Borisstandup
2018-09-22T21:57:10Z
Bilo je pitanje samo kada ce i kako ovo tako zavrsiti. Jednostavno je tolko veci da je prevelika razlika i tesko je to nadoknaditi. Bar se dosao posteno potuci Povetkin i pokazao solidne rupe kod Joshue.
CainVelasquez_fan
2018-09-22T22:02:12Z
Originally Posted by: Reaktivac 

4:2 ili 5:1 za Povjetkina... šteta...

Forsiranje i pritisak, koštali ga nezasluženog poraza.

Nadam se da će Fury ili Wilder otpuhati ovog bezveznjaka od prvaka.

Ne može Joshua izgubiti sudačkom odlukom. 59-55 i 2x 58-56 je imao na karticama :)1
Reaktivac
2018-09-22T22:03:58Z
Originally Posted by: CainVelasquez_fan 

Ne može Joshua izgubiti sudačkom odlukom. 59-55 i 2x 58-56 je imao na karticama :)1

Gdje si to vidio ? :)22

dako
  • dako
  • Advanced Member
2018-09-22T22:05:04Z

:)17
Jel to stvarno? Nevjerojatno
58:56 Sale moro imat
CainVelasquez_fan
2018-09-22T22:17:33Z

https://www.mirror.co.uk...xander-povetkin-13284523 

The judges all had AJ up before the stoppage: 58-56, 58-56, 59-55
Reaktivac
2018-09-22T22:23:45Z

https://www.mirror.co.uk/sport/boxing/anthony-joshua-vs-alexander-povetkin-13284523

The judges all had AJ up before the stoppage: 58-56, 58-56, 59-55

Englezi voze lijevom stranom ceste... :)1

Puncher
2018-09-23T08:53:24Z
Joshua je to ono nešto što se tražilo u boksu poslednjih 15 godina. Momak ima karizmu kave nema ni jedn borac trenutačno u svetskim kontakt veštinama...Sve je na njegovoj strani, inteligencija, fizičke predispozicije, talenat jedino u tehnici ima još barem 25/30 % rezerve...povezat mora neke stvari i bit če to šampion o kojem če brujati svet sledečih 10 godina, ako ne bode kakvih iznenađenja.:) Karizma kakve dugo bilo nije. Ja bi rekao posle Alija. Možda i grešim, vreme če pokazati...Uz to bi dodao da bi se neki naši šampijoni i tekako mogli ugledat na ovog mladiča pravog sportskog ponašanja. Zato i stoje mase za njim, marketing i sve ostalo. Za sada primer sportista u BV. Pravi champ.Bravo.
The Last Emperor
2018-09-23T09:00:45Z
Nadam se da ce ga Wilder nokautirati.
ksian
2018-09-23T09:09:05Z
Wladimir Kličko je na svom vrhuncu bio kompletniji boksač od Joshue, tako određeni nedostaci u igri mladog prvaka njegovim protivnicima pružaju više prilika. Pored toga, Joshua je spremniji na preuzimanje rizika u odnosu na Wlada, i konačni rezultat toga je da su borbe Joshue atraktivnije od borbi Klička. U teškoj je sad prvak koji sve više privlači publiku, i to ne samo britansku, i to je dobra vijest.

Svakako bitna razlika nekadašnjeg i sadašnjeg vladara teške kategorije je prednji direkt, kod Klička je on bio izuzetno precizan, jak, sjedao bi u pravo vrijeme na pravo mjesto. Joshua nema takvu preciznost i tajming u prednjem direktu, što omogućava manjim borcima da mu se prišunjaju eskivažama. Sinoć je Saša Povetkin pogodio nekoliko dobrih udaraca u prvih par rundi, moguće da Joshua nije očekivao toliku agresivnost na otvaranju meča, ali se uspješno prilagodio Povetkinovim napadima, uspio ga je usporiti malo, držati na distanci prednjim direktom u tijelo, i na kraju sačekati i dočekati desnim direktom, baš kao što je njega prošle godine dočekao Wlad. Posebno treba pohvaliti mladog prvaka što nije često lovio klinčeve protiv manjeg protivnika, što je, recimo, Wlad baš u meču sa Povetkinom radio preko svake mjere.

