DjomlaKS
2020-07-05T21:16:28Z
Originally Posted by: bero 

https://www.jutarnji.hr/izbori/vijesti/pernar-se-s-knedlom-u-grlu-oprostio-od-sabora-dragi-narode-ono-sto-si-birao-to-ces-i-dobiti-15006512

a falit će mi neki način... :)18

A bas jbmu :)1
Nista, ostaje mu fejs i trolanje na najjače
Doc
  • Doc
  • Advanced Member
2020-07-05T22:51:06Z
Plenki ubio, kakav majstor... Zahvatio centar, a desnica mu ostala, maestralan rezultat prvenstveno Plenkovića koji sastavlja drugu vladu.... Bez Škore i Mosta kao ekstremnih desničara...:)18 :)18 :)18 :)18 a oni će postaviti uvijet da Plenki ne bude premjer kažu prije izbora, a danas se većina nada da će ih Plenki uzeti za žetončiće :)18

Možemo i Peovićka u Saboru, kao i tri zastupnika SSIP , najbolja stvar za Hrvatsku...

Ima još jedna odlična stvar, nema više u Saboru bolesnika Glasnovića da svojim seljačkim riječnikom truje javni prostor....

Uglavnom, zadovoljan izborima... Nije po mom, ali kako je moglo biti ispalo je super...
DjomlaKS
2020-07-05T22:54:04Z
Mene zanima sta ce sad s Berom bit.
Izgleda da se ostavka podrazumijeva
Doc
  • Doc
  • Advanced Member
2020-07-05T22:56:20Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

To je trebao napraviti prije 4 godine, pa bi danas SDP najvjerojatnije bio pobjednik izbora...

forpfs
2020-07-05T22:57:21Z

čini se da je on svoju dionicu odradio :)22

ne vidim neki kapacitet unutar sdp-a za liderstvom. Eventaulno Borzan, Glasovac ili Picula
Doc
  • Doc
  • Advanced Member
2020-07-05T23:03:05Z
Originally Posted by: forpfs 

ne vidim neki kapacitet unutar sdp-a za liderstvom. Eventaulno Borzan, Glasovac ili Picula

Peđa Grbin, ako on dođe na čelo SDP-a sljedeće izbore po meni su pobjednici.. ako nastave s ovakvom politikom Možemo će im uzeti još glasova...

forpfs
2020-07-05T23:08:17Z
Originally Posted by: Doc 

Peđa Grbin, ako on dođe na čelo SDP-a sljedeće izbore po meni su pobjednici.. ako nastave s ovakvom politikom Možemo će im uzeti još glasova...

Da, njega sam zaboravio, nestao je iz medija u zadnje vrijeme.
Intelektualac, vjerovatno pošten, a britak na jeziku.

Pokazao je i ljudsku stranu onomad kad se sašio na šanku uz Čavoglave :)18

Što se mene tiče ja sam ekonomski gledano liberal, privatno i vrijednosno desno, a opet socijalno osvješten (ne volim kad se ugnjetava manje i slabije).

Pa ti to pretoči u neki glas na izborima, nije lako.
Reaktivac
2020-07-06T01:30:07Z
UserPostedImage 
how do i upload a picture 

Slika govori više od tisuću riječi.

General Sačić, osobno me pozvao na druženje uoči izbornih rezultata. Gospodski. O svom trošku. Prije izbornih i neizvjesnih rezultata u VI. izbornoj jedinici.

Izuzetno mi je drago da je ušao u sabor i zaista je od srca počastio ekipu koja mu je pomogla da to ostvari. Vrativši se iz stožera DP da nas pozdravi. Da proslavimo uspjeh zajedno i svima nam stisne ruku.
Piće u neograničenim količinama plus pečenje.
Za 50-tak ljudi. Probranih.
Čast mi što sam pomogao da general Sačić uđe u sabor i to je jedna od boljih stvari u životu što sam napravio.
Afirmativnim i predizbornim upisima po fb.
Varaždinec velika srca.
Velik čovjek.
Ipak sam ja GOAT KW prvak, koji stečena znanja i vještine, uspjeva transformirati u politički agitprop. :)1

Od izbornih rezultata, glasao sam za Ninu Raspudića.
Solidan rezultat most-a. I prava ekipa.

Biti će cirkusa u saboru, jer ušla je performerica Peovićka i neokomunisti-zgubidani iz RF, Možemo, Zagreb je naš. Nova ljevica i sl...
Iako nisam fan Dalije, neka je u saboru, uz mediokritete iz Pametno.
Škoro dobio opet po ušima.
Kao i Bernardić.
fist
  • fist
  • Advanced Member
2020-07-06T05:23:59Z
Mislim da je jedini HDZ-ovac (odnosno njihov pridruženi član) koji je jučer plakao od muke, ministar financija Zdravkec Marić. Slijedi ekonomski pakao, a od čovjeka će se očekivati čuda.

