bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2018-09-24T05:51:34Z
Originally Posted by: Reaktivac 

Originally Posted by: bero 

https://www.boxingscene.com/anthony-joshua-alexander-povetkin-compubox-punch-stats--132088

po brojkama (power punches) Saša ima čistih 5-1 u rundama, a suci bodovali dijametralno suprotno :)18

Eto, to sam i ja napisao kao laik i drago mi je da nisam pogriješio. :)

Najbolji dokaz kakvu je Hearn mrežu spleo - Joshua može u UK izgubit samo nokautom. A boksa samo u UK :)18
Ukrali Saši 5 rundi na polovici meča :)18

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Reaktivac
2018-09-24T05:59:25Z

Najbolji dokaz kakvu je Hearn mrežu spleo - Joshua može u UK izgubit samo nokautom. A boksa samo u UK :)18

I to veliki prvak ? Nadam se da će ga Fury ili Wylder izbiti.

dako
  • dako
  • Advanced Member
2018-09-24T06:06:10Z

I to veliki prvak ? Nadam se da će ga Fury ili Wylder izbiti.

Sramota.Sve naprave za pokrast i pripreme.Hearn je sramota. Taj projekat je bezveze sve skupa.
DjomlaKS
2018-09-24T08:01:40Z

https://www.boxingscene.com/anthony-joshua-alexander-povetkin-compubox-punch-stats--132088

po brojkama (power punches) Saša ima čistih 5-1 u rundama, a suci bodovali dijametralno suprotno :)18

A ako bude s Furyem boksa? Jel onda podjednako?

I zasto se neke boksace tamo naziva englezima a neke britancima??
bero
  • bero
2018-09-24T08:03:44Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

1. Ovisi tko ima jaču ekipu iza sebe.

2. E jebiga sad s tim pitanjima :)18 Englez ili Britanac je isti K, ionako se samo Englezi na Otoku smatraju Britancima, ostali se uvrijede ak ih tako zoveš :)18

- dr jupidu
Chiodo
2018-09-24T08:17:49Z

Originally Posted by: DjomlaKS 

1. Ovisi tko ima jaču ekipu iza sebe.

2. E jebiga sad s tim pitanjima :)18 Englez ili Britanac je isti K, ionako se samo Englezi na Otoku smatraju Britancima, ostali se uvrijede ak ih tako zoveš :)18

1.Organizator a to bude Hearn ziher. Joshua ima suce opet.
2.Da mu pojednostavim.Kao kod nas primjer, za vrijeme dom.rata svi smo bili Hrvati a danas imamo hdzovce tj elitu i nas ostatak (nazovi kak god te volja)jer nam ime ništa ne donosi.
fanatic
2018-09-24T09:45:36Z
Po meni je bilo 4-2 za Povetkina

Njegove su mi bile 1.,2.,3. i 5.,a Joshuine 4. i 6.

Mislim da ljudi pretjeruju kad kažu da je Povetkin dobio svih 6 rundi, al bome su ove sudačke kartice bile čisti lopovluk
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
Jarac
2018-09-24T10:06:32Z
Originally Posted by: fanatic 

Po meni je bilo 4-2 za Povetkina

Njegove su mi bile 1.,2.,3. i 5.,a Joshuine 4. i 6.

Mislim da ljudi pretjeruju kad kažu da je Povetkin dobio svih 6 rundi, al bome su ove sudačke kartice bile čisti lopovluk

4-2 svakako
bero
  • bero
2018-09-24T10:40:55Z
4-2 ili 5-1 za Sašu, to je pravo stanje.

No Hearn uspije to pretvorit u 5-1 za Joshuu :)20
- dr jupidu
Đolo
2018-09-24T13:24:01Z
Samo cekam da mi hearn posalje kuvertu da prestanem crnit joshuu tu po pfsu.

GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-09-24T14:32:34Z
Originally Posted by: 19_Pitbull_86 

Originally Posted by: GSP 

Ode Saša u penziju. Lijepo je odradio Pricea ali nije on klasa. Volio bi barem pravi fajt vidjeti a ne kao protiv Klička..

Čuj da Povetkin nije klasa.... :)26

Aj još jednom pročitaj al sad polako
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-09-24T14:36:49Z
Dali uopće sport tj.u ovom slučaju boks ima smisla kad su suci podmićeni? Da je borba sličajno išla na bodove i da je Povetkin nastavio di je stao AJ bi dobio na sramotu svih sudaca, Herana ali njegovu vlastitu. Ovo više nema smisla. Sad i ja počinjem navijati protiv njega a nešto ne valja kad ljudi navijaju prrotiv ali ovo baš nema nikakvog smisla više a niti veze sa sportom. Ovo je pravi biznis ali prljavi biznis i to je jako loše za društvo i poruku koja se šalje.

4-2 čistih ali čistih ko suza. 4-1 po meni a jedna runda draw.
Chiodo
2018-09-24T15:00:56Z
Kriminal sve skupa
bero
  • bero
2018-09-24T15:12:19Z
možda je Joshua čuo kakvi svinjariju suci rade pa išao na nokaut da spriječi pljuvanja :)18
- dr jupidu
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-09-24T15:55:13Z
Joshua spor. Nikad tako spor nije bilo iako je bilo dosta hladno na otvorenom. Malo mu je trebalo da se zagrije i nakon 4.runde je izgledao bolje. Povetkin je pak usporio. Vjerojatno su i udarci postali slabiji. Mislim da je to bi i nekakv game plan ali opet rad nogu mu nije izgledao dobro. Prednji direkt je loše bacao obzirom na reach koji ima. Povetkin odličan ali manjak kila je napravio svoje.Znali smo da ima odličnu tehniku a i puno se bolje borio nego sa Wladom. Puno većih problema će AJ imati sa Furyem koji zna boksati a ima zeznuti reach. No opet kad se sjetim sudaca#-o Tko god hoće uzeti pojaseve na žalost morat će ga završiti. Hearn dobro zna zašto želi tu borbu na otoku i vjerujem da se AJ neće nikad boriti u SAD-a. I zato svaka čast Furyu koji ide preko bare.

Ima jedan dečko iz Hrvatske koji ima bolji rad nogu. Popravio je prednji direk i ima bolji taj prednji od AJ-a. Fali mu još malo profi iskustva i par kila da može jednim udarcem slati ljude na spavanje al i to će imati za godinu dana. Trebat će ući u njega jako i tu je svima rizik popit ono što je popio i Povetkin ali ne mogu se otet dojmu da to Hrga može napraviti. Sad će mnogi reći daleko je to i blablabla ali nije toliko. Neka sredi dva protivnika ispred njega i evo ga u vrhu sa najboljima. Nakon toga jedna borba u VB sa nekim Dylanom ili Parkerom i tu je. Nadam se da će iduća borba biti u Splitu i da nam stiže Huck, Adamek, Hammer, Martin, Kabayel ili neki dobar protivnik sličnih vještina. Nadam se i da će nastupiti Milas sa nekim jačim protivnikom. Bilo bi ludilo.Dvorana puna, navijanje, ma show..
DjomlaKS
2018-09-28T20:59:56Z
Pogleda malo Wlad-Povjetkin da vidim razliku...pa me zivo zanima kako Klicka bgj nisu kaznjavali za one muai thai klinceve i jedno rusenje kojeg se ni Cormier nebi postidio!??
Ne mogu vjerovati sta su mu tu suci sve dopustali, i Joshua se sad puno vecim i postenijim mangupom pokazao