Mate 2
2021-02-26T18:22:40Z
Originally Posted by: bero 

a glede ovog da kako ljudi mogu žalovat za poznatima, a ne npr. toliko za susjedom... pa jebemu sunce ljudima pjesme, filmovi i to obilježe djetinjstvo, odrastanje, prve ljubavi itd.
s čim ti susjed obilježi život? jedino ako te zlostavljao seksualno :D

,

Jeste li kad čuli za izreku: "Bolje susjed blizu, nego brat daleko". Pravi susjed jako puno znači, a ako određeni ljudi to nikad nisu iskusili, a što im ja mogu.
Mate 2
2021-02-26T19:00:46Z
Originally Posted by: pecho 

Originally Posted by: brzi 

Originally Posted by: Zatoichi 

Istina no zasluzio je od mene jedan topic,uz njegovu pjesmu sam prije 30tak godina prvi put karao,tako da sam emotivno vezan za balasevica ...........😁................😢

znam jednog žestokog desničara koji ne skriva svoje simpatije prema ustašluku i nacizmu, ali voli i čorbu jer je na neku njihovu pjesmu prvi put trpo 😀

što se Balaša tiče, nije mi nikad bila napeta njegova glazba, al valjda je svima jasno da je bio legenda i ni malo me ne čudi što se toliko priča o njemu u medijima zadnjih dana. ove priče o njegovom navodnom nacionalizmu ne pušim.

Uf takvih imaš najviše. Crkva, bog i hrvati a svaka pjesma mu turbo folk srpski na najjače.

A ovi koji govore da koja je katastrofa da je umrla poznata osoba i sad se oplakuje, pa umro je Isus prije 2000 godina i svaki dan se žaluje. U tome nema problema? 😂

Ja sam protiv nekrofilija i idolatrija kipova, slika, ljudi BILO KOJE vrste, a uostalom, u Bibliji Yeshuwa (Isa, Isus) nije OSTAO mrtav, nego je uskrsnuo treći dan, znači prema kršćanima i Bibliji je živ, a sad tko je pisao Bibliju i koliko je autentična dovoljno govori tko su joj tvorci, govori mnogih povjesničara, arheologa i teologija o Bibliji kao skupu mitova, a i radovi Maura Biglina i još nekih ljudi. Pa ljudi u Indiji kad se čovjek rodi, onda plaču, a kad umre, onda je Indijcima to dobro, jer se konačno oslobodio ovog mračnog svijeta i sad je u miru, tako da sam ja protiv žalovanja za mrtvima jer su konačno u miru od ovog mračnog svijeta punog zla, zavisti, arogancije, pohlepe, muka, patnje i smrti. Čak štoviše, ja sam pobornik doktrine antinatalizma.
Zatoichi
  • Zatoichi
  • Advanced Member Topic Starter
2021-02-26T19:14:22Z
U kurac,ajmo ovako,pjevac tuznih ljubavnih pjesama umro,ako imate sta dobro reci,recite,ako ne onda nemojte reci nista....zasrali ste temu i sljedeci korak je stavljanje teme pod kljuc....jebote pa zar i po mrtvima
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
Mate 2
2021-02-26T19:44:05Z
Originally Posted by: Zatoichi 

U kurac,ajmo ovako,pjevac tuznih ljubavnih pjesama umro,ako imate sta dobro reci,recite,ako ne onda nemojte reci nista....zasrali ste temu i sljedeci korak je stavljanje teme pod kljuc....jebote pa zar i po mrtvima

Pa prema mrtvima imam naravno dužno poštovanje, ja sam samo govorio o tome kako drugi narodi doživljavaju život i smrt i njihove razloge za to, koji se, barem meni, čine vrlo logičnim, ništa više, ako je neprikladno, ispričavam se.

Mate 2
2021-02-26T19:57:36Z
Originally Posted by: Bronson0 

Originally Posted by: bero 

a glede ovog da kako ljudi mogu žalovat za poznatima, a ne npr. toliko za susjedom... pa jebemu sunce ljudima pjesme, filmovi i to obilježe djetinjstvo, odrastanje, prve ljubavi itd.
s čim ti susjed obilježi život? jedino ako te zlostavljao seksualno :D

Evo sad nedavno poginuo kobe, more ljudi plakalo za njim koda ih je napravio, a on ustvari igrao kosarku i tako se obogatio. Kome je on sto obiljezio? Ali eto on je jako bitan, a susjed kojeg vidis svaki dan i poprica si s njim 100 puta nije ali da slucajno igra kosarku onda bi bio.

Ne kazem da nije normalno da ti je zao sto je umro balasevic ali ti koji mu pale svijece ce prvi pljunuti na doktora i profesora da ne rade nista, a imaju velike place jer im ko i tebi nije jasno koliko obican covjek ima veci utjecaj na tvoj zivot i okruzenje nego neki crnjo koji igra kosarku u americi.

Upravo tako. Evo, Vi ste shvatili što želim reći.
DjomlaKS
2021-02-27T17:09:02Z
Originally Posted by: balkanbomber 

Originally Posted by: DjomlaKS 

Guglaj jbg ti :D
Sheralo se ovih dana sve i svasta pa sam pogledao.

jesam i ovo sam nasao:
https://www.index.hr/mag...-balasevicu/1016516.aspx 

de mi sad ti posalji te tvoje linkove i izvore, hvala

Šprdanje Slovenaca pred rat:

Šprdanje Srba kad se nastupa u Zagrebu:

O Vukovaru:
https://www.maxportal.hr...-u-hrvatskoj-dragi-gost/ 

Jos je nesto o Albancima na Kosovu, al to mi se neda trazit.
Postoji šansa da mu je sve ovo podmetnuto ili nismo skužili sta je "htio reci", ali nekako ne vjerujem u to.
Similar Topics
Users browsing this topic