Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

1,192 Pages«<11861187118811891190>»
Options
Go to last post Go to first unread
Reaktivac  
#23741 Posted : Sunday, April 14, 2019 4:45:37 PM(UTC)
Reaktivac

Rank: Advanced Member

Was thanked: 1054 time(s) in 789 post(s)
Originally Posted by: Walter Go to Quoted Post
Slažem se s tobom ;)

Što se tiče Reaktivca, on manji dio zasniva na povjesnim činjenicama i taj dio je ok, ali veći na nekoj šta bi bilo kad bi bilo i kako je moglo biti priči, te nekim suludim teorijama Bujice i sličnih likova .. Njemu je nažalost istina zbog toga potpuno zamgljena jer nekritički forsira jednu stranu, koja mu je politički blilža... Evo kao i neki dan je neizravno optuživao Vlahovića da laže kod one prozike Bujanca, kao kako je moguće da je Bujanec slao neke materijale Vlahoviću jer kao on bi ih sam objavio , a ne ih slao konkurenciji, i da Vlahovićeva priča ne drži vodu...

I nakon par dana hop, evo snimka razgovora i pokazalo se da je bio potpuno u pravu... Znači njegova ljubav prema Bujici mu nije dala da logički sagleda Vlahovićevu optužbu Bujanca... Tako je i s 2sv ratom , ljubav prema jednoj strani mu ne da da kritičk sagelda cijeli rat...

Snimka Vlahovića razgovora s Bujancem - https://www.youtube.com/...ue=370&v=N43FRqkzSWU

Nemoj izmišljati. Nigdje nisam napisao kako Marin Vlahović laže, već sam izrazio skepsu. Velika je razlika izmedju kvalifikacija tipa "lažov" ili "uzimam s rezervom".

Nadalje, već sam više puta napisao da Bujancu skidam kapu što ima respektabilne goste u emisijama bujice, što je činjenica.

Evo što sam napisao...

Originally Posted by: Reaktivac Go to Quoted Post
Meni se čini da Marin Vlahović želi se malo promovirati tako da nagazi Velimira, jer ne vidim baš logiku da mu isti šalje eksluzive pored bujice, koja je puno praćenija od marinovih tekstova i kolumni ? Kao što je Velimir puno medijski eksponiraniji od Marina, iako je Marin svestraniji i rekao bi - pismeniji novinar.

Imao je i Marin svojih bisera, kada je izazivao Beljaka na fight pa mu samoborski ex auto-obijač brutalno spustio na twitteru.

Kako god, Marin Vlahović hrabar je čovjek, ali bojim se da je previše otišao u istraživačko novinarstvo i da će s vremenom pogubiti se te postati sličan Domagoju Margetiću.

Dio za Daliju Orešković, potpuno je u pravu.

Poslušao sam YT video od Vlahovića i ne znam što je tu toliko kompromitirajuće ? Bujanec koji je izmedju dvaju strana koje manipuliraju u borbi za glasače. Toga ima i na ljevici. Prati recimo prepucavanje izmedju dalijinog START-a i ŽZ. Dapače iz audio snimke, Bujanec čak ispada vrlo naivan i korektan, jer zapravo ništa nije negirao.

Edited by user Sunday, April 14, 2019 4:51:33 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Walter  
#23742 Posted : Sunday, April 14, 2019 5:07:40 PM(UTC)
Walter

Was thanked: 59 time(s) in 31 post(s)
[
Nemoj izmišljati. Nigdje nisam napisao kako Marin Vlahović laže, već sam izrazio skepsu. Velika je razlika izmedju kvalifikacija tipa "lažov" ili "uzimam s rezervom".

Nadalje, već sam više puta napisao da Bujancu skidam kapu što ima respektabilne goste u emisijama bujice, što je činjenica.

Evo što sam napisao...

Meni se čini da Marin Vlahović želi se malo promovirati tako da nagazi Velimira, jer ne vidim baš logiku da mu isti šalje eksluzive pored bujice, koja je puno praćenija od marinovih tekstova i kolumni ? Kao što je Velimir puno medijski eksponiraniji od Marina, iako je Marin svestraniji i rekao bi - pismeniji novinar.

Imao je i Marin svojih bisera, kada je izazivao Beljaka na fight pa mu samoborski ex auto-obijač brutalno spustio na twitteru.

