Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

298 Pages«<294295296297298>
Options
Go to last post Go to first unread
pecho  
#5901 Posted : Sunday, October 13, 2019 10:46:34 AM(UTC)
pecho

Rank: Advanced Member

Was thanked: 477 time(s) in 294 post(s)
Originally Posted by: Jarac Go to Quoted Post
Eroll Spence Jr u kritičnom stanju , s Ferariem se razbio.

Nije u kritičnom stanju. Na kraju ima samo posjekotine na faci,ništ nije slomio što je čudo kak se je razbio bio.
There isnt a hard time invented that i cannot handle.
User is suspended until 4/15/2036 8:29:40 AM(UTC) Jarac  
#5902 Posted : Sunday, October 13, 2019 1:23:00 PM(UTC)
Jarac

Was thanked: 815 time(s) in 504 post(s)
Originally Posted by: pecho Go to Quoted Post
Originally Posted by: Jarac Go to Quoted Post
Eroll Spence Jr u kritičnom stanju , s Ferariem se razbio.

Nije u kritičnom stanju. Na kraju ima samo posjekotine na faci,ništ nije slomio što je čudo kak se je razbio bio.

Da tak su prvo pisali a na kraju super prošai, auto letio ja sve strane.
DugoVecCitam  
#5903 Posted : Thursday, October 17, 2019 10:32:00 AM(UTC)
DugoVecCitam

Was thanked: 1467 time(s) in 859 post(s)
Beterbiev - Gvozdyk sutra
DRAGI PRIJATELJI...
ksian  
#5904 Posted : Saturday, October 19, 2019 8:55:51 PM(UTC)
ksian

Was thanked: 1489 time(s) in 702 post(s)
Beterbijev je izuzetno čvrst boksač, takvi već odavno ne izlaze iz američkih dvorana. Gvozdyk je prilično duži od njega, tehnički raznovrsniji borac, mislim da su sasvim u pravu bila dva suca koja su njemu davala prednost do prekida,ali, Beterbijev je držao centar ringa sve dok Ukrajinac jednostavno nije pukao od umora i udaraca u 10. rundi.

Mislim da je Čečenac u ovom trenutku najbolji poluteškaš svijeta, Kovaljev je prošao svoj vrhunac, i Beterbijev bi bio favorit u njihovom eventualnom meču, dobijao ga je i u amaterskim danima prije više od desetak godina, kad se komotno moglo reći da je teže osvojiti prvenstvo Rusije u poluteškoj nego svjetsko prvenstvo.

Za dva tjedna će meč Canelo vs Kovaljev, osobno me dosta iznenadilo kad sam čuo da su De La Hoya i Kathy Duva dogovorili ovo. Stoji logika da Kovaljev nije što je bio, Canelo je objektivno boksač na svom vrhuncu, ali je puno, puno manji čovjek od Kovaljeva, a dizanje dvije kategorije mu neće donijeti više brzine i izdržljivosti. Sa druge strane, Kovaljev je prihvatio meč u roku od dva mjeseca nakon dosta teškog meča protiv Yardea, koji boksa dosta drugačije od Canela.

Canelo je projekt oko kojeg se vrte strašni novci, vjerovatno trenutno najveći u profi boksu, i mislim da on i ekipa iz Golden Boya ne bi ulazila u projekt izazivanja puno većeg udarača top klase da ne znaju par stvari koje mi ne znamo, i nekako me neće previše iznenaditi da Canelo na kraju uzme pojas Kovaljevu. Ali, ne bi mu nikako savjetovao da pokušava izazvati ovakvog Beterbijeva.

thanks 2 users thanked ksian for this useful post.
bbbmarc on 10/19/2019(UTC), Jarac on 10/20/2019(UTC)
bbbmarc  
#5905 Posted : Saturday, October 19, 2019 9:04:08 PM(UTC)
bbbmarc

Was thanked: 716 time(s) in 385 post(s)
beterbijev, gvozdik, možda i bivol i callum smith (koji nema s kim boksati u super-srednjoj, a po građi je poluteškaš) su vjerojatno danas bolji od kovaljeva

canelov tim sigurno zna jedno - ako dođe do sudačke odluke njihov boksač neće ostati spuštene ruke, a vjeruju da brzinom i tempom mogu izbjeći nokaut od pomalo uvelog sergeja
pecho  
#5906 Posted : Sunday, October 20, 2019 11:19:33 AM(UTC)
pecho

Beterbiev -Gvozdy odličan meč.

