bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
Sponsor
dako
  • dako
  • Advanced Member
2019-08-21T15:39:42Z
Gledam koeficijent 1,01 na Hrgu. Pa kaki je to protivnik onda . Šteta da nema neka bolja borba onda na vidiku.
shogo
2019-08-21T19:12:30Z
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2019-08-22T06:06:58Z
Originally Posted by: dako 

Gledam koeficijent 1,01 na Hrgu. Pa kaki je to protivnik onda . Šteta da nema neka bolja borba onda na vidiku.

U boksu se sve vrti oko scorea, moraš ga pumpati neovisno protiv koga.
Hrga ima tek 8 profi borbi, većina boksača tek nakon 20-ak borbi dobije top 10 protivnika.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
dako
  • dako
  • Advanced Member
2019-08-22T06:36:58Z
Originally Posted by: bero 

Originally Posted by: dako 

U boksu se sve vrti oko scorea, moraš ga pumpati neovisno protiv koga.
Hrga ima tek 8 profi borbi, većina boksača tek nakon 20-ak borbi dobije top 10 protivnika.

Svi to znamo vjerujem. Samo je ovo bzvz i u Meksiku .
Danas ima boksača koji imaju top borbe u prvih 10 borbi, ne u teškoj. To je bilo skoro nezamislivo.
bbbmarc
2019-08-22T06:48:45Z
hrgović je zasad još uvijek sauerlandu/hearnu isključivo trošak i gubitak. ključno u profesionalnom boksu je da je profesionalan. dakle smisao mu je zarada. promotor može zaraditi od: reklama, tv-prava i ulaznica.
hrgović trenutačno:
- ne prodaje ulaznice da bi isplatio samoga sebe a kamoli nekoga drugoga (koliko samo dnevno košta pedro diaz?)
- prihodi od reklama su mu mizerni ako ih uopće ima,
- a za novac od tv-prava (ovdje sad: dazn) on je previše anoniman globalno, moraš bit top-borac i još "popularan" da bi tu ostvarivao neku ozbiljniju zaradu

ovo kako se vodi njegova karijera i kakve uvjete ima je čudo.
sumnjam da će za moga života još jedan hrvatski boksač imati takvu priliku jer mi smo mala, nebitna i siromašna zemlja. i ovi protivnici su super, s kakvima drugi naši boksaju i gdje u toj fazi karijere.

milas možda ima prirodniji put, solidnog reginalnog promotora, jeftiniji tim, puca se na manje tržište, ali gura se nekako. iako svak čast petkoviću koji je u njemu prepoznao talent kad nitko drugi nije i pružio mu veliku prigodu u svojim okvirima (njemačka scena i tržište)
Jarac
2019-08-22T16:04:23Z
Treba uzet u obzir da on dolazi iz jedne skroz male držace i da nije financijski mamac, Mavrović je davno o tome govorio i o svojoj karijeri. Borbe su bzvz sada ali u boksu je tako 90% borbi i rijetko kad se bore najbolji prospekti međusobno.
Ovo napucavanje scora je sranje ali to se mora i tako to ide.
DugoVecCitam
2019-08-22T16:25:02Z
Je li kupio karte za meksicke branitelje?
DRAGI PRIJATELJI...
Đolo
2019-08-22T18:40:03Z
Originally Posted by: bbbmarc 

hrgović je zasad još uvijek sauerlandu/hearnu isključivo trošak i gubitak. ključno u profesionalnom boksu je da je profesionalan. dakle smisao mu je zarada. promotor može zaraditi od: reklama, tv-prava i ulaznica.
hrgović trenutačno:
- ne prodaje ulaznice da bi isplatio samoga sebe a kamoli nekoga drugoga (koliko samo dnevno košta pedro diaz?)
- prihodi od reklama su mu mizerni ako ih uopće ima,
- a za novac od tv-prava (ovdje sad: dazn) on je previše anoniman globalno, moraš bit top-borac i još "popularan" da bi tu ostvarivao neku ozbiljniju zaradu

ovo kako se vodi njegova karijera i kakve uvjete ima je čudo.
sumnjam da će za moga života još jedan hrvatski boksač imati takvu priliku jer mi smo mala, nebitna i siromašna zemlja. i ovi protivnici su super, s kakvima drugi naši boksaju i gdje u toj fazi karijere.

milas možda ima prirodniji put, solidnog reginalnog promotora, jeftiniji tim, puca se na manje tržište, ali gura se nekako. iako svak čast petkoviću koji je u njemu prepoznao talent kad nitko drugi nije i pružio mu veliku prigodu u svojim okvirima (njemačka scena i tržište)

Nemoj se ljutit ali povratim kad ovak nes procitam.

Cime god da se bavis,ja ti mogu sad pisat satima koliko si beskorisan i koliko ima ljudi na planeti sta mogu radit isto sta i ti a i bolje,a i ti meni,svako svakome moze tak pricat,ali postoje objektivnost,rezultati, kvaliteta pojedinca itd,a filip to nije pokazo kao?

Covjek krenuo sa karijerom,i sad bi sta treba rasprodavat stadione? odakle takva ocekivanja,ko je drugi na planeti u prvih 6 meceva punio i zaradjivo teske milje,jebote ni lomachenko nemre a tip je najbolji u svemiru.

Zaposlis prodavacicu u pekari pa gubis nes love dok ne pohvata posao,ali bavio bi se menadjerstvom ali da ti borac treci mec zaradi 500milja? totalno to tak ide svugjde,samo je filip jado koji nemoze.