Snaga je snaga, mladost je mladost. Povetkinove dimenzije po meni više spadaju u kategoriju manje, i sa desetak godina, centimetara i kila manje na svojoj strani protiv svjetskog prvaka nema se čega stidjeti, više nego hrabro je stao na crtu nadmoćnijem protivniku.
bruce lee
2018-09-23T09:16:39Z
Zaslužena pobjeda i opet sramotno suđenje. Očekivano i jedno i drugo. Joshua je za kategoriju veći i to je presudilo a bodovanja očekivano. Ako su pokrali dvi legende Cammarella i Klička, mogu i ostale.
Ovo je postalo toliko gadljivo da bi navijao za Wildera da dođe do meča.
problem je što vi želite pobjedit, to je ta igra između vas i publike
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2018-09-23T09:28:12Z
Joshua je jako ranjiv, i to je pokazao u svakom meču. U nijednom ne briljira.
Mislio sam svojedobno da je veliki favorit protiv Wildera, ali sad mi je 50-50.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Đolo
2018-09-23T09:34:42Z
Sasa bolje da je kombinacije radio sa jupijem jel shot selection mu je za smijat se. Nevjerojatno da neko moze boksat cijeli zivot imat "vrhunske" trenere i bit na vrhu a u cijelom mecu mozda jedna ispravna kombinacija bacena.

Mislim naletavat i bacat udarce u pokretu protiv jaceg veceg i mocnijeg protivnika... neki swingovi preko ruke... bez imalo zajebancije ja bih ga adekvatnije takticki spremio za mec, bar se joshuin stil lako raspoznaje. A wilder bi ih obojicu u 5 rundi KO nocas. Jebes tehniku ako ne razumijes kada koji udarac treba bacit.
bero
  • bero
2018-09-23T10:08:07Z
https://www.boxingscene....ubox-punch-stats--132088 

po brojkama (power punches) Saša ima čistih 5-1 u rundama, a suci bodovali dijametralno suprotno :)18
- dr jupidu
Borisstandup
2018-09-23T10:18:44Z
Bodovanje je zaista sramotno.
cayman
2018-09-23T10:32:10Z
Fury će im svima jebat mamicu, uvjeren sam
bero
  • bero
2018-09-23T10:37:53Z
Ne znam, ja mislim da bi wilder mogo napenalit furyja
- dr jupidu
Đolo
2018-09-23T10:49:06Z
Originally Posted by: bero 

Fury je jedini koji moze mozda pobijedit Wildera ali tipujem Wilder by KO. Tip je brzi i jaci udarac od svih.
Borisstandup
2018-09-23T11:07:31Z
Originally Posted by: Đolo 

Fury je jedini koji moze mozda pobijedit Wildera ali tipujem Wilder by KO. Tip je brzi i jaci udarac od svih.

Fury je za svakog nezgodan jer je iznimno lukav boksac odlicnih gabarita, zna na bodove radit i protivnike isfrustrirat. Moje neko osobno misljenje da ce i sa Wilderom mozda i vodit na bodove ali u nekom trenutku pokleknut kad ovaj eksplodira. Wilder sto god govorili ima tu strasnu eksplozivnost i snagu udarca a vjerujem i nakon pobjede protiv Ortiza(tehnicki mozda uz Povetkina i najboljeg)dodatno iskustvo pa i strpljenje za napravit takav posao.
S time da je i vise u samom sportu sto mu daje dodatno prednost nad Furyem.
I slazem se ukoliko to prode zaista je napravio velik posao i potvrdio svoju poziciju.
Istina treba Furya pobijedit a to nije nimalo jednostavno.
Đolo
2018-09-23T11:24:45Z
Slazem se s tobom fury bi svakako trebo vidit bodovno osim ako ga wilder rano ne nacne, fury je zaista fenomenalan boksac, na prvu covjek ni ne primjeti koliko je slick brz i pokretan i najbitnije kordiniran, ono je gorila od covjeka. Moze on wildera dobit ali morat ce prezivjet kaos u ringu, nit joshua nit klicko nit fury nikad se nisu borili sa nekim poput wildera. Covjek je jedinstven, s njim kad udjes u ring pakao je zagarantiran jel koliko god da si dobar kad neko od 2 metra krene na tebe mahat sa 10 nokaut udaraca u dvije sekunde, popit ces stete. Wilder ima prednost jel je eksplozivniji i jaci udarac, tesko je prezivjet 12 rundi onakvih napada ali ako itko to trenutno moze, to bi trebao fury bit.
Reaktivac
2018-09-23T12:40:54Z

https://www.boxingscene.com/anthony-joshua-alexander-povetkin-compubox-punch-stats--132088

po brojkama (power punches) Saša ima čistih 5-1 u rundama, a suci bodovali dijametralno suprotno :)18

Eto, to sam i ja napisao kao laik i drago mi je da nisam pogriješio. :)