Poll Question : Hocete li se cijepiti?

Total: 17

Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2020-10-26T20:03:13Z
dr jupidu
2020-10-26T20:04:19Z
Balkanbomber oženi me🤣
neprimam kućne posjete.
nofrx
2020-10-28T20:31:52Z
Francuska i Njemačka od ponedjeljka u lockdownu.

Eto kako neće biti lockdowna.
KW CHAMPION
Seded
2020-10-28T21:28:49Z
Originally Posted by: nofrx 

Naletim baš prije sat vremena na vijest kako Capak kaže da je policijska sat sad mogućnost... odmah sam se sjetio onoga tvog posta o PDV-u koji je išao na istu šemu. :)1

Prvo kažu da se o policijskom satu ne razmišlja. Nakon toga da nema potrebe za policijskim satom... zatim da je policijski sat mogućnost... zna se što slijedi iduće.

https://www.telegram.hr/...-lockdown-nije-potreban/ 

https://direktno.hr/dire...raspolaganju-ali-212207/ 

"It's not checkmate. The king has one more move."
Seded
2020-10-29T17:11:21Z
Originally Posted by: Seded 

Originally Posted by: nofrx 

Naletim baš prije sat vremena na vijest kako Capak kaže da je policijska sat sad mogućnost... odmah sam se sjetio onoga tvog posta o PDV-u koji je išao na istu šemu. :)1

Prvo kažu da se o policijskom satu ne razmišlja. Nakon toga da nema potrebe za policijskim satom... zatim da je policijski sat mogućnost... zna se što slijedi iduće.

https://www.telegram.hr/...-lockdown-nije-potreban/ 

https://direktno.hr/dire...raspolaganju-ali-212207/ 

https://www.index.hr/vij...-preko-dana/2225968.aspx 

Teren se još malo priprema...

"It's not checkmate. The king has one more move."
forpfs
2020-10-29T19:13:14Z

bude li tog policijskog sata ja ga neću obadat iz inata

do sada sam se svega pridržavao radi svoje obitelji i svih nas

ali ako oni žmire na 3 k ljudi na hrpi, a sutradan očekuju provodit neku silu... no pasaran
dr jupidu
Reaktivac
2020-11-12T22:47:04Z
https://dalmatinskiporta...rsila-u-izolaciji-/80169 

"U Tučepima smo imali slučaj da je zaraženi muškarac pri kraju karantene otišao prijateljici na rođendan. Sada imamo dosta pozitivnih s tog korona partyja. To su nevjerojatne priče, totalno van pameti', kazao nam je Nemčić."

WTF ?

fist
  • fist
  • Advanced Member
2020-11-13T09:45:00Z
Originally Posted by: Reaktivac 

https://dalmatinskiportal.hr/vijesti/van-pameti-ucenik-zarazen-koronom-dosao-u-skolu--tri-razreda-zavrsila-u-izolaciji-/80169

"U Tučepima smo imali slučaj da je zaraženi muškarac pri kraju karantene otišao prijateljici na rođendan. Sada imamo dosta pozitivnih s tog korona partyja. To su nevjerojatne priče, totalno van pameti', kazao nam je Nemčić."

WTF ?

Ovog ima u cijeloj Hrvatskoj, i nema potrebe prenositi ovakve "vijesti", osobito kad je svima jasno da je vijest prenešena samo zato jer se radi o Tučepima.

Prenošenje KW atmosfere i podbadanja u druge teme već su bila sankcionirana, a bit će opet.

Prestanite s tim, svi!

bero
  • bero
  • Advanced Member
2020-11-13T11:44:09Z

https://dalmatinskiportal.hr/vijesti/van-pameti-ucenik-zarazen-koronom-dosao-u-skolu--tri-razreda-zavrsila-u-izolaciji-/80169

WTF ?

zar nisu govorili da pri kraju izolacije više nisi zarazan? :)26

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Reaktivac
2020-11-13T14:31:38Z
Originally Posted by: fist 

Ovog ima u cijeloj Hrvatskoj, i nema potrebe prenositi ovakve "vijesti", osobito kad je svima jasno da je vijest prenešena samo zato jer se radi o Tučepima.

Prenošenje KW atmosfere i podbadanja u druge teme već su bila sankcionirana, a bit će opet.

Prestanite s tim, svi!

U pravu si, bocnuo sam ga.
Međutim... moram iskomentirati.

Kako si ažuran kada treba spočitati na moj račun ? :)36

Nije te se čulo neki dan kada je hamush ničim izazvan i neopravdano, "zaljepio" mi jednodnevni ban ?
Ne bi se štel zameriti, a fist ?
Malo sim, malo tam...

Ili kad su Tučepi napisali neprihvatljiv otvoren prijezir, govor mržnje i huškanje nasilja o Mladenu Schwartzu ?

Originally Posted by: nofrx Go to Quoted Post

Schwartz da je čovjek trebao bi sam sebe deportirati u Aushwitz ili Jasenovac.
I sam sebi pustit plin da se samoubije.
Inače je licemjer.

Nitko se od moderatora nije niti referirao po tom pitanju ? 😣
Kamoli očekivati suspenziju ?!? :)22

Zanimljivo... Zanimljivo... 🤔

Ne očekujem dosljednost, a ne daj bože pravdu na slijepom crijevu od foruma.

Just sayin'. :)27

Ajde, lupi i ti ban... :)15
Zatoichi
2020-11-13T14:32:17Z
Originally Posted by: bero 

WTF ?

zar nisu govorili da pri kraju izolacije više nisi zarazan? :)26

Kod nekog traje duze a kod nekog krace,sve zavisi koliko tijelu treba vremena da napravi antibodis....ocito ovaj iz tucepa se osjecao malo bolje i mislio da je kriza prosla...mislim koja glupost,zar stvarno nemozes ostati doma 2-3 tjedna,nije godina...
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
nofrx
2020-11-13T15:32:39Z

Prestanite s tim, svi!

Nije te se čulo neki dan kada je hamush ničim izazvan i neopravdano, "zaljepio" mi jednodnevni ban ?
Malo sim, malo tam...

Ili kad su Tučepi napisali neprihvatljiv otvoren prijezir, govor mržnje i huškanje nasilja o Mladenu Schwartzu ?

Inače je licemjer.

A šta kažeš na to kako je mene Hamush opomenuo jer sam ti napisao da si argumentom dokazao da si nacist?
To nisi primjetio?

Još si kmečao da me se banira zbog tog.

A kad ti mene i ostale nazivaš komunistima i sl. onda je to u redu.

Nemoj pričat o dosljednosti.
Ne priliči ti

KW CHAMPION
Zatoichi
2020-11-13T15:44:04Z
Haha,evo u ukalifornini katastrofa opet nakon bajden win dance gdje se rulja okupila,plezala i grlila....izgleda da ce opet pod lockdown:)1
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
nofrx
2020-11-13T15:45:14Z
ZgemboAdislic
2020-11-13T16:15:08Z

Prestanite s tim, svi!

Malo sim, malo tam...

Inače je licemjer.

Hahahahahahahahahahaha pa cekaj jel ti stvarno trazis ban za nekoga tko vrijeda mladena schwartza?I huska nas na njega🤣🤣🤣

fist
  • fist
  • Advanced Member
2020-11-13T22:06:07Z

Prestanite s tim, svi!

Malo sim, malo tam...

Inače je licemjer.

Da se referiram na ovo boldano.

Za razliku od nekih forumaša, van foruma imam poprilično aktivan život i sve manje sam na forumu. Normalno da mi neke stvari promaknu, a neke ne. Zato i postoji više moderatora, jer nitko nije dovoljno besposlen da cijeli dan sam dežura na forumu. Svatko reagira na ono što vidi. Dok mi se da biti mod, i dalje ću reagirati na što SVE LOŠE ŠTO VIDIM, a ono što ne vidim ja, vidjet će netko od kolega.