I neka, možda je ovako i najbolje. HDZ je 30 godina uhljebljivao (uz pomoć SDP-a u 2 mandata), a sad nek se nosi s katastrofalnom strukturom HR gospodarstva koju su sami kreirali.

Jedina nada (a iznosi ono, 0,01%), je da Plenki iskoristi ovu ipak nadmoćnu pobjedu da osobno povede teritorijalni preustroj i preustroj javnog sektora. Ima 4 godine vremena i ako rezove napravi odmah u prvoj, do novih izbora bi se već vidjeli rezultati i opet bi dobio izbore. Ali kao što rekoh, 0,01% šanse za to.

The Last Emperor
2020-07-06T06:26:43Z
Na kraju super ispalo za sve, hdz ima skoro pa monopol u donosenju bilo kakvih odluka i samo ce se njih moci kriviti za bilo kakve rezultate Hrvatske u narednom periodu.

SDP ce se valjda rijesiti Bernardica i imati dovoljno vremena da de pripremi za iduce izbore, ali nece im biti lako provesti unutarstranacku cistku jer ne vidim jaku personu poput Plenkovica koja bi se mogla nametnuti kao novi vođa.

Dosta dobrih ljudi je uslo u sabor, sada imaju dobre pozicije za zadobiti vece povjerenje gradana u buducnosti.

Drago mi je da je Skoro ispusio.

Jedino mi je krivo jer se opet HNS ubacio u sabor, a vjerojatno i u vladu. Ovaj njihov zastupnik ce imati jacinu 5 zastupnika, osim ako Plenki ne pokupi koji zetoncic iz kvazidomovinskog pokreta...
bero
  • bero
  • Advanced Member
2020-07-06T06:29:03Z
Moze mi neko objasnit kak je Njonjo dobio 18,000 preferencijalnih glasova?

To je misterij i za HDZ-ovce.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Svensson
2020-07-06T06:50:59Z

bero tražimo ostavku :)20
Stipe
2020-07-06T07:00:41Z

Plenki ubio, kakav majstor... Zahvatio centar, a desnica mu ostala, maestralan rezultat prvenstveno Plenkovića koji sastavlja drugu vladu.... Bez Škore i Mosta kao ekstremnih desničara...:)18 :)18 :)18 :)18 a oni će postaviti uvijet da Plenki ne bude premjer kažu prije izbora, a danas se većina nada da će ih Plenki uzeti za žetončiće :)18

Možemo i Peovićka u Saboru, kao i tri zastupnika SSIP , najbolja stvar za Hrvatsku...

Ima još jedna odlična stvar, nema više u Saboru bolesnika Glasnovića da svojim seljačkim riječnikom truje javni prostor....

Uglavnom, zadovoljan izborima... Nije po mom, ali kako je moglo biti ispalo je super...

Mislim da nije stvar toga da je Plenković nekoga novog zahvatio.
Na prošlim izborima, 2016., imali su 680 000 glasova.

Na ovima su osvojili 620 000.

To znači da nije ni zadržao stare, a kamoli da je dobio nove.

Iz mnogih županija iselili su mnogi ljudi, a ti su ljudi općenito neskloniji HDZ-u. Zato su i iseljavali.
To su sad glasovi kojih više na izborima nema. To, plus apstiniranje od izbora, plus covid, su bili faktori zašto su (i) alternative dobile manje glasova.
Pa je tako HDZ-u puno manje glasova omogućilo puno više mandata.

Naravno, faktor je i negativni prirodni prirast koji zahvaća sve i generalno utječe na sve manje mogućih glasova na svakim izborima.

-Stipe
Doc
  • Doc
  • Advanced Member
2020-07-06T07:06:17Z

Zato što je legenda, eto zašto... Imaš situaciju da je netko toliko ljigav da ti postane simpatičan... Nepigrješiv nos za pobjednike... Plus svi ga napadaju sa svih strana a on po svom 😂

Ja sam ga prije mjesec dana dodao na listu prijatelja, pa ne moji pitaju jesi normalan.. Ali upravo zato jer je postao više od Njonje, kao npr. Boris koji je toliko radio sranja da mi je postao simpa😂😂
dr jupidu
2020-07-06T07:29:29Z

https://www.jutarnji.hr/izbori/vijesti/pernar-se-s-knedlom-u-grlu-oprostio-od-sabora-dragi-narode-ono-sto-si-birao-to-ces-i-dobiti-15006512

ok

što će on sad raditi?nije imao nikakav posao osim u saboru?

