GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-09-09T20:14:28Z
U 12.mj. opet Hrga boksa u metropoli a da stiže neki top protivnik!Bome je ubrzao put ka vrhu..
fanatic
2018-09-09T22:15:33Z
ako ćemo bit pošteni, event je u potpunosti podbacio. Znači borbe su uglavnom bile potpuni missmatch, dvorana otužno prazna, pa čak je i Thompson bio na playbacku :)18

ne znam koliko će Sauerland i dalje htjeti da Filip boksa u Hrvatskoj. Vjerojatno će grad Zagreb morat isprsit neku veću lovu za organizaciju
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
zarajan
2018-09-10T09:28:41Z
Po meni to sve nekak prebrzo ide, tek je prošle godine ušao u te vode a onda očekivati da ćeš napuniti Arenu nekak mi i nije realno.
Ne znam koliko je ljudi bilo al za početak je mogao sa manjom dvoranom...
em bi bila bolja atmosfera a i pet mečeva koje je pobijedio nisu baš neki mamac za dati toliko novaca za kartu, još pogotovo zagrebačka publika koja je super izbirljiva kaj se tiče sporta.
DugoVecCitam
2018-09-10T09:47:02Z
Beljo mi je jako drag, ali jos nije pobijedio nijednog malo ozbiljnijeg protivnika...
DRAGI PRIJATELJI...
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-09-10T19:19:18Z
Napokon dobar boks u Zagrebu ali Zagrepčani su valjda toliko izbirljivi da im niti Filip nije dobar a još manje Mansour. Da ne govorimo o Habazinki, Belji i ostalima..
Da je event bio u Splitu bilo bi puno više ljudi iako je Split 3x manji grad. Ljudi moji imamo dečka sa potencijalom teškaškog prvaka. Nakon Željka koliko je prošlo?20 godina. I opet nije dobro. Ok nema karizmu Joshue al je naš. Nosi hrvatske hlačice i želi se boriti u Hrvatskoj. Niti je priredba bilia savršana niti je Mansour top 10 borac ali bilo je ok a bit će i bolje a Filip je bio savršen i brzo grabi ka samom vrhu.Ni ja koji sam optimist nisam očekivao tako brzi uspon. Pa Yoka je prije ušao u profiće i potpisao brutalan ugovor sa francuskom tv kućom i 50.je na listi!!!Nekima Filip nr valja. Poludio narod iako nikad nismo ni bili normalni..
Chiodo
2018-09-10T19:24:19Z
Uvijek je dobro biti realan i ne biti u oblacima.Ok je on i sve i naš ali polako sa arenama i nije to lako napunit da je ne znam tko .
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2018-09-10T20:15:13Z
Originally Posted by: GSP 

Napokon dobar boks u Zagrebu ali Zagrepčani su valjda toliko izbirljivi da im niti Filip nije dobar a još manje Mansour. Da ne govorimo o Habazinki, Belji i ostalima..
Da je event bio u Splitu bilo bi puno više ljudi iako je Split 3x manji grad. Ljudi moji imamo dečka sa potencijalom teškaškog prvaka. Nakon Željka koliko je prošlo?20 godina. I opet nije dobro. Ok nema karizmu Joshue al je naš. Nosi hrvatske hlačice i želi se boriti u Hrvatskoj. Niti je priredba bilia savršana niti je Mansour top 10 borac ali bilo je ok a bit će i bolje a Filip je bio savršen i brzo grabi ka samom vrhu.Ni ja koji sam optimist nisam očekivao tako brzi uspon. Pa Yoka je prije ušao u profiće i potpisao brutalan ugovor sa francuskom tv kućom i 50.je na listi!!!Nekima Filip nr valja. Poludio narod iako nikad nismo ni bili normalni..

Nema kod tebe sredine :)20

Mora odmah punit stadione, u suprotnom nikom ne valja :)18

Dečko ima 6 mečeva, stani na loptu, ne mogu odmah ulice bit prazne kad su njegove borbe. Ovaj event je već velik korak, popularniji je i sve. Doći će sve s vremenom, samo neka pobjeđuje dalje.

Pusti Yoku, Yoka je zlatni olimpijac iz bogate velesile sa 70 milijuna stanovnika.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-09-10T20:46:45Z
Originally Posted by: bero 

Nema kod tebe sredine :)20

Mora odmah punit stadione, u suprotnom nikom ne valja :)18

Dečko ima 6 mečeva, stani na loptu, ne mogu odmah ulice bit prazne kad su njegove borbe. Ovaj event je već velik korak, popularniji je i sve. Doći će sve s vremenom, samo neka pobjeđuje dalje.

Pusti Yoku, Yoka je zlatni olimpijac iz bogate velesile sa 70 milijuna stanovnika.

Nisi očito pročitao dobro moj post. Filip je više od zlatnog Yoke napravio za sada a nitko da kaže bravo mali svaka čast, fantastična izvedba. Očito su svi forumaši navijali da popuši.

Ima sredine bome. Super je odradio meč. Vidi se napredak. Rad nogu, snaga udarca. Možda neće biri br.1 ali bome će se trebat namučiti elita da ga dobije. To se već sada iz aviona vidi.

Nadam se u 12.mjesecu punoj Areni i velikom skalpu i još kojem dobrom vicu kako nije bilo dobro:)18
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-09-10T20:48:18Z
Originally Posted by: Chiodo 

Uvijek je dobro biti realan i ne biti u oblacima.Ok je on i sve i naš ali polako sa arenama i nije to lako napunit da je ne znam tko .

