j0k3r
2019-08-27T07:09:27Z
Kaze Hrga da su mu spomenuli Hammera kao najizglednijeg protivnika. To bi bio super protivnik prije ovih iz top 10.
Jarac
2019-08-27T07:10:52Z
Originally Posted by: j0k3r 

Kaze Hrga da su mu spomenuli Hammera kao najizglednijeg protivnika. To bi bio super protivnik prije ovih iz top 10.

Dobro ime i protivnik .
shadow
2019-08-27T07:31:57Z
Boljeg ne može izabrat za ovaj dio karijere . Možda je čak i prebrzo ali Filipu se ne kalkulira vidim , jedan od rijetkih takav.
pecho
2019-08-27T09:30:04Z
Originally Posted by: dako 

Originally Posted by: pecho 

Možda je loš a možda i nije toliko ali kod nas je svatko na tapeti kritike puno puta i bezrazložno ili pretjerano . Činjenica da svoje najviše pljujemo, ne znam je li tako svuda ali kod nas je svakako.

Istina,ali moje mišljenje je da se najviše napadaju pojedinci koji idu dalje od sfere svojeg sporta,pa počnu srat o bilo čemu što im padne napamet recimo Hrgović koji spominje Udbu,komunizam i jugonostalgičare u 2019 godini,i Mirko koji misli da sve što izađe iz njegovih usta da je 100 % točno.

Najbolje od svega kad im "obični" ljudi počnu komentirati izjave,polude i naprave još veće sranje,kao :"Tko si ti da ćeš komentirati mene".

Pa recimo i Mavrovića su pljuvali mnogi a nema takvih izjava .
Recimo da je istina napisano i to je to a onaj koji pljuje taj si uvijek nađe razlog. Takvih sitnih duša je i previše kod nas. Tu se sigurno slažemo.

Ovo za udbu je valjda zajebancija ne ozbiljno , nisam pratio toliko ali ne vjerujem da neko to misli stvarno .

Mavrovića su pljuvali zbog veganskog načina života (neopravdano) i zbog ulaženja u Hrvatski seljački savez koji mu stvarno nije trebao.

Guess again. Hrgović to stvarno misli i još k tome je dosta fizički agresivan.
There isnt a hard time invented that i cannot handle.
pjac
  • pjac
  • Advanced Member
2019-08-27T09:40:44Z
Kako znaš? Da vjeruje u Udbu 2019?
dako
  • dako
  • Advanced Member
2019-08-27T09:50:55Z

Možda je loš a možda i nije toliko ali kod nas je svatko na tapeti kritike puno puta i bezrazložno ili pretjerano . Činjenica da svoje najviše pljujemo, ne znam je li tako svuda ali kod nas je svakako.

Istina,ali moje mišljenje je da se najviše napadaju pojedinci koji idu dalje od sfere svojeg sporta,pa počnu srat o bilo čemu što im padne napamet recimo Hrgović koji spominje Udbu,komunizam i jugonostalgičare u 2019 godini,i Mirko koji misli da sve što izađe iz njegovih usta da je 100 % točno.

Najbolje od svega kad im "obični" ljudi počnu komentirati izjave,polude i naprave još veće sranje,kao :"Tko si ti da ćeš komentirati mene".

Recimo da je istina napisano i to je to a onaj koji pljuje taj si uvijek nađe razlog. Takvih sitnih duša je i previše kod nas. Tu se sigurno slažemo.

Ovo za udbu je valjda zajebancija ne ozbiljno , nisam pratio toliko ali ne vjerujem da neko to misli stvarno .

Mavrovića su pljuvali zbog veganskog načina života (neopravdano) i zbog ulaženja u Hrvatski seljački savez koji mu stvarno nije trebao.

I opet stoji moje napisano da smo tu u vrhu. Niti sam ulazio u razlog jer uvijek ga pljuvač ima. Za Mavru je istina i najgore neopravdano radi hrane, gluposti ali uvijek si imaju razloga ti internet warriorsi.

Hrgu ne poznajem ali sam čuo da nema veze s nekim desničarenjem privatno. Možda mu to dođe plus kod naših jer ipak većina je takva, be trebamo sudit po razumnosti na ovom forumu i našoj okolini, u manjini smo vidimo po svemu.

Agresivan? Vjerujem temperamentan isto ali i 90% ljudo iz tog svijeta je takvo pa imamo primjera do mile volje.
pecho
2019-08-27T10:30:57Z
Originally Posted by: pjac 

Hrgović se potom obrušio na boksački savez.

"Ne radi se o plaći jer je njima svejedno kome ju daju. Prije tjedan dana u Münchenu su svi čuli domoljubnu pjesmu i vidjeli naše kockice. Smeta im što se čuje 'Geni kameni'. Tim uhljebima, jugonostalgičarima i parazitima smeta sve što je hrvatsko.

Narednog dana u subotu 16. lipnja 2018., nastavio je sa verbalnim nasiljem na sazvanoj konferenciji za novinare, nazivajući članove Hrvatskog boksačkog saveza, lažovima, parazitima, miševima, udbašima, uhljebima, mrziteljima Hrvatske, hrvatskih simbola i pjesama te jugonostalgičarima.

2019 godina je,ne 1996.

I opet stoji moje napisano da smo tu u vrhu. Niti sam ulazio u razlog jer uvijek ga pljuvač ima. Za Mavru je istina i najgore neopravdano radi hrane, gluposti ali uvijek si imaju razloga ti internet warriorsi.

Hrgu ne poznajem ali sam čuo da nema veze s nekim desničarenjem privatno. Možda mu to dođe plus kod naših jer ipak većina je takva, be trebamo sudit po razumnosti na ovom forumu i našoj okolini, u manjini smo vidimo po svemu.

