Poll Question : Ko ce pobijediti ?  (Poll is closed)

Total: 15

Black Arrow
2021-03-28T12:04:21Z
Od najboljeg teskasa svih vremena nakon jednog poraza stipe opet katastrofa trebao bi u penziju... 😂 Da li ima smisla da nastavi dalje?
Za Stenu se sve i svasta pisalo... Sad je nakon ove pobjede najveci i najstrasniji borac ikada. 😂

DjomlaKS zar se nesjecas kad si stavljao Stenu na Avatar i klanjao mu se... 😂
A kad ga je stipe prizemljio onda si uklinio tu sliku sa Avatara i govorio da je Stena prava seljacina... A sad si opet poceo da mu hladis Muda... Kako svi mijenjate iz borbe u borbu svoja misljenja Nevjerovatno... 😂 🙈🙈
Siguran sam ako bi do kraja godine napravili trecu borbu da bi ga Stipe sigurno opet pobjedio!!
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2021-03-28T12:25:06Z
Originally Posted by: thelovacluka 

Originally Posted by: Mate 2 

U jednom trenutku kaže vuk,kaže, kako je trava divno zelena,a magarac ga pogleda i kaže trava je žuta....

?

Čovjek je na nečemu čemu se čudiš🤣

DayHR
2021-03-28T12:26:29Z
Šteta, ali tako je to, jedni odlaze, novi dolaze.
Neko vrijeme ti tučeš druge, pa onda drugi tuku tebe.

Ngannou je došao puno spremniji, puno je uložio u rad uzadnje 3 godine, i puno je uloženo u njega.
Hendikep Stipi bio je i mali kavez sa puno manje mogućnost bježanja. Ngannou praktički nije morao trošiti snagu jureći ga, već je mogao samo rotirati tijelo i puno lakše držati dohvat.
Valjda je Stipe išao na manju kilažu zbog većeg potrebnog intenziteta kretanja u malom kavezu, ali mu je falilo mase i snage za hrvanje.

Jones neće ni s poluteškašima u manji kavez, čekat će koliko god treba, a sa Ngannoum vjerujem uopće.
Može li Lewis ponovo napraviti iznenađenje, ili mu dugački Volkov parirati u velikom kavezu, ili pokretni i brzi Gagne...

Vjerujem da je Stipe zaradio dovoljno za miran život sa svojom obitelji.
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2021-03-28T12:30:08Z
Originally Posted by: Black Arrow 

Od najboljeg teskasa svih vremena nakon jednog poraza stipe opet katastrofa trebao bi u penziju... 😂 Da li ima smisla da nastavi dalje?
Za Stenu se sve i svasta pisalo... Sad je nakon ove pobjede najveci i najstrasniji borac ikada. 😂

DjomlaKS zar se nesjecas kad si stavljao Stenu na Avatar i klanjao mu se... 😂
A kad ga je stipe prizemljio onda si uklinio tu sliku sa Avatara i govorio da je Stena prava seljacina... A sad si opet poceo da mu hladis Muda... Kako svi mijenjate iz borbe u borbu svoja misljenja Nevjerovatno... 😂 🙈🙈
Siguran sam ako bi do kraja godine napravili trecu borbu da bi ga Stipe sigurno opet pobjedio!!

Stena nešto bolji ali se opet sredinom prve ispuhao. Stipe nije pokazao šta može. Valjda takav dan, no Francis ga je iznenadio kad ga je okrenuo u parteru i zviznuo ga par puta, a i high kick. Sigurno su ti udarci ostavili traga..I u drugoj kad je krenuo čudno da su mu ruke bile dole i da nije išao u eskivažu širokog krošea jer smo svi znali da to sljedi.. I ja mislim da bi ga Stipe dobio u trećoj borbi ali neće Dana to dati na žalost. Svakako je Stipe zaslužio treću!!!!

pecho
2021-03-28T12:47:32Z

Originally Posted by: pecho 

Originally Posted by: JDS 

Nazalost cijelo vrijeme sam imao osjecaj da ce ga Francis nokautirati, ipak nadao sam se da ce Stipe nekako uspjeti kao prvi put, ali poslije vage kad sam vidio koliko je manji nego prvi put, sam gotovo i izgubio nadu da ce ga moci rusiti, jednostavno je prevelika razlika, nakon vage sam bio jedno 95% siguran da ce upravo ovako zavrsiti :(

Što je najgore, Ngannou ga nije samo nokautirao, nego ga je i izdominirao prije toga, čak i u hrvanju, koji revanš, o čemu govorimo?

