Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

112 Pages«<105106107108109>»
Options
Go to last post Go to first unread
Losh  
#2121 Posted : Friday, August 2, 2019 1:03:47 AM(UTC)
Losh

Rank: Advanced Member

Serbia

Was thanked: 1493 time(s) in 785 post(s)
Ma Mirko ko Mirko.U fazonu sam sam se rodio, sve sam sam storio.Fora je sto ne moze da mu ospori niko. A da sere, sere za medalju al ajd.
E meni je najjaci Petrak koji ne sme da zucne ni rec a trenira kao kod Lea.Emocija1 Emocija1 Emocija1 Emocija1
Reaktivac  
#2122 Posted : Friday, August 2, 2019 1:16:05 AM(UTC)
Reaktivac

Was thanked: 1062 time(s) in 796 post(s)
Vidim da se tema rasplamsala i dolaze novi akteri s jednim postom. Zanimljivo kako ovdje takvi prolaze, a na politici i avetima odmah ban ? Inace, upucujem im iskrenu dobrodoslicu i vjerujem da su iz spomenutih stozera.

Razmisljao sam o CroCop izjavama i pokusavam skuziti omalovazavanje i minoriziranje ? Jednoga Pjetraja nazvati "provincijalnim trenerom" ? Jbt, ako si faca svjetskog formata, imas karijeru, milione na racunu i milione fanova diljem RH i zemaljske kugle, zasto ne biti pozitivac pa podrzati trenere ? OK, mozda ne znaju u praksi visokog levela i velikih arena, mozda djelomicno svastare, ali i tako se uci. Proces. Recimo, spomenuti trener koji citira narodne poslovice, mislio je napraviti PR s populizmom, pisuci kolumne i šatro trenerom koji trenira samo gotove borce. Jer kao, on ispravlja greske prethodnika i toboze polira proizvod, odnosno borca do razine kada je kao potpuni killer u stojci. Naravno da farsa nije dugo potrajala i da se spomenuti maknuo iz javnosti. I usput naucio lekciju, a onaj tko je gledao Bure Baruta, zna koja je parola bila dominantna u filmu. Kada sam mu to spominjao onako frendovski, bio se uvrijedio.
shadow  
#2123 Posted : Friday, August 2, 2019 2:41:59 AM(UTC)
shadow

Was thanked: 172 time(s) in 111 post(s)
Svašta.

Ovo za trenere vrh gluposti.

Edited by user Friday, August 2, 2019 2:48:12 AM(UTC)  | Reason: Not specified

dako  
#2124 Posted : Friday, August 2, 2019 8:44:35 AM(UTC)
dako

Croatia

Was thanked: 343 time(s) in 206 post(s)
Ante Kostelića ne nazvat trenerom a proglašen trenerom godina , nema smisla baš. Jedno je osoban dojam ,mišljenje ali realnost je surovo istinita i potpuno različita.
A ovo za službe je zaista nevjerojatno da je moguće napisat .Emocija18
thanks 1 user thanked dako for this useful post.
Whitaker on 8/2/2019(UTC)
The Last Emperor  
#2125 Posted : Friday, August 2, 2019 9:10:02 AM(UTC)
The Last Emperor

Was thanked: 636 time(s) in 353 post(s)
Originally Posted by: dako Go to Quoted Post
Ante Kostelića ne nazvat trenerom a proglašen trenerom godina , nema smisla baš. Jedno je osoban dojam ,mišljenje ali realnost je surovo istinita i potpuno različita.

Ja se slazem sa svime sto je Tasha Yar napisao. Tjerati djecu ispod 10 god da 5-6 sati dnevno treniraju je zaista za zvati socijalnu sluzbu. Ili ona videa gdje vidis malu djecu od 3-4 godine maksimalno utrenirana, meni je ono uzas. Bilo kakvo izivljavanje na djeci bih zabranio pa makar pod izlikom da je to za njihovo dobro. Imam prijatelja koji je kao klinac morao vjezbati klavir 5 sati dnevno, danas je pijanist, a tada je osvajao nagrade po europi u najmladim uzrastima. Niti malo ne podrzavam to sto su ga roditelji tjerali na toliku zrtvu u tim godinama.

