Poll Question : Hocete li se cijepiti?

Total: 17

The Last Emperor
2020-07-22T10:06:45Z
Prijateljica od rođaka pala s motora, dosla u bolnicu i otkrili da ima koronu. Zamislite koliko onda ljudi zaista ima koronicu a da i ne zna, smijesno...
DjomlaKS
2020-07-22T10:19:45Z
Originally Posted by: The Last Emperor 

Prijateljica od rođaka pala s motora, dosla u bolnicu i otkrili da ima koronu. Zamislite koliko onda ljudi zaista ima koronicu a da i ne zna, smijesno...

Evo par zanimljivosti. Znate kako su mnoge drzave dobile milijune pomoci od EU, pa tako i BiH? Otkad su stigli milijuni odjednom je svaki dan 200-300 zarazenih, cudno zar ne? E pa sve su jace glasine da se u određenim dijelovima Bosne masno "pere" lova jer navodno "zarezeni" uzimaju do 1000 km pomoci. Naravno sve u dogovoru s određenim ljudima na poziciji.

Drugi zanimljiv slucaj je tip iz mog kraja koji je jedini pozitivan na koronu. Tip vec mjesecima ima probleme s bubrezima i nekim upalama, konstantno je na tabletama. I kad se sve to pogoršalo posjetio je lječnika i gle cuda, ima koronu. Žena mu također zavrsila u samoizolaciji, a najzanimljivij dio je taj da doslovce nikog nisu zarazili iako su konstantno bili među ljudima.

Kazem vam da s tim testovima nesto ne stima
nofrx
2020-07-22T11:02:49Z
Kolege forumaši, kako podnosite brnjice?

Ako vam je tesko zamislite kako je tek tukama sta su stavile silikone u usta i sad ih moraju pokrit brnjicom.
KW CHAMPION
nofrx
2020-07-22T11:06:09Z
Imam osjecaj da se i norovirus knjiži pod coronu.

KW CHAMPION
Doc
  • Doc
  • Advanced Member
2020-07-22T11:22:55Z
Ta će ove budale, naš stožer među najboljim u EU odradio, šta ti je struka. Večeras za našu struku svi plješćemo u 20h s balkona...

https://www.seebiz.eu/dr...tivnog-imuniteta/237490/ 
pecho
2020-07-22T13:50:13Z

Evo i od moje babe prijateljica pala sa skateboarda i pazi ima koronu. Ne možeš vjerovati.
There isnt a hard time invented that i cannot handle.
bero
  • bero
  • Advanced Member
2020-07-22T14:03:05Z
Originally Posted by: Doc 

Ta će ove budale, naš stožer među najboljim u EU odradio, šta ti je struka. Večeras za našu struku svi plješćemo u 20h s balkona...

I vec sutra ce ga netko demantirat, i tako unedogled. Prerano je donosit ikakve zakljucke jer je sve jos frisko.

Znam da Tony Cetinski, Pernar i "Zorica Nokti novi profil" od starta znaju sve o tome, ali mislim da ipak treba jos pricekati.

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
pecho
2020-07-22T15:28:07Z

Da,ali mi nismo Švedska nego glupa Hrvatska gdje debilima ne možeš objasniti da se drže jedan od drugoga dva metra, da se ne naginje na šalter, da si opere ruke više puta dnevno i gdje svaka druga susjeda Anka ima brata čiji unuk zna nekog u bolnici tko zna da je korona prevara i da su u cjepivima mrtvi fetusi i aluminij (kojeg btw u ljudskom mlijeku ima 200 puta više). Da smo mi imali takav sistem bilo bi 3 milijuna zaraženih hrvata.
.

The Last Emperor
2020-07-22T18:47:16Z
Originally Posted by: pecho 

Evo i od moje babe prijateljica pala sa skateboarda i pazi ima koronu. Ne možeš vjerovati.

Nije ti neka fora. Nema potrebe za preseravanjem. Napisao sam samo to kao primjer kako vjerojatno masu ljudi ima koronu a i ne zna da je ima.
bero
  • bero
  • Advanced Member
2020-07-22T19:27:08Z
Pa to je istina, jer vecina ljudi nema simptome, posebno sad po ljeti.
- dr jupidu
Doc
  • Doc
  • Advanced Member
2020-07-22T20:12:17Z
Originally Posted by: bero 

I vec sutra ce ga netko demantirat, i tako unedogled. Prerano je donosit ikakve zakljucke jer je sve jos frisko.

Znam da Tony Cetinski, Pernar i "Zorica Nokti novi profil" od starta znaju sve o tome, ali mislim da ipak treba jos pricekati.