Pa čemu onda revanš i inače kada ga je Miočić izdominirao prošli puta u svih 5 rundi? Ajde molim te prestani provocirati ljude svojim postovima.

Nikog ja nisam provocirao, nego sam rekao činjenice: Stipe u ovoj (drugoj) vladavini imao samo jednu obranu naslova, izgubio je prekidom i prije je bio izdominiran, a Francis je ZASLUŽIO svoj revanš sa 4 uzastopne pobjede nad top izazivačima, sve nokautima, zadnje 4 borbe (prije borbe sa Stipom) su mu u prosjeku sve skupa trajale 40,5 sekundi, a na titulu još čekaju Lewis, Jones, a gdje su još Gane, Volkov i ostali.

Ne trolaj i ne provociraj sa glupim dosjetkama vukovima, travom i ne znam čime. Na svakom threadu sukobljavaš se sa svima.
Lijepo te molimo da pripaziš na svoje upise. Hvala.
There isnt a hard time invented that i cannot handle.
rikimartin
2021-03-28T12:52:49Z
Prvi puta sam bio uvjeren u Stipinu pobjedu , a drugi put u Ngannouovu . Čak sam i način dobro procijenio . Ono što nisam mogao vjerovati je da će Francis zapravo nešto osjetno napredovati , a zbilja je . Manje je divljao , naučio osnove grapplinga i došao ipak mrvicu manji i u boljoj formi . Mislio sam da će ostati one trick horse , i da će sve biti isto . Sve isto osim Stipine brade , motivacije i generalnog stanja nakon 3 bitke s DCem . Mislim da je ostavilo traga . A i jednostavno , Franjo je došao bolji . Ono što me osobno frustrira je to što je ovakav krkan prvak sporta kojeg volim . Baš slaba tehnika , ne raznovrsno ( popravlja se očito ) , sirov . Ali je zato i pamtljiv . Ako Lewis postane prvak prestat ću pratit HW .
Nadam se i da je Jones na listi za odstrijel i da već šmrče bijelo i plače ljubavnici zbog toga što je osuđen na smrtnu kaznu .
Mislio sam i da će onaj irski klaun pobijedit u prvoj , i nisam bio daleko . Ali sam zato romantičarski samouvjereno uvjeravao prijatelje da Woodley gubi , ali nema šanse da ga onaj rakun završi . A kad ono , Woodley izgledao kao da moja stara ulazi u borbu .
balkanbomber
2021-03-28T12:52:50Z
istog sam misljenja kao GSP! Stena je pokazao neki improvement ali isto tako opet velike rupe u svojoj igri i iskreno ne mislim da se radi o puno boljem borcu kao sto su to komentatori "vidjeli".
on je nakon prve bez puno akcije i gdje je ultra aktivno stedio snagu vec imao usta otvorena kao vrata na stali i cisto sumnjam da bi i stim sporim tempom mogao biti jos opasan u 3oj i nadalje.
da stanem trenutak kod stene, iskreno se sad najvise bojim da ce Jones pobjec natrag u LHW i da ce onda Lewis dobit priliku za napad i vjerujem da ce i pobijediti, sto bi znacilo da bi dobili ono
opet brawlera kao sampiona sto bi nas vratilo opet 10ak ili cak 20ak godina u nazad, a bas smo imali talentirane HW top3 jedno vrijeme.

