao ili vrijede dvostruki kriteriji?

da se razumijemo, ja sam stvarno uvjeren da se Rakas ozlijedio, ali mi je smiješno kako će sad bit dvostruki kriteriji i šutnja iz CC teama
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
dr jupidu  
#232 Posted : Saturday, November 9, 2019 1:59:20 PM(UTC)
dr jupidu

Originally Posted by: fist Go to Quoted Post
Originally Posted by: cayman Go to Quoted Post

Vidio Rakas da mu je Beli Jon Jones prognozirao teški poraz i skužio da bolje da ne proturiječi takvoj MMA legendi kakva je naš Jupidu

BOLJE JE ZA NJEGA

dobit će šansu ubrzo i očekujem slabijeg protivnika za start.....

a ako želi bit kompetitivan za ksw..nek odradi pripreme u americi...2 mjeseca....

i onda dodje u ksw

jer ona pobjeda protiv japanca pokazala je da još to nije to i ovaj bi ga teško nokautirao večeras

al ako ode u ameriku i to sam i krvari 2-3 mjeseca onda bumo vidjeli koji su mu dosezi

i nek nauči par štoseva jer crocop style jest za njega u nekim djelovima mma al slab je to arsenal za brze kategorije...

mirko style je teškaški style

thanks 1 user thanked dr jupidu for this useful post.
xoxo on 11/9/2019(UTC)
dr jupidu  
#233 Posted : Saturday, November 9, 2019 2:02:52 PM(UTC)
dr jupidu

Originally Posted by: fanatic Go to Quoted Post
hahahaha kako se sve u životu brzo vrati

prije par dana su iz Crocop teama govorili za Stojnića da se usrao a onda njihov borac otkaže meč 24 sata prije priredbe. Rakas se nije usrao ili vrijede dvostruki kriteriji?

da se razumijemo, ja sam stvarno uvjeren da se Rakas ozlijedio, ali mi je smiješno kako će sad bit dvostruki kriteriji i šutnja iz CC teama

nije on baš 1/1 crocopteam

suradjuje da

al crocop team podrazumijeva sparinge i ipak teškaše i poluteškaše koji će s mirkom raditi....tako da ne stoji opaska

da je delija ili ishi otkazao to bi stajalo jer su u crocop procesu 100 %

al eto lijepe prilike da se posluša dr mma i stvarno dečko da ode 3 mjeseca npr u team uriah fabera i s tim dečkima otrenira 3 mjeseca žestoko...

dobro se s njim radi al za njegovu kategoriju treba hitno otić na krvave sparinge

i spustit na do 70 kg

onda bi mu ja dao zeleno svjeto

ovo nije kategorija za njega

Edited by user Saturday, November 9, 2019 2:05:20 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Reaktivac  
#234 Posted : Saturday, November 9, 2019 2:26:17 PM(UTC)
Reaktivac

Was thanked: 1076 time(s) in 807 post(s)
Rakas se zaista ozljedio. Nevjerovatan peh.
Iz poštovanja prema njemu te ocu Predragu, ne bih o detaljima.
Nadam se da će Aco brzo vratiti se u roster...
Trušček ulazi kao zamjena.
U svakom slučaju, Rakas Jr. zavrijediti će aplauz onih koji ga osporavaju ili sumnjaju u njegove potencijale. Pritom izuzimam jednog opskurnog lika, koji o ničemu nema pojma.

Zasada toliko... vidimo se u Areni !

Edited by user Saturday, November 9, 2019 2:27:09 PM(UTC)  | Reason: Not specified

dr jupidu  
#235 Posted : Saturday, November 9, 2019 2:27:40 PM(UTC)
dr jupidu

znači ponavljam(specijalno za neke iz rakasovog okruženja:

NEZNAM KOME JE PALO NAPAMET ALEKSANDRA RAKASA STAVLJAT U KSW U KATEGORIJI DO 77 KG????????????????????????????????'