Gvozdyk raznovrsniji i rekli bi tehnički bolji ,Beterbiev se čini da je kao daska ukočen,ali ima sjajnu poludistancu i u klinču je razoran i jako dobro mijenja kutove da bi mogao bolje uputiti udarac,obje ruke strašan udarac i ima sjajan tempo.

Kovalev -Canelo po mojem mišljenju neće trajati više od 8 rundi,Kovalev ne može primiti u tijelo udarac,a ovom je to "bread and butter".

Kovalev veći od Canela,ali Jacobs koji je zadnji meč bio Canelu je bio samo 1 cm manji od Kovaleva ali puno brži,ovaj je već na zalasku karijere i ne živi sportski,puno pije i ne sluša ništa trenere.

Jedva čekam da vidim Calluma Smitha u poulteškoj. Sajajan boksač,ogroman,brz,strašna tehnika i distanca,dobra brada. Kompletan.

Edited by user Sunday, October 20, 2019 11:20:30 AM(UTC)  | Reason: Not specified

Ivan CRO Cop  
#5907 Posted : Sunday, October 20, 2019 3:20:12 PM(UTC)
Ivan CRO Cop

Was thanked: 293 time(s) in 206 post(s)
Bakole Ilunga nokautirao Kingpina

Skidam mu kapu, skupio muda i odnio ga, a ne ko Hrgović bježao zadnje 2 runde

Sjajan je bokser, onda se povrijedio protiv Huntera, al nanizao sjajno nakon toga
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
karl anal  
#5908 Posted : Sunday, October 20, 2019 8:22:23 PM(UTC)
karl anal

Was thanked: 2443 time(s) in 1285 post(s)
Originally Posted by: Ivan CRO Cop Go to Quoted Post

a ne ko Hrgović bježao zadnje 2 runde

a nisi fer sad, nije ga hrga nokautirao, stoji, ali dobio je johnson dobro po trubi

a bakole, hmm, hrga je bolji klasu od njega, nema dobar osjećaj za distancu bakole

neće on daleko dogurat, nemože

u borbi mu prošla mu dvaput livica više na sriču nego na znanje

treba naglasit da je johnson imao borbu u njemačkoj prije osam dana na 12 rundi.

i ne samo to

vratio se kući u ameriku i uletio kao zamjena umjesto nekog španjolca zadcnji sekund.

sa aviona iz amerike direktno u ring

što se reaalno i vidi na njemu u cijeloj borbi

sad m bakole izgleda jako loše

Iznajmljujem prostor za sig
GSP  
#5909 Posted : Sunday, October 20, 2019 10:04:33 PM(UTC)
GSP

Was thanked: 218 time(s) in 183 post(s)
Originally Posted by: Ivan CRO Cop Go to Quoted Post

Skidam mu kapu, skupio muda i odnio ga, a ne ko Hrgović bježao zadnje 2 runde

Sjajan je bokser, onda se povrijedio protiv Huntera, al nanizao sjajno nakon toga

Otpuhnuti će Hrga ako kojim slučajem dođe do borbe al sumnjam da će Filip nakon 12.mj imati borce izvan top 30
GSP  
#5910 Posted : Monday, October 21, 2019 9:22:13 PM(UTC)
GSP

Was thanked: 218 time(s) in 183 post(s)
Đolo  
#5911 Posted : Monday, October 21, 2019 9:31:16 PM(UTC)
Đolo

Was thanked: 1483 time(s) in 927 post(s)
prvu polovicu videa izgleda skroz zakurac,totalno van ritma, al ljevi krose mu je vrhunski, taj je i naceo joshu-u ako se dobro sjecam, nakon sto je rusio ruiza joshua je nasrnuo i ruiz ga je jednom dobrom kontrom pomeo, a ovaj put bi mogo slicno nesto ponovit,samo ce morat vrsit puno veci pritisak nego u prvoj borbi,jel joshua nece bas lagano dolazit,sigurno ce ovog puta dat sve od sebe da boksa na distanci i krece se puno i hvata klinc, jel tesko da ako dodje do nekih izmjena,da joshua moze do pobjede.
pecho  
#5912 Posted : Sunday, November 3, 2019 3:42:57 PM(UTC)
pecho

Canelo nokautirao Kovaleva koji je stvarno daleko od najboljih dana. Nije niti jednom pustio udarac kako se spada,nešto je pimplo stalno sa tim prednjim direktom,stvarno je došao po novce.

Ovo da se zbilo sa Kovalevim porije par godina bi bilo zanimljivo,ovako je bilo samo pitanje trenutka kada će biti nokautiran.

