Poll Question : Hocete li se cijepiti?

Total: 17

Stipe
2021-09-19T08:58:01Z
Originally Posted by: Bronson0 

Originally Posted by: Zatoichi 

Nisam vise siguran u cemu je ovdje prica.....o koroni ili o vakcini onak generalno...iskreno mislim da je masa ljudi najebalo od bolesti a i od vakcina u proslosti,nike bilo interneta ni informacija ni nacina da se svi podaci skupe i analiziraju dok se ne nadje perfekt miks koji ce pomoci ljudima sa minimum negativnim djelovanjem,bilo je sigurno ono “oops,jebiga,idemo dalje..”no sad je drugacije,internet je tu ,ak je nesto nejasno odmah se gugla(narocito na ovom forum,znalli su se i gugl serveri ugrijati od silnog egoizma),ljudi zele informacije a sa ovim kovid vakcinama su pravo zasrali motku......prvo je bilo da je vakcina rjasenje za sve,cim je dobijes kovid ce nestati,nemoras nositi maske,par mjeseci kasnije,nosi maske,iako si vakcinisan i dalje se mozes zaraziti i siriti virus al to nije vazno posto ti nemoz biti kriv za to sirenje nag samo ovi koji nisu vakcinisani,informacije se kriju od strane medija i ak neki doktor stane pred kameru i kaze bilo sta negativno protiv kovid vakcine medijska mashinerija ide na sve da bi tog doktora ili doktore diskredit i ak moguce dovesti do tog da ti isti doktori izgube posao ili karijeru.....moje misljenje je da je vrlo dobro sto su izmislili kovid vakcinu no isto tak je ocigledno da vakcina nije perfektna,napravita je u rekordnom vremenu od jedne godine gdje inace je potrbno najmanje 3-5 godina testiranja da bi se utvrdili svi pozitivni i negativni efekti na razlicite grupe ljudi......,cak i na paketu andola ima lista sa svim negativnim efektima jebiga,dok negativne simptome kovid vakcine cemo znati za jednu par godina........znaci ko hoce nek se vakcinise,slobodno,ko nece nemora,nek zivi sa rizikom i idemo dalje dok ne izmisle perma. rjesenje za kovid......tjeranje naroda na silu da se vakcinisu je bullshit

Evo sad najavljuju novu vrstu koja je jeftinija, bolje stiti i ima manje nus pojava. Tako da ocito puno vise znaju nego sto pricaju. Znali su da se radi na tom cijepivu i da postoji alternativa, a nisu nista rekli

Kako misliš?

Pa naravno da se radi i na drugim cjepivima.
Radi se na još preko 100 vrsta cjepiva, i sva su izlistana po svim mogućim stranicama koje se time bave. :)

https://www.nytimes.com/...rus-vaccine-tracker.html 

Originally Posted by: The Last Emperor 

Evo bas citam na stranici HZZJZ:

https://www.zzjzdnz.hr/z...ija-zaraznih-bolesti/823 

Kazu smrtnost ospica je 1 na 1000 zarazenih. Ako je to tebi jako opasna bolest onda imamo vrlo razlicite kriterije opasnosti.

To je varljiv postotak, to jest opasna bolest.
To znači da bi od ~30 000 novorođenčadi u Hrvatskoj godišnje ospice uzele 30-ero. Naravno, ne nužno odmah, ali razmjer je taj. Jer ospice su prebolijevali praktički svi prije cjepiva.
Ovako ne ubiju nikoga.

I tu još ne brojimo invaliditete koje uzrokuju, bolnička liječenja koja uzrokuju, i slično, a ni to nije baš ugodna stvar.

-Stipe
Zatoichi
2021-09-19T20:31:37Z
Evo dosli smo doma,obisli smo danas kao i svake godine u ovo vrijeme,Connor Farm u Denvers,Ma.....berali smo jabuke,jeli smo donate,pili limunade,djete se igralo na ljuljackama,diralo zeceve,krave,magarce,vzilo se malim vlakom kroz kukuruze,posjetilaca je bilo par tisuca,podsjetilo me na stocni festival u donjim mihajlovcima,tjelo do tjela,super spreader event 100%......maske smo imali ja,zena,dijete i ovih par azijata sto su nekim slucajem naisli....niko drugi 😁
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
Bronson0
2021-09-20T22:07:46Z
A zasto nema izuzeca od cijepljenja? Evo zaitochi je pisao kako mu je doktor indirekto rekao zeni da se ne cijepi. I sto sad zaitochi laze?
The Last Emperor
2021-09-21T06:59:00Z
Originally Posted by: Bronson0 

A zasto nema izuzeca od cijepljenja? Evo zaitochi je pisao kako mu je doktor indirekto rekao zeni da se ne cijepi. I sto sad zaitochi laze?

"Struka" je podjeljena, doslovno jedan doktor ce ti reci da se ne cijepis, a drugi te uvjeravat da se trebas cijepiti. Isto tako ce ti jedan doktor reci da su ti nuspojave produkt cijepljenja, a drugi da to nema nikakve veze jedno s drugim. Primjer zenina baka se nedavno cijepila i iza izasao osip po cijelom tijelu. Prvi doktor u kojeg je bila reko da to nema veze jedno s drugim i propisao nekakvu kortikosteroidnu kremu. Kako joj nije prolazilo, ona posla kod drugog doktora koji je skroz promijenio plocu, rekao da je to vjerojatno zbog cijepljenja i skroz promijenio terapiju. Siva zona je to sa cijepivom, nedovoljno je ispitano pa cak i "struka" naveliko nagađa.

Pa evo i WHO koji je zakuhao citavu situaciju se pred par mjeseci ostro protivio koristenju 3. doze iz nekog razloga, a danas je 3. doza u nekim drzavama najnormalnija pojava.

thelovacluka
2021-09-21T13:41:33Z
Doktor obiteljske medicine, medicinska sestra, fizijatar i slični nemaju dovoljno znanja o cjepivima.

Ja sam zadnje pitao ženu koja se bavi razvojem cjepiva. Ne konkretno ova za Covid, al općenito neka. Ta žena već ima neke informacije o tome.
Za popust na IHERB.COM upišite code: WZK091
dr jupidu
2021-09-21T19:37:25Z
Originally Posted by: thelovacluka 

Doktor obiteljske medicine, medicinska sestra, fizijatar i slični nemaju dovoljno znanja o cjepivima.

Ja sam zadnje pitao ženu koja se bavi razvojem cjepiva. Ne konkretno ova za Covid, al općenito neka. Ta žena već ima neke informacije o tome.

šta si to saznao?:)

neprimam kućne posjete.
Similar Topics
Users browsing this topic