salteras
  • salteras
  • Advanced Member Topic Starter
2009-09-15T21:11:34Z
http://www.profightstore...ovosti&detaljno=3838 

svi pratimo Blanku...ili bilo kojeg od naših olimpijaca, ali evo prilike jer će od 2012. u Londonu biti na olimpijadi i boks za žene, a mi nismo niti u stanju stići do prvenstva....jeli ovakva situacija moguća u bacanju diska, skoku uvis ili čemu drugom.....neko za svoj rad u olimpijskom sportu kao što je boks prima pare i ne radi svoj posao.... :)22
Sponsor
BRZAKOBRA
2009-09-15T21:33:09Z
O tome ja stalno prićam a nitko to ne vjeruje osim stručnjaka na koji ovo prate. Onu sramotu od (Mesićevog) Kruljca, Melitu, zatim nesposobnog izbornika Živkovića (koji jadan možda nije kriv) što je NESPOSOBAN voditi reprezentaciju kao i njegovi pomočnici, čast iznimkama.
HITNO treba vratiti Borisa Tadića na mjesto izbornika zatim za pomočnika postaviti Antu Matasa iz (Pit Bula) i još nekoga da sad ne lupam koga.
Kradu novac od saveza, gdje su kvalitetne pripreme stručnjaci, onog jadnog Marka Tomasovića koji može daleko može dogurat jer je vrhunski sportaš, tehnićar i izuzetno jak oni ga unazade i upropaste sve što njegovi treneri rade. Ove cure su krvavi znoj ispustile na svojim treninzima i pogledajte sada. Da je to bio neki drugi klub ovo se sigurno nebi desilo jer im to nebi bilo u interesu.
Boks i savez treba bojkotirat dok se ne promjene ljudi u savezu i dođu na njhovo mjesto SPORTAŠI koji hoće raditi i napraviti nešto za Hrvatski boks jer je on pun dobrih i kvalitetnih boraca vrijednih truda.:)12
bero
  • bero
  • Advanced Member
2009-09-15T21:37:27Z
sramota, jadne cure.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
ive
  • ive
  • Advanced Member
2009-09-15T21:40:24Z
da ih zadavis
salteras
  • salteras
2009-09-15T22:14:51Z
cijelo ljeto su se pripremale za europsko prvenstvo, a na kraju završe u buksi, jebote ko da su išle u ukrajinu neznam šta, obično ukrajinke dolaze ovamo....nekoga bi trebalo za ovo...khmmmm....:)7
akvic
2009-09-15T23:13:20Z
ma ovo je katastrofa, treniram u istom klubu sa Marinom i bio sam uvjeren da će se izboriti za olimpijske igre

treba zgazit ove debile u savezu :)12
BRZAKOBRA
2009-09-15T23:19:55Z
salteras wrote:

cijelo ljeto su se pripremale za europsko prvenstvo, a na kraju završe u buksi, jebote ko da su išle u ukrajinu neznam šta, obično ukrajinke dolaze ovamo....nekoga bi trebalo za ovo...khmmmm....:)7

Da trebalo bi i nadam se da če netko podnjet tužbu protiv odgovornih osoba iz HBS-a.
Inaće ako se netko javno usprotivi ili ne slaže sa vodstvom HBS-a i o tome u ovoj demokratskoj zemlji pusti glas HBS ga odma suspendira ili mu suspendira klub. Pa do kada tako ljudi moji? Jesu li oni tu zbog sportaša ili mi zbog njih? Hvala bogu pa Mesić koji ih drži iz privatnih interesa odlazi a sa njim i Kruljac pa i ostali i to u 3-PM.
Do kada če oni ovu djecu sporta uništavat, pa te cure su krv pišale koliko su se spremale i to za bar 2 zlata a umjesto odlićja dobile zatvor. To je Hrvatska stvarnost. Sramota!!!:)12
salteras
  • salteras
2009-09-16T08:00:52Z
odgovornost gospodo za ovo, odgovornost,......glave na panj.....ove cure su trenirale cijelo ljeto za ovo, zapostavile i svoje živote i svojih bližnjih...da bi netko zaboravio zatražiti vize...:)8
bbbmarc
2009-09-16T11:08:36Z
salteras
  • salteras
2009-09-16T11:33:04Z
jebote, cure su provele 24 sata u pritvoru, radićka kaže da su spavali na stolicama, pa da su ih i pustili ujutro kako bi se takve borile....
fanatic
2009-09-16T11:34:22Z
bbbmarc wrote:

predsjednik saveza ima važnijeg posla ovih dana

http://jutarnji.hr/vijes...art-2009,9,16,,176474.jl 

ništa čudno. svi ti divljaci i kvazi-ratnici su se dobro uhljebili dok pravi borci jedva spajaju kraj s krajem
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
BRZAKOBRA
2009-09-16T11:45:15Z
bbbmarc wrote:

