fanatic
2018-06-18T20:35:23Z
Originally Posted by: Đolo 

Originally Posted by: Bronson0 

Jeli istuka koga tamo?

Nije ali je podigao ton i izgovorio je psovku. Za svaku osudu. Mislim ja ne spavam vec 2tjedna koliko sam zgrozen i potresen.

a koji je on ku..c da bi se derao na nekoga, vrijeđao i prijetio? To zato što ima 2 metra i 100+ kila a ovaj u savezu ima 175cm i 70 kila? Iskreno, nemam pojma tko je tu u pravu a tko nije, al mu ne daje za pravo da se ponaša kao siledžija

uostalom, zašto bi Hrgović i njegov trener bili plaćani od novca HBS-a? Možda tu ima i drugih momaka koji se lome po turnirima i krvare da bi došli u priliku nastupit na OI
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
Đolo
2018-06-18T21:17:14Z
Haha a zasto se nebi smio derat? Jel ima neki zakon protiv deranja? Osim ovog hrvatskog jala di je svako moralna vertikala i gospodin covjek pa moze sudit i zgrazat se?

Neznam kad su ljudi postali takve pizdice da vise nesmijes ni glas podic svi se ukenjaju lol

Zamisli dero se ahaha znaci ak je filip borac mogu ga ljudi navlacit za nos a on nesmije ni ton povisit samo zato kaj je jaci od njih? Ahahaha jebeno

Bas se primjeti ljubomora oko nekih nasih uspjesnih ljudi. Ono zelja da lik ispadne tak neki siledija. Istina je samo da bi vecina ljudi jelo tudja govna bez imalo problema, dapace sam slagom na vrhu, a.Filip je samo jedan od onih koji nebi. I to smeta naravno mnogima.
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2018-06-19T06:01:56Z

Haha a zasto se nebi smio derat? Jel ima neki zakon protiv deranja? Osim ovog hrvatskog jala di je svako moralna vertikala i gospodin covjek pa moze sudit i zgrazat se?

Neznam kad su ljudi postali takve pizdice da vise nesmijes ni glas podic svi se ukenjaju lol

Zamisli dero se ahaha znaci ak je filip borac mogu ga ljudi navlacit za nos a on nesmije ni ton povisit samo zato kaj je jaci od njih? Ahahaha jebeno

Bas se primjeti ljubomora oko nekih nasih uspjesnih ljudi. Ono zelja da lik ispadne tak neki siledija. Istina je samo da bi vecina ljudi jelo tudja govna bez imalo problema, dapace sam slagom na vrhu, a.Filip je samo jedan od onih koji nebi. I to smeta naravno mnogima.

Paaa....ima :)18

https://gov.hr/moja-upra...e-javnog-reda-i-mira/284 

https://zakonipropisi.co...kon/139-clanak-prijetnja 

kuiš? :)1
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
evander
2018-06-19T06:47:43Z

Kad malo bolje razmislim, potpuno si u pravu. Zapravo je jebanje majke i drapanje postera po sportskim savezima najbolji način za sportaše da dođu do svojih stvarnih ili izmišljenih prava. Hrgović je trebao Marovića sastaviti lijevim direktom, njegovoj pomoćnici zalijepiti dva-tri šamara, jer pravila HOO-a u tom slučaju predviđaju dvostruku stipendiju, a postao bi i uzor svim mladim sportašima. Ovako je ostao nedorečen.
Borisstandup
2018-06-19T07:04:09Z
Cime se opterecujete. Zna se zakon, pravila i ostalo. Dapace gade mi se lopovi i uhljebi po savezima i slicno ali zna se red i na sto ima pravo ili nema. Hbs je zalost godinama.
Isto lako moguce da mu je neki uhljeb davao lazna obecanja a na kraju nista od toga jer nema na to pravo.
A Hrgine izjave na kraju svega su tragikomicne i zalosno tko ga savjetuje ako ga savjetuje i te izjave su po meni sto mu jos najmanje ide u prilog svemu.
bero
  • bero
2018-06-19T07:10:18Z
Ne znam baš koliko je Hrga u pravu. Evander kaže da cijelo vrijeme dobiva najmanje 8 tisuća kn mjesečno. A nakon OI je prešao u profiće i nema nijedan amaterski nastup. Znači od države prima novce...za što?

Jasno je da će dobit mirovinu jer je osvojio medalju, tako i treba, ali ovo sad.... čini mi se da pretjeruje.
- dr jupidu
Borisstandup
2018-06-19T07:21:58Z
Ja i kazem da vjv nije nikak u pravu za placu trenera.
evander
2018-06-19T08:19:57Z
Originally Posted by: bero 

Ne znam baš koliko je Hrga u pravu. Evander kaže da cijelo vrijeme dobiva najmanje 8 tisuća kn mjesečno. A nakon OI je prešao u profiće i nema nijedan amaterski nastup. Znači od države prima novce...za što?

Jasno je da će dobit mirovinu jer je osvojio medalju, tako i treba, ali ovo sad.... čini mi se da pretjeruje.

Pouzdano znam da je Hrgović iz javnih fondova, dakle od države, grada i sportskih saveza, dobio svaku kunu na koju je imao pravo, a nakon europskog zlata i olimpijske bronce pronalazili su se načini i da ga se dodatno nagradi. I to podržavam i to je zaslužio.
Međutim, s godinama je postao nezasitan, a pod utjecajem svog neuravnoteženog oca i drzak i uobražen. Sjećate se što je tata Hrgović poručio sinu na povratku iz Rio de Janeira: "Jebi im svima (političarima) majku!". Zar je to razina komunikacije jednog boksačkog šampiona? Zar bi najbolji hrvatski boksač nakon Mate Parlova trebao voditi takve bitke? I onda u slijepom bijesu i nezadovoljstvu ljude iz HBS-a nazove jugonostalgičarima, a dopredsjednik HBS-a je general Mikolčević, inače dvaput ranjavan u Domovinskom ratu.
Njegove ispade mogao bih nabrajati danima, sjećam se kad mu je Bandić kao zaslužnom sportašu ponudio manji gradski stan na korištenje, a Hrgović mu odgovara da želi stan od 100 kvadrata u trajno vlasništvo! Sad se busa u prsa svojim hrvatstvom, kao da ga to čini boljim čovjekom, a prije nekoliko godina slinio je od sreće i pomisli na dolare kad su ga Kanađani pitali bi li uzeo kanadsko državljanstvo.
Nemam iluzija kad je hrvatska birokracija u pitanju, ali svatko mora biti svjestan u kakvoj državi živi i što realno može dobiti. Volio bih da je Hrgović za olimpijsku medalju dobio milijun eura, koliko valjda daju Azerbajdžan ili Kazahstan, no u hrvatskoj stvarnosti to nije moguće. Mislim da može biti zadovoljan novcem i beneficijama koje su mu hrvatskih porezni obveznici platili od 2010. godine, a kad proslavi 45. rođendan čeka ga i posebna sportska penzija.
Đolo
2018-06-19T08:20:50Z

Meni nekak nije ni bitno ko je u pravu, nego osudit covjeka zato sto je napravio scenu ono blagu da blaža nemoze, mi je pregej. A pogotovo jel mozemo samo nagadjat sta se dogodilo. Dok o tome da je boks i kod nas jako korumpiran stvarno niko nemora nagadjat.

Ko zna sta su njemu u savezu obecali. Zar neko doista misli da je filipu doma bilo dosadno pa je odlucio sve to izmislit i otic tamo radit scene? Sumnjam.
bero
  • bero
2018-06-19T09:47:31Z

Meni nekak nije ni bitno ko je u pravu, nego osudit covjeka zato sto je napravio scenu ono blagu da blaža nemoze, mi je pregej. A pogotovo jel mozemo samo nagadjat sta se dogodilo. Dok o tome da je boks i kod nas jako korumpiran stvarno niko nemora nagadjat.

Ko zna sta su njemu u savezu obecali. Zar neko doista misli da je filipu doma bilo dosadno pa je odlucio sve to izmislit i otic tamo radit scene? Sumnjam.

Možemo samo nagađat, jer je kao razlog naveo "da ga jugokomunisti mrze jer mu je ulazna glazba 'Geni kameni' "
Takvim mamićevskim objašnjenjem teško može steć naklonost.

- dr jupidu
bbbmarc
2018-06-19T11:03:48Z
prema nekim infornacijama, hoo i ostali su bili spremni čak dati neke novce hrgoviću i treneru, ali da bi se to ostvarilo, boksač bi se ugovorno morao obvezati da će nastupati na službenim natjecanjima u organizaciji hbs/eubc/aiba/wsb prema pozivu, ali...

ps
braća sauerland na xanaxu i peptoranima, minimum
bero
  • bero
2018-06-19T12:38:08Z
http://www.profightstore...ipa-hrgovica-/29773.aspx 
- dr jupidu
Jarac
2018-06-19T14:17:01Z
Nije u pravu ali ne treba ni pisat o njemu sa predrasudama i nikad nije promijenio niti mislio mijenjat drźavljanstvo. Ne sviďa mi se ovaj njegov potez ali ne treba pretjerivat sa stvarima koje nisu realne u kritici njega.
dr jupidu
evander
2018-06-19T20:22:53Z
Originally Posted by: Jarac 

Nije u pravu ali ne treba ni pisat o njemu sa predrasudama i nikad nije promijenio niti mislio mijenjat drźavljanstvo. Ne sviďa mi se ovaj njegov potez ali ne treba pretjerivat sa stvarima koje nisu realne u kritici njega.

Itekako je bio zainteresiran za kanadsko državljanstvo, kumio je i molio Pijetraja da zove predsjednika Kanadskog boksačkog saveza kojeg su zajedno upoznali na jednom WSB gostovanju i koji im je rekao da bi bilo lijepo vidjeti Hrgovića pod kanadskom zastavom.
Đolo
2018-06-19T20:34:54Z
Originally Posted by: evander 

Itekako je bio zainteresiran za kanadsko državljanstvo, kumio je i molio Pijetraja da zove predsjednika Kanadskog boksačkog saveza kojeg su zajedno upoznali na jednom WSB gostovanju i koji im je rekao da bi bilo lijepo vidjeti Hrgovića pod kanadskom zastavom.

Ocemo dokaze. Ovo rekla kazala se ne priznaje na pfsu. Bez dokaza, nista nije receno. Osim par kleveta hehe.
pjac
  • pjac
  • Advanced Member
2018-06-19T21:41:43Z

Ocemo dokaze. Ovo rekla kazala se ne priznaje na pfsu. Bez dokaza, nista nije receno. Osim par kleveta hehe.

U ovo ne vjerujem i mislim da je ovo nešto na sobnoj razini pa ga malo ogovara.
Jarac
2018-06-19T21:50:22Z

Dobro znam ne voliš ga ok i tvoje pravo pisat kako te volja ali moje je pravo da u ovo ne vjerujem ta moljakanja i ostalo.

Kako da ne i evo leti za Kanadu već.
evander
2018-06-19T23:16:01Z
Originally Posted by: pjac 

U ovo ne vjerujem i mislim da je ovo nešto na sobnoj razini pa ga malo ogovara.

Ma kakva osobna razina! Idemo dalje s "ogovaranjem" i "klevetama", pitajte Hrgovića zašto njegov promotor od hrvatskih boraