Poll Question : Hocete li se cijepiti?

Total: 18

dr jupidu
2020-07-03T09:25:21Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

https://www.croexpress.eu/mobile/aktualno/22750/video-njemacka-televizija-objavila-tuzni-prilog-iz-hrvatske-zao-mi-je-hrvata-jer-se-vidi-da-nista-ne-zaraduju/

Dalmatinci, kakvo je bas stanje s turizmom ove godine? Osjete li se velika razlika il jos uvijek ne?

neznm djomla jel si krenuo s šmrkanjem nečeg al ova tvoja pitanja zadnje vrijeme prilično su zbunjujuća

naravno da se osjeti..kako kome al većini da i turista ima samo 20-30 %

sjećam se i rata kad nije bilo nikog pa mi ovo sve ok

ne častim više sponzoruše s večericama i šampanjcem već je odvedem na cugu i uz more u auto

smanjiš trokove

neprimam kućne posjete.
nofrx
2020-07-03T09:29:49Z
Ovde u nas na rivijeri rekao bih da je turista 10-15% u odnosu na proslu godinu
KW CHAMPION
dr jupidu
2020-07-03T09:42:00Z
Originally Posted by: nofrx 

SLIT JE IPAK TRANZITNI GRAD PA IMA OVIH U PROLAZU

neprimam kućne posjete.
nofrx
2020-07-03T09:44:06Z
Originally Posted by: dr jupidu 

Nema od njih velike koristi.
Kakvo je stanje s noćenjima u ST?

KW CHAMPION
Doc
  • Doc
  • Advanced Member
2020-07-03T10:34:53Z

https://www.croexpress.eu/mobile/aktualno/22750/video-njemacka-televizija-objavila-tuzni-prilog-iz-hrvatske-zao-mi-je-hrvata-jer-se-vidi-da-nista-ne-zaraduju/

Dalmatinci, kakvo je bas stanje s turizmom ove godine? Osjete li se velika razlika il jos uvijek ne?

Totalna nula od sezone.
Unistile su nas mjere.
Svaka im čast.

Jebi ga, bitno da je cijeli svijet ispravno prao ruke i da se pljeskalo s balkona ...

ali nije ovo ništa , jer opet će netko nešto zaradit u Dalmaciji od ljeta ali šta će se dogoditi na jesen i zimu kado prođe sezona... Sranje u Dalmaciji ali još gore na kontinentu bit će spektakl, kad država ne dobije ono što očekuje ovo ljeto pa kad krene rezat po raznim ministarstvima i županijama, agencijama i ostalim uhljebničkim izmišljenim poslovima , onda posljedično s time kad krene rezovi prema nazovi privatnim tvrtkama koje rade preko HDZ političkih veza s državom, , pa kad zbog svega i prave privatne firme shvate da nema više ljudi koji u njih kupuju jer ljudi neće imati novca kojeg inače zarade od sezone, pa manje novca u opticaju a nemaš koga lulpit većim porezima jer svi propadaju itd itd....

Kako je ono bilo, valjda stručnjaci znaju šta treba s virusom, a ne neki obični ljudi s ulice koji tvrde da su mjere sulude :)18 :)18 :)18

dr jupidu
2020-07-03T10:53:16Z
Originally Posted by: Doc 

Totalna nula od sezone.
Unistile su nas mjere.
Svaka im čast.

Jebi ga, bitno da je cijeli svijet ispravno prao ruke i da se pljeskalo s balkona ...

ali nije ovo ništa , jer opet će netko nešto zaradit u Dalmaciji od ljeta ali šta će se dogoditi na jesen i zimu kado prođe sezona... Sranje u Dalmaciji ali još gore na kontinentu bit će spektakl, kad država ne dobije ono što očekuje ovo ljeto pa kad krene rezat po raznim ministarstvima i županijama, agencijama i ostalim uhljebničkim izmišljenim poslovima , onda posljedično s time kad krene rezovi prema nazovi privatnim tvrtkama koje rade preko HDZ političkih veza s državom, , pa kad zbog svega i prave privatne firme shvate da nema više ljudi koji u njih kupuju jer ljudi neće imati novca kojeg inače zarade od sezone, pa manje novca u opticaju a nemaš koga lulpit većim porezima jer svi propadaju itd itd....

Kako je ono bilo, valjda stručnjaci znaju šta treba s virusom, a ne neki obični ljudi s ulice koji tvrde da su mjere sulude :)18 :)18 :)18

čim se dokazalo da nekima korona prođe d je nisu ni osjetili treba sve pustit a ljude koji misle da nemaju imunitet i slabi su nek se štite

i to je to

nije ni kw za svakoga i nije ni korona za svakoga

idu li nastavljat s mjerama gadno se piše

neprimam kućne posjete.
Him
  • Him
  • Advanced Member
2020-07-03T12:29:28Z
Nekako ocekujem da ce brnjica biti obaveza poslije 5.7.
Svensson
2020-07-03T12:36:22Z

Originally Posted by: dr jupidu 

Nema od njih velike koristi.
Kakvo je stanje s noćenjima u ST?