Slažem se, barem 10 - 20 godina... Ništa ranije, ne treba donositi preuranjene zaključke.... Do tada stati doma, nositi maske i pljeskati s balkona te obavezni lock država na jesen...

Bero stvarno poštujem tvoje stavove inače si super kao forumaš , no ja stvarno ne znam koliko ti činjenice oko tebe trebaju biti jake kako bi ti otvorile oči da vidiš kako je ovo prevara tisučljeća... Pa samo ovo za izbore bi ti trebalo biti dovoljno, prije izbora nije opasna i nema je , nako izbora vratila se... Sad je sezona imamo zaraženih kao i kad je bio lock države, no sad odjednom nema karantena , a samo jedan turist od par milijuna je zaražen , zanimljivo...

Evo sad smo mi privi izmislili i ljek protiv Corone, zove se Putovnica za Hrvate iz BiH... Oni koji je imaju ne trebaju u samoizolaciju, ostali iz te zemlje sa Pašošem trebaju:)1 :)1 :)1 :)1 :)1 Pa za Šveđane su pisali da će pocrkati svi kao štakori , da su luđaci koji neće imati za mrtvačke kovčege itd itd kad ono bolje prošli neko dosta zemalja sa lockom ... Stvarno ne znam šta je ljudima potrebno da progledaju nakon prekomjernog medisjkog granatiranja, možda stvarno pilula kao u Matrixu...

Ponavljam po stoti put, virus kao i svaki virus je opasan, treba se čuvat , nitko se ne želi ni prehladit , ne želi ni gripu pokupit , pa ni ovaj covid, no mjere koje su poduzete su sulude i totalno neproporcionalne veličini opasnosti.... Zašto ? To uopće nije tema, nego činjenice da je ovo neproporcionalno i suludo...

https://www.index.hr/vij...vatska-nije/2200099.aspx 

svi koiste coronu kako im paše, friziraju i podešavaju
bero
  • bero
  • Advanced Member
2020-07-22T20:37:23Z
Pa trebaju mi cinjenice, naravno.
Mjere koje su se provodile su bile kakve jesu, identicne u vecini zemalja. To je normalno kad imas pandemiju novog nepoznatog virusa.

I to je to, nema prevare. Osim sitnica tipa pustanje BIH gradjana da glasaju na HR izborima, jbg HDZ to mora dozvolit makar i da je walking dead kraj svijeta 😃
- dr jupidu
Him
  • Him
  • Advanced Member
2020-07-22T21:36:21Z

Originally Posted by: Him 

Cjepljenje je biznis. Moglo bi doci do velikog revolta s vremenom oko reguralnog cjepljenje za djecu. Nase tijelo je stvoreno da dijeli svoj zivot s bakterijama i virusima. Biti sterilan kako neki to propovjedaju znaci ne imati imunoloski sustav koji ce te braniti od losih bakterija i virusa. Tu dolazi politika cjepljenja gdje nekoj djeci sjebe zivot bez ikakve odgovornosti drzave i farmaceuta. Sasvim je normalno da bebe budu u doticaju s bakterijama, tako da pokupe dok puzaju po podu i time dobivaju svoj imunoloski sustav koji moze odupreti losim bakterima i virusima. Mi jako slabo znamo o prehrani, opcenito kako biti zdrav. Politika se svodi na lijekove i cjepljenje i to je sve sto vam doktori nude.

O ovome pricam, facebook school of medicine. Apsolutno nista sta si naveo nema veze s istinom. Nit su cjepiva biznis (farma. kompanije od cjepiva nemaju neku zaradu za razliku od lijekova), nit obvezna cjepiva cine tijelo "sterilnim", vec stite od smrtonosnih bolesti za dijete.

Zato je dijete i susjedstvu ostalo hendikepirano do te mjere da si ne moze sam guzicu obrisati s 12 godina a majka 2 godine cekala da dobije status njegovateljice. Odmah nakon cjepiva dijete postalo beskorisno. Unisten zivot tih ljudi.

Potvrdjeno je da je uzrok tomu cjepivo? Obvezno cjepivo?
Znas tu pricu iz prve ruke? Pitam jer sam se i ja naslusao takvih prica, a cjepivo nikad nije bilo uzrok.

Cjepivo po meni jedino ide u obzir ako se radi o virusu gdje niti jedan imuni sustav ne moze boriti. Nisam ja ispitivao sve u detalje. Imam isto prijatelja koji mi je ispricao slicno. Dijete je bilo zdravo dok nije dobio cjepivo u skoli. Dobio je temperaturu nakon ubrizgavanja i nakon mjesec dana postao invalid.

