Poll Question : Pobjeđuje...

Total: 18

GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2019-12-04T22:18:56Z
Originally Posted by: bero 

Je, ocvalog i istrosenog Klicka koji ga i imao u nokdaunu i skoro dobio 🤣

Ma Kličko je odlično plesao i daleko najbolji boks pokazao u zadnjih par godina. Protv Furya je recimo bio grozan..
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2019-12-04T22:21:21Z
Hrga kasnije tuče Chrisoru i neka napadne IBF titulu. Sa Hrnom sad može odmah sam vrh napasti. AJ bi trebao pokazati ono što nije u prvoj borbi. Smatrm ga još uvijek favoritom a Ruiz je odličan boksač i ima super kombinacije i ko power i jedva čekam subotu
Ivan CRO Cop
2019-12-04T23:24:00Z
Igrao sam na AJ-a od 4. Do 6. I na Povetkina
Pa da vidimo
U slucaju da me Arsenal ne obali prije (opet) 😁
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
Overeem vuce steroide
2019-12-05T13:34:31Z
Originally Posted by: Ivan CRO Cop 

Pa da vidimo

Hahahha u nedilju na ispvojed radi toga arsenala
Svako jutro tužna slika,gledam odraz svoga lika!!
fist
  • fist
  • Advanced Member
2019-12-05T14:45:22Z
Šta je ovo, 8:0 bilo u glasovima za AJ, kaj ja jedini mislim da će ga buco skrkat i drugi put zaredom?
DjomlaKS
2019-12-05T15:03:37Z
Drag mi je debeli, al ovo je trenutno doba zabave i showbiznisa gdje boksaci sami sebi kroje karijeru i smatram da se on nebi najbolje snašao. Marketinški nije previse isplativ i zanimljiv, tako da bi tesko doslo do okrsaja s Wilderom ili Furyem., dok bi recimo mec Joshua-Wilder oborio ko zna koliko rekorda, i zbog tog navijam za Joshua
karl anal
2019-12-05T15:15:44Z
Originally Posted by: fist 

Šta je ovo, 8:0 bilo u glasovima za AJ, kaj ja jedini mislim da će ga buco skrkat i drugi put zaredom?

ne, pusti ove amatere
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
Overeem vuce steroide
2019-12-05T16:14:33Z
Originally Posted by: karl anal 

ne, pusti ove amatere

*Pusti amatere slusaj profija
stipeb
2019-12-05T20:07:48Z

Pa da vidimo

U kojoj se kladionici može kladiti na broj rundi i način pobjede a ne samo na ishod?
Kamatar87
2019-12-05T20:55:01Z
Originally Posted by: karl anal 

ne, pusti ove amatere

I ja mislim da Ruiz ovo uzima..
Đolo
2019-12-05T21:05:39Z
Originally Posted by: stipeb 

Pa da vidimo

U kojoj se kladionici može kladiti na broj rundi i način pobjede a ne samo na ishod?

u hrv? nijednoj

al mozes online.
ILjir Latifi
2019-12-05T21:09:12Z
Jel sam ja jedini koji navija protiv Hrgovica?
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2019-12-05T21:18:17Z

i ja mislim da buco dobiva, ako joshua nije promijenio taktiku.

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
stipeb
2019-12-05T21:52:36Z
Originally Posted by: ILjir Latifi 

Bilo bi logično da jesi! Logično mi je navijati za predstavnika svoje zemlje osim ako s protivnikom nisam u nekim prijateljskim odnosima.
Overeem vuce steroide
2019-12-05T22:38:05Z
Bas imam osjecaj da Joshua ovo uzima easy andy je imao jebene srece u prvoj,,hrgovica kao lika ne volim velika je seljacina al je top boksac jedan od rijetkih koji nikad u karijeri nije bio u knockdownu cak ni blizu knockdowna,,,tako da hrga ide daleko,,,Joshua zakucava meksikanca za pod i sve je kako treba biti
fanatic
2019-12-05T22:54:19Z
za Hrgovića bi navijao jedino da boksa protiv Wildera. Sve ostalo sam protiv
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
19_Pitbull_86
2019-12-05T22:59:41Z

Bilo bi logično da jesi! Logično mi je navijati za predstavnika svoje zemlje osim ako s protivnikom nisam u nekim prijateljskim odnosima.

I to ti je jedina varijabla koja te može natjerat da ne navijaš za Hrvata?

Meni je logično navijat za onoga koji ti je iz razno raznih razloga drag. Hrgović je polu huliganska seljačina koja je svako malo u crnoj kronici da je nekome prijetio i sl.

U subotu ću navijat za Hrgovića. Ali da se bori protiva Usyka ili Fury-a nebi za Hrgu navijao nema šanse.
Seded
2019-12-05T23:02:41Z
Kakav je ovaj Hunter što se bori s Povjetkinom? Jel stvarno toliki favorit?
"It's not checkmate. The king has one more move."
stipeb
2019-12-05T23:51:55Z
Originally Posted by: 19_Pitbull_86 

I to ti je jedina varijabla koja te može natjerat da ne navijaš za Hrvata?

Meni je logično navijat za onoga koji ti je iz razno raznih razloga drag. Hrgović je polu huliganska seljačina koja je svako malo u crnoj kronici da je nekome prijetio i sl.

U subotu ću navijat za Hrgovića. Ali da se bori protiva Usyka ili Fury-a nebi za Hrgu navijao nema šanse.

Ajmo pretpostaviti da Hrvata tj ljudi koji imaju hrvatsku putovnicu i koji bi se borili pod hrvatskom zastavom ima u milionima koliko ukupne populacije u milijardama. U grubo. I da je svaki 1000 stanovnik planete Hrvat. To je 0.1%. Kada bi gledao tko mi je simpatičniji šansa je 0.1% da ćeš u bilo kojem sportu izabrati baš Hrvata. Navijao bi za jednog ili nijednog Hrvata! Statistički!
Meni osobno Kostelići nikada nisu bili simpatični. Ni gips ni djeca. Ali na zimskim OI svira 3 puta Hrvatska himna. Tko se ne i naježio i nebi navijao. Hrvat olimpijski pobjednik, Hrvat Pride GP pobjednik, Hrvat osvojio Wimbledon.... Naravno da sam navijao za Janicu, Mirka i Gorana. I naravno da bi volio da Hrvat bude svjetski boksački prvak u kraljevskoj kategoriji u boksu. A Filipa osobno ne poznajem tako da neznam kakav je osobno. Iz prve ruke sam čuo da je odličan lik! Prijatelj često trenirao s njime. Medjutim možda i nije, ali da bi ja na temelju nekih novinskih natpisa i nekih prijava koje nisu završile pravomoćnom sudskom presudom protiv istoga njega proglašavao ovakvim ili onakvim ne pada mi na pamet. Zato Hrga samo naprijed!

Ivan CRO Cop
2019-12-06T00:19:45Z
Originally Posted by: Overeem vuce steroide 

Bas imam osjecaj da Joshua ovo uzima easy andy je imao jebene srece u prvoj,,hrgovica kao lika ne volim velika je seljacina al je top boksac jedan od rijetkih koji nikad u karijeri nije bio u knockdownu cak ni blizu knockdowna,,,tako da hrga ide daleko,,,Joshua zakucava meksikanca za pod i sve je kako treba biti

Nistor ga je bacio na guzicu ☝🏻 tik prije olimpijade
Ima masu rupa, Sour ga je dobro pogodio, Heradia ovaj meksikanac... Nisu ga strasno uzdrmali al kad to bude uradio bolji bokser ide Hrgovic u svijet snova bojim se
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."