Đolo
2019-10-19T11:38:23Z
Originally Posted by: bero 

Originally Posted by: Đolo 

Koje reakcije boraca sto je Hardy koristio inhalator, ko da je cakiju izvadio :)18

No contest proglasena borba, zbog toga.
Jbg, pravila su pravila, nema toga usred borbe.

ma to mi ne smeta,zato jesu komisije tu i takvi da o tome odlcuju nek je no contest,ali kad cujes borca da plače, a ja nesmijem a ja nesmijem, a on smije, ono nemrem slusat takve kujice. gledam na mmaworld reakcije boraca, ono bas sramota.

kak mozes bit muskarac a da vidis inhalator kao neku prednost od protivnika, meni da je lik izvuko tam inhalator ja bi mu doso pomoc,reko jesi dobro sinko nemoj mi se srusit, sta radis ovdje ajde bjezi prat suđe ili nesto , a svakako se nebi usro ono ISSSS izvuko je inhalator, šta cemo sada :)18 kao u prednosti je jel ima inhalator :)18

ljudi pucaju jedni po drugima pa se ekipa ne usere, a pol ufca na aparatima zavrsilo jel je greg hardy izvadio inhalator,ono tesko respektirat to.

situacija je realno komicna, a svakako nije za napast i osudit hardya da je sad neznam sta napravio. suspendiro bi sve muske borce koji su osudili potez hardya radi manjka testestorona.
Svensson
2019-10-19T11:45:16Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

E, i jel moze meni netko objasnit zasto se medijski toliko gura ovaj medvjed Hardy? Lik je klasicna sirovina ala nekadasnji Palelei i ekipa, i ne vidim nikakav potencijal o njemu osim da zamijeni Lewisa kao najveca UFC sirovina.?

zato šta je Američki teškaš sa kakvom takvom pričom iza sebe, teška je toliko slaba kategorija da im očajno treba bilo šta
Seded
2019-10-19T12:21:04Z
Reyes očekivano. Weidman se počeo gasiti kao Minotaur pred kraj karijere. Vjerojatno će odraditi još koju borbu i penzija.
"It's not checkmate. The king has one more move."
DugoVecCitam
2019-10-19T12:45:31Z
Originally Posted by: Svensson 

Originally Posted by: DjomlaKS 

E, i jel moze meni netko objasnit zasto se medijski toliko gura ovaj medvjed Hardy? Lik je klasicna sirovina ala nekadasnji Palelei i ekipa, i ne vidim nikakav potencijal o njemu osim da zamijeni Lewisa kao najveca UFC sirovina.?

zato šta je Američki teškaš sa kakvom takvom pričom iza sebe, teška je toliko slaba kategorija da im očajno treba bilo šta

https://www.tapology.com...144301-alexander-romanov 
OVAJ MI IZGLDA KAO DOBAR POTENCIJAL.
DRAGI PRIJATELJI...
pecho
2019-10-19T13:21:02Z
Originally Posted by: Seded 

Reyes očekivano. Weidman se počeo gasiti kao Minotaur pred kraj karijere. Vjerojatno će odraditi još koju borbu i penzija.

Nažalost,ako se ne umirovi ubrzo platit će veliki penal s tim nokautima kasnije u životu.
There isnt a hard time invented that i cannot handle.
Jarac
2019-10-19T13:50:03Z

Weidman i Rockhold oboje u mirovinu bi trebali
dr jupidu
2019-10-19T14:18:39Z

Koje reakcije boraca sto je Hardy koristio inhalator, ko da je cakiju izvadio :)18

ma to mi ne smeta,zato jesu komisije tu i takvi da o tome odlcuju nek je no contest,ali kad cujes borca da plače, a ja nesmijem a ja nesmijem, a on smije, ono nemrem slusat takve kujice. gledam na mmaworld reakcije boraca, ono bas sramota.

kak mozes bit muskarac a da vidis inhalator kao neku prednost od protivnika, meni da je lik izvuko tam inhalator ja bi mu doso pomoc,reko jesi dobro sinko nemoj mi se srusit, sta radis ovdje ajde bjezi prat suđe ili nesto , a svakako se nebi usro ono ISSSS izvuko je inhalator, šta cemo sada :)18 kao u prednosti je jel ima inhalator :)18

ljudi pucaju jedni po drugima pa se ekipa ne usere, a pol ufca na aparatima zavrsilo jel je greg hardy izvadio inhalator,ono tesko respektirat to.