ČOVJEK JE STVOREN ZA DO 70 KG

STAVLJAT GA VUKOVIMA U KAVEZ DO 77 GDJE JE JEDAN ROBERTO SOLDIĆ I OSTALE ZVJERI JE SAMOUBISTVO

NEZNAM KOME JE TO PALO NAPAMET????????????????????????????????????''''''''''''''''''''''''

MORA SAD ISKORISTIT DO SLJEDEĆE PRILIKE DA SPUSTI DO 70 KG I TAKO NASTUPI U SLJEDEĆEM KSW-U

IMA ODLIČAN SUPORT OD MISLIM MARINA BAIŠĆA ZA PREHRANU I SPREMU KOLIKO SE SJEĆAM I NEKA GA SPUSTE DO 70 ZA MEČEVE

TAD MOŽEMO PRIČAT O REZULTATU

I ONDA SE NA MENE LJUTE IZ NJIHOVOŠ ŠTABA KAO DOKTOR JE LJUBOMORAN DOKTOR GA NEVOLI I SLIČNE GLUPOSTI

OVAJ BI GA DANAS RASTAVIO NA PROSTE FAKTORE...

NO AKO ME POSLUŠAJU..STAVE GA DO 70......

I ODRADI BAR MJESEC U NEKI TEAM S VRHUNSKIM DO 70 SVIJETA

E ONDA SE VIDIMO U KSW-U I TRAŽIMO REZULTAT

HVALA

DR JUPIDU-DR MMA I VIŠI SAVJETNIK ZA LJUBAVNA PITANJA I SAVJETOVANJA MUŠKOG RODA KAKO DA IH ŽENE SE UNIŠTE

p.s pas je čovjekov najbolji prijatelj,osjetio je da bi gadza loše prošao i sačuvao acu:)))

do 70 kg je acina kategorija i nek sluša doktora

Edited by user Saturday, November 9, 2019 4:09:50 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Reaktivac  
#236 Posted : Saturday, November 9, 2019 2:45:32 PM(UTC)
Reaktivac

Was thanked: 1076 time(s) in 807 post(s)
UserPostedImage
UserPostedImage

Svensson  
#237 Posted : Saturday, November 9, 2019 3:11:55 PM(UTC)
Svensson

Sweden

Was thanked: 1299 time(s) in 700 post(s)
Rakas je bar mogao doc poginut ko covjek.Nakon one snimke iz Japana bi bilo interesantno vidjeti taj mec.

Vidimo se u areni.Ako vam se ucini da ste vidjeli Bena Rothwella to sam vjerojatno jaEmocija20
Seded  
#238 Posted : Saturday, November 9, 2019 3:21:31 PM(UTC)
Seded

Was thanked: 1954 time(s) in 1227 post(s)
20:00
Bus 657

bus 657 / heist (2015), film

film
22:00
MMA: KSW 51.

sport

20 h...GOL.HR- UFC MOSKVA

22 H..RTL 2 KSW 51-ZAGREB

UFC kreće live od 17, od 20:00 je main card.

KSW slično.

"It's not checkmate. The king has one more move."
dr jupidu  
#239 Posted : Saturday, November 9, 2019 4:11:09 PM(UTC)
dr jupidu

Originally Posted by: Svensson Go to Quoted Post
Rakas je bar mogao doc poginut ko covjek.Nakon one snimke iz Japana bi bilo interesantno vidjeti taj mec.

Vidimo se u areni.Ako vam se ucini da ste vidjeli Bena Rothwella to sam vjerojatno jaEmocija20

opet si se opustio

Svensson  
#240 Posted : Saturday, November 9, 2019 4:23:15 PM(UTC)
Svensson

Sweden

Was thanked: 1299 time(s) in 700 post(s)
Originally Posted by: Svensson Go to Quoted Post

opet si se opustio

na 107 kg trenutno nosim vjerojatno vise misicne mase nego ikad, no za razliku od prosle zime kada sam od kreatina nabubrio na 113 kg sad ga ne unosim

sa zimskom odjecom na sebi sam svejedno RothwellEmocija20

Users browsing this topic
Guest
18 Pages«<1011121314>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.