Kad kazes ovo kako se vodi njegova karijera i da ima uvjete cudo,pokazuje koliko malo poznajes boks, mozda znas ovo oko promoviranja i to,ali ne vidjet ogroman,ali ogroman potencijal u hrgovicu, moras ne pokzanavat samu vjestinu. Filip ce 150% uc u top 5-10, sigurno ce zaradit love i promotorima i sebi, a stvarno kad pogledas vrh svijeta, mislis da je nemoguce da Hrga uzme pojas,a mogli su jedan Parker i slicni, ali eto filip koji je s njima tu negdje vec sad,je uzasan ali ovi su odlicni bokseri...

Filip je stijena od covjeka, ima jak udarac,dobru bradu,tehniku,visinu i snagu, zvuci kao promasaj. A i amaterski rezltati su mu za ismijat se jel tak? pa je zato cudno kaj je filipa neko prepozno kao potnecijal. Ja garantiram,da ce filip uc u top 5, znaci za godinu dvije,100% al 100% a onda cemo vidjet jel se isplatilo uzimat filipa il ne.

A radit biznis a bez da ulozis u pocetku i nes izgubis novaca... jbga danas ljudi gledaju vuk s wall streeta i briju da to tak ide u biznisu,roknes lajnu deres se po sali i eto biznismen...ma dva u jednome.

I opcenito nejasno mi je zasto na ovome forume toliko drkate na to koliko neko drugi zaraduje,zasto ima dobre prilike itd... babska posla, svaki ufc event se vise prica o zaradama nego o borbama, nikad mi to jasno nije bilo.

pjac
  • pjac
  • Advanced Member
2019-08-23T06:16:58Z
Dobar je Hrga i normalno treba vremena.
bbbmarc
2019-08-23T06:27:19Z
Đolo, shvatio se me krivo..
ja sam ugodno iznenađen koliko ozbiljni ljudi vjeruju i ulažu hrgovića, s obzirom na okolnosti
karijera mu se jednako, ako ne i bolje vodi od yokine i joyceve (i dičkove i pfeifferove) koji su osvojili jednako, neki i više i bolje od njega, a dolaze ih boksački jakih i bogatih zemalja u kojima za njih postoji veliki potencijal u navijačima i tržištu, i vjerojatno nemaju nemala potraživanje od bivših suradnika kao što ima hrgović.

a opet prvo bouzidi, pa sad hearn su stali iza njega i rade strašan posao s njim (sauerlandi su danas realno - malo bitni na velikoj sceni), i daju mu prave protivnike za ovaj stupanj karijere, mansour je čak bio rizik tako rano.

hrga danas svakome može dati jaki meč, i svakoga od top5 može dobiti u pravi dan, ali i izgubiti od većine u top30 ako ne bude pravi

za sve ostale je manje-više jasno dokle idu: yoka je novi fury, po stilu, ljigav, neuhvatljiv, tehnički jak, ali vrlo upitan protiv nekog jebenog tempaša koji će ga pritiskati od početka do kraja, joyce je slow-motion, zvijer ali u drugoj brzini, dičko je pokazao da mu je brada jako sumnjiva, pfeiffer nikad neće biti papar za vrh, parker i hughie ne mogu nikoga nokautirati niti greškom,....

hrgović kao boksač je najveća enigma teške kategorije danas
Đolo
2019-08-23T07:29:21Z
Sori jesan krivo shvatia, drag mi je taj Filip otkad je tamo u savezu dizo buku,pa odma sam emocionalan hahah

a ima nesto u tome sta govoris,sto jest jest evo.predajem se hehe
DugoVecCitam
2019-08-23T18:32:08Z
Hrga se naljutio na Herediu jer ga je pozdravio kad su se sreli? Ili novinari preuvelicavaju?
DRAGI PRIJATELJI...
iggor
2019-08-23T22:53:29Z
steta sto Hrgovic nije nekako i Sepa povukao za sobom..
Puncher
2019-08-24T05:32:05Z
Originally Posted by: DugoVecCitam 

Je li kupio karte za meksicke branitelje?

Oče li mu Tomson pevat na meču Il če mu mariachi domoljubnu Bojna Čavoglave odgulit, u Meksiku još nije zabranjen Tomson valjda ...??:)18
DugoVecCitam
2019-08-24T09:17:27Z
Majko mila, gradje u ovoga Meksikanca...:)22
DRAGI PRIJATELJI...
Jarac
2019-08-24T09:20:16Z
Meksikanac je, malo je manje dotjeran od Ruiza ali pravi njihov proizvod.
pecho
2019-08-24T11:14:39Z
Originally Posted by: iggor 

LOL pa koliko se zna,on nije htio da Sep i Babić idu sa njim?

Rekao je to Pijetraj u podcastu,sad jel to istina ili nije.

Makar je rekao Sep se ne čuju i da nisu u prijateljskim odnosima.
There isnt a hard time invented that i cannot handle.
DugoVecCitam
2019-08-24T14:02:39Z
Originally Posted by: pecho 

Bas me cudi jer Hrgovic nije u prijateljskim odnosima s nekim.
DRAGI PRIJATELJI...
pecho
2019-08-24T14:08:14Z
Originally Posted by: DugoVecCitam 

Originally Posted by: pecho 

Bas me cudi jer Hrgovic nije u prijateljskim odnosima s nekim.

Možda je sa Thompsonom,Ružom Tomašić...Paragom:)18 :)18 :)18

There isnt a hard time invented that i cannot handle.
Users browsing this topic