Chiodo
2018-12-04T14:17:00Z
Svaki naglašava što mu paše i Fury bodove i ovaj loše brojanje koje ga je oštetilo a na nama je da budemo fer i to sve vidimo a ne samo jednu stranu. Nijedan nema razlog puno kukat objektivno i imaju priliku revanša i zarade .A u ovoj borbi oboje su imali svoje prednosti zbog kojih su mogli dobiti,Fury bodovno a Wilder nokautom, bili su blizu realno.
19_Pitbull_86
2018-12-04T15:49:18Z
Onaj ko misli da je Wilder dobio taj nema pojma o boksu i točka.

Možda nije fer tako postavit stvari ali u ovom slučaju zaista nema rasprave.
Jarac
2018-12-04T16:07:36Z
Bio je draw na kraju i točka sve drugo su navijanje i bedasto raspravljanje. Da je Fury osvojio više rundi je i to smo svi i mislili da bude ali evo nije osvojio sve i dva put letio dole i još ga sudac spasio brojanjem . Fury je super i zaista zna na bodove radit ali nije da je imao bezazlen protivnika i skoro ga je i u 12r sredio. Uz koju rundu i te dvije uspio je do drawa, kako su mnogi napisali ok sasvim.

Nekolicina ovdje baš pretjerano navijački sve gledaju. Od najave borbe do danas.
Chiodo
2018-12-04T17:20:59Z
Dosadno više ali jedino je Furyozni mogao dobit na bodove to je valjd jaano a Wilder maksimum draw imat ali da je bio bliže finišu to da .Nema tu rasprave.
Nego i Tyson dobro iskren zahvaljuje sucu da mu je i dao priliku u zadnjoj rundi jer to često odma prekidaju.
j0k3r
2018-12-04T17:25:03Z
Meni nije jasno kako jedan Preskar nezna kako se boduje. Najprije cijeli mec svrsava na Furya, pa onda nakon knockdowna kaze da je Wilder blizi pobjedi zbog ukupnog dojma, radi knockdowna.
Kakav jebeni ukupni dojam? Bodujes svaku rundu posebno, nakon sto ista zavrsi, i nakraju zbrojis 2+2. Stvrano mi nije jasno o kakvom jebenom ukupnom dojmu ljudi pricaju!
Borisstandup
2018-12-04T17:30:27Z
Meni je bilo jasno da je bod vise za Furrya ili draw u pitanju nakon 12 runde. Ne znam uopce pomalo saljivo raspravljat dalje a i komentatori (njemci) su tak vidjeli ako se dobro sjecam , ne gledam i ne slusam hr komentatore a vidim nema ni smisla. Po meni je samo onaj sudac 115-111 za Wildera gledao neku drugu borbu a ova druga dvojica sve ok i ako jedan krivo zbrojio. I da zaista dosta srece u pojedinim stvarima su oboje imali i Furry za strpljivog suca a i Wilder da je jedan sudac potpuno fulao borbu a drugi mu dao tijesnu rundu koju je treci dao Furryu.
Sve u svemu puno vise sam vidio i nagledao se cudnijih odluka da bi o ovome gubio puno vremena a ne bunim se ako budu radili revans jer me i zanima borba. Furry i zasluzuje revans svakako.
DjomlaKS
2018-12-04T18:25:06Z
Gledam malo fizikalije Wildera i nikako mi ne ide u glavu da lik sa svojih 96 kg na 2m moze udarati tako jako, kao da uma 20ak kila vise!? Vrtim malo film u glavi i nigdje se ne mogu sjetit nekog visokog strkljavog borca koji tako jako moze udarat.!