Ako je cjepivo stvara "super imunitet", nemas se onda sto bojati osobe koja se ne zeli cjepiti.

Drzava se pobrinula da jedemo hranu iz supermarketa i da zivimo pod umjetnim svjetlom 10 do 12h na dan. Nije ni cudo da smo bolesni i da mladi sve vise imaju problem sa zdravljem. Drzava ne zeli da imamo nekakvu svijest da radimo onoliko koliko je potrebno, da ne ganjamo novac. Sto vise zivis neuredno, moras vise raditi, vise izdvajati za zdravlje, na kraju pocinjes biti ovisnik o alkoholu i tabletama. Medicina je super kada ti je zivot ugrozen.
Him
  • Him
  • Advanced Member
2020-07-22T21:48:06Z
Talijanski scenarij je ljude preplasio, cak i obrazovane u medicini.
The Last Emperor
2020-07-23T07:01:32Z

Talijanski scenarij je ljude preplasio, cak i obrazovane u medicini.

U biti dobro zboris, da nije bilo onog sranja u Bergamu, vjerojatno bi strah i panika bili upola manji.

Slazem se u dosta stvari i s Doc-om, mjere su zaista bile pretjerane s obzirom na opasnost koju virus predstavlja. A i sve mi nekako smrdi da je ovo orkestrirano odnekle, stara je poslovica zavadi pa vladaj. Ili u ovom slucaju zakuhaj sranje pa vladaj. Nejasno je jos kome ovo odgovara niti zelim uopce razmisljati o tome da me ne odnese previse u teorije zavjere.
bero
  • bero
  • Advanced Member
2020-07-23T09:44:15Z

Cjepivo po meni jedino ide u obzir ako se radi o virusu gdje niti jedan imuni sustav ne moze boriti. Nisam ja ispitivao sve u detalje. Imam isto prijatelja koji mi je ispricao slicno. Dijete je bilo zdravo dok nije dobio cjepivo u skoli. Dobio je temperaturu nakon ubrizgavanja i nakon mjesec dana postao invalid.

To sam i mislio, po tebi.
Detalji naravno nisu bitni, vjerodostojnije su priče nekog tko je čuo nešto od nekog. I tako unedogled.

Ako cjepivo stvara "super imunitet", nemas se onda sto bojati osobe koja se ne zeli cjepiti.

Ulaziš u teme a ne barataš osnovama. Procijepljenost mora biti 90 % barem, ako je necijepljenih više ili jednako kao cijepljenih, onda nema vajde. Znam, to kažu doktori gušteri, Tony Cetinski je vjerodostojniji.

se pobrinula da jedemo hranu iz supermarketa i da zivimo pod umjetnim svjetlom 10 do 12h na dan. Nije ni cudo da smo bolesni i da mladi sve vise imaju problem sa zdravljem. Drzava ne zeli da imamo nekakvu svijest da radimo onoliko koliko je potrebno, da ne ganjamo novac. Sto vise zivis neuredno, moras vise raditi, vise izdvajati za zdravlje, na kraju pocinjes biti ovisnik o alkoholu i tabletama.

Opet Pernar verzija svijeta. Danas živimo bolje i dulje nego ikad prije, u tvoje staro "dobro" doba prosječni životni vijek je bio 35 godina, tj. naravno ako si imao sreće preživjeti porod gdje je smrtnost bila 50-50.

Him, okani se youtube i facebook mesija i eksperata.

medicina je super kada ti je zivot ugrozen

Znači ako slomiš nešto, trebaš zubara itd itd, ti ideš babi vračari?

- dr jupidu
pecho
2020-07-23T14:24:35Z

Cjepljenje je biznis. Moglo bi doci do velikog revolta s vremenom oko reguralnog cjepljenje za djecu. Nase tijelo je stvoreno da dijeli svoj zivot s bakterijama i virusima. Biti sterilan kako neki to propovjedaju znaci ne imati imunoloski sustav koji ce te braniti od losih bakterija i virusa. Tu dolazi politika cjepljenja gdje nekoj djeci sjebe zivot bez ikakve odgovornosti drzave i farmaceuta. Sasvim je normalno da bebe budu u doticaju s bakterijama, tako da pokupe dok puzaju po podu i time dobivaju svoj imunoloski sustav koji moze odupreti losim bakterima i virusima. Mi jako slabo znamo o prehrani, opcenito kako biti zdrav. Politika se svodi na lijekove i cjepljenje i to je sve sto vam doktori nude.