predsjednik saveza ima važnijeg posla ovih dana

http://jutarnji.hr/vijes...art-2009,9,16,,176474.jl [/quote

Kakav Predsjednik takav i general (čast pravim generalima).
Šteta šta se je namjerio na jadnog konobara, ...............
Zar je takvima mjesto u sportu? Ljepo sportski zakon kaže da onaj tko je povezan sa kriminalom i iskorištava šport (savez) u kriminalu da ga se doživotno treba iskljućit iz svih sportova. Pa se pitam šta se čeka......
Obzirom da svi znamo šta se dešava u boksu mislim da je jedini razlog što su cure završile u zatvoru bio namjeran, jer se radilo o članicama klubova Omega Varaždin i Pit Bull. Da se je radilo o nekom drugom klubu a svi znamo kojem to se sigurno nebi desilo. Toliko o privatnim interesima u HBS-u. Pa zar su te cure krive šta su najbolji borci i šta se njihovi treneri toliko trude da ljudi koji to ne prate nemogu vjerovat. Sramota za HBS i sve članove. FUJ!!!!!!:)7

weparHR
2009-09-16T12:53:33Z
Mene zanima po kojem su ključu Piteša i Kovačevič otišle na prvenstvo(Radić i Horvat su prvakinje u svojim kategorijama iz svibnja ove godine). Ne mislim niš loše o curkama, dapače, nego mi se to isto čini muljaža od strane odgovornih u savezu. Tko ga vodi, nije ni čudo! A o kruljcu(namjerno napisah malim slovom) sve najgore! Žao mi cura za popizdit!
Spider
2009-09-16T14:59:16Z
Marina bi osvojila medalju,,
to je bilo sigurno..
see am a fighter this is what i bread, so you make boxing a sport but understand this is no game to me.
BRZAKOBRA
2009-09-16T22:50:36Z
:)29
weparHR wrote:

Mene zanima po kojem su ključu Piteša i Kovačevič otišle na prvenstvo(Radić i Horvat su prvakinje u svojim kategorijama iz svibnja ove godine). Ne mislim niš loše o curkama, dapače, nego mi se to isto čini muljaža od strane odgovornih u savezu. Tko ga vodi, nije ni čudo! A o kruljcu(namjerno napisah malim slovom) sve najgore! Žao mi cura za popizdit!

Iskreno prijatelju mislim da trenutno nema boljih boksačica u svojim kategorijama od njih četiri i vjerujem u sve četiri medalje, možda ne zlatne ali medalje. Ali vjerujem da je ovo bio namjeran propust u HBS-u zbog nečijih interesa i mržnji protiv klubova i trenera tih jadnih boksačica. Sramota za Hrvatsku da takve funkcije dobivaju takvi ljudi . Sramota za cjeli hrvatski sport, ova vjest je obišla svijet po svim medijima. Pa sada svi koji se bavimo sportom očekujemo ostavke čelnih ljudi HBS-a i reprezentacije. Neka svi klubovi koji imaju talente i dobre borce napreduju a ne da trpe nečiji lobi.:)12
matas pršuti
2009-09-17T01:13:42Z
Što se čudite kad sve funkcije u ovoj državi možeš dobiti jedino preko politike.
Tako neki agronom postane ministar prometa, neki redatelj predsjednik hoo, i tako dalje. Zato i jesmo u svemu ukurcu jer se nigdje ne pita struka nego onaj ko ima većinu u saboru.
BRZAKOBRA
2009-09-17T01:38:51Z
:)7
matas pršuti wrote:

Što se čudite kad sve funkcije u ovoj državi možeš dobiti jedino preko politike.
Tako neki agronom postane ministar prometa, neki redatelj predsjednik hoo, i tako dalje. Zato i jesmo u svemu ukurcu jer se nigdje ne pita struka nego onaj ko ima većinu u saboru.

To............Ali had se poziva da se ukine harać nitko se ne pojavi jer vole guženje bez vazelina. Kad se poziva na smjene u savezima svi se skrivaju jer se boje a stalno nešto laprdaju. Takav smo mi usrani narod. Za početak tražim smjenu HBS-a jer je ovo sramota za Hrvatsku u cjelom svjetu jer im je to glavna tema u sportu. A i nije ovo jedina stvar koju su zajebali.....
bero
  • bero
  • Advanced Member
2009-09-17T09:16:12Z
http://www.sportal.hr/os...-odgovarati-clanak-20042 
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
PAJCEK
2009-09-17T14:01:16Z
meni je ova piteša pre seksi ženska:)20 gledo sam ju par puta brijem u lowkicku,predobra mi je :)20 :)15
"Osveta je ipak najsigurniji način da se postigne pravda."-Henry François Becque
salteras
  • salteras
2009-09-17T20:59:50Z
PAJCEK wrote:

meni je ova piteša pre seksi ženska:)20 gledo sam ju par puta brijem u lowkicku,predobra mi je :)20 :)15

jel se sad ovo smatra off topic ili ....:)20 :)20
Similar Topics
Users browsing this topic