Bivol ne može ugroziti Canela ali Beterbiev je sasvim drugačija priča. Baš me zanima sljedeći korak Canela. Nadam se da bi mogao protiv Calluma boksati. E to bi bila mečina.
#5913 Posted : Sunday, November 3, 2019 3:46:24 PM(UTC)
Jarac

Kovalev rasprodaja ugleda kako to ide na kraju karijere i da ubere lovu. Canelo je dobar, nema to sumnje ali je velik projekt, ima publiku, atraktivan je za gledaoce . Sve u svemu ovo je realnost
thanks 1 user thanked Jarac for this useful post.
pjac on 11/3/2019(UTC)
ksian  
#5914 Posted : Sunday, November 3, 2019 11:24:09 PM(UTC)
ksian

Was thanked: 1489 time(s) in 702 post(s)
Od momenta kad sam prvi put čuo da je ugovoren ovaj meč, smrdilo mi je na namještaljku, u najavi sam spomenuo da je Canelo prevelik projekt da bi njegov management iz Golden Boya pustio svoju najzlatniju koku u ring sa tako moćnim protivnikom bez da znaju nešto što mi ne znamo. Razlika u veličini je jako velika, a Kovalev je moćan boksač.

Nakon što sam pogledao snimku, nemam više nedoumica, meč je očito namješten. Kovaljev je odsparirao do iti jednu rundu, lupao je po dekungu manjeg borca, bez da je uputio i jedan ozbiljniji udarac u tijelo. Sergej nije onako moćan kao što je bio u mečevima sa Hopkinsom i Pascalom, ali, ko je gledao njegov zadnji meč prije ovoga, prije svega dva mjeseca sa Anthonyjem Yardeom, zna da čovjek tuče puno jače, napose prednjim direktom. Sa druge strane, ko poznaje Canelov boks, zna i da ni on nije izgledao kao da boksa punim angažmanom.

Nisam posve siguran, ali mi se čini i da je dogovorena runda u kojoj Rus treba pasti, i da mu je Kovaljev dao signal kad je zalelujao nakon onog ne pretjeranog ljevog krošea još je spustio obe ruke, što borac njegovog renomea u situaciji kad je ugrožen ne bi napravio. Kovaljev je primao puno jače udarce od tog ljevog krošea i ostajao u igri, ko ne vjeruje neka pogleda samo 8. rundu pomenutog meča od prije dva mjeseca.

Uglavnom , uvjeren sam da je Kovalev pustio meč za lovu, i teško će me neko uvjeriti u suprotno. Čovjek je u boksu tolike godine, imao je mečeva sa odličnim boksačima, izgledao sjajno u ringu i u odnosu na 7 godina mlađeg Canela je praktično sirotinja, recimo, nakon onako dobrog prvog meča, u revanšu protiv Warda je dobio samo 2 milijuna dolara. Uostalom, svi znaju da se ovako veliki mečevi inače dogovaraju tako da boksaču ostane 5-6 mjeseci za pripremu, Kovalev je ušao u ring nakon svega dva mjeseca, i to nakon dosta teškog meča.

De La Hoya, Hopkins i ostatak ekipe iz Golden Boya su u suradnji sa Cathy Duvom kupili Canelu pojas u poluteškoj, i to protiv boksača koji ima ime. Kovalev je, sa druge strane, iskoristio priliku da se napokon pošteno naplati u karijeri. To je profesionalni boks, Canelo je najveća PPV zvijezda, sa jakim meksičkim tržištem iza sebe, Kovalev je samo još jedan Rus za kojega je malo ko čuo osim hard-core fanova.
thanks 2 users thanked ksian for this useful post.
fanatic on 11/4/2019(UTC), GSP on 11/4/2019(UTC)
User is suspended until 4/15/2036 8:30:34 AM(UTC) shadow  
#5915 Posted : Monday, November 4, 2019 12:04:10 AM(UTC)
shadow

Was thanked: 269 time(s) in 168 post(s)
Originally Posted by: ksian Go to Quoted Post
Od momenta kad sam prvi put čuo da je ugovoren ovaj meč, smrdilo mi je na namještaljku, u najavi sam spomenuo da je Canelo prevelik projekt da bi njegov management iz Golden Boya pustio svoju najzlatniju koku u ring sa tako moćnim protivnikom bez da znaju nešto što mi ne znamo. Razlika u veličini je jako velika, a Kovalev je moćan boksač.