O ovome pricam, facebook school of medicine. Apsolutno nista sta si naveo nema veze s istinom. Nit su cjepiva biznis (farma. kompanije od cjepiva nemaju neku zaradu za razliku od lijekova), nit obvezna cjepiva cine tijelo "sterilnim", vec stite od smrtonosnih bolesti za dijete.

Zato je dijete i susjedstvu ostalo hendikepirano do te mjere da si ne moze sam guzicu obrisati s 12 godina a majka 2 godine cekala da dobije status njegovateljice. Odmah nakon cjepiva dijete postalo beskorisno. Unisten zivot tih ljudi.

Potvrdjeno je da je uzrok tomu cjepivo? Obvezno cjepivo?
Znas tu pricu iz prve ruke? Pitam jer sam se i ja naslusao takvih prica, a cjepivo nikad nije bilo uzrok.

Ako je cjepivo stvara "super imunitet", nemas se onda sto bojati osobe koja se ne zeli cjepiti.

Drzava se pobrinula da jedemo hranu iz supermarketa i da zivimo pod umjetnim svjetlom 10 do 12h na dan. Nije ni cudo da smo bolesni i da mladi sve vise imaju problem sa zdravljem. Drzava ne zeli da imamo nekakvu svijest da radimo onoliko koliko je potrebno, da ne ganjamo novac. Sto vise zivis neuredno, moras vise raditi, vise izdvajati za zdravlje, na kraju pocinjes biti ovisnik o alkoholu i tabletama. Medicina je super kada ti je zivot ugrozen.

Ok ajmo malo se tim cjepivima pozabaviti koja djeca primaju i gdje su ljudi izuzeno osjetljivi, ne znam zašto jer svaka studija pokazuje da su cjepiva izuzetno sigurna i da se nesreće događaju jako rijetko (kao i u svemu drugome što se tiće medicine i zdravlja), možeš imati i lošu reakciju na aspirin i umrijeti.

https://www.ncbi.nlm.nih...pmc/articles/PMC4599698/ 

Što se ospica tiče:"The likelihood of serious harm if a person contracts measles is much greater than the chance of being injured from the measles vaccine, data shows. About one of four people who get measles are likely to be hospitalized, and one to two of every 1,000 people who get it are likely to die from the disease, according to the C.D.C. In comparison, claims of harm have been filed for about two out of every million doses of the measles vaccine."

https://www.nytimes.com/...accine-injury-claims.htm 

Nevjerojatno je da svatko ima nekog prijatelja koji ima "priču" i "prije je bilo bolje". Danas je životni vijek poduplan dok su ljudi prije imali 12ero djece od kojih sedmero nije preživjelo.

Vama je uzalud objašnjavati šta se desi ako imaš 500.000 IDIOTA koji se ne žele cijepiti i onda pokupe Mums,Ospice,Rubeolu( ili ne daj Bože ili Supermane,tko već recimo Polio ako su djeca u pitanju).

--------------------Ako je cjepivo stvara "super imunitet", nemas se onda sto bojati osobe koja se ne zeli cjepiti---------

http://www.pkids.org/imm...ces_not_vaccinating.html 

Ne cijepe se djeca odmah kad izađu iz rodilišta nego ima određena vremenska tablica cijepljenja. Jedna kritična grupa ljudi su djeca koja su još premlada da se cijepe. Recimo vakcina za Ospice se ne daju prije 12 mjeseca starosti. Jako male bebe ako dobiju ospice moraju ići u bolnicu jer su izuzetno ugrožene, a da ne govorim koliko su rizične grupe ljudi koji su imunokompromitirani(koji su preboljeli rak,imaju različite autoimune bolesti,ljudi koji su imali trasnplataciju).

Ja ne mogu vjerovati da još ima ljudi koji su protiv vakcinacija bilo kojeg tipa.
bero
  • bero
  • Advanced Member
2020-07-23T14:35:00Z
pecho, koliko su te Soros, Gates i big pharma platili da to napišeš?
sramota.
- dr jupidu
e.peace
2020-07-23T14:54:48Z

pecho, koliko su te Soros, Gates i big pharma platili da to napišeš?
sramota.

Ako još rekne da je zemlja okrugla ide na MUTE.
Bronson0
2020-07-23T15:51:34Z
Slazem se s pechom sto se tice cijepiva ali medicina danas je vise okrenuta rjesavanju simptoma nego uzroka bolesti. Ali to je vecinom nasa krivica jer je lakse popiti 2 tablete dnevno nego promjeniti stil zivota
Similar Topics
Users browsing this topic