dako  
#2126 Posted : Friday, August 2, 2019 9:12:57 AM(UTC)
dako

Croatia

Originally Posted by: The Last Emperor Go to Quoted Post

Ja se slazem sa svime sto je Tasha Yar napisao. Tjerati djecu ispod 10 god da 5-6 sati dnevno treniraju je zaista za zvati socijalnu sluzbu. Ili ona videa gdje vidis malu djecu od 3-4 godine maksimalno utrenirana, meni je ono uzas. Bilo kakvo izivljavanje na djeci bih zabranio pa makar pod izlikom da je to za njihovo dobro. Imam prijatelja koji je kao klinac morao vjezbati klavir 5 sati dnevno, danas je pijanist, a tada je osvajao nagrade po europi u najmladim uzrastima. Niti malo ne podrzavam to sto su ga roditelji tjerali na toliku zrtvu u tim godinama.

Jer ne poznaješ obitelj.
Išao sam u osnovnu s Janicom i daleko od toga da je bila utrenirana j zlostavljana , gadno griješite za njih.

A sve ovo drugo za 3 i 4 godine što si spomenuo i ja mislim ali toga nema tu niti je bilo.
Napisat da nije trener je glupost potpuna.
Whitaker  
#2127 Posted : Friday, August 2, 2019 9:18:23 AM(UTC)
Whitaker

Was thanked: 32 time(s) in 19 post(s)
Kada laici krenu u napad na renomirane trenere .
pjac  
#2128 Posted : Friday, August 2, 2019 9:55:04 AM(UTC)
pjac

Slovenia

Was thanked: 149 time(s) in 85 post(s)
Originally Posted by: The Last Emperor Go to Quoted Post

Ja se slažem za dio o tjeranju klinaca od 5 godina ali se ne slažem da nije trener . Veze s vezom nema.
Sad koliko je na njihovom primjeru to ne mogu govoriti ali čovjek je definitivno trener. Uostalom sama Mirkova izjava o trenerima je potpuni promašaj. Hrpa ih nije bila profi!
pjac  
#2129 Posted : Friday, August 2, 2019 10:00:03 AM(UTC)
pjac

Slovenia

Was thanked: 149 time(s) in 85 post(s)
I Federer je sa 4 primio reket, Pearson kao i Janica prije 6 godine skijala, to je tako nažalost . I nogomet sa 8 od mog susjeda mali krenuo pa mu rekli da je kasno krenuo . To je sve gore i gore sa djecom
dako  
#2130 Posted : Friday, August 2, 2019 10:19:50 AM(UTC)
dako

Croatia

Pa cijela generacija skijaša je pod njegovim procesom, poprati malo skijanje i pogledaj tko je sve osvajao bodove u kupu. Velik je napredak tog sporta u nas napravljen . I radi on i dalje . To što nemamo Janice i Ivice nije pokazatelj da se ne radi a ne mogu svi biti kao oni uspješni.Pogotovo u ovakvoj sredini poput Hrvatske koja objektivno nije skijaška nacija.

Nikad si nije dobro utvarat da sve znaš i razumiješ od psihologije do sporta pa nadalje kako vidim po pisanju . Loš dojam se tako ostavlja . Nitko ne može sve znati najbolje!
Najgore je biti arogantan i druge vrijeđat i omaložavat a sebe ne vidjet.Nema opravdanja tome.

Edited by user Friday, August 2, 2019 10:21:26 AM(UTC)  | Reason: Not specified

dako  
#2131 Posted : Friday, August 2, 2019 10:35:01 AM(UTC)
dako

Croatia

Ma mene ovaj dio da nije trener jedino zanima od lupetanja, sve drugo je ionako nerelevantno što anonimni forumaši pišu.

Ionak je teme Cro cop a ne ovaj ali nema smisla izjava o trenerima koju je on dao.

Edited by user Friday, August 2, 2019 10:43:08 AM(UTC)  | Reason: Not specified

Yar  
#2132 Posted : Friday, August 2, 2019 10:43:50 AM(UTC)
Yar

Rank: Member

Was thanked: 25 time(s) in 10 post(s)
Pa cijela generacija skijaša je pod njegovim procesom, poprati malo skijanje i pogledaj tko je sve osvajao bodove u kupu. Velik je napredak tog sporta u nas napravljen . I radi on i dalje . To što nemamo Janice i Ivice nije pokazatelj da se ne radi a ne mogu svi biti kao oni uspješni.Pogotovo u ovakvoj sredini poput Hrvatske koja objektivno nije skijaška nacija.