Agresivan? Vjerujem temperamentan isto ali i 90% ljudo iz tog svijeta je takvo pa imamo primjera do mile volje.

Dobro i kakve to veze ima sa boksom? Zato ga i ljudi ne vole.

I zato ljudi i vide boks i borilački sport kao nasilno divljaštvo,u tome i je problem i nema opravdanja za tako nešto.
There isnt a hard time invented that i cannot handle.
pjac
  • pjac
  • Advanced Member
2019-08-27T10:34:30Z

"Ne radi se o plaći jer je njima svejedno kome ju daju. Prije tjedan dana u Münchenu su svi čuli domoljubnu pjesmu i vidjeli naše kockice. Smeta im što se čuje 'Geni kameni'. Tim uhljebima, jugonostalgičarima i parazitima smeta sve što je hrvatsko.

Narednog dana u subotu 16. lipnja 2018., nastavio je sa verbalnim nasiljem na sazvanoj konferenciji za novinare, nazivajući članove Hrvatskog boksačkog saveza, lažovima, parazitima, miševima, udbašima, uhljebima, mrziteljima Hrvatske, hrvatskih simbola i pjesama te jugonostalgičarima.

2019 godina je,ne 1996.

Na udbu sam mislio.

Nemam pojma tko su i kakvi u savezu osim po sposobnosti a to nije pretjerana. Stavove im ne znam.
dako
  • dako
  • Advanced Member
2019-08-27T10:48:15Z

Narednog dana u subotu 16. lipnja 2018., nastavio je sa verbalnim nasiljem na sazvanoj konferenciji za novinare,

Dobro i kakve to veze ima sa boksom? Zato ga i ljudi ne vole.

I zato ljudi i vide boks i borilački sport kao nasilno divljaštvo,u tome i je problem i nema opravdanja za tako nešto.

Normalno da nema niti prvi niti zadnji takav iz boksa, hrpe ih je bilo i bude posvuda u svijetu. Ništa posebno novo.
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2019-08-27T11:49:11Z
I stari i stric su mu HSP-ovci (bar su nekad bili), tako da je logicno da i on naginje desnici. I to je ok, njegovo pravo. Isto kao sto je pravo drugih da ga kritiziraju ako zele. Mislim da je maloumno tvrdit da se bez pogovora MORA navijat za nekog ili da se NE SMIJE kritizirat, nismo u Sj. Koreji.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
dako
  • dako
  • Advanced Member
2019-08-27T11:52:29Z
Originally Posted by: bero 

I stari i stric su mu HSP-ovci (bar su nekad bili), tako da je logicno da i on naginje desnici. I to je ok, njegovo pravo. Isto kao sto je pravo drugih da ga kritiziraju ako zele. Mislim da je maloumno tvrdit da se bez pogovora MORA navijat za nekog ili da se NE SMIJE kritizirat, nismo u Sj. Koreji.

Normalno navija se za koga te volja.
Ne znam za obitelj ali sam čuo da ga politika nije nikad zanimala.
Često se od doma nosi to naslijeđe.
bero
  • bero
2019-08-27T11:55:03Z
A uostalom rodom je iz Livna, znaci i genetski mora bit desnicar 😃
- dr jupidu
dako
  • dako
  • Advanced Member
2019-08-27T11:56:24Z
Mada me ne bi iznenadilo da je za Bandića , taj zna kupovat zg novcem.
bero
  • bero
2019-08-27T11:59:34Z

Mada me ne bi iznenadilo da je za Bandića , taj zna kupovat zg novcem.

Bandic nema ideologije, s njim si iz koristi.

- dr jupidu
Jarac
2019-08-27T14:56:52Z
Da bi neko išel s Bandićem mora biti baš moralno na dnu. To mi više govori o sportašima nego njihove izjave o 45 i 91 .
xoxo
  • xoxo
  • Advanced Member
2019-08-27T18:15:28Z
A ljudi gledajte boks i ono u ringu... a ne stalno raspravljati jel Hrga bahat, jel Hrga domoljub ili seljacina itd.
Hrga je takav kakav je kao osoba...meni je prva liga lik i ima svoje misljenje i svoj stav, za razliku od puno drugih sportaša.

GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2019-08-27T18:37:05Z
Ma tko kenja po jednom Mavroviću ili Miočiću sve je jasno kakva je osoba..
Chiodo
2019-08-27T18:45:21Z
Ma najgore je biti malouman pa ljudima sugerirat ili branit za koga navijat ili što da misle. Takve stvari puno govore o ljudima koji to rade.
Taj nivo jednoumlja je nešto najžalosnije.
pjac
  • pjac
  • Advanced Member
2019-08-27T18:57:07Z
Originally Posted by: GSP 

Ma tko kenja po jednom Mavroviću ili Miočiću sve je jasno kakva je osoba..

Zašto samo njih dva?
Po kojem kriteriju su posebni? Pitam informacije samo.

Napisao si prije da otrovne komentare vidiš o njima ali nisam našao nijedan o obojici nego samo neke činjenoce koje nekom su ok nekome ne.
Znam da si podosta isključiv u stavovima ali ne mogu shvatit zašto ova dvojica su navedeni a ne neki drugi.

Nikada nisam mislio da o nekome govori kakva je osoba na temelju mišljenja o sportašima. Za mene ima puno vrijednijih stvari i važnijih po kojima treba čovjeka procijeniti. Ovo mi dijeluje jako plitko, ono osnovnoškolsko razmišljanje.
gosuasus
2019-08-27T19:25:41Z
jel netko gledo mec estrade (valjda jedino sto se s ovog carda isplatilo gledat premda je protivnik isto bio masivni underdog)? asking for a friend :)20
Users browsing this topic