Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

15 Pages«<131415
Options
Go to last post Go to first unread
GSP  
#281 Posted : Saturday, September 8, 2018 3:43:58 PM(UTC)
GSP

Rank: Advanced Member

Was thanked: 225 time(s) in 188 post(s)
Originally Posted by: Borisstandup Go to Quoted Post
Bilo je i puno jacih era i rezimea u teskoj.
Za dobru karijeru treba i mudrosti a ti su neki spomenuti imali.

Naravno Ali, Frazier i Foreman recimo ali Lewis, Holyfield i da je bio pravi Tyson opće ne zaostaju puno..Meni je jedino žao da je Željko baš u tom meču odlučio za makrobiotiku umjesto da još malo digne kilažu. I da kasnije nije još par mečeva odboksao ali šta je tu je. Puno veća faca i ljudina za razliku od Hrgovića ali i Filip je naš pa nek on uzme tu titulu.
Seded  
#282 Posted : Saturday, September 8, 2018 6:12:26 PM(UTC)
Seded

Was thanked: 1979 time(s) in 1245 post(s)
Originally Posted by: GSP Go to Quoted Post
Meni je jedino žao da je Željko baš u tom meču odlučio za makrobiotiku umjesto da još malo digne kilažu.

To o makrobiotici i sl. je hrpetina sranja. Stavi na 1:02:40

"It's not checkmate. The king has one more move."
User is suspended until 4/15/2036 8:29:11 AM(UTC) Chiodo  
#283 Posted : Saturday, September 8, 2018 6:13:28 PM(UTC)
Chiodo

Croatia

Was thanked: 1345 time(s) in 784 post(s)
Bilo je i puno jacih era i rezimea u teskoj.
Za dobru karijeru treba i mudrosti a ti su neki spomenuti imali.

Naravno Ali, Frazier i Foreman recimo ali Lewis, Holyfield i da je bio pravi Tyson opće ne zaostaju puno..Meni je jedino žao da je Željko baš u tom meču odlučio za makrobiotiku umjesto da još malo digne kilažu. I da kasnije nije još par mečeva odboksao ali šta je tu je. Puno veća faca i ljudina za razliku od Hrgovića ali i Filip je naš pa nek on uzme tu titulu.

Ali i Louis su najbolji.
#284 Posted : Saturday, September 8, 2018 6:14:35 PM(UTC)
Chiodo

Croatia

Originally Posted by: Seded Go to Quoted Post
Meni je jedino žao da je Željko baš u tom meču odlučio za makrobiotiku umjesto da još malo digne kilažu.

Totalno i nebitno
Đolo  
#285 Posted : Saturday, September 8, 2018 6:17:49 PM(UTC)
Đolo

Was thanked: 1518 time(s) in 951 post(s)
Originally Posted by: Seded Go to Quoted Post

Posluso sam oba podcasta sa leom i stvarno me se dojmio. Preporucam svima.

thanks 1 user thanked Đolo for this useful post.
Seded on 9/8/2018(UTC)
GSP  
#286 Posted : Saturday, September 8, 2018 9:12:39 PM(UTC)
GSP

Was thanked: 225 time(s) in 188 post(s)
Je da kao što je Leo svjetska klasa trenera. Maksimalni mu je domet bio Mario Preskar i to sve govori o njemu..

Da bi sa drugačijom prehranom bio bolji bio bi. To ja ne tvrdim nego će svaki nutricionist to potvrditi. Da se špricnuo par mjeseci prije borbi bi još bolji. Dali bi to bilo za 0,1% ili 2% to nitko ne može znati ali bi bio. Čovjeku je jednostavno falilo snage i jedno 6-7 kg mase. Dal bi tada dobio Lenoxa vjerojatno nebi ali tko zna. To nitko ne može tvrditi. Kad su Prideovci stigli u UFC gdje su bile strože kontrole vidjeli smo im domete. Ispuhani, disali na škrge u zadnjim rundam itd..

