JDS
  • JDS
  • Advanced Member
2020-12-13T18:58:42Z
Slažem se ja sa vama to da je on bio bolji, samo mislim da je ipak najbolji bio protiv tih staticnih boraca, mislim da je puno teže pogoditi Ganea ili Nganoua koji je puno duzi od njega nego te staticne borce, ili Caina koji nema neku stojku i dosta je kraci, ili Werduma koji je tada bas bio los, u toj borbi je bio zapušten na 120 kg, nakon toga dobio i otkaz u UFC-u, poslije iako je on stariji je puno napredovao,svakako mislim da bi stari JDS pobjedio Jairzinha, i ovakav je dobio prvu rundu, ali nisam siguran da bi i Ganea koji pokretljiviji i veci od svih koje je on dominirao i nokautirao, ili Nganoua, mislim da mu oni manje odgovaraju od svih koje je on pobjedjivao prije.
Seded
2020-12-13T19:16:21Z
Originally Posted by: JDS 

Slažem se ja sa vama to da je on bio bolji, samo mislim da je ipak najbolji bio protiv tih staticnih boraca, mislim da je puno teže pogoditi Ganea ili Nganoua koji je puno duzi od njega nego te staticne borce, ili Caina koji nema neku stojku i dosta je kraci, ili Werduma koji je tada bas bio los, u toj borbi je bio zapušten na 120 kg, nakon toga dobio i otkaz u UFC-u, poslije iako je on stariji je puno napredovao,svakako mislim da bi stari JDS pobjedio Jairzinha, i ovakav je dobio prvu rundu, ali nisam siguran da bi i Ganea koji pokretljiviji i veci od svih koje je on dominirao i nokautirao, ili Nganoua, mislim da mu oni manje odgovaraju od svih koje je on pobjedjivao prije.

Prekini tražiti opravdanja i pomiri se s tim da nisi ni sjena sebe otprije.
"It's not checkmate. The king has one more move."
JDS
  • JDS
  • Advanced Member
2020-12-13T19:29:20Z
Originally Posted by: Seded 

Haha nisam priznajem
Kamatar87
2020-12-13T19:49:05Z
Originally Posted by: Seded 

Hahahhaa 🙂
fist
  • fist
  • Advanced Member
2020-12-13T21:46:16Z
JDS je nakon Caina izgubio glavno oružje - killer instinkt. Do tada se borio kao netko tko želi ubiti, smlaviti, ozlijediti svakog protivnika, a poslije tog meča je počeo kalkulirati, bacati udarce s 70-maks 80 snage%, svaki udarac ko u point karateu, i prije nego ga baci već razmišlja kako zbrisat na sigurnu distancu, u očima sve veća nesigurnost prije svakog meča.... Dobro je netko napisao, teški PTSP nakon Caina kojeg je Stipe samo produbio još.

Nego, Holland....monstrum. Bolesno udara, a parter jak, agresivan, dinamičan.... strašan, strašan borac, do kraja 2021. ga vidim kao prvaka
balkanbomber
2020-12-13T21:57:42Z
Originally Posted by: fist 

JDS je nakon Caina izgubio glavno oružje - killer instinkt. Do tada se borio kao netko tko želi ubiti, smlaviti, ozlijediti svakog protivnika, a poslije tog meča je počeo kalkulirati, bacati udarce s 70-maks 80 snage%

mnogi podcjenjivaju gubitak momentuma, a momentum nije jednosmjerna ulica nego nosi tog koji ga je uhvatio a i isto tako utjece psiholoski na protivnika...

to se cesto vidi kad netko izgubi prvi fight gubi i "auru nepobjedivosti", koju bi ja nazvao momentum, bas kao sto si opisao, gubi sam povjerenje u sebe i automatski nije u stanju da ponovi taj performanse od prije na 100%. isto tako i protivnici vise nisu toliko ukoceni kad je netko vec izgubio i tako su u stanju da pokazu bolji perfromance.

nije JDS od danas na sutra propao fizicki, to je sad razlog, nego je izgubio momentum i stim i poceo gubiti bitke koje bi prije Cain2 vjerovatno pobijedio, ili imao vise sansi za pobjedu.