Kako god, Marin Vlahović hrabar je čovjek, ali bojim se da je previše otišao u istraživačko novinarstvo i da će s vremenom pogubiti se te postati sličan Domagoju Margetiću.

Dio za Daliju Orešković, potpuno je u pravu.

Poslušao sam YT video od Vlahovića i ne znam što je tu toliko kompromitirajuće ? Bujanec koji je izmedju dvaju strana koje manipuliraju u borbi za glasače. Toga ima i na ljevici. Prati recimo prepucavanje izmedju dalijinog START-a i ŽZ. Dapače iz audio snimke, Bujanec čak ispada vrlo naivan i korektan, jer zapravo ništa nije negirao.

Ja sam napisao da si ga NEIZRAVNO optužio da laže... Dakle ti zovi to uzimam s rezervom ili kako sam ja napisao da si ga neizravno optužio da ne govori istinu... ali dođe ti na isto, nije gov** nego pas posra ....

Napisao si i ovo :

Politika je kombinacija interesa, ideologije i biznisa. Zanimljivo da je Marin Vlahović nedavno gostovao baš u bujici, a nekako mi ne drži vodu priča da mu Velimir šalje eksluzive, pored vlastite emisije koja je praćena. Svega tu ima, a najviše populizma i potrebe za javnim prozivanjem, kompromitirajuće i često niskim udarcima.

Stao si na Bujinu stranu, zauzimajući stav da sumnjaš da ovaj govori istinu ( ne drži ti vodu, znači smatraš da nije istina)... Opet si bio u zabludi, iz istog razloga što si u zabludu što se tiče velikog dijela 2sv rata... Favoriziranje nekoga ili jedne strane ne da ti da realno sagledaš činjenice... Bujanec ne ispada ni naivan ni korektan, nego nastoji sanirati štetu koju je spletkarenjem napravio ...Nije se nadao da će ovaj to javno objavit... Pokušaj iz knjiga PR-a , samo što je Vlahović izgleda veći mangup i ne pada na te lažne ulizivačke fore (išao bi Buja i džonom ali je znao da to 100% neće proći), sve kako bi Vlahović maknuo kompromitirajući tekst ... Samo ti tu vidiš opet naivnost i korektnost kod Buje (ej Bujanec naivan i korektan) , jer voliš Buju i opet se vraćamo na tvoj najveći minus... no povlačim se iz daljene rasprave u vezi ovog , jer će to opet doći do udaranja po istoj cjepanici ...
thanks 2 users thanked Walter for this useful post.
dako on 4/14/2019(UTC), dr jupidu on 4/15/2019(UTC)
Reaktivac  
#23743 Posted : Sunday, April 14, 2019 5:36:16 PM(UTC)
Reaktivac

Ja sam napisao da si ga NEIZRAVNO optužio da laže... Dakle ti zovi to uzimam s rezervom ili kako sam ja napisao da si ga neizravno optužio da ne govori istinu... ali dođe ti na isto, nije gov** nego pas posra ....

Napisao si i ovo :

Politika je kombinacija interesa, ideologije i biznisa. Zanimljivo da je Marin Vlahović nedavno gostovao baš u bujici, a nekako mi ne drži vodu priča da mu Velimir šalje eksluzive, pored vlastite emisije koja je praćena. Svega tu ima, a najviše populizma i potrebe za javnim prozivanjem, kompromitirajuće i često niskim udarcima.

Stao si na Bujinu stranu, zauzimajući stav da sumnjaš da ovaj govori istinu ( ne drži ti vodu, znači smatraš da nije istina)... Opet si bio u zabludi, iz istog razloga što si u zabludu što se tiče velikog dijela 2sv rata... Favoriziranje nekoga ili jedne strane ne da ti da realno sagledaš činjenice... Bujanec ne ispada ni naivan ni korektan, nego nastoji sanirati štetu koju je spletkarenjem napravio ...Nije se nadao da će ovaj to javno objavit... Pokušaj iz knjiga PR-a , samo što je Vlahović izgleda veći mangup i ne pada na te lažne ulizivačke fore (išao bi Buja i džonom ali je znao da to 100% neće proći), sve kako bi Vlahović maknuo kompromitirajući tekst ... Samo ti tu vidiš opet naivnost i korektnost kod Buje (ej Bujanec naivan i korektan) , jer voliš Buju i opet se vraćamo na tvoj najveći minus... no povlačim se iz daljene rasprave u vezi ovog , jer će to opet doći do udaranja po istoj cjepanici ...