knedla u grlu mu je što mora zaboraviti 15 000 kuna for nothing..budimo realni:)1

neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2020-07-06T07:31:30Z

da

on je jak igrač i realan predstavnik

bero je bero..............................................................poput jednog s foruma...

ono....

ovaj s foruma vodi borilački sajt a negleda mečeve

:)1 fuj:)1

neprimam kućne posjete.
The Last Emperor
2020-07-06T07:34:56Z
Originally Posted by: dr jupidu 

ok

knedla u grlu mu je što mora zaboraviti 15 000 kuna for nothing..budimo realni:)1

Radio je kao medicinski brat kod majke koja je lijecnica.

dr jupidu
2020-07-06T07:49:27Z
Originally Posted by: The Last Emperor 

ok

Radio je kao medicinski brat kod majke koja je lijecnica.

AKO si gazda hotela...... bili zaposlio nekog recepcionera koji je poznat po tome jer je zbog morala zabranio kurvama da dolaze po pozivu gostiju hotela.......:))? ja nebi.....

Bili ako si vlasnik banke zaposlio nekog ko je drukao da neki mafijaš čuva nemoralni novac u jednoj drugoj banci:))? ne....

Tko će sad zaposlit pernara na nekom boljem poslu ako zna da je ovaj incidentan? niko

Ako želiš biti neovisan i govorit šta želiš moraš radit za sebe ili kod mame...al mame

jer samo bi mama mogla dat 15 000 sinu:)1

pernar je ovdje najveći luzer.........radi se samo o 15 000 kn +ostalo

sinčić je maher jer je sebe i ženu digao do velike love............

a pernar najveći gubitnik izbora
neprimam kućne posjete.
The Last Emperor
2020-07-06T08:14:35Z

ok

Sad kad krenu deložacije zbog najveće krize zadnjih desetljeća vratit će se Pernar na svoje. On najviše profitira u najkriznijim razdobljima. Ne zaboravi da je Živi zid i stvoren u jeku one prošle gospodarske krize kao odgovor na brojne deložacije.

dr jupidu
2020-07-06T08:17:58Z
"Razlika između profesionalaca i amatera je sljedeća: amater će ono što radi napraviti dobro kad je dobro raspoložen; profesionalac će ono što radi napraviti dobro neovisno o tome kako je raspoložen." Cus D'Amato

Očito je da na političkom stejdžu, a bome i oko njega, Hrvatskoj ne nedostaje amatera. Puste agencije za istraživanje javnog mijenja su radile ankete po kojima je koalicija lijevog centra dobijala par zastupnika više od HDZa, Škoro i ekipa su već trljali ruke i najavljivali da može sa HDZom, ali da Plenković ne može bit premijer, novinari su pisali o tome da će se Plenkoviću obiti o glavu forsiranje ranijih izbora u vrijeme epidemije...

Svi su oni bili očito pod ovim i onim uticajima, i ovisno o tim uticajima su i nastupali i davali najave- a profesionalac je, kao što je to rekao genijalni boksački trener cijelo vrijeme nastupao odmjereno i promišljeno, neovisno o uticajima oko njega...

Andrej Plenković je najuvjerljiviji političar na hrvatskoj političkoj sceni, iz istih razloga zbog kojih bi Luka Modrić bio najuvjerljiviji nogometaš da sutra dođe u našu ligu iz Reala., jednostavno bi njegovo iskustvo igranja u vrhunskoj ekipi u jakim natjecanjima i stečeno znanje i profesionalizam bili više nego dovoljni da bude najbolji u našoj ligi koja je u svemu na bitno nižem nivou.

Svi su naši bitni političari osim Plenkovića nastali u domaćim političkim kuhinjama, on je stasao u Bruxellesu, gdje se igra puno rafiniranija i složenija igra nego kod nas, i gdje se pojam odgovornosti ne može rastezati do vijeka kao kod nas.

Naravno da Plenković nikad ne bi bio tako uspješan da iza sebe nema svoje prijatelje iz Bruxellesa, ali i to prijateljstvo je nečim trebalo zaslužiti, i Sanader i Milanović su imali šanse za takvu vrst prijateljstva, ali su ih prokockali, i iz ove perspektive je jasno koliko su bili neozbiljni i neprofesionalni spram Andreja Plenkovića, koji je svo to vrijeme polako učio, radio na sebi i napredovao, i nije stao sa time ni kad je postao premijer, uvijek pomno pripremljen, uvijek korak ispred sugovornika.

Možete ga voljeti ili ne, ali ako smatrate da čovjek u ovakvoj konkurenciji nije vrhunski profesionalac, razmislite o mogućnosti da ne smatrate dobro jer ste loše raspoloženi...

AL KSIAN WROTE

ALL RIGHT RESERVED BY BRAČ IMIGRATION
neprimam kućne posjete.
Similar Topics
Users browsing this topic