Edited by user Saturday, September 8, 2018 9:19:19 PM(UTC)  | Reason: Not specified

#287 Posted : Thursday, September 27, 2018 8:59:40 AM(UTC)
Chiodo

Croatia

Teddy Atlas objasnio ljudima da je Tyson gubio skoro sve velike borbe i sa najboljin rivalima a ekipa poludi i pljuje ga bez obzira na činjenice .Ko ekipa sa fight site kojima je on najbolji svih vremena jer za druge ne znaju maloumnici.
Atlas ga i pohvalio kao borca ali normalno da nije najbolji.Mjesecima ne pogledam tam komentare i kad god odem šokiram se kakvih debila ima i komenturaju sport koji ne razumiju niti prate.
Pljuju Ali i Fraziera a Tyson najbolji zauvijek.Glava propuh im.

Edited by user Thursday, September 27, 2018 9:00:29 AM(UTC)  | Reason: Not specified

bero  
#288 Posted : Thursday, September 27, 2018 9:10:34 AM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5373 time(s) in 3334 post(s)
Tysonu svaka čast, nikad takva razorna sila nije bila u ringu ni prije ni nakon njega.

Ali isto tako Tysonu je u 80-ima konkurencija bila slabija nego što je danas. Nula bodova. Lako je tak dominirat. U 90-ima je već bio drugi Tyson, sjeban od zatvora, kokaina i života, tako je pitanje bi li, da je tad bio u primeu, dominirao.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
The Last Emperor  
#289 Posted : Thursday, September 27, 2018 9:36:25 AM(UTC)
The Last Emperor

Was thanked: 693 time(s) in 380 post(s)
Treba mu podijelit karijeru na prije i iza zatvora.
User is suspended until 6/6/2025 8:54:41 PM(UTC) Borisstandup  
#290 Posted : Thursday, September 27, 2018 9:36:36 AM(UTC)
Borisstandup

Switzerland

Was thanked: 4272 time(s) in 2261 post(s)
Ja kad mi neko napise da je najbolji od svih se samo nasmijem i to mi je simpaticno jer znam da to govori osoba koja realno o boksu pojma nema niti ozbiljnije to prati.
Da se razumijemo Tyson je bii sila u svojim dobrim danima ali daleko od nekog najboljeg od svih u HW pa to i sam zna i uvijek govori bilo je boljih karijera a Louis i Ali prednjace i po njemu i po vecini ozbiljnih ljudi i ljudi iz samog sporta.
No fanovi ko fanovi neki niti su pratili niti znaju ostalo i ne treba se puno zamarat takvima.
Boks je star sport i pun povijesti, predivnih dogadanja karijera i svega a to je i previse za neke, previse informacija za danasnji kapacitet kako vecina ljudi funkcionira .
thanks 1 user thanked Borisstandup for this useful post.
Whitaker on 9/27/2018(UTC)
#291 Posted : Thursday, September 27, 2018 9:37:36 AM(UTC)
Borisstandup

Switzerland

Originally Posted by: The Last Emperor Go to Quoted Post
Treba mu podijelit karijeru na prije i iza zatvora.

Normalno nije bio isti ali je to jedan covjek i tako se gleda karijera ali u svakom slucaju nije najbolji, dapace ..
Đolo  
#292 Posted : Thursday, September 27, 2018 10:06:32 AM(UTC)
Đolo

Inace taj tedi atlas vam nema pojma o boksu. On je ono motivacijski govornik eventualno. Okej naravno da ima znanja u boksu ali prosjecno znanje neko.

Sluso sam ga barem 20puta kroz 8-12rundi dok je sa borcima u kutu i njegovi savjeti i razumijevanje boksa su ko da je upravo odgledo rocky 1 i sad sav nabrijan doso nekom urlat crap thunder chew lightning i te fore. Ako sam ga u cijeloj karijeri 5 puta cuo sa relevantnim tehnickim savjetom...nisam.

A drugo, ne postoji najbolji boksac svih vremena. Naravno da mozemo o tome diskutirat ali to je samo ukras. U borbi il postanes legenda il ostanes nitkov. Al nema najboljeg. Mogo je tyson cut holyfielda a mogo je i ovaj njega.