Aha, znači ako se neka neprovjerena priča učini sumnjivom (kasnije se pokaže istinitom), automatizmom takve svrstavaš u one koji "neizravno optužuju za laž" ? Ni izbliza nije isto, ali u tvojoj paranoičnoj logici prokazivanja, moguće da to poistovjećuješ ili izjednačavaš.

Što se tiče mojih nagadjanja o tekstu Marina Vlahovića s kompromitirajućom i kritičnom stavu prema Bujancu, očigledno sam potcjenio vlahovićevu stranu, ali ne previše. Ono što je interesantno je da je Vlahović stavio audio snimku na YT, iako ga je Bujanec zamolio za diskreciju. Mislim da Vlahović čak nema novinarski fax, ali je odličan istražitelj Emocija36, a znamo koliko je novinarska profesija časna i etična (čast izuzecima)... Emocija8 Dojma sam kako je Marin poentirao na populizmu na račun dogadjaja i prepucavanja izmedju NHR I Suverenista, u što je neizravno umješan i targetiran naivni Bujanec (koji se povjerio Vlahoviću), s obzirom na gledanu emisiju koju vodi. E sad, ajmo malo u teorije zavjere... Marin otkriva toplu vodu, jer činjenica da NHR ne želi u koaliciju sa Suverenistima u borbi za EU izbore, odgovara kome ?

Uostalom, očekivano je da Bujanec pomalo "filtrira" vijesti i dojave, jer kako bi ugodio svim gostima i iste dovodio u emisiju ? Otkud ti uopće pomisao da ga nešto previše favoriziram ? Eto, zajedno ste studirali kao generacija... on radi praćene emisije, za jedne kontroverzne i odbojne, za druge vrlo zanimljive, ali definitivno je vodeći predstavnik medija desne provijencije u HR. Mislim da si malo zavidan i ljubomoran...

Što se tiče WW2, tu nije bilo "nagađanja i pogađanja", već činjenične rasprave, potkrijepljene argumentima, knjigama i sl. Gdje si se podosta pogubio.

Edited by user Monday, April 15, 2019 7:56:27 AM(UTC)  | Reason: Not specified

Reaktivac  
#23744 Posted : Monday, April 15, 2019 8:58:40 AM(UTC)
Reaktivac

Vrh tekst, preuzet s fb... Marko Ljubić autor.

TRI KOLONE JASENOVAČKOG PROCESA

Tri kolone u Jasenovcu svojevrsni su sudski proces protiv hrvatskog naroda. Prva, ona Pupovac-Kraus kolona je tužitelj, državni, a ne građanski tužitelj, i oni progone po službenoj dužnosti, iako izgledaju kao otpadnici ili subverzivci. Druga kolona je nevjerodostojni svjedok KGK, nešto kao Puhovski u Haagu, koga tužitelj nagovori na svjedočenje optužbe, on/ona zna da je sve to vrlo dvojbeno, ali ipak svjedoči u izdvojenom terminu, kako bi na taj način poslala neku poruku, iako nitko živ ne razumije kakvu. Treća kolona je sud. Oni presuđuju, a izvode u obrazloženju presude kao ključne dokaze svjedočanstva straha. Po današnjem rječniku glavnog tužitelja Srbina Pupovca - svjedočanstva refleksne i proizvedene ugroženosti.

Nije sud kako bi priličilo suvremenom sudstvu i pravu, koristio dokaze ovlaštenih i stručnih forenzičara i istražitelja, nego su dramski umjetnici interpretirali dijelove svjedočanstava nekadašnjih zatočenika jasenovačkog logora, Helene Pachl Mandić i Erwina Millera. Pogotovo se u cijeli ambijent i kvalificiranost tog neprekidnog gotovo stoljetnog procesa, u kome se svake godine donosi presuda, pa opet naredne godine javno obnavlja, sadržajno i vjerodostojnošću uklapa svjedočanstvo bivše kažnjenice Helene Pachl Mandić, čiji su pročitani ulomci o dojmovima uzeti kao ključni dokaz. Svjedočila je ta kažnjenica o strahu kad je vidjela Maksa Luburića nakon hapšenja, zatim Ljubu Miloša i ustaše u Jasenovcu, svjedočila je o užasu hladnoće zimi i vrućine ljeti, neudobnosti stočnih vagona i zabrinutosti za svoje "drugarice". Bila je prijestupnica protiv zakona države u ratu, jer se bavila zabranjenim komunističkim radom, koji je bio poznat u tim uvjetima nešto kao današnje terorističke ćelije. Postavljali su bombe na javnim mjestima i organizirali, te izvršavali atentate na dužnosnike režima.
Pa ih je bilo strah kad ih uhvate. I trpjeli su u zatvoru. I gledali mrske ustaše licem u lice.

