bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2009-09-11T18:32:17Z
http://profightstore.com...ovosti&detaljno=3826 
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Sponsor
slobodan***
2009-09-11T19:27:36Z
Kolko bi Cikatic i kako mogao pomoci P.Aertsu ?
The Miner
2009-09-11T21:07:46Z
vjerovatno ce mu reci da mu ne smije dati prostora,jer je iznimno jak u rukama,jaci od petera,pa ce potonjem savjetovat rad rukama i nogama...
Range
2009-09-11T21:43:17Z
Sve se bojim što će mu Cikatić pomoći. Nije bio u stanju pomoći svojim šampionima, al je znao uzeti pare, zato su se i pokupili iz Tigra svi koji nešto vrijede. Iz prve ruke znam da je njegova uloga u treniranju boraca uvijek bila minimalna. Uostalom, njegov se pristup svemu što se ne tiče njega samoga jasno prikazuje na funkcioniranju saveza tajlandskog boksa.

I na kraju krajva, ni ja ne vidim kako to Cikatić može pomoći Peteru Aertsu, pa Aerts je oduvijek bio bolji borac od Cikatića. I da ne bi ispala provokacija, cijenim sve što je Cikatić postigao u karijeri u full contactu, čak je i osvojio prvi K-1 turnir u povijesti (mada su tad bili protivnici tipa Masaaki Satake), ali Aerts ih je osvojio 3, a na koliko je završnih turnira bio da ne pričam. Po meni, Aerts je puno kompletniji i bolji borac od Cikatića i ima neusporedivo više borbi po K-1 pravilima, doista ne vidim šta to Cikatić može savjetovati Aertsu. Ako je htio pomoć, bolje da se obratio Ernestu Hoostu.

Na kraju krajeva, mislim da ni Aerts nema više šta tražiti u ringu sa svojih 40-ak godina, gledao sam meč s Harijem, izgledao je poput amatera, umorno, potrošeno...ne bi trebao tako rasipati teško stečeni ugled jednog od najvećih šampiona K-1. Izuzetno ga cijenim kao borca i žao mi je kad vidim da tako dobiva batine u ringu, a nekad je gazio sve ponajbolje borce svijeta.
"Imam dobru vijest za sve koji su uplatili osiguranje u slučaju avionske nesreće..."
salteras
2009-09-11T23:56:30Z
ovo će biti težak poraz Aertsa.....
slobodan***
2009-09-12T05:31:33Z
Napred Aerts !!

Ja mislim da aerts moze iznenadit.. svi su ga davno otpisali,ali on je pobjedio Shilta kojeg su smatrali nezaustavljivog..a to protiv Badr , Aerts je imao krivu taktiku ...tako je reko i Jerome Le Banner u intervju nakon borbe
bero
  • bero
2009-09-12T10:03:51Z
Aerst može itekako dobit Overeema kojeg su malo previše digli u nebesa nakon pobjede nad Harijem. Protiv Bonjaskog je Alistair napadao cijelo vrijeme a nije ga uspio nijednom pogodit, a Remy je njega prvim udarcem odmah poslao na pod.
Ajmo Drvosječa!
- dr jupidu
lefthook
2009-09-12T21:00:40Z
Bero,Alistair je u tom mecu vidljivo bodovno vodio,taj bod sto je napravio glumac nad glumcima nije realno bio dovoljan da je bilo pravedno bod.,druga je stvar politika k1 da borac koji uglavnom radi izlete u k1 pobijedi,pa nije bas dobro da taj nazovi sampion izgubi od tako nekog padobranca iz mma,realno gluma koju je remy izveo zadnji k1 finale je sramota za takav sport,Hari bi ga pojeo u uzvratnom mecu koji ce sigurno uskoro...
fist
  • fist
  • Advanced Member
2009-09-12T21:14:43Z
Aerts će nokautirati Overeema!
salteras
2009-09-12T21:18:10Z
bero wrote:

Aerst može itekako dobit Overeema kojeg su malo previše digli u nebesa nakon pobjede nad Harijem. Protiv Bonjaskog je Alistair napadao cijelo vrijeme a nije ga uspio nijednom pogodit, a Remy je njega prvim udarcem odmah poslao na pod.
Ajmo Drvosječa!

upravo tako.....remy se dovoljno brzo kretao da ne podlegne silini....aerts to neće moći.....ako odmah ne pogodi overeema i pošalje ga na pod, ajme njemu.....inače, peter aerts mi je najdraži K1 borac uopće i bilo bi mi drago da pobijedi alistaira......
pushups
2009-09-12T21:24:18Z
lefthook wrote:

Bero,Alistair je u tom mecu vidljivo bodovno vodio,taj bod sto je napravio glumac nad glumcima nije realno bio dovoljan da je bilo pravedno bod.,druga je stvar politika k1 da borac koji uglavnom radi izlete u k1 pobijedi,pa nije bas dobro da taj nazovi sampion izgubi od tako nekog padobranca iz mma,realno gluma koju je remy izveo zadnji k1 finale je sramota za takav sport,Hari bi ga pojeo u uzvratnom mecu koji ce sigurno uskoro...