Jedan ridik bowe je mozda i najveci borac medju njima pa ga niko ni nezna skoro nit mu je odgledo 2 meca a lik ima neke od najboljih borbi svih vremena.

Nemoze se objektivno raspravljat o tome ko je najbolji osim ako nije rijec o meni, onda je valjda sve jasno he he .
#293 Posted : Thursday, September 27, 2018 10:28:11 AM(UTC)
Borisstandup

Switzerland

Normalno da postoji neki konzensuz kod ljudi koji su ozbiljno proucavali karijere najboljih.Sugar Robinson je vecini ionako najbolji a sto se tice HW to je Ali i Louis . To su vec ozbiljne analize i govorimo o karijerama a ne mogucnostima i nagadanjima.

Sto se tice Atlasa covjek poznaje sport i napisao je par dobrih knjiga pa cak i zajedno sa Bert Sugarom kojeg mnogi smatraju ikonom boksacke povijesti.
O njegovom trenerskom znanju je po meni malo neprikladno govoriti na taj nacin jer postoje rezultati a utisak ovog ili onog je tu manje bitan.
U biti nebitno za temu.
Govorimo o povijesnim cinjenicama a covjek ih poznaje za razliku od obicnih ljudi izvan sporta.
User is suspended until 4/15/2036 8:29:40 AM(UTC) Jarac  
#294 Posted : Thursday, September 27, 2018 10:41:31 AM(UTC)
Jarac

Was thanked: 815 time(s) in 504 post(s)
Super je radio kao trener sa Timothy Bradleyem.
Đolo  
#295 Posted : Thursday, September 27, 2018 10:52:09 AM(UTC)
Đolo

Normalno da postoji neki konzensuz kod ljudi koji su ozbiljno proucavali karijere najboljih.Sugar Robinson je vecini ionako najbolji a sto se tice HW to je Ali i Louis . To su vec ozbiljne analize i govorimo o karijerama a ne mogucnostima i nagadanjima.

Sto se tice Atlasa covjek poznaje sport i napisao je par dobrih knjiga pa cak i zajedno sa Bert Sugarom kojeg mnogi smatraju ikonom boksacke povijesti.
O njegovom trenerskom znanju je po meni malo neprikladno govoriti na taj nacin jer postoje rezultati a utisak ovog ili onog je tu manje bitan.
U biti nebitno za temu.
Govorimo o povijesnim cinjenicama a covjek ih poznaje za razliku od obicnih ljudi izvan sporta.

mislim ovo ti bas i nije trebalo, covjek je napiso knjigu i automatski ima veliko znanje... a covjek treniro 4 ozbiljna borca u karijeri i pola ga popljuvalo jos.

Zasto ljudi misle da ako je neko nesto objavio i napiso da ga to cini strcunjakom lol, vidim da niste svjesni kako nastaju knjige ali nije bas onakko kako si ti to zamislio,a takodjer kladim se da je 90% knjige cisto sranje kakvo prodaje i publici. mislim kaj ces pisat u knjigi,baci direkt pa otklon lijevo pa prednom nogom udji u prostor,pa pivot pa zadnja hahahah

ja njega dosta dugo pratim, covjek je strastven i fora ga je slusat dok prica o tim sranjima,3sata je proletilo na roganu sa atlasom i preporucio bi podcast svima ali nebih nikad nikom reko,e ovaj tip ti je boksascki strucnjak. ja koliko god da ga slusam i pratim,nisam cuo nijednu stvar da je reko/spomenuo/ucio a da ju nisam sam znao, i da ju nisam cuo vec 100puta od bilo koga. vecinom su to neke motivacije usporedbe,price od prije itd. molim te ospori me ako mozes,jel mi je zanimljiv lik,rado bi ga cijenio i malko vise,ali nemogu na lijepe oci.

tako da sto njega tocno cini strucnjak,osim toga sto je napiso knjigu i napravio nesto od moorera i ajde sa bradleyem je uspio cuda napravit ali to je to od cijele njegove boksacke trenerske karijere. Po meni pjetraj je 5puta veci trener nego atlas.
Đolo  
#296 Posted : Thursday, September 27, 2018 10:53:50 AM(UTC)
Đolo

Originally Posted by: Jarac Go to Quoted Post

da odlicno su radili na taktici i tehnici i pripremi, do you belive in magic bradley,DO YOU? Then go an get him damnit hahaha world class trener.