Sudac Plenković sa svojim vijećem, cijelom Vladom, stoga je malčice ublažio zahtjev Pupovac-Kraus-Habulin tužitelja, koji traže smrtnu kaznu hrvatskoj državi kao službenom počinitelju u ime hrvatskog naroda. Presuda je neograničena robiju. Ne doživotna, nego vremenski neograničena, a suđenje se ima obnavljati svake godine. U obrazloženju presude, kažnjeniku je ponuđena nada ako se preodgoji, svirala mu je omiljena pjesma, a sudska straža bila je u omiljenim mu odorama. Tužitelju je ponuđena nada obećanjem da će se u narednom razdoblju približiti stavovi. Nevjerodostojnoj svjedokinji, onoj drugoj koloni, KGK, ostavljena je prilika da razmisli o novom suđenju. Pitat ćete, a gdje su branitelji? Svjedoci obrane? E, takvih nema na tom suđenju.

Jer, istraga, obrana, branitelji su sastavnice sudskih procesa demokratskih država i slobodnih naroda. Ovdje je većinski narod okrivljenik, a suđenje je slika i prilika baš po svemu procesima prosrpskog komunističkog režima. Zato će istraga, obrana, svjedoci i branitelji moći pristupiti sudu tek kada se ozakone rigorozne kazne za lažno svjedočenje, lažnu optužbu i nevaljalog sudca. Ako se do tada neograničena kazna ne pretvori u smrtnu.

Walter  
#23745 Posted : Monday, April 15, 2019 9:27:15 AM(UTC)
Walter

Totalna glupost od teksta, ja ne osjećam da mi bilo tko sudi odlaskom u Jasenovac... ne samo ja , nego svi ljudi s kojima se družim... Suđenje mogu osjećati jedino ljubitelji ustaškog režima kojji tim činom osjećaju da ih se podsjeća na zločine koje su raidli u Jasenovcu, gdje je poimenično nastradalo po svim relevantnim istraživanjima PRAVIH povjesničara oko 80 000 ljudi... Dakle neka ne trpa taj Ljubić cijeli Hrvatski narod u svoje frustracije i ustašofilske komplekse, neka lijepo napiše da on misli da se sudi dijelu hrvatskog naroda koji je podržavao ustaše i sve pet, za veliki dio Hrvatsog naroda to je trenutak pijeteta prema žrtvama... Tako i za mene su to tri kolone koje odaju počast ubijenim u logoru smrti, s različitim razmišljanjima o tome s kim ići dati počast a s kim ne, gledati kao suđenje nekom narodu tim što se odaje pijetet žrtvi mogu samo **** ....

Edited by user Monday, April 15, 2019 9:42:42 AM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 1 user thanked Walter for this useful post.
Chiodo on 4/15/2019(UTC)
User is suspended until 4/18/2026 3:29:01 PM(UTC) ejército victorioso  
#23746 Posted : Monday, April 15, 2019 10:11:38 AM(UTC)
ejército victorioso

Rank: Newbie

Croatia

Was thanked: 1 time(s) in 1 post(s)
Totalna glupost od teksta, ja ne osjećam da mi bilo tko sudi odlaskom u Jasenovac... ne samo ja , nego svi ljudi s kojima se družim... ..

Možda vi spadate u glasnu manjinu,štoviše gledajući zadnjih nekoliko strana ove rasprave uvjeren sam u to.Ostavljaš dojam Pupovčevog učenika uz asistenciju Rade Borić jer imaš jednake stavove i ponavljas slične mantre.Emocija26 Emocija16

Nastup i ulet poput onakvih kakve imaju razni plaćeni komentatori/trolovi na Večernjem i slično, gdje se samo pišu ovakva nepotrebna nabacivanja blatom, se ovdje ne tolerira.
Takav je nastup od tih mjesta učinio da nitko normalan ondje ne želi provesti vrijeme i da izgledaju nepodnošljivo loše.

