Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

19 Pages<12345>»
Options
Go to last post Go to first unread
User is suspended until 4/15/2036 8:30:34 AM(UTC) shadow  
#41 Posted : Wednesday, August 14, 2019 12:09:52 PM(UTC)
shadow

Rank: Advanced Member

Was thanked: 269 time(s) in 168 post(s)
Eto za Caina 2008 prvi put vidio i kao amera i pod njihovom zastavom a da je i meksikanac to je krenulo nakon borbe sa Lesnarom promovirat se radi tržišta. U biti pravi amer.
thanks 1 user thanked shadow for this useful post.
Whitaker on 8/14/2019(UTC)
Đolo  
#42 Posted : Wednesday, August 14, 2019 12:10:47 PM(UTC)
Đolo

Was thanked: 1494 time(s) in 935 post(s)
Daj nemojte mi pocet srat tu o meksikancima i amerckim granicama

thanks 1 user thanked Đolo for this useful post.
#43 Posted : Wednesday, August 14, 2019 12:18:24 PM(UTC)
shadow

Joj ne.
Istina nebitna tema ali nema smisla drapat čovjeka jer se eto usudio napisat da je amer a ne naš😂
Him  
#44 Posted : Wednesday, August 14, 2019 12:19:25 PM(UTC)
Him

Was thanked: 7 time(s) in 5 post(s)
Originally Posted by: shadow Go to Quoted Post
Eto za Caina 2008 prvi put vidio i kao amera i pod njihovom zastavom a da je i meksikanac to je krenulo nakon borbe sa Lesnarom promovirat se radi tržišta. U biti pravi amer.

Opet je bitno sto sam Cain misli, a ne mi. U pravilu nikome ne mozes zabraniti kako će se tko izjašnjavati, tako vrijede zakoni u RH.
#45 Posted : Wednesday, August 14, 2019 12:23:28 PM(UTC)
shadow

Originally Posted by: Him Go to Quoted Post

Opet je bitno sto sam Cain misli, a ne mi. U pravilu nikome ne mozes zabraniti kako će se tko izjašnjavati, tako vrijede zakoni u RH.

Pa recimo nema njihovo državljanstvo ,nije zatražio. Ima Usa samo. Eto.
I ja se mogu izjašnjavat kak poželim al je nebitno ako nemam državljanstvo. Tebi je bitnija tema nego meni pa nek bude što god odgovara.
User is suspended until 4/15/2036 8:29:40 AM(UTC) Jarac  
#46 Posted : Wednesday, August 14, 2019 12:27:21 PM(UTC)
Jarac

Was thanked: 815 time(s) in 504 post(s)
Najbolje da Amerikancima oduzmu sve medalje i daju zemljama porijekla hahaha.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Cain_Velasquez

Edited by user Wednesday, August 14, 2019 12:31:33 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 1 user thanked Jarac for this useful post.
Him  
#47 Posted : Wednesday, August 14, 2019 12:38:56 PM(UTC)
Him

Was thanked: 7 time(s) in 5 post(s)

I ja se mogu izjašnjavat kak poželim al je nebitno ako nemam državljanstvo. Tebi je bitnija tema nego meni pa nek bude što god odgovara.

Nije mi bitna tema. Dao sam sam svoj stav o tome. Iskreno koga boli briga je li Stipe Hrvat ili nije osim nas koji očito imamo neku svoju filozofiju, čovjek očito voli iskazivati hrvatske simbole, isto što voli Cain.
#48 Posted : Wednesday, August 14, 2019 12:43:38 PM(UTC)
shadow

Nije mi bitna tema. Dao sam sam svoj stav o tome. Iskreno koga boli briga je li Stipe Hrvat ili nije osim nas koji očito imamo neku svoju filozofiju, čovjek očito voli iskazivati hrvatske simbole, isto što voli Cain.

Normalno da ie nebitno. Nek se predstavljaju to je ok i ako se nisu odrekli SAD kao države da se ne bi zabunili, predstavljaji se amerikancima, oni su amerikanci tog i tog porijekla na koje su ponosni, to je to. Ja samo govorim kako je i činjenice. Sve drugo je nebitno što mi mislimo ili želimo.
Zaista svako može nastupat pod zastavom kojom želi i tražit pasoš i ostalo, njegova privatna stvar ako postoje uvjeti lako dobije. Pozdrav da završim.