#297 Posted : Thursday, September 27, 2018 11:05:17 AM(UTC)
Jarac

Originally Posted by: Đolo Go to Quoted Post
Originally Posted by: Jarac Go to Quoted Post

da odlicno su radili na taktici i tehnici i pripremi, do you belive in magic bradley,DO YOU? Then go an get him damnit hahaha world class trener.

Vidim da nisi gledao borbe sa rusom.uvijek isto s tobom.

Ovaj propalica onaj ko beskučnik ovaj pojma nema, odi na fightsite vrijeme jeEmocija18
#298 Posted : Thursday, September 27, 2018 11:09:02 AM(UTC)
Borisstandup

Switzerland

Originally Posted by: Đolo Go to Quoted Post

U biti nebitno za temu.

mislim ovo ti bas i nije trebalo, covjek je napiso knjigu i automatski ima veliko znanje... a covjek treniro 4 ozbiljna borca u karijeri i pola ga popljuvalo jos.

Zasto ljudi misle da ako je neko nesto objavio i napiso da ga to cini strcunjakom lol, vidim da niste svjesni kako nastaju knjige ali nije bas onakko kako si ti to zamislio,a takodjer kladim se da je 90% knjige cisto sranje kakvo prodaje i publici. mislim kaj ces pisat u knjigi,baci direkt pa otklon lijevo pa prednom nogom udji u prostor,pa pivot pa zadnja hahahah

ja njega dosta dugo pratim, covjek je strastven i fora ga je slusat dok prica o tim sranjima,3sata je proletilo na roganu sa atlasom i preporucio bi podcast svima ali nebih nikad nikom reko,e ovaj tip ti je boksascki strucnjak. ja koliko god da ga slusam i pratim,nisam cuo nijednu stvar da je reko/spomenuo/ucio a da ju nisam sam znao, i da ju nisam cuo vec 100puta od bilo koga. vecinom su to neke motivacije usporedbe,price od prije itd. molim te ospori me ako mozes,jel mi je zanimljiv lik,rado bi ga cijenio i malko vise,ali nemogu na lijepe oci.

tako da sto njega tocno cini strucnjak,osim toga sto je napiso knjigu i napravio nesto od moorera i ajde sa bradleyem je uspio cuda napravit ali to je to od cijele njegove boksacke trenerske karijere. Po meni pjetraj je 5puta veci trener nego atlas.

Daj ne sramoti se molim te. Niti si procitao knjige niti imas veze sa temom.
Ne komentiraj sto nisi citao. To je prilicno nazadno radit.
Procitaj sto je napisao pa onda idemo raspravljat.
Covjek ima dosta znanja o povijesti boksa a o tome sam i govorio. A ovo drugo to sto ti za svakog drugog govoris da nema pojma a u sportu je ne uzima nitko razuman za relevantno i uopce mi je nebitno tvoj stav o sportasima.To nisam ni ulazio jer je neozbiljno.
#299 Posted : Thursday, September 27, 2018 11:17:56 AM(UTC)
Jarac

Đolo baš ne čita postove. Jedni o povijesti a on odgovara o ovome kao treneru a knjige o povijesti boksa LOL
thanks 1 user thanked Jarac for this useful post.
Chiodo on 9/27/2018(UTC)
bero  
#300 Posted : Wednesday, February 12, 2020 6:29:40 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5373 time(s) in 3334 post(s)
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Users browsing this topic
Similar Topics
The Top Ten Greatest Ever Slugfests In Boxing History (Stand up udarački sportovi)
by bero 3/23/2009 4:11:02 AM(UTC)
15 Pages«<131415
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.