Stipe je sve u svemu bio ok, primio je dobru sljucu na pocetku, prezivjeo bez problema, onda highkick, opet ziv, onda fail kod takedowna i tu je primio par dobrih udaraca ali na razliku od svih drugih je opet ostao na nogama. da nije napravio tu gresku i krenuo na "kill" vjerujem da bi stena poslje toga izgubio hrabrost + snagu i stipe bi polako preuzeo, sljedeci takedown bi mu prosao i gledali bi reprizu prve borbe, ali opet ovo je mma i tu jedan udarac presudi, pogotovo kog lika kao ngannoua koji je zivina.

On je čovjek jako dobar momak!
Mate 2
2021-03-28T13:26:22Z
prestani trollat! ovo je zadnja opomena!
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2021-03-28T13:50:43Z
Ima jedna poluistarska za njega - Mate vai capar patate🥔
DjomlaKS
2021-03-28T14:01:04Z
Originally Posted by: Svensson 

UserPostedImage

Jones već skida kile nazad u 93 🤣

HAHAHAHAHHAH
Očekivao sam da ce tek za mjesec dana početi s pričom "UFC me ne poštuje", ili mozda upasti u nove probleme sa zakonom...ali on mjesecima nabija kile za tešku, da bi se predomislio u roku par minuta 😂😂😂
Bronson0
2021-03-28T14:16:15Z
Ma zajebancija je to. Ide jones po goat. Koliko god ovaj ngano bio veci i jaci, izgleda opasno i pobjediva jednostavno mi nije jonesov kalibar. Ako treba jones ce opet pojacati doping pa makar ga i uhvatili samo da uzme tu pobjedu.
The Last Emperor
2021-03-28T16:01:23Z
Da se vratim malo na analize "strucnjaka" prije meca. Svi mahom pisu da se u Ngannovih 5 borbi nakon meca sa Stipanom nije moglo primjetiti da je on napredovao jer je prebrzo gasio protivnike (iznimka sramotna borba sa Lewisom). Dakle zbog predominacije se nije moglo empirijski ustvrditi da li je ili nije napredovao nakon te borbe. I stoga su oni svi zakljucili da je Ngannou isti borac kao prije, a to po njima naravno znaci da ce rezultat borbe isti kao prije i da nema dokaza koji bi upucivali na drugaciji rezultat. :D

A ja tvrdim da je Ngannou vec tada mogao dobiti Stipu, samo da ga je jednom malo bolje zakacio u prvim rundama bilo bi lights out. Doduse tako bi dobio mozda 3 od 10 borbi, a 7 od 10 bi tada dobio Stipe jer je bio u boljem stadiju nego ovaj. Ngannou je bio prezelen, prerano je dobio priliku za titulu, ali i takav je bio netko kome je dovoljna jedna sekunda nepaznje protivnika za pobjedu. A ovaj danasnji Ngannou 2.0 je puno bolji borac, skola i pad koji je dozivio od Miocica ga je ucinila iskusnijim i spremnijim. I sada smatram da bi dobio 9 od 10 borbi sa Stipom, ovu jednu ostavljam kao teoretsku sansu.
JDS
  • JDS
  • Advanced Member
2021-03-28T16:01:52Z
Mislim da je Stipe trebao jos cijelu drugu rundu izbjegavati borbu kao u prvoj, borba je na 5 rundi i mogao mu je prepustiti i drugu rundu da se jos malo izmori, a on kao da se u drugoj odlucio potuci sa Francisom, slazem se da nije krenuo na Francisa nakon sto se izvukao i kontrirao odlicnim udarcem, da bi Francisu palo samopouzdanje, i da bi mu kasnije mozda na kraju runde proslo rusenje i lako bi se moglo desiti da bi dalje bilo kao u prvoj borbi, uglavnom sad nakon sto sam ponovno pogledao borbu nebi odpisao Stipu u mogucem revansu, ali mislim da bi trebao biti na kilazi kao u prvoj borbi, ali pitanje je koliko ce ovaj nokaut ostaviti traga na njemu i dali ce biti isti borac.
DjomlaKS
2021-03-28T16:14:46Z