Nikad si nije dobro utvarat da sve znaš i razumiješ od psihologije do sporta pa nadalje kako vidim po pisanju . Loš dojam se tako ostavlja . Nitko ne može sve znati najbolje!
Najgore je biti arogantan i druge vrijeđat i omaložavat a sebe ne vidjet.Nema opravdanja tome.

Iznosenje misljenja i arogancija nisu ista stvar, "pod njegovim procesom" je vrlo sirok pojam i to mozes objesiti macku o rep. Opet kazem, nikog nije stvorio osim svoje djece. Niti s jednim sportasem ili sportasicom nije ostvario ni priblizan rezultat onima koje su njegova djeca imala u svojim najlosijim sezonama, pametnome dosta. Pazi, ne moze biti tolika razlika izmedju rezultata ako je trener bas tako kvalitetan. Psihologiju sigurno razumijem bolje od Ante Kostelica (covjek ima citavu povijest konflikata s raznim ljudima i organizacijama, a njegove metode treninga se svode na vojnicki drill i trganje tijela pa ako izdrzi, izdrzi...nema tu nekog psiholoskog pristupa), a trener je sigurno 100 puta bolji od mene. Ne umisljam si da sam trener niti to zelim biti, ali imam zdrav razum i kao i ti prijatelju, imam pravo na misljenje. Ako ti se ne svidjaju stvari koje sam rekao, to je tvoje pravo i sve 5, ne moraju se ljudi slagati u svemu i nemam se sto pravdati bilo kome. Uostalom, tip je javna osoba i hrpu puta je izjavio glupost, cak i trijezan je doslovno izmedju redaka priznao da je lijecio komplekse na djeci (to samo ljudi s IQ-om sobne temperature nisu sposobni iscitati iz njegovih interviewa, svi ostali jesu).
dako  
#2133 Posted : Friday, August 2, 2019 10:51:11 AM(UTC)
dako

Croatia

Originally Posted by: Yar Go to Quoted Post

Iznosenje misljenja i arogancija nisu ista stvar, "pod njegovim procesom" je vrlo sirok pojam i to mozes objesiti macku o rep. Opet kazem, nikog nije stvorio osim svoje djece. Niti s jednim sportasem ili sportasicom nije ostvario ni priblizan rezultat onima koje su njegova djeca imala u svojim najlosijim sezonama, pametnome dosta. Pazi, ne moze biti tolika razlika izmedju rezultata ako je trener bas tako kvalitetan. Psihologiju sigurno razumijem bolje od Ante Kostelica (covjek ima citavu povijest konflikata s raznim ljudima i organizacijama, a njegove metode treninga se svode na vojnicki drill i trganje tijela pa ako izdrzi, izdrzi...nema tu nekog psiholoskog pristupa), a trener je sigurno 100 puta bolji od mene. Ne umisljam si da sam trener niti to zelim biti, ali imam zdrav razum i kao i ti prijatelju, imam pravo na misljenje. Ako ti se ne svidjaju stvari koje sam rekao, to je tvoje pravo i sve 5, ne moraju se ljudi slagati u svemu i nemam se sto pravdati bilo kome. Uostalom, tip je javna osoba i hrpu puta je izjavio glupost, cak i trijezan je doslovno izmedju redaka priznao da je lijecio komplekse na djeci (to samo ljudi s IQ-om sobne temperature nisu sposobni iscitati iz njegovih interviewa, svi ostali jesu).

Napisao sam samo svoj dojam a stvarno tako mislim.
Iznosit mišljenje je jedno a drugo misliti da se sve zna, razlika je to. No nebitno sada.
Moguće da imam krivi ali evo takav je.

E sada ako si mislio da Hrvatska bude imala još Janica i Ivica onda je to problem, imamo skijaša u skijašica koji su osvajali bodove što smo imali prije toga 2 u 25 godina a sada 6 u zadnjih 10 godina. Mala smo nacija a i nismo skijaška.
On je vrhunski trener ali je kao osoba jako meni osobno loš i ne dopada mi se mnogi njegovi stavovi. Samo ja to ne miješam i razlikujem. Toliko o njemu.

Sve ok i nije osobno ali ne bi dirao u taj dio o treneru to sam mislio. Pozdrav.