Edited by user Wednesday, August 14, 2019 12:44:20 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Đolo  
#49 Posted : Wednesday, August 14, 2019 12:49:43 PM(UTC)
Đolo

PRšti sve od IQ-a ovdje, jaoooo evo sav sam se navlažio

pucate od znanja i pameti.

Yar  
#50 Posted : Wednesday, August 14, 2019 1:19:18 PM(UTC)
Yar

Was thanked: 61 time(s) in 26 post(s)
Originally Posted by: xnicked Go to Quoted Post
Originally Posted by: Yar Go to Quoted Post
Originally Posted by: DugoVecCitam Go to Quoted Post
Koja hajka na Cormiera po FS-u ; samo cekam komentar da je bio u Arkanovoj paravojnoj jedinici. Ili nesto u tom smislu.

Slazem se, takvu hrpu debila nisam u zivotu vidio. Sherdog je doslovno intelektualna krema naspram ovih budala, onda znas koliko je sati. Prvo se svi loze na Stipu jer su iskompleksirani debili koji se poistovjecuju sa sportasima, jer nemaju pametnijeg posla u zivotu. To je kod nas vrlo popularno, tipicno za naciju s kompleksom manje vrijednosti. Prvo, 99% hrvatskih sportasa nisu plod nasih pametnih ulaganja u trenere, dobrih uvjeta za trening, sustava koji je pravedan, amaterskog sporta u koji se ulaze itd. vec su uspjesi totalna anomalija i rekao bih da su vecinom nastali usprkos sustavu i uz velike zrtve tih ljudi i njihovih obitelji. Normalno, Hrvati kao Hrvati misle da su oni nesto osvojili ako neki sportas nesto osvoji. Sto se Stipe tice, on za mene uopce nije Hrvat. Kao covjek mi je iznimno simpatican i volim ga kao borca, ali covjek je odrastao u Americi i apsolutno je od glave do pete plod njihovog sustava i drustva. A to sto on ima hrvatske gene mozemo objesiti macku o rep, pa vecina americkih boraca nisu potomci americkih domorodaca niti su iz obitelji koje su tamo dosle Mayflowerom. Ok, Stipe je ponosan na svoje korijene, ali covjek uopce ni ne govori hrvatski sto mi je ekstra smijesno, jer mu je otac teski "domoljub" i nacionalist. Imam rodbinu u Americi i iako su ok ljudi, spadaju u one tipicne debile kojima je Hrvatska u svakoj drugoj recenici, lajkaju ustaske stranice na fejsu (nemaju pojma o tome...dobronamjerni debili, jebiga) i sve sto ide uz to. Ali ajde, cak i oni tecno govore hrvatski jer su ih roditelji tako odgajali. Ne znam, za mene je bilo koji Afrikanac ili Kinez koji tu zivi, placa porez, trpi sranja koja trpimo i koji je prihvatio nase obicaje kao svoje (bez obzira da li paralelno njeguje i svoju izvornu kulturu i obicaje) vise Hrvat nego sto ce to Stipe ikad biti i jebe mi se sto netko misli o tome.