Pao mi na pamet Anderson, al on je za MW ipak bio poprilican gorostas, cak je i u LHW-u bio povelik, nije toliko strkljav kao sto izglrda..dok recimo Wilder ni ne pripada u ovu kategoriju.
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-12-04T18:53:19Z
Ne mogu pisati na temi Wilder Fury tj.nema post repleya. Vjerojatno će biti uzvrat u Britaniji. Nadam se da će i Hearn doći to pogledati:)18

https://gol.dnevnik.hr/c...rovokaciju---540959.html 

A Wilder navodno imao operaciju šake! Tim više da vidimo uzvrat.

http://www.croring.com/n...m-slomio-ruku/22662.aspx 
dr jupidu
2018-12-04T22:04:50Z
Originally Posted by: cayman 

Svakome tko kuži boks i način bodovanja je sve jasno i bez prevelike dileme. Malo mi je glupo dok trolaju ljudi koji nemaju pol runde laganog sparinga odrađenog i ne znaju ni najosnovniji udarac

niko ne govori da putem tih bodovanja fury nije dobio za malko al jebemi se za pravo već pravdu

i ovaj put je svemirska pravda ocjenila pravedno........

bila je to božja ruka..maradona rules:)1

i mi kojima boks nije primarni fetiš pričamo objektivno kako nam stce vidi.....

neprimam kućne posjete.
Jarac
2018-12-05T08:53:18Z
Ne zamaraj više
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-12-05T19:12:44Z
Ediju sigurno nije do šala:)18 Neka neka mlate lovu. Ajmoooo revanš:)20

http://www.croring.com/n...svoju-priliku/22670.aspx 

Ivan CRO Cop
2018-12-06T21:28:39Z

Ortizov intervju, nevjerovatan 😁
Priča jedno lik prevodi ofrlje nešto i prekida ga konstantno, na kraj samo odlazi kod drugog bez riječi 😁

Ps Joyce ga izazvao ovaj prihvatio, što bi dao da ga stari obruka 😁😁
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-12-11T17:16:12Z
Bero nešto preko 320 PPV-a je prodano. Vidiš da je išlo preko 200:)18

A Hearn sad cvili i želi pobjednika:)20
Chiodo
2018-12-12T07:23:21Z
Bome dobar ppv realno i najveći hw zadnjih petnaestak godina pišu. U biti 343 tis bn global ima
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2018-12-12T07:50:49Z
Dobar PPV.
A naravno da je najveći kad je, ako se ne varam, možda čak i jedini teškaški PPV u SAD-u još od Lennoxove ere :)20

No eto, Hearn nije hepi :)18

https://www.badlefthook....-wilder-fury-ppv-numbers 
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Borisstandup
2018-12-12T08:31:09Z
Nije jedini ali je najveći. Imaš čak liste koji su.
bero
  • bero
2018-12-12T08:39:17Z
Originally Posted by: Borisstandup 

Pa velim, bila ih je šačica, npr. Kličkovi mislim nikad nisu imali PPV u Americi (možda samo meč s Hayeom, ali ni to nisam siguran).
Joshua također, samo obična TV snimka.

- dr jupidu
Chiodo
2018-12-12T08:40:26Z
Originally Posted by: bero 

Dobar PPV.
A naravno da je najveći kad je, ako se ne varam, možda čak i jedini teškaški PPV u SAD-u još od Lennoxove ere :)20

No eto, Hearn nije hepi :)18

https://www.badlefthook....-wilder-fury-ppv-numbers 

Čitao sam na boxing global o tome da je ppv najveći i nije jedini jer su pisali o borbama koje su bile no ionako su to slabe brojke a ovo je ipak nešto drugo i svakak pomak.
Hearn je parodija zapravo i svako malo traži izliku a zapravo je propustio da se Joshua bori sa obojicom . Lako UK baratat ali SAD je druga dimenzija.
Chiodo
2018-12-12T08:41:38Z

Pa velim, bila ih je šačica, npr. Kličkovi mislim nikad nisu imali PPV u Americi (možda samo meč s Hayeom, ali ni to nisam siguran).

Imali su par pa je hbo odustao mislim da se o tome radilo
bero
  • bero
2018-12-12T08:51:17Z
Originally Posted by: Chiodo 

Imali su par pa je hbo odustao mislim da se o tome radilo

da, HBO je imao običan prijenos uglavnom, ne PPV.

- dr jupidu
Users browsing this topic