Edited by user Friday, August 2, 2019 11:05:00 AM(UTC)  | Reason: Not specified

Yar  
#2134 Posted : Friday, August 2, 2019 11:08:57 AM(UTC)
Yar

Rank: Member

Was thanked: 25 time(s) in 10 post(s)
Originally Posted by: Yar Go to Quoted Post

Napisao sam samo svoj dojam a stvarno tako mislim.
Iznosit mišljenje je jedno a drugo misliti da se sve zna, razlika je to. No nebitno sada.
Moguće da imam krivi ali evo takav je.

E sada ako si mislio da Hrvatska bude imala još Janica i Ivica onda je to problem, imamo skijaša u skijašica koji su osvajali bodove što smo imali prije toga 2 u 25 godina a sada 6 u zadnjih 10 godina. Mala smo nacoja a i nismo skijaška.
On je vrhunski trener ali je kao osoba jako meni osobno loš i ne dopada mi se mnogi njegovi stavovi. Samo ja to ne miješami razlikujem. Toliko o njemu.

Sve ok i nije osobno ali ne bi dirao u taj dio o treneru to sam mislio. Pozdrav.

Nemam nikakvih iluzija da ce Hrvatska u tom sportu imati rezultate i blizu njihovima, tu se poklopilo puno stvari (malo i srece, koja prati hrabre). Samo kazem da tipa ne treba velicati jer je njegov moral upitan, a i ne treba kompletno ignorirati cinjenicu da u 20+ godina doslovno nitko kog je trenirao nije ostvario nesto bitno. Postavlja se pitanje, kolika je njegova strucnost kad covjek ima normalan fond sati za trening s nekom osobom, odnosno kad ta osoba nije od najranije dobi vec predodredjena za drill i nema izbor hoce li se baviti profesionalnim sportom ili ne (a tu je i emocionalna manipulacija djetetom koje ne zeli razocarati roditelja).

S druge strane, ne moze nam to da nismo skijaska zemlja bas uvijek biti izlika. Nije da bas uopce nema mjesta za trening, a uspjeh Janice i Ivice je bar u slucaju nekoliko generacija djece pobudio zanimanje za skijanjem sto automatski rezultira vecom sansom da naletis na talentirano dijete, te sumnjam da je Kostelic imao manjak sredstava ili autoriteta/slobode od strane saveza da ostvari bar neke prave rezultate, ako je bas takav strucnjak.

Btw, ovo je tako i tako samo online forum. Pisem pod pretpostavkom da iznosim svoje misljenje i ne kazem da baratam cinjenicama. Misljenja koja iznosim su kombinacija informacija kojima raspolazem, intuicije, prijasnjih iskustava, promatranja itd., normalno da je moguce da sam i 90% u krivu.
dako  
#2135 Posted : Friday, August 2, 2019 11:11:27 AM(UTC)
dako

Croatia

Nema frke sve ok👍. Ne slažemo se oko toga i sve ok .
Pratio sam dosta to i poznajem ih i zaista nemam takvo mišljenje. Ponavljam on i Ivica mi nisu baš posebno dragi sa svojim stavovima . No to je druga tema.
thanks 1 user thanked dako for this useful post.
Yar on 8/2/2019(UTC)
bero  
#2136 Posted : Tuesday, August 20, 2019 11:14:35 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5115 time(s) in 3155 post(s)
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
e.peace  
#2137 Posted : Tuesday, August 20, 2019 11:46:08 PM(UTC)
e.peace

Was thanked: 590 time(s) in 308 post(s)
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
https://www.index.hr/sport/clanak/cro-copa-napali-jer-nije-javno-cestitao-miocicu-budalu-ne-treba-traziti/2110036.aspx

Emocija18

Vidiš kako sad fali Satrap da rekne koju o mirku :-)
DjomlaKS  
#2138 Posted : Wednesday, August 21, 2019 12:47:19 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 1390 time(s) in 983 post(s)
https://www.index.hr/sport/clanak/cro-copa-napali-jer-nije-javno-cestitao-miocicu-budalu-ne-treba-traziti/2110036.aspx

Emocija18

Eno ti nastavak na Mirkovom profilu Emocija18

Nije ni Stipe njemu cestitao na Rizinu!? Nekako imam dojam da i nisu bas u najboljim odnosima Emocija22