Išao jučer na trening , u 7 sati popodne vidim u prometu jedno auto njemačkih tablica i jedno slovenskih.

I to je to.
balkanbomber
2020-07-03T14:36:54Z

Totalna nula od sezone.
Unistile su nas mjere.
Svaka im čast.

bas sam pricao sa par kolega iz glavnog staba u austriji, nekoliko ih je odma otputovalo u HR na odmor kad su otvorili granice, ali ovi sto su planirali otici u 8mom su pretezno svi stornirali posto se opet vidi rast novih slucajeva pa se boje, i bolje im je, i ja ne bih planirao ici da sam na njihovom mjestu.

sa jedne strane mi je zao ovih sto stvarno zive od turizma i kojima ce ta sezona faliti, sa druge strane se nadam da ce hrvatski turizam konacno otvoriti oci

On je čovjek jako dobar momak!
nofrx
2020-07-03T14:39:45Z
Originally Posted by: balkanbomber 

Totalna nula od sezone.
Unistile su nas mjere.
Svaka im čast.

bas sam pricao sa par kolega iz glavnog staba u austriji, nekoliko ih je odma otputovalo u HR na odmor kad su otvorili granice, ali ovi sto su planirali otici u 8mom su pretezno svi stornirali posto se opet vidi rast novih slucajeva pa se boje, i bolje im je, i ja ne bih planirao ici da sam na njihovom mjestu.

sa jedne strane mi je zao ovih sto stvarno zive od turizma i kojima ce ta sezona faliti, sa druge strane se nadam da ce hrvatski turizam konacno otvoriti oci

Slijepac, i kad otvori oči, ništa ne vidi.

KW CHAMPION
Him
  • Him
  • Advanced Member
2020-07-03T15:05:52Z
Stozer nije mogao zaustaviti losu sezonu jer ovisimo o drugim zemljama. Da je stozer u 3 mjesecu procjenio da nam ne trebaju restrikcije, eventualno stariju populaciju staviti u neku polukarantenu, onda bi me odusevili. Ovako sve rade sto drugi rade, pa makar da se radi o obicnoj prehladi. Tako da za mene nisu heroji.
thelovacluka
2020-07-03T15:16:12Z
Ja sam išao do Šibenika, našao sam sobu jeftino bez problema, gore Krk i Istra dosta puno...
Za popust na IHERB.COM upišite code: WZK091
nofrx
2020-07-03T15:21:50Z
Originally Posted by: thelovacluka 

Ja sam išao do Šibenika, našao sam sobu jeftino bez problema, gore Krk i Istra dosta puno...

Istra i Kvarner su donekle ok.
Dalmacija nula.

KW CHAMPION
bero
  • bero
  • Advanced Member
2020-07-04T14:31:55Z
Doc
  • Doc
  • Advanced Member
Doc
  • Doc
  • Advanced Member
2020-07-05T10:15:18Z
Pametni, inteligentni i hrabri uvijek napreduju zbog tih svojih sposobnosti

https://www.seebiz.eu/ek...ijekom-pandemije/236195/ 

a Ovce su uvijek samo Ovce...

https://www.index.hr/vij...abrinut-sam/2195619.aspx 

#ostanidima #stručnjaciznaju
Zatoichi
2020-07-06T10:44:44Z
Citam u kini u djelu kojeg zovu inner mongolia pojavila se crna kuga.....najebacemo svi zbog ovih kineza
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
nofrx
dr jupidu
2020-07-08T07:35:56Z

https://www.telegram.hr/politika-kriminal/u-beogradu-ljudi-masovno-na-ulicama-prosvjeduju-zbog-vracanja-policijskog-sata-dio-se-probio-u-skupstinu/

Srbima puka film

https://www.logicno.com/...o-cijepljenje-djece.html 

inače..........nisam zadovoljan s našim stožerom i koronom..pa u našem stožeru niko maske a bilo 100 ljudi jedno uz druge

morat ćemo nofrx mi na čelo

:)10
neprimam kućne posjete.
DjomlaKS
2020-07-09T22:39:36Z
Izgleda da korona opet hvata maha. U BiH se ruse rekordi po broju novozarazenih, a i u Hrvatskoj opet sranje.
Bitno da narodnjacki klubovi rade., jbg prioriteti prije svega.
Similar Topics
Users browsing this topic