Tezak mec za prognozirati. Cormier je realno bolji borac ali ne znamo u kakvoj ce se formi pojaviti, MMA je takav sport gdje se i u manjim kategorijama moze svasta desiti, a u teskoj jedan dobar udarac ili serija moze prekinuti dominaciju. Rekao bih da nije nerealno reci da je sansa da Cormier pobijedi nekih 60%. Sto se tice tih debila na FS-u, to je vecinom ekipa koja misli da Mirko jos uvijek dominira high kickovima i da je najbolji borac na svijetu. Najsmjesnije od svega mi je sto se loze na Cormierove komentare. Da se razumijemo, nisam za trash talk i ne volim to sto UFC previse naginje showu, a ne sportu. S druge strane, tim borcima je prije svega cilj da u tako teskom sportu zarade sto vise love prije mirovine i da osiguraju sebe i svoju obitelj. Ok, Stipe je takav kakav je...miran obiteljski covjek koji ne voli taj hype i koji ono sto ima za reci govori u kavezu. Massive respect za to, ali mec se mora promovirati i sumnjam da bi se toliko PPV-a prodalo kad bi Cormier bio super kulturan, a Stipe mumljao u mikrofon i bio pasivan kao inace. Nazalost, netko mora biti "bad guy" da bi se taj hype prije meca stvorio. Cormier razumije taj poslovni aspekt i tako se ponasa, sumnjam da on na osobnoj razini ima ista protiv Stipe ili bilo koga osim Jonesa. Da se razumijemo, vecina ljudi razumije da je to sve gluma (isto kao sto to znaju za kecere), ali se uzive i to im je zabavno i interesantno. E sad, to sto ovi degenerici na FS-u to ne kuze i doslovno shvacaju Cormierovu promociju meca, to je njihov problem. Pazi, oni zamjeraju tipu od 40 godina sto zeli zaraditi sto vise love prije kraja karijere i misle da je mrtav ozbiljan u svakoj izjavi prije meca, te prave od njega ne znam kakvog negativca i pisu komentare pune mrznje.

On za tebe nije Hrvat..i veliš to što ima hrvatske gene možemo objesiti maču o rep? Ne kužim ja tebe uopće. Pa valjda si kao Hrvat ponosan na uspješne ljude hrvatskih korijena?..koji još nešto znače u svijetu sporta i čak štoviše, rado ističu svoje porijeklo. Ti bi i Teslu okačio mački za rep?..jel tako?
Veći je Hrvat od tebe taj Stipe..da ti budem iskren.

Da, bas tako. Prva stvar, ne postoji "hrvatski gen". Postoje genetske haplogrupe i kod odredjenih naroda odredjene haplogrupe manje ili vise dominiraju, ali generalno su gotovo svi narodi mijesani. Sto se samog Stipe tice, nemam ja sto biti ponosan na njega jer covjeka ne poznajem i nisam s njim pojeo kilu soli da bih mogao ista reci o njegovom karakteru, tj. mogu samo pretpostaviti kakav je na odnosu interviewa. Stipe je jako simpatican lik i stvarno djeluje kao dobricina i posten covjek. Sto se tice toga da se on deklarira Hrvatom, to je njegovo pravo i tu nema nista lose, dapace.

Stvar je u tome da ja ljude gledam kao pojedince i mrzim to nekakvo grupiranje, odnosno ta ideologija grupe je jedan od glavnih uzroka svih sranja u svijetu jer je najlakse cijelu grupu ljudi (ponekad i ogromnu naciju) glorificirati ili praviti zrtvama, odnosno druge demonizirati i praviti od njih svih najvece negativce. Istina nije ni jedno ni drugo, svugdje ima dobrih i losih ljudi, postenih i nepostenih, pametnih i glupih itd. Ok, mozemo reci da neke nacije u prosjeku imaju slican kolektivni mentalitet, koji je plod tradicije, odgoja, povijesnih zbivanja na prostoru na kojem zive, pa cak i toga kakva je na odredjenom prostoru klima, odnosno koliko je priroda surova ili ne.

Ja apsolutno postujem bilo cije pravo da se osjeca kao Hrvat, Amerikanac, Srbin ili sto vec, to je osobni izbor. E sad, moje je osobno misljenje da je puno logicnije da se npr. Kinez koji tu zivi 5 godina, placa poreze, zivi s korupcijom i sranjima s kojima svi zivimo i usprkos tome ostaje tu jer mu se svidjaju ljudi i sve ostalo, njeguje nasu kulturu paralelno uz svoju, naucio je jezik itd. deklarira kao Hrvat, nego da to cini netko tko to teoretski moze na osnovu krvnih zrnaca, ali tu nikad nije zivio i to "osjetio".