Edited by user Wednesday, August 21, 2019 12:50:25 AM(UTC)  | Reason: Not specified

pecho  
#2139 Posted : Wednesday, August 21, 2019 12:53:21 AM(UTC)
pecho

Was thanked: 424 time(s) in 258 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post

Emocija18

Eno ti nastavak na Mirkovom profilu Emocija18

Nije ni Stipe njemu cestitao na Rizinu!? Nekako imam dojam da i nisu bas u najboljim odnosima Emocija22

Well well well još jedan u nizu Emocija18 Emocija18 Emocija18

There isnt a hard time invented that i cannot handle.
Reaktivac  
#2140 Posted : Wednesday, August 21, 2019 1:28:34 AM(UTC)
Reaktivac

Was thanked: 1062 time(s) in 796 post(s)
Ista prica se ponavlja... Ocito ga iritiraju oni koji ga pecnu s klasicnim trolerskim forama tipa zavist ili ljubomora. Nisam bas primjetio da netko proziva CroCop-a radi toga ? Cak i ako jeste tako, nije proslo zapazeno. Moja je teorija da CroCop trola javnost, koja na svaku njegovu objavu ushiceno doticnog podupire hvalospjevnim upisima, euforijom i porukama potpore. Usput aludira na to kako ni on nije dobivao javnu čestitku od Stipe, povodom osvajanja Rizina. Dilema je dali je ta izjava kritika Stipi ili poruka mučkim provokatorima da pitaju Stipu zasto nije javno uputio cestitku CroCop-u ? Usput je okrznuo i tatu Bojana, tako da je ipak povrijedjena tastina. S pravom ili ne, dobro dodje malo zvjezdane prasine i traca... Da imamo o cemu trkeljati. Valja malo i cirkusa u zasluzenoj mirovini.
thanks 2 users thanked Reaktivac for this useful post.
shadow on 8/21/2019(UTC), DugoVecCitam on 8/21/2019(UTC)
Users browsing this topic
Guest (2)
Similar Topics
Rizin 13: Cro Cop vs. Martinez (Slobodna borba / MMA)
by bero 9/12/2018 12:08:47 PM(UTC)
On line skola Cro Cop (Razne teme)
by Blackelk 1/7/2017 7:00:54 PM(UTC)
Ante Pavlović vs Mirko Cro Cop (Slobodna borba / MMA)
by IvandGra 10/6/2015 4:46:55 PM(UTC)
Cro Cop vs Anthony Hamilton (Slobodna borba / MMA)
by bero 8/21/2015 4:48:04 PM(UTC)
UFC Fight Night Krakow: Cro Cop vs. Gonzaga (Slobodna borba / MMA)
by bero 1/23/2015 3:33:07 PM(UTC)
Cro Cop ponovno u UFC-u (Slobodna borba / MMA)
by ivces 1/21/2015 2:20:26 PM(UTC)
Cro Cop (Slobodna borba / MMA)
by bero 11/5/2014 9:53:49 AM(UTC)
Cro Cop vs. Ishii 2 (Slobodna borba / MMA)
by bero 9/12/2014 10:50:05 AM(UTC)
Zovko više nije Cro Copov menadžer!! (Slobodna borba / MMA)
by bero 8/25/2014 2:50:49 PM(UTC)
NAGRADNA IGRA: Cro Cop vs. Miller! (Stand up udarački sportovi)
by bero 6/9/2014 10:41:58 AM(UTC)
GLORY 14 Zagreb : Cro Cop vs Bonjasky (Stand up udarački sportovi)
by bero 11/22/2013 11:09:06 PM(UTC)
Legend 2 : "Cro Cop vs. Alexei Oleinik" (Slobodna borba / MMA)
by bero 9/4/2013 8:20:13 AM(UTC)
Cro Cop vs. Manhoef?! (Slobodna borba / MMA)
by bero 4/11/2013 7:57:21 PM(UTC)
15. februara Denis Stojnić protiv Mirka Cro Cop Filipovića! (Slobodna borba / MMA)
by free fighter 12/20/2012 9:02:07 PM(UTC)
Inoki Bom Ba Ye 2012: Cro Cop vs. Suzukawa! (Slobodna borba / MMA)
by bero 12/8/2012 8:49:23 PM(UTC)
112 Pages«<105106107108109>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.