Temu u kojoj ste se non stop prepucavali (KW kaljuža), uglavnom nisam niti čitao tko što piše, jer se svaki dan ispisivalo po nekoliko stranica gadosti. Kad bih i krenuo čitati, brzo bih požalio.

Ali kad u temu poput ove počnete unosit elemente kaljuže, bit ćete upozoreni, a vrlo brzo i sankcionirani.

Tvoj post nije bio korektan i zato sam upozorio tebe i SVE koji će KW retoriku prenositi u druge teme. Udahni, još jednom pročitaj i vidjet ćeš upozorenje SVIMA koji to budu radili.

Što se tiče Hamushevog bana, naravno da mu nisam proturječio, dapače, kad sam vidio kako mu prkosiš na pristojnu sugestiju da malo staneš na loptu, složio sam se da zaslužuješ kratkotrajni ban.

I molim te ne glumi žrtvu zlih moderatora. Naše moderiranje u odonosu na tvoje SUPER MODERIRANJE s Banovog foruma je školski primjer nepristranosti i objektivnosti.

I ne predbacuj mi niš sim tam. To kaj smo frendovi na FB ne znači da ću ti ovdje tolerirati ono što se objektivno ne tolerira nikome, pa ni tebi. I s Nofrx-om sam frend na FB, pa neću oklijevati upozoriti ga, pristojno baš kao što sam tebe upozorio. I bilo kojeg drugog forumaša.

A sad nastavi s ponašanjem babe u menopauzi i dobit ćeš tjedan dana odmora od foruma. Ok?

Reaktivac
2020-11-13T22:27:55Z

Za razliku od nekih forumaša, van foruma imam poprilično aktivan život i sve manje sam na forumu. Normalno da mi neke stvari promaknu, a neke ne. Zato i postoji više moderatora, jer nitko nije dovoljno besposlen da cijeli dan sam dežura na forumu. Svatko reagira na ono što vidi. Dok mi se da biti mod, i dalje ću reagirati na što SVE LOŠE ŠTO VIDIM, a ono što ne vidim ja, vidjet će netko od kolega.

Temu u kojoj ste se non stop prepucavali (KW kaljuža), uglavnom nisam niti čitao tko što piše, jer se svaki dan ispisivalo po nekoliko stranica gadosti. Kad bih i krenuo čitati, brzo bih požalio.

Ali kad u temu poput ove počnete unosit elemente kaljuže, bit ćete upozoreni, a vrlo brzo i sankcionirani.

Tvoj post nije bio korektan i zato sam upozorio tebe i SVE koji će KW retoriku prenositi u druge teme. Udahni, još jednom pročitaj i vidjet ćeš upozorenje SVIMA koji to budu radili.

Što se tiče Hamushevog bana, naravno da mu nisam proturječio, dapače, kad sam vidio kako mu prkosiš na pristojnu sugestiju da malo staneš na loptu, složio sam se da zaslužuješ kratkotrajni ban.

I molim te ne glumi žrtvu zlih moderatora. Naše moderiranje u odonosu na tvoje SUPER MODERIRANJE s Banovog foruma je školski primjer nepristranosti i objektivnosti.

I ne predbacuj mi niš sim tam. To kaj smo frendovi na FB ne znači da ću ti ovdje tolerirati ono što se objektivno ne tolerira nikome, pa ni tebi. I s Nofrx-om sam frend na FB, pa neću oklijevati upozoriti ga, pristojno baš kao što sam tebe upozorio. I bilo kojeg drugog forumaša.

A sad nastavi s ponašanjem babe u menopauzi i dobit ćeš tjedan dana odmora od foruma. Ok?

Fist

Biti će da si nervozan radi mogućeg lockout-a ?
Imaš aktivan život ! Good for you.
Svatko za sebe ima aktivan život.
I svatko se bavi onime što ga zanima.
Ne znam čemu takova konstatacija ?
Ne potcjenjuj druge, nije to sportski.