Valja pisati argumentiranije i s drugačijim pristupom.
Suspenzija je 48 sati

Edited by moderator Monday, April 15, 2019 10:28:23 AM(UTC)  | Reason: Not specified

pjac  
#23747 Posted : Monday, April 15, 2019 11:57:16 AM(UTC)
pjac

Slovenia

Was thanked: 117 time(s) in 69 post(s)
Pa kako neko ima volje otvarat još jedan fake account i da nekog quata samo i napiše koju uvredu i glupost . Stvarno prazan život ako ti je aveti smisao.
thanks 1 user thanked pjac for this useful post.
hamush on 4/16/2019(UTC)
Walter  
#23748 Posted : Monday, April 15, 2019 2:53:57 PM(UTC)
Walter

Reakto - klonovi napadaju 😂😂😀 nema smisla odgovarat...

U Austriji ili njemačkoj bi ga zatvorili dozivotno u psihijatriju da izjavi to za komemoraciju u ausvitzu, da je to presuda Njemackoj. 😂😂😂 Vrh...

Stvarno top desnicarskog ludila, sreca da su marginalni likovi od HSP do suverenista, s 10 posto glasova svih zajedno... Niti imaju potporu u narodu, niti su bitni, pa onda ostaju im opskurni portali.. Neka, moraju se negdje ispucat uvredama
thanks 2 users thanked Walter for this useful post.
Chiodo on 4/15/2019(UTC), dr jupidu on 4/15/2019(UTC)
Reaktivac  
#23749 Posted : Monday, April 15, 2019 4:52:43 PM(UTC)
Reaktivac

U Austriji ili njemačkoj bi ga zatvorili dozivotno u psihijatriju da izjavi to za komemoraciju u ausvitzu, da je to presuda Njemackoj. 😂😂😂 Vrh...

Stvarno top desnicarskog ludila, sreca da su marginalni likovi od HSP do suverenista, s 10 posto glasova svih zajedno... Niti imaju potporu u narodu, niti su bitni, pa onda ostaju im opskurni portali.. Neka, moraju se negdje ispucat uvredama

Da imaš što pametno odgovoriti - napisao bi. Klon nema veze sa mnom, a dobro ti je napisao - tko god bio.

Tebi je i dalje kuršlus u glavi i nije ti jasan smisao teksta. Svim žrtvama pijetet bez obzira na broj, ideologiju i zaraćene strane. U tekstu se ne problematiziraju nesretne žrtve, već manipulacije s komemoracijom. Smisao teksta je satira nad političkom instrumentalizacijom jasenovačke komemoracije. Čak tri; jedna službena, druga Pupovac-Kraus, a treća u Gradini od RS i Dodiga. Toliko o "jedinstvu".

Što se tiče opskurnih portala i 10%, vidjeti ćemo na izborima. Sigurno uživaju veću potporu od marginalaca: (ne)radničke fronte, nove ljevice, pametnog i starta.

Edited by user Monday, April 15, 2019 4:58:23 PM(UTC)  | Reason: Not specified

El Guapo  
#23750 Posted : Monday, April 15, 2019 5:06:08 PM(UTC)
El Guapo

Was thanked: 118 time(s) in 66 post(s)
Uf, kako me ovaj video naživcirao:

uznemirujuce-mladic-brutalno-mlatio-taksista-u-zagrebu-i-tesko-ga-ozlijedio

Idiot mlati taksista, a dva šupka snimaju, komentiraju i smiju se.
thanks 2 users thanked El Guapo for this useful post.
Reaktivac on 4/15/2019(UTC), pjac on 4/15/2019(UTC)
Reaktivac  
#23751 Posted : Monday, April 15, 2019 5:13:54 PM(UTC)
Reaktivac

Originally Posted by: El Guapo Go to Quoted Post

Nevjerovatno.

Što je sve istrpio, a da ga nije upucao ? Moguće da je nekakva rodbinska veza ili je taksist teški pacifist.

Chiodo  
#23752 Posted : Monday, April 15, 2019 5:14:15 PM(UTC)
Chiodo

Croatia

Was thanked: 1133 time(s) in 653 post(s)
Originally Posted by: ejé Go to Quoted Post
Totalna glupost od teksta, ja ne osjećam da mi bilo tko sudi odlaskom u Jasenovac... ne samo ja , nego svi ljudi s kojima se družim... ..

