GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-09-08T21:04:21Z
Sad smo vidjeli šta znači 4kg više i koliko su udarci bili jači nego u meču sa Tovarom. Koliko znači i kondicijski trener za rad nogu. Pa Diaz koji je izbrusio detalje i držanje. Pa sparing partneri. Jeb. sa Pjetrajom ovakvog Filipa nebimo gledali. To se nadovezujem za ono što sam napisao u topicu za Željca. Ako ovako nastavi za godinu dana može slobodno sa Wilderom, AJ-om i Furyem.
DjomlaKS
2018-09-08T21:08:12Z
Mene Thomposon najvise razocara, ocekiva sam puno vise :)22
Ivan CRO Cop
2018-09-08T21:15:41Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

Na playback
Pih...
A ni himne nisu bile neke... Eee 😂
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-09-08T21:20:51Z
Nakon što smo na SP sprašili Engleze volio bi sad niz Huge Fury, Chrisora, White, Tyson Fury pa Joshua:)1 Mislim da bi Britanci bili jako sretni:)18
Svensson
2018-09-08T21:28:20Z
Originally Posted by: GSP 

Nakon što smo na SP sprašili Engleze volio bi sad niz Huge Fury, Chrisora, White, Tyson Fury pa Joshua:)1 Mislim da bi Britanci bili jako sretni:)18

ja bi ga s Whyteom najviše volio gledati, možda kroz nekih godinu dana dok još proradi sa Diazom no izbjegavat će englezi taj meč. Grade oni revanš sa Joshuom.
Chiodo
2018-09-08T21:32:45Z

Nemoj toliko realan biti.
Ivan CRO Cop
2018-09-08T21:46:16Z
Ne valja ovo ne valja ono
Sjeti me cijela situacija na vic jedan

U vojvodinu kad je sahrana sprema se gulaš paprikaš šta li
I sad što više se sprema bolje je
Te kukaju babe, jedna veli eee nije bilo mnogo ljudi... Ni uplakani nisu nešto bili... Ni naricanje nije bilo neko kaže treća... Eeee nema sahrane bez sina jedinca 😂
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2018-09-09T07:06:02Z
Originally Posted by: Ivan CRO Cop 

Originally Posted by: DjomlaKS 

Na playback
Pih...
A ni himne nisu bile neke... Eee 😂

Playback je bio valjda da mu mikrofon ne ugase :)20

Himne koma, 20 sekundi jedna pa bez razmaka na 20 sekundi druge

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-09-09T07:34:16Z
Originally Posted by: Svensson 

ja bi ga s Whyteom najviše volio gledati, možda kroz nekih godinu dana dok još proradi sa Diazom no izbjegavat će englezi taj meč. Grade oni revanš sa Joshuom.

Možda već nakon Povetkina White dobije šansu jer ima doabar niz. Filip bi realno mogao protiv Charra ili Kabayela (ili Wallina ovisno o pobjedniku) u Njemačkoj da uzme još jedan pojas, iako će ga izbjegavati kad vide ovu zadnju borbu. Ma svi će ga izbjegavati. Trebat će dobru lovu dati idućem protivniku. U Britaniji će kad tad morat nastupiti jer će još dugo vremena tamo biti veliki mečevi. Boxrec mu upisao pobjedu ali mu nisu digli ranking!

Na Poljudu nek mu daju top 15 borca iduće godine i još na card stave Milasa, Miljaša i Smaknićija. Gorio bi Poljud:)1
DugoVecCitam
2018-09-09T07:59:23Z
"Treća runda Mansour dva put pada
novi pojas Hrgu krasi sada.
Od Filipa ruka je u zraku
hvala Bogu i Perković Marku."

:)18 :)18 :)18
DRAGI PRIJATELJI...
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-09-09T08:31:04Z
Jel zna netko kako idu doping kontrole u boksu? Primjer borba je u Europi a borac je na pripremama u Americi. Može li ga komisija tamo testirati mjesec-dva prije borbe?
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2018-09-09T08:59:12Z

Jel zna netko kako idu doping kontrole u boksu? Primjer borba je u Europi a borac je na pripremama u Americi. Može li ga komisija tamo testirati mjesec-dva prije borbe?

Yoka je dobio suspenziju jer je bio u americi dva puta kada su ga francuzi htjeli testirati doma.

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Chiodo
2018-09-09T09:15:11Z
Originally Posted by: bero 

Yoka je dobio suspenziju jer je bio u americi dva puta kada su ga francuzi htjeli testirati doma.

Gadno su ga oprali ,volim boksa ali Ufc je za sve te organizacije u boksu po ovom pitanju tata mata.
dr jupidu
2018-09-09T09:59:42Z
baš me zanima koji je doseg belje.....

obično vidim neki talent i mogućnoti al on mi je baš intrigantan po tom pitanju...

molim ksiana i stručnjake s foruma da daju neku recenziju
neprimam kućne posjete.
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-09-09T10:39:53Z
Bome dobro skočio Filip - na 17.mjesto! Još dvije pobjede protiv boljih protivnika i u top 10 je!!Gledao danas Kownackoga i njega bi lagano razvalio da dođe borbe.
Ivan CRO Cop
2018-09-09T11:04:26Z
Originally Posted by: dr jupidu 

obično vidim neki talent i mogućnoti al on mi je baš intrigantan po tom pitanju...

Kakvi Beljo, doseg mu je da bude lijep skalp nekom ubici :)1
Doseg mu je da bude Mark de Mori :)1
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-09-09T11:59:06Z
Ovo je pravi Mansour koji je 2x Filipa tukao:)18 Još ima vremena za boks ako ga uhvati volja.

https://www.vecernji.hr/...rbuhom-za-kruhom-1268435 
Bronson0
2018-09-09T12:39:25Z
Mene je zacudilo kako su lose izveli ovo s tomsonom.Da je mirko u ono vrijeme dovea tomsona u pride i bero bi se najezija,a ovako...
Svensson
2018-09-09T15:49:04Z
Originally Posted by: Ivan CRO Cop 

Originally Posted by: dr jupidu 

Kakvi Beljo, doseg mu je da bude lijep skalp nekom ubici :)1
Doseg mu je da bude Mark de Mori :)1

kakvo ime takav doseg :)1