Nakon što sam pogledao snimku, nemam više nedoumica, meč je očito namješten. Kovaljev je odsparirao do iti jednu rundu, lupao je po dekungu manjeg borca, bez da je uputio i jedan ozbiljniji udarac u tijelo. Sergej nije onako moćan kao što je bio u mečevima sa Hopkinsom i Pascalom, ali, ko je gledao njegov zadnji meč prije ovoga, prije svega dva mjeseca sa Anthonyjem Yardeom, zna da čovjek tuče puno jače, napose prednjim direktom. Sa druge strane, ko poznaje Canelov boks, zna i da ni on nije izgledao kao da boksa punim angažmanom.

Nisam posve siguran, ali mi se čini i da je dogovorena runda u kojoj Rus treba pasti, i da mu je Kovaljev dao signal kad je zalelujao nakon onog ne pretjeranog ljevog krošea još je spustio obe ruke, što borac njegovog renomea u situaciji kad je ugrožen ne bi napravio. Kovaljev je primao puno jače udarce od tog ljevog krošea i ostajao u igri, ko ne vjeruje neka pogleda samo 8. rundu pomenutog meča od prije dva mjeseca.

Uglavnom , uvjeren sam da je Kovalev pustio meč za lovu, i teško će me neko uvjeriti u suprotno. Čovjek je u boksu tolike godine, imao je mečeva sa odličnim boksačima, izgledao sjajno u ringu i u odnosu na 7 godina mlađeg Canela je praktično sirotinja, recimo, nakon onako dobrog prvog meča, u revanšu protiv Warda je dobio samo 2 milijuna dolara. Uostalom, svi znaju da se ovako veliki mečevi inače dogovaraju tako da boksaču ostane 5-6 mjeseci za pripremu, Kovalev je ušao u ring nakon svega dva mjeseca, i to nakon dosta teškog meča.

De La Hoya, Hopkins i ostatak ekipe iz Golden Boya su u suradnji sa Cathy Duvom kupili Canelu pojas u poluteškoj, i to protiv boksača koji ima ime. Kovalev je, sa druge strane, iskoristio priliku da se napokon pošteno naplati u karijeri. To je profesionalni boks, Canelo je najveća PPV zvijezda, sa jakim meksičkim tržištem iza sebe, Kovalev je samo još jedan Rus za kojega je malo ko čuo osim hard-core fanova.

Išlo se na ruku Canelu ali baš da je pao namjerno nekak sumnjam.
fanatic  
#5916 Posted : Monday, November 4, 2019 12:33:18 AM(UTC)
fanatic

Was thanked: 1601 time(s) in 929 post(s)
Originally Posted by: ksian Go to Quoted Post

ja sam isto kod nokauta pomislio "a daj me nemoj jebat da ga je ovako uzdrmao onaj prvi udarac"

ko zna, al slažem se da je Canelo projekt i zlatna koka
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
#5917 Posted : Monday, November 4, 2019 9:20:17 AM(UTC)
Jarac

Nokaut je bio malo prebrutalan za nariktat. Ne znam.
#5918 Posted : Monday, November 4, 2019 11:12:23 AM(UTC)
Jarac

Yoka na Hammera ide.
Puncher  
#5919 Posted : Monday, November 4, 2019 11:25:34 AM(UTC)
Puncher

Canada

Was thanked: 103 time(s) in 72 post(s)
Samo 35 miliona dolara za jedan meč. Pored tih brojki u boksu, ostalo je sve bilo i bit če bleda senka od tkzv. "profesionalizma" -:) Box 4ever:)Sve ostalo daleko bilo..:)Veliki marketing, puno galame, medija, pa i dobra tuča, na kraju pljačka boraca- lova u ku. prema boxu.Milijončič ,dva i kraj priče o obečanom sportu..Mislim na UFC.Ako je to "kapitalizam" u sportu, onda bolje socializam svima jednako- ništa :) Box mafija jeste box mafija , ostat ce za sva vremena po zaradi , što se tiče zapada...džabe ufc, žfc, rljfc i svi ostali c....:)

Edited by user Monday, November 4, 2019 11:32:08 AM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 1 user thanked Puncher for this useful post.
Jarac on 11/4/2019(UTC)
bero  
#5920 Posted : Monday, November 4, 2019 12:16:22 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5262 time(s) in 3252 post(s)
Desetke milijuna po mecu u boksu danas dobiva mozda 3-4 boksaca, svi ostali su ili jednako ili ispod UFC ranga.

u undercardu npr. UFC borci zaradjuju i do 10 puta vise od undercard boksaca na najvecim eventima.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Users browsing this topic
298 Pages«<294295296297298>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.