Možda vi spadate u glasnu manjinu,štoviše gledajući zadnjih nekoliko strana ove rasprave uvjeren sam u to.Ostavljaš dojam Pupovčevog učenika uz asistenciju Rade Borić jer imaš jednake stavove i ponavljas slične mantre.Emocija26 Emocija16

Nastup i ulet poput onakvih kakve imaju razni plaćeni komentatori/trolovi na Večernjem i slično, gdje se samo pišu ovakva nepotrebna nabacivanja blatom, se ovdje ne tolerira.
Takav je nastup od tih mjesta učinio da nitko normalan ondje ne želi provesti vrijeme i da izgledaju nepodnošljivo loše.

Valja pisati argumentiranije i s drugačijim pristupom.
Suspenzija je 48 sati

Pazi ovog kloniranog. U glasnu manjinu veli , kao da većina naroda ne odaje pijatet žrtvama. Svatko razuman podržava odlazak u Jasenovac. Nema Pupovac veze s ovime i razumom.
Walter  
#23753 Posted : Monday, April 15, 2019 8:04:44 PM(UTC)
Walter

Antifašizam i partizanski pokret postaje sve veći turistički brend (ne samo ova kineskinja koja će obnovit Titovu školu) . Nije ovo prvi ovakav projekt gdje se podjseća na borbu protiv fašista - Zanimljiv trustički obilazak grada kojim se želi podsjetiti na revolucionarnu prošlost Zagreba od 1941. do 1945. godine, koji je sve četiri godine okupacije pružao otpor ustaškim vlastima i njemačkom okupatoru. Unatoč teškim prilikama, strahovladi i neizvjesnosti, Zagrepčani su pomagali i sakrivali svoje susjede Židove i Srbe, sudjelovali u diverzijama, preuzimali rizične zadatke, postajali ilegalci i odlazili u partizane često prerušeni kao radnici željeznice. NEPOKORENI GRAD

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/...P2WyC7XcaGAd7KBdw5zsFWdU - www.vecernji.hr

Edited by user Monday, April 15, 2019 8:06:00 PM(UTC)  | Reason: Not specified

dr jupidu  
#23754 Posted : Monday, April 15, 2019 10:46:04 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3025 time(s) in 2330 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post

Što se tiče ustaša ja to dijelim na vodstvo (manijaci), dio vojnika ustaše koljače (zločinci), dio vojnika ustaše ratnici ( ljudi koji niti su zločinci niti su negativci nego su jednostavno bili u selu kad je prolazila baš ustaška vojska ili su se prijavili da bi se borili za Hrvatsku tj. za svoje selo ili grad neznajući šta će vodstvo napravit) i domobrane (ročna vojska skoro potpuno nevina i nebitna u tom ratu)...

Nisam stigao ranije niti sam sve qoutao, al samo da kazem kako je jamo dobar post, i skoro sve potpisujem(dobro necu ulazit u dio o vepru 😅)

Ovaj gori dio pogotovo stoji, i upravo zato postoje razne verzije povijesti prema odredjenim ustaskim zapovjednicima, kao sto je npr. Francetic. Prema nekima jos jedan zlocinac, a prema drugima jedan od rijetkih "dobrih" ustasa. Mozda najvise radi toga jer nije dugo trajao(oko godinu-dvije), djelovao je uglavnom na bojistu, a prema mnogima htio je napasti talijane...e sad, sta je istina vrag ce ga znat

Moram priznat da i Reakto ima dobru pricu, al nekako kao da povijest nije na njegovoj strani.,reklo bi se da Walter bodovno poprilicno vodi.!

Reaktu zamjeram jedino sto cesto pribjegava Pernarovim metodama kad se namjerno sankcionira provakcijama pa pokupi suspenziju ili u Pernarovom slucaju iznosenje iz sabora. On kao dugogodisnji clan zna gdje su granice...

Slažem se s tobom ...

