Poll Question : Hocete li se cijepiti?

Total: 17

Him
  • Him
  • Advanced Member
2021-04-29T16:52:12Z
Ja se samo nadam da neće stalno spominjati o novom soju virusa. Da ta šizofrenija malo splasne, bilo bi super.Ovako ispada da ćemo morati beskonačno mnogo nositi masku i svake sezone novi poziv za cijepljenje
Zatoichi
2021-05-03T22:04:00Z
Citam u indiji imaju duplu mutaciju kovida ali vakcine navodno pomazu,isto pricaju o planovima da vokcinisu djecu ,i namsve to kovid specijalista bil gates se razvodi,grozno...
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
Zatoichi
2021-05-05T23:58:33Z
Dojadilo mi pa odem danas da se vakcinisem iako sam mislio da pricekam jos malo......inace sam dobio Modernu vakcinu i za mjesec dana moram otici da dobijem jos jednu i to bi bilo to.....simptomi,utrnala mi se gornja desna ko kad kod zubara dobijes inekciju prije popravljanja zuba,od ljudih sto sam pricao o vakcinisanju svi su rekli da od prve nisu imali nikakvih simptoma...sto znam ,mozda sam endem ko petrova jela,jebiga 😳
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
Similar Topics
Users browsing this topic