To samo govori o SUPERIORNOSTI toga borca. I da će uskoro poharat mma. velasques i carvin i ostali kvaziborci mu nisu ni do koljena
bero
  • bero
2009-09-13T15:40:04Z
pushups wrote:

lefthook wrote:

To samo govori o SUPERIORNOSTI toga borca. I da će uskoro poharat mma. velasques i carvin i ostali kvaziborci mu nisu ni do koljena

Ako u 10 godina bavljenja mma-om nije poharao svijet, nekako sumnjam da će sad.
No živi bili pa vidjeli.
- dr jupidu
loreia
2009-09-13T16:40:11Z
lefthook wrote:

Bero,Alistair je u tom mecu vidljivo bodovno vodio

Cini se da ti ne znas kako se boduju mecevi u K-1.

dr. Jupidu wrote: diskusting
fanatic
2009-09-13T18:14:08Z
loreia wrote:

lefthook wrote:

isto kao u profi boksu, zar ne?

meni isto nije bilo jasno kako je remy pobjedio. po meni je prve dvije runde alistair bio bolji (10-9, 10-9) i zadnju remy dobiva 10-8

sve skupa 28-28
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
loreia
2009-09-13T18:28:31Z
fanatic wrote:

loreia wrote:

lefthook wrote:

meni isto nije bilo jasno kako je remy pobjedio. po meni je prve dvije runde alistair bio bolji (10-9, 10-9) i zadnju remy dobiva 10-8

sve skupa 28-28

To je tvoj subjektivni dojam.
Pogledaj raspravu o ovom mecu na Kakutougi-ju, tamo sve lijeo pise.
bero
  • bero
2009-09-13T19:13:09Z
http://forum.kakutougi.i...3&highlight=bonjasky 
- dr jupidu
Usur
  • Usur
  • Advanced Member
2009-09-13T20:40:30Z
loreia wrote:

fanatic wrote:

loreia wrote:

lefthook wrote:

sve skupa 28-28

To je tvoj subjektivni dojam.
Pogledaj raspravu o ovom mecu na Kakutougi-ju, tamo sve lijeo pise.

možda sam u krivu ali meni se čini da je overeem u toj borbi puštao udrace i nije baš pokazao želje da ih daje
loreia
2009-09-14T08:09:56Z
Problem je u tome sto se ne boduju low kickovi i udarci koji su zavrsili na bloku (a kod Bonjaskog vecina je blokirana)
Onaj privid dominacije Overeema je u tome sto je on napadao, ali nije ostvario ciste pogotke.

Od toga mu nema bodova, pogotovo ono nakon knock down-a.
Bonjaski je znao da samo treba imati cvrstu obranu do kraja runde i pobjeda je njegova.

I naravno, Bonjaski se borio ozlijedjen, cak je imao tako ozbiljnu ozljedu da je trazio odgodu meca dan prije.
I takav (ozljeda koljena, nije mogao koristiti svoje najjace oruzje: noge) je dobio Overeema.

Ljudi nemojte jahat na svakom valu koji naidje, nije svaki borac koji spoji tri pobjede za redom novi prvak svijeta.
Prvo se borac treba dokazati prije nego se sve oduseve s njim.

Overeem?
Ima potencijala, ali jos nije pokazao nista zbog ceka bi MMA svijet trebao biti odusevljen.
shogun33
2009-09-14T09:21:12Z
Zasto su mirko i cikatic posvađani.
Znam da je mirko govorio prije da mu je cikatić prijetio smrću..
loreia
2009-09-14T09:41:12Z
shogun33 wrote:

Zasto su mirko i cikatic posvađani.
Znam da je mirko govorio prije da mu je cikatić prijetio smrću..

Svatko od njih ima svoju pricu, ali u osnovi vrijedi ona narodna: "Ne mozes imati dva ovna u istom toru".