Na kraju krajeva, nisi skuzio sto sam htio reci u originalnom postu. Ne smeta mene sto Stipe to kaze, vec sto se razni kvazi domoljubi i stakori koji nemaju pametnijeg posla u zivotu nego biti profesionalni Hrvati loze na sportski uspjeh bilo koga s ovih prostora, pa makar to bio netko tko tu uopce nije odrastao. Kazem, iskompleksirani ljudi koji se moraju poistovjetiti s necim uspjehom na taj nacin i onda se osjecaju bolje. Opet kazem, Stipe nije plod naseg amaterskog sporta, kvalitetnih trenera, drzave koja je prepoznala njegov talent i rad pa mu nesto omogucila itd., on je plod jednog totalno drugog svijeta, odgoja i svega ostalog. Sto se tice sportasa iz Hrvatske koji su uspjeli, ranije sam rekao da je 99% njih to uspjelo usprkos sustavu, a ne zato sto mi imamo razvijenu sportsku kulturu i dobre uvjete.

Postoje sela i mali gradici u Skandinaviji i Njemackoj gdje svi idu gledati npr. rukomet, bez obzira na pobjedu ili poraz i vecina ljudi je koliko toliko obrazovana o samom sportu, vec po osjecaju znaju kad je sudacka odluka kriva i sve ostalo, te su doslovno seoske dvorane dupkom pune svaku tekmu i stanovnici tih mjesta i gradova rado ulazu u klub. Kod nas razne 'rvatine gledaju samo veca natjecanja u rukometu, repku u nogometu i pokoju tekmu nasih klubova u europskim natjecanjima. Utakmice raznih prvih i drugih liga ostalih sportova (pa cak i rukometa) su prazne, karte se dijele besplatno pa nitko ziv ne dolazi i tako vec desetljecima. Nema tu sportske kulture, to je samo izdrkavanje na tudji uspjeh kroz koje se onda i ti debili osjecaju kao da su nekog ili nesto pobijedili. Kad tim ljudima ukazes na to da mozda sustav ne valja i da imamo vece potencijale, te im na pristojan nacin ukazes na licemjerje i kontradikcije svega toga (izmedju ostalog i njihovog vlastitog ponasanja i stavova), automatski "mrzis sve sto je hrvatsko". Tako to ide, sitne duse i mali mozgovi koji su najveci domoljubi kad ih se treba skupiti 500 tisuca na doceku nogometasa, a na prosvjedima protiv 3 desetljeca duge sistematske pljacke, gazenja dostojanstva svakog postenog covjeka, korumpiranog sudstva, zakona i provodjenja istih kojih nema nigdje na svijetu itd. se skupi 50 ljudi.

Stipi zelim sve najbolje u karijeri i da opet bude prvak.
thanks 6 users thanked Yar for this useful post.
Chiodo on 8/14/2019(UTC), pjac on 8/14/2019(UTC), ksian on 8/14/2019(UTC), Whitaker on 8/15/2019(UTC), CroWalace on 8/15/2019(UTC), El Guapo on 8/17/2019(UTC)
User is suspended until 4/15/2036 8:29:57 AM(UTC) dako  
#51 Posted : Wednesday, August 14, 2019 1:32:02 PM(UTC)
dako

Croatia

Was thanked: 408 time(s) in 245 post(s)
Originally Posted by: Đolo Go to Quoted Post
PRšti sve od IQ-a ovdje, jaoooo evo sav sam se navlažio

pucate od znanja i pameti.

Pusti ljude da pišu u miru. Prestani svakome srati. Vratio se ovisnik onoEmocija26
Pameti od placa.
#52 Posted : Wednesday, August 14, 2019 1:40:54 PM(UTC)
dako

Croatia

Normalno slažem se problem su kreteni a ne borac, dobar post.
thanks 1 user thanked dako for this useful post.
Yar on 8/14/2019(UTC)
bero  
#53 Posted : Wednesday, August 14, 2019 2:23:14 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5283 time(s) in 3267 post(s)

Jako velik broj tih mexican-americansa koji žive u pograničnim saveznim državama kao i da jesu full Meksikanci.
Svi govore španjolski (pogotovo doma) i više se identificiraju kao meksikanci nego kao ameri. Takav je i Cain.

Zato i jest bitno također ono što sama osoba misli. Evo npr. Joe Šimunić se nikad nije htio smatrat Australcem nego Hrvatom. I to je također ok.