Vidiš ono što želiš vidjeti.
Hamush je podmukao i pokvaren.
Primjera koliko hoćeš...
Kad ona budala iz Tučepa ničim izazvan prozove, onda se kao pišu apeli "dečki smirite se, nemojte i sl". ili "nadam se da se ovo neće pretvoriti u egotrip čija će biti zadnja".

Kada mu vratim, u nekakvoj polusprdnji-polukomediji, odmah se dižete na zadnje noge i sl. i mašete sankcijama ?

Ne znam što može biti gore od toga da jasno i nedvosmisleno napišeš kako je šteta što preminula osoba nije sama sebe odvela u Auswitzch ? Usput, meni spočitava da sam naci simpatizer ? Tko je tu lud ?

Na ovu tvoju zadnju pošalicu reći ću ti samo - radi što hoćeš.
Ovaj forum postao je septička jama, protežiranja i dvostrukih kriterija.

Od tebe nikada nisam tražio nikakvu protekciju, niti povlastice na forumu.
Jednostavno, ti si lik koji kalkuliraš u mnogočemu.
Pogotovo u političkim raspravama i sl.
Ali, to je tvoje pravo te odabir.

Ukratko, moglo bi se reći da si ovdje na forumu, otprilike kao i ministar Medved u Plenkovićevoj vladi.

Iskreno rečeno, ako već treba da pokupim ban - daj ti to učini. :)15
Možda doživiš virtualan orgazam, pošto si mnogo nervozan u zadnje vrijeme.

Vidimo se jednom, a možda nikada.
Pozdrav.
nofrx
2020-11-13T22:36:28Z
Nakon što si upozoren da ne vrijeđaš ti pišeš da je Hamush podmukao i pokvaren a ja budala iz Tučepa?
A forum je septička jama?

Sad ćeš se kao čudit jer si baniran i vidit ćeš nepravdu?
Zašto to radiš?
KW CHAMPION
hamush
2020-11-13T22:38:09Z

Fist

Biti će da si nervozan radi mogućeg lockout-a ?
Imaš aktivan život ! Good for you.
Svatko za sebe ima aktivan život.
I svatko se bavi onime što ga zanima.
Ne znam čemu takova konstatacija ?
Ne potcjenjuj druge, nije to sportski.

Vidiš ono što želiš vidjeti.
Hamush je podmukao i pokvaren.
Primjera koliko hoćeš...
Kad ona budala iz Tučepa ničim izazvan prozove, onda se kao pišu apeli "dečki smirite se, nemojte i sl". ili "nadam se da se ovo neće pretvoriti u egotrip čija će biti zadnja".

Kada mu vratim, u nekakvoj polusprdnji-polukomediji, odmah se dižete na zadnje noge i sl. i mašete sankcijama ?

Ne znam što može biti gore od toga da jasno i nedvosmisleno napišeš kako je šteta što preminula osoba nije sama sebe odvela u Auswitzch ? Usput, meni spočitava da sam naci simpatizer ? Tko je tu lud ?

Na ovu tvoju zadnju pošalicu reći ću ti samo - radi što hoćeš.
Ovaj forum postao je septička jama, protežiranja i dvostrukih kriterija.

Od tebe nikada nisam tražio nikakvu protekciju, niti povlastice na forumu.
Jednostavno, ti si lik koji kalkuliraš u mnogočemu.
Pogotovo u političkim raspravama i sl.
Ali, to je tvoje pravo te odabir.

Ukratko, moglo bi se reći da si ovdje na forumu, otprilike kao i ministar Medved u Plenkovićevoj vladi.

Iskreno rečeno, ako već treba da pokupim ban - daj ti to učini. :)15
Možda doživiš virtualan orgazam, pošto si mnogo nervozan u zadnje vrijeme.

Vidimo se jednom, a možda nikada.
Pozdrav.

Dosta je bilo. Suspenzija do daljnjega. Imao si xxx Prilika da skuliras stvar i stanes na loptu.
Similar Topics
Users browsing this topic