Poll Question : Hocete li se cijepiti?

Total: 17

Him
  • Him
  • Advanced Member
2021-04-29T16:52:12Z
Ja se samo nadam da neće stalno spominjati o novom soju virusa. Da ta šizofrenija malo splasne, bilo bi super.Ovako ispada da ćemo morati beskonačno mnogo nositi masku i svake sezone novi poziv za cijepljenje
Zatoichi
2021-05-03T22:04:00Z
Citam u indiji imaju duplu mutaciju kovida ali vakcine navodno pomazu,isto pricaju o planovima da vokcinisu djecu ,i namsve to kovid specijalista bil gates se razvodi,grozno...
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
Zatoichi
2021-05-05T23:58:33Z
Dojadilo mi pa odem danas da se vakcinisem iako sam mislio da pricekam jos malo......inace sam dobio Modernu vakcinu i za mjesec dana moram otici da dobijem jos jednu i to bi bilo to.....simptomi,utrnala mi se gornja desna ko kad kod zubara dobijes inekciju prije popravljanja zuba,od ljudih sto sam pricao o vakcinisanju svi su rekli da od prve nisu imali nikakvih simptoma...sto znam ,mozda sam endem ko petrova jela,jebiga 😳
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
dr jupidu
2021-05-16T13:21:10Z
Originally Posted by: Zatoichi 

Dojadilo mi pa odem danas da se vakcinisem iako sam mislio da pricekam jos malo......inace sam dobio Modernu vakcinu i za mjesec dana moram otici da dobijem jos jednu i to bi bilo to.....simptomi,utrnala mi se gornja desna ko kad kod zubara dobijes inekciju prije popravljanja zuba,od ljudih sto sam pricao o vakcinisanju svi su rekli da od prve nisu imali nikakvih simptoma...sto znam ,mozda sam endem ko petrova jela,jebiga 😳

jedan od tvojih forumaša završio na respiratoru u bolnici ......................

Rađe se brini za svoje zdravlje i prestani spominjati zdravlje od drugih forumaša. Smatraj se upozorenim jer su ti postovi MALIGNI kad pišeš o drugim forumašima.
neprimam kućne posjete.
hamush
2021-05-17T02:06:53Z
Originally Posted by: dr jupidu 

jedan od tvojih forumaša završio na respiratoru u bolnici ......................

Tudji zdravstveni problemi su privatna stvar i jadno je da ih ovdje spominjes ovako cinicno... tim vise sto doticni forumas i nije aktivan na forumu u zadnje vrijeme...
dr jupidu
2021-05-17T10:47:08Z
ja spomenem činjenčno stanje

a vi odmah pretvorite to u neki negativni kontekst kao da želim dotičnom loše..........

radte namjerno frku oko vašeg zamšljenog stava a ne mog

ovdje prčamo o koroni i posljedcama na sve nas
neprimam kućne posjete.
hamush
2021-05-17T14:05:14Z

a vi odmah pretvorite to u neki negativni kontekst kao da želim dotičnom loše..........

Da, jadan Jupidu po x-ti put neshvacen od svijeta, zeli samo mir i dobro...

Sa razlogom smo reagirali kada su detalji iz tvog privatnog zivota ovdje bili iznoseni u KW diskusijama a doticni se branio na isti blesavi nacin kao i ti sada (Samo je iznosio cinjenice). A ti upravo napravis istu pizdariju i cudis se ko pura glisti kada dobijes upozorenje. Sto je najbolje, nije ti prvi put...
dr jupidu
2021-05-17T14:37:34Z
Originally Posted by: hamush 

Da, jadan Jupidu po x-ti put neshvacen od svijeta, zeli samo mir i dobro...

Sa razlogom smo reagirali kada su detalji iz tvog privatnog zivota ovdje bili iznoseni u KW diskusijama a doticni se branio na isti blesavi nacin kao i ti sada (Samo je iznosio cinjenice). A ti upravo napravis istu pizdariju i cudis se ko pura glisti kada dobijes upozorenje. Sto je najbolje, nije ti prvi put...

ovo je tema o koroni i nama forumašma koji nam isprčaju svoja iskustva i načine borbe vs korona i ovo je iključvo tema o koroni.... dok ste vi drk.... ja sam prvi primjetio koronu i potaknuo temu......znači osjetio sam opasnost

da...dotičnom želim puno ozdravljenje

nemješaj kruške i jabuke..... nemješaj bjelo i andol:)

ajmo neka iskustva s cjepivom do sada?

peace and love dear hamush

neprimam kućne posjete.
JDS
  • JDS
  • Advanced Member
2021-05-17T18:25:14Z

Rađe se brini za svoje zdravlje i prestani spominjati zdravlje od drugih forumaša. Smatraj se upozorenim jer su ti postovi MALIGNI kad pišeš o drugim forumašima.

Neznam jel se sad zajebavas, ili je covjek stvarno bolestan ?
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2021-05-17T18:53:07Z
Pfizer. 2 dana bilo malo crveno i tvrdo na mjestu uboda i to je to.
Zatoichi
2021-05-17T19:47:36Z
Originally Posted by: GSP 

Dobra kompanija,imam vrlo dobro iskustvo sa njihovim produktima......😁
cayman
2021-05-17T20:03:24Z
Vadio antitijela, imam 5x iznad granice. Početkom travnja sam dva dana malo bio sjeban, malo glavobolja i to je to. Vjerojatno sam tad prehodao koronu. Sad mi kažu da se ne preporuča cijepiti neko vrijeme(2-3 mjeseca)
Becks
2021-05-18T11:35:45Z

Identicno, samo bez crvenila
pozdrav velikom švedskom somelieru i keyboard ratniku Senadu koji nas sada prati kao gost (denis hanofer)
RealDeal
2021-05-18T12:05:58Z
Originally Posted by: Becks 

Identicno, samo bez crvenila

Kako onda identično?
Zatoichi
2021-06-05T15:45:03Z
Druga“ moderna” Vakcina me bas srusila,prije tri dana dobio,sve ok ,sutradan oko 2 podne sam imao visoku temperaturu,groznicu a cak mi se i lice bilo malo ukocilo,ono,da se nasmijem trebalo mi par sekundi,ko usporeni snimak,nisam imao uopste snage,jucer me par puta uhvatila groznica a danas sam ok.....prije nego sto sam dobio drugu vakcinu pitao sam ih koja je razlika izmedju prve i druge ,odgovor je bio “nema razlike”...na pitanje zasto neki ljudi imaju simptome receno mi je da antitjela prve vakcine reaguju na antitjela nove valcine.......wtf 😳
Bronson0
2021-06-05T16:32:18Z
Nisam se cijepio protiv korone ali u osnovnoj ili pocetkom srednje je bilo neko cjepivo koje moras primiti 2 put. I prvi put je bilo sve ok dok je drugi put vecini bilo lose
Similar Topics
Users browsing this topic