Mislim da je Stipe trebao jos cijelu drugu rundu izbjegavati borbu kao u prvoj, borba je na 5 rundi i mogao mu je prepustiti i drugu rundu da se jos malo izmori, a on kao da se u drugoj odlucio potuci sa Francisom, slazem se da nije krenuo na Francisa nakon sto se izvukao i kontrirao odlicnim udarcem, da bi Francisu palo samopouzdanje, i da bi mu kasnije mozda na kraju runde proslo rusenje i lako bi se moglo desiti da bi dalje bilo kao u prvoj borbi, uglavnom sad nakon sto sam ponovno pogledao borbu nebi odpisao Stipu u mogucem revansu, ali mislim da bi trebao biti na kilazi kao u prvoj borbi, ali pitanje je koliko ce ovaj nokaut ostaviti traga na njemu i dali ce biti isti borac.

I ja sam to pomislio. Ali kad sam pogledao opet borbu, shvatio sam da se uopće nije izvukao.
Stipe je onako uzljuljan pogodio Stenu, a onda uzljuljan krenuo na njega. Ja čak smatram da je to nekako pokušao prikrit, tj. tim očajničkim napadom ga zavarat kako mu nije nista. Stena je nažalost to dobro uočio i kontrirao ga.

Moje mišljenje da je Stipe imao dobar gameplan, i da je borbu izgubio kod onog sprawla. Francis je tu pokazao koliko je radio na hrvanju, al to se slabo komentira. Da je to rušenje prošlo, Stipe bi bio opušten kao i u prošloj borbi, jer bi znao da ima odgovor svaki put kad bi Stena krenuo s bombama. Ovako je Stipe tu zamalo popušio nokaut, i zbog tog je bio malo pod kočinicom u drugoj rundi.
Svensson
2021-03-28T16:40:57Z

jebiga da se umjesto u kontru zaletio u double leg i prošao ispod krošea

šta bi bilo kad bi bilo
Vult
2021-03-28T17:27:39Z
Pogledao borbu više puta, i mislim da Ngannou nije nikakav čudo pomak napravio, dapače, mislim da mu je cijeli tim i on svjesni da on ne može biti borac koji će ići na više od 2 runde, Bog mu je dao nevjerovatnu eksplozivnost i snagu,i uznemirujuću pojavu, ali kondicija mu je bolna točka.
Dokaz tomu jest da je prestao pokuse s smanjivanjem kilaže(kolko se sjećam poslije prve borbe s Miočićem spuštao je na 115kg),Uvidili su, da s tim smanjivanjem kilaže dobiju malo ili nimalo), te sumirali, imaš atomske bombe, nenormalno si jak, samo bombe i sprawl i rješavaj sve unutar 2 runde.
Možda najsličniji borac njemu je bio prime Junior Dos Santos, ali na kvadrat 😁
Zatoichi
  • Zatoichi
  • Advanced Member Topic Starter
2021-03-28T17:46:56Z
Originally Posted by: Svensson 

jebiga da se umjesto u kontru zaletio u double leg i prošao ispod krošea

šta bi bilo kad bi bilo

Bas tako,nije trebao ni da ga obori,samo da se pogura malo sa njim i to bi ga vec izmorilo..vidjelo se to vec u prvoj kako je otvorio usta ki riba.....no jebiga,idemo dalje
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
pasbrata
2021-03-28T20:44:46Z
mišljenja sam da bi ngana mogao dobiti toquinho... ili netko tko bi u tajnosti trenirao s toquinhom... i izbrusio taj ulazak...
bilo kakva stojka... tu neće prolaziti ni u prvoj, a ni u 5 rundi...
ovako od oka bih jedino dao werdumu šansu, ali da se ini odmah baci na pod fingirajući da je u nokdaunu već pri prvom pokušaju nganovog udarca...
dr jupidu
2021-03-28T21:06:01Z
nije se ni ksian proslavio ovaj vikend.......

no zelg je ispao najveći tragičar...:)
neprimam kućne posjete.
zinedine
2021-03-29T10:31:09Z
Možda bi Volkov mogao biti penicilin za Ngannoua. Odličan je borac, raznovrstan, izdržljiv, a veći i teži je od Francisa.