To se slažem. Pa ne treba biti Arena puna. Niti je Zagreb London a nije bome niti Split:)1
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-09-10T20:52:58Z
I di je Karl anal? Želim čuti kako je Wlad miljama bolji od Filipa. Kako je atraktivniji i ima bolju bradu i kako Filip neće nikad moći biti prvak. Kako ni Joshua nije mogao ali hebiga desilo se nekako to čudnim spletom okolnostima ali opet neće AJ ni približno imati takvu karijeru:)20
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-09-10T20:57:10Z
Pustimo mi dali je naš ili nije. TEhnički gledano bolji je od Wildera i Furya. Od Whitea i ostakatka ekipe da ne govorimo. Meni se barem tako čini. Dali će biti dovoljno to i mene zanima ali mi je drago da je digao kilažu i da će je još malo vjeojatno dići. Baš me zanima kako će proći sa jačim imenom. Recimo nekim rangiranim od 5-15 mjesta. Ako ga samelje imati ćemo odgovor dal može biti n.1 iako je po meni malo pre rano sa takvim mečevima ali više nema nazad kako i sam kaže. Podloga je tu - amaterska karijera i WSB liga su mu odlično došle.
bero
  • bero
2018-09-10T21:44:12Z
jesus, al si zaredao postove, svaki sa sve više superlativa, do ponoći će Hrga već sad bit GOAT :)20 :)20

I di je Karl anal? Želim čuti kako je Wlad miljama bolji od Filipa.

aj sad malo smanji dozu, stvarno, haha :)18
- dr jupidu
Jarac
2018-09-10T21:49:16Z
Kakve su to nebuloze da su na forimu navijali da zgubi? Ne lupetaj i smiri malo. I pogle Furry ponovo.
karl anal
2018-09-11T00:25:04Z

I di je Karl anal? Želim čuti kako je Wlad miljama bolji od Filipa. Kako je atraktivniji i ima bolju bradu i kako Filip neće nikad moći biti prvak. Kako ni Joshua nije mogao ali hebiga desilo se nekako to čudnim spletom okolnostima ali opet neće AJ ni približno imati takvu karijeru:)20

bog te jebo, tko je diler tvog povjerenja jer želim broj odma, a ako nije droga, onda se brate počni drogirat
ja nikad nisam ništa negativno ni pomislio o filipu a kamoli napisa
tebi baš wladimir ne da mira, jup izguibio je wlad, jebiga, sam si je kriv, doša je spreman na borbu i mislim da je svakoga iznernadio načinom borbe
ali u odlučujućem trenutku nije pustio kočnicu do kraja pa kom opanci kom obojci, imao ga je ali i joshui skidam kapu
ali wlad na vrhuncu jede i joshuu kad dođe na svoj vrhunac a vjerojatno i filipa, za bilo kakvo komentiranje filipa je još prerano
bili to hvalospjevi ili negativa
treba i hrginu bradu vidit kaka je

When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
dr jupidu
2018-09-11T01:03:38Z
želim hrgoviću da brzo i efikasno zadi veliku svotu novca,a kad si iz štale sauerland ni nesumnjam,zato je broj 18 dličan broj i nadam se nekom velikom meču što prije
neprimam kućne posjete.
Ivan CRO Cop
2018-09-11T02:39:28Z
Hrgović će uz svoj tim pokazat koliko može, tu sam da mi milo bude, kukavice će srat i to je to
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
Chiodo
2018-09-11T08:41:13Z
Neki si baš pogube oko naših sportaša.
zarajan
2018-09-11T09:02:20Z
Sad ne znaš kome ide ovo da netko navija da Filip izgubi, ja stvarno nigdje nisam vidio da je netko napisal tak nešto..
Jednostavno još mu treba dobrih borbi i pobjeda pa će i "obične" ljude zainteresirati. Pa tek je godinu dana profi. Ipak malo prekratko vrijeme da zaludi naciju kao Željac onih godina kad smo se dizali u tri ujutro da bi ga gledali.
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-09-11T15:04:44Z
Originally Posted by: zarajan 

Sad ne znaš kome ide ovo da netko navija da Filip izgubi, ja stvarno nigdje nisam vidio da je netko napisal tak nešto..
Jednostavno još mu treba dobrih borbi i pobjeda pa će i "obične" ljude zainteresirati. Pa tek je godinu dana profi. Ipak malo prekratko vrijeme da zaludi naciju kao Željac onih godina kad smo se dizali u tri ujutro da bi ga gledali.

Malo sam karikirao ali reakcije su više nije neki event, Arena se nije naputila, Thompson na playbacku, Beljo seljo itd. Pa čekali smo Hrgu i očekivao sam više pohvala i dobrih reakcija jer je imao fenomenelnu predstavu a on vrh pa to mu je tek 6.borba! Znam da nekima smeta Thompson drugima nešto drugo ali brate..
bero
  • bero
2018-09-11T15:16:59Z

Originally Posted by: zarajan 

Malo sam karikirao ali reakcije su više nije neki event, Arena se nije naputila, Thompson na playbacku, Beljo seljo itd. Pa čekali smo Hrgu i očekivao sam više pohvala i dobrih reakcija jer je imao fenomenelnu predstavu a on vrh pa to mu je tek 6.borba! Znam da nekima smeta Thompson drugima nešto drugo ali brate..

i ti si po tome donio zaključak da su forumaši navijali da Hrga izgubi, jer se komentiralo da Arena nije puna i da Thomspon pjeva na playback?

dobro veli Anal, daj nam broj svog dilera :)20

- dr jupidu