Edited by user Wednesday, August 14, 2019 2:26:01 PM(UTC)  | Reason: Not specified

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
thanks 1 user thanked bero for this useful post.
Yar on 8/14/2019(UTC)
Yar  
#54 Posted : Wednesday, August 14, 2019 2:39:31 PM(UTC)
Yar

Was thanked: 61 time(s) in 26 post(s)
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post

Jako velik broj tih mexican-americansa koji žive u pograničnim saveznim državama kao i da jesu full Meksikanci.
Svi govore španjolski (pogotovo doma) i više se identificiraju kao meksikanci nego kao ameri. Takav je i Cain.

Zato i jest bitno također ono što sama osoba misli. Evo npr. Joe Šimunić se nikad nije htio smatrat Australcem nego Hrvatom. I to je također ok.

Apsolutno i tu nema problema, samo ljudi sto se loze za neciji uspjeh i pripisuju to nekoj imaginarnoj nacionalnosti a ne trudu i radu tog pojedinca s kojim uglavnom nemaju nikakve veze je komicno :D.
User is suspended until 4/15/2036 8:29:40 AM(UTC) Jarac  
#55 Posted : Wednesday, August 14, 2019 3:10:11 PM(UTC)
Jarac

Was thanked: 815 time(s) in 504 post(s)
Originally Posted by: Yar Go to Quoted Post
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post

Apsolutno i tu nema problema, samo ljudi sto se loze za neciji uspjeh i pripisuju to nekoj imaginarnoj nacionalnosti a ne trudu i radu tog pojedinca s kojim uglavnom nemaju nikakve veze je komicno :D.

Ma pusti idiote.
U vezi sportaša je da nastupa za državu koju nastupa i koju predstavlja. I Stipe i Cain su kao prvaci SAD, tako se i predstavljalo. Normalno njihovo pravo osobno je da se osjete kao meksikanac.il hrvat, to je ok.
thanks 1 user thanked Jarac for this useful post.
Yar on 8/14/2019(UTC)
Đolo  
#56 Posted : Wednesday, August 14, 2019 4:08:00 PM(UTC)
Đolo

Tek sam se vratio,vec mi postove brisete stoko jedna pfsovska, što sam sada reko?

Bero jel ti opet stojis iza ovog napada na fine poštene građane?

To zato sto sam ja hrvat a stipe srbin? ma ne znao sam,znao sam da vam smeta.
#57 Posted : Wednesday, August 14, 2019 4:10:36 PM(UTC)
dako

Croatia

Tek sam se vratio,vec mi postove brisete stoko jedna pfsovska, što sam sada reko?

Emocija18
Spominjao si IQ nema ni mog odgovora na tvoj. DobroEmocija40
Đolo  
#58 Posted : Wednesday, August 14, 2019 4:51:40 PM(UTC)
Đolo

Originally Posted by: dako Go to Quoted Post

Emocija18

Ja pohvalim kako je pfs pun pametnih ljudi,a ono sikirom na mene. uvijek tako u našem narodu, udri sirotinju, 10 na jednoga.

Za tebe znam da si kontroverzan...ali ja?? pobogu.
#59 Posted : Wednesday, August 14, 2019 5:13:51 PM(UTC)
dako

Croatia

Originally Posted by: dako Go to Quoted Post

Emocija18

Ja pohvalim kako je pfs pun pametnih ljudi,a ono sikirom na mene. uvijek tako u našem narodu, udri sirotinju, 10 na jednoga.

Za tebe znam da si kontroverzan...ali ja?? pobogu.

Emocija18
A ja odma udaram jer mislim da si ironičan bio,Emocija25
#60 Posted : Wednesday, August 14, 2019 5:20:58 PM(UTC)
shadow

Vidim da dosta ljudi iz mma pa i sam Cormier nisu zadovoljni ponašanjem Miočića nakon poraza, dosta mu se prigovara da je umanjivao poraz i zasluge pobjedniku. Znao je i za situacoju sa Lesnarom prije prve borbe i to prihvatio a onda galamio protiv. Dobro to je otpalo što je super.
Da je samo zahtjevao revanš i nije se htjeo boriti dok se Cormier borio još jednom. Izgubio je nokautom a ne odlukom pa još više to izgleda čudno kažu.
Osobno se slažem s dosta toga.Nije to ništa loše ali ne mogu opovrgnut te kritike.

Što vi mislite?
Users browsing this topic
19 Pages<12345>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.