situacija je realno komicna, a svakako nije za napast i osudit hardya da je sad neznam sta napravio. suspendiro bi sve muske borce koji su osudili potez hardya radi manjka testestorona.

dopušteno mu je od usade koristit inhalator i prijavio ga je usadi....

zato je mislio ako mu je dopušteno da može koristit i izmedju borbi..možda ima astmu

ja bi koristio boce s kisikom medju rundi:)1

neprimam kućne posjete.
bero
  • bero
  • Advanced Member
2019-10-19T14:34:48Z

Pa naravno da je inhalator prednost, jer ako ne mozes disat ne mozes ni nastavit borbu 🙂

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
dr jupidu
2019-10-19T15:29:13Z

neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2019-10-19T15:49:52Z

lijepa analiza
neprimam kućne posjete.
Jarac
2019-10-19T15:55:17Z
Originally Posted by: dr jupidu 

Originally Posted by: Jarac 

Weidman i Rockhold oboje u mirovinu bi trebali

weidmana će rastavit na proste faktore veći poluteškaši jer nema fizičke predispozicije za polutešku......

rockhold ima al ima gadnu bradu..no rockhold može pobjedjivat pokoji meč

weidman ne....nek ga daju rakiču ili walkeru da ga pospreme na traumatologiju....

zaradio je dovoljno i ego je manijak kao i rockhold i takvima je teško pojasnit da više nisu za velike stvari

rockhold još ima nekakvu šansu

weidman ne

ispao je smješan s prozivkom jonesa prije meča:)1

jbga kad riskiraš...ne profitiraš

Ma ne može Rockhold niša tu
dr jupidu
2019-10-19T16:07:31Z

neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2019-10-19T17:14:12Z

neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2019-10-20T06:48:24Z

neprimam kućne posjete.
El Guapo
2019-10-20T09:02:27Z
Baš mi je žao da je Stephens izgubio od malog ljigavog Rodrigueza. Nadao sam se da će mu se osvetiti za sva sranja u Meksiku.
Middle kick je bio brutalan, bez telegrafiranja, sjeo je čisto, čulo se ko da ga je lupio sa bejzbol palicom.

Doktore jeste možda pogledali meč Seana Woodsona? Znam da preferirate visoke mršave borce. Što kažete na onu građu tijela? 188 cm, a pero kategorija.
dr jupidu
2019-10-20T11:47:00Z
Originally Posted by: El Guapo 

Baš mi je žao da je Stephens izgubio od malog ljigavog Rodrigueza. Nadao sam se da će mu se osvetiti za sva sranja u Meksiku.
Middle kick je bio brutalan, bez telegrafiranja, sjeo je čisto, čulo se ko da ga je lupio sa bejzbol palicom.

Doktore jeste možda pogledali meč Seana Woodsona? Znam da preferirate visoke mršave borce. Što kažete na onu građu tijela? 188 cm, a pero kategorija.

javim kad pogledam na miru na poslu:)1

neprimam kućne posjete.
dr jupidu
karl anal
2019-10-20T18:42:19Z

totalna glupost i mislim da će hardy na kraju dobit i w

čovjek ima astmu, to je poznato svima.

pitao je čovjeka iz komisije da li može upotrijebit ventolin zbog astme

ovaj mu odgovara das može ako je od liječnika dozvoljeno tj odobreno, za mene tu nema više šta ko govorit hardyu

po meni i normalno je da ljudi sa astmom moraju smit koristit ventolin

bilo šta drugo nema veze sa mozgom, točka

i das ne smije, dozvolio mu je zastupnik komisije i mogu mu svi duvat u dupe

drago mi je vidit da i u americi isto kao i na balkanu za posao radi rodbinska veza :)1 :)1 :)1 :)1 :)1

u jednu ruku daju johnesu free pass da se do kraja svoje karijere napucava čime hoće a za ovakve stvari seru

eto šta je amerika
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
dr jupidu
2019-10-21T07:37:58Z

pametno

rogerio nogueira vs chris weidman

borba za opstanak:))
neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2019-10-23T06:08:35Z

mala je kompletna borkinja
neprimam kućne posjete.