Što se tiče Reaktivca, on jedan dio zasniva na povjesnim činjenicama i taj dio je ok( čak i ako meni to npr. politički ne paše), ali već dio znsnivai na nekoj šta bi bilo kad bi bilo i kako je moglo biti priči, te nekim suludim teorijama Bujice i sličnih likova .. Njemu je nažalost istina zbog toga potpuno zamgljena jer nekritički forsira jednu stranu, koja mu je politički blilža... Evo kao i neki dan je neizravno optuživao Vlahovića da laže kod one prozike Bujanca, kao kako je moguće da je Bujanec slao neke materijale Vlahoviću jer kao on bi ih sam objavio , a ne ih slao konkurenciji, i da Vlahovićeva priča ne drži vodu...

I nakon par dana hop, evo snimka razgovora i pokazalo se da je Vlahović bio potpuno u pravu, što sam npr. ja tvrdio .. jer logika nalaže da se ne bi toliko izgagao napadima desničara da nije to što priča istina.... Znači njegova ljubav prema Bujici mu nije dala da logički sagleda Vlahovićevu optužbu Bujanca... Tako je i s 2sv ratom , ljubav prema jednoj strani mu ne da da kritičk sagelda cijeli rat...

Snimka Vlahovića razgovora s Bujancem - https://www.youtube.com/...ue=370&v=N43FRqkzSWU

daj nemoj više jer će vepar postat kao šta već i je marginalan desničarski copy paste kog više niko a sad ni ama baš niko ne oživljava kao sudionika rasprave već žrtvu ideala ..ideala zbog koji su glavni akteri puni para i nekretnina a kojih obožavaju likovi poput gubitnika i marginalca i vječitog broja 2
on će protiv našeg marina..zadnje zvjezde repatice

jasamprvakjasamprvakjasamprvakjasamprvak
thanks 3 users thanked dr jupidu for this useful post.
Bronson0 on 4/16/2019(UTC), pjac on 4/16/2019(UTC), Chiodo on 4/16/2019(UTC)
dr jupidu  
#23755 Posted : Monday, April 15, 2019 10:51:35 PM(UTC)
dr jupidu

u uredjenijim forumima dotično zbog hyper kloniranja odavno bi bio marginaliziran tj maknut s foruma

al kakva nam je država takav nam je i forum

dr jupidu  
#23756 Posted : Monday, April 15, 2019 11:11:41 PM(UTC)
dr jupidu

Originally Posted by: El Guapo Go to Quoted Post

taksist je nejasan

Reaktivac  
#23757 Posted : Monday, April 15, 2019 11:34:21 PM(UTC)
Reaktivac

Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post
daj nemoj više jer će vepar postat kao šta već i je marginalan desničarski copy paste kog više niko a sad ni ama baš niko ne oživljava kao sudionika rasprave već žrtvu ideala ..ideala zbog koji su glavni akteri puni para i nekretnina a kojih obožavaju likovi poput gubitnika i marginalca i vječitog broja 2

Ne znam o čemu drobiš, ali s obzirom na tvoje dimne poroke, sve više laprdaš besmislice. Fore potrošene i neorginalne.

Marina cjenim, a bome je i on uzvratio pristojno, što je javno rekao u svom podcastu...
Vrijeme ti jer da počneš govoriti istinu, jer sve više propadaš i degradiraš se lažima o sebi i o drugima. Odavno nisi medju top5.

1:55:00 minuta

Edited by user Monday, April 15, 2019 11:35:12 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Bronson0  
#23758 Posted : Tuesday, April 16, 2019 12:22:44 AM(UTC)
Bronson0

Croatia

Was thanked: 199 time(s) in 136 post(s)

Potpisujem, pogotovo ovo boldano

thanks 1 user thanked Bronson0 for this useful post.
hamush on 4/16/2019(UTC)
hamush  
#23759 Posted : Tuesday, April 16, 2019 1:47:36 AM(UTC)
hamush

Was thanked: 1713 time(s) in 951 post(s)
Originally Posted by: Bronson0 Go to Quoted Post

Potpisujem, pogotovo ovo boldano

jupidu se svako tolko zajebe pa napise nesto pametno.
Reaktivac  
#23760 Posted : Tuesday, April 16, 2019 7:47:54 AM(UTC)
Reaktivac

http://hercegovackiporta...ka-iz-vremena-komunizma/

Bravo za poljake, rješavaju se propalih relikta prošlosti, a komunističke spomenike otpremaju ih tamo gdje im je mjesto - na smetlište povijesti.

Edited by user Tuesday, April 16, 2019 7:49:47 AM(UTC)  | Reason: Not specified

Users browsing this topic
Guest (2)
1,192 Pages«<11861187118811891190>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.