On je čovjek jako dobar momak!
Becks
2020-12-14T10:55:10Z
Originally Posted by: doog_kool 

Žao mi Tonya. Zbilja ga je Oliveira samljeo. Pohvale za Zelga i Bobana,vrhunski duo za slusanje.

Ovo sa zelgon i bobanom je sarkazam nadam se?
pozdrav velikom švedskom somelieru i keyboard ratniku Senadu koji nas sada prati kao gost (denis hanofer)
Neodgovorni
2020-12-14T21:32:59Z
Originally Posted by: balkanbomber 

Originally Posted by: fist 

JDS je nakon Caina izgubio glavno oružje - killer instinkt. Do tada se borio kao netko tko želi ubiti, smlaviti, ozlijediti svakog protivnika, a poslije tog meča je počeo kalkulirati, bacati udarce s 70-maks 80 snage%

mnogi podcjenjivaju gubitak momentuma, a momentum nije jednosmjerna ulica nego nosi tog koji ga je uhvatio a i isto tako utjece psiholoski na protivnika...

to se cesto vidi kad netko izgubi prvi fight gubi i "auru nepobjedivosti", koju bi ja nazvao momentum, bas kao sto si opisao, gubi sam povjerenje u sebe i automatski nije u stanju da ponovi taj performanse od prije na 100%. isto tako i protivnici vise nisu toliko ukoceni kad je netko vec izgubio i tako su u stanju da pokazu bolji perfromance.

nije JDS od danas na sutra propao fizicki, to je sad razlog, nego je izgubio momentum i stim i poceo gubiti bitke koje bi prije Cain2 vjerovatno pobijedio, ili imao vise sansi za pobjedu.

Nevjerojatno je koliko smo puta gledali taj nagli pad prema dolje.

Fedor, Anderson, Aldo, Ronda, Woodley, Weidman, Rockhold...

Neki od njih su svojom dominantnošću blokirali cijele divizije i činili ih dosadnim, i onda najednom krenu prema dolje.

Teško je reći koji su faktori presudni. Mislim da je smjena generacija i evolucija sporta prejednostavno objašnjenje.

Možda određena "pročitanost" u smislu otkrivanja puta do pobjede.

Možda fizička potrošenost, ali samo u nekim slučajevima.

Možda gubitak aure.

I možda najviše - gubitak tog samouvjerenog pobjedničkog mentalnog sklopa. Kad se sjetim kako su Mirko i Junior bili zastrašujući prije prvih poraza! Mislim da čak i potpuni laik može po kretanju - po načinu na koji ide naprijed i vreba - osjetiti za nekog borca da nikad u borbi nije bio ugrožen, a kamoli doživio nokaut. Danas to najviše ima Francis. A onda, nakon prvog šokantnog poraza, uvuče im se strah u kretanje, "vide" se kočnice. Francis je to doživio nakratko sa Lewisom ali se uspio brzo oporaviti.

Nevjerojatan fenomen.

DjomlaKS
2020-12-15T07:52:23Z

Ne pamtim kad sam zadnji put vidio ovaj žar u očima Santosa, i ove ubojite kombinacije koje agresivno baca jednu za drugom.
Sad pika direktima jednog brawlera Jairzinha jer se ne usudi potuć, očajnički namješta aprekat hrvaču Blaydesu, a Steni baca overhand s 5 metara udaljenosti jet bliže ne smije prići.
Nakon ratova s Cainom i prve sa Stipom, Santos je završio karijeru.
Him
  • Him
  • Advanced Member
2020-12-15T16:55:45Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

https://youtu.be/Be9nK3oB0KA

Ne pamtim kad sam zadnji put vidio ovaj žar u očima Santosa, i ove ubojite kombinacije koje agresivno baca jednu za drugom.
Sad pika direktima jednog brawlera Jairzinha jer se ne usudi potuć, očajnički namješta aprekat hrvaču Blaydesu, a Steni baca overhand s 5 metara udaljenosti jet bliže ne smije prići.
Nakon ratova s Cainom i prve sa Stipom, Santos je završio karijeru.

Možda bez steroida ne može držati takav tempo. Stipe je izgleda jedan od rijetkih boraca u teškoj koji je postepeno se dizao i na kraju će karijeru zavšiti vrhunski. Cain i JDS kako je već netko napisao nestali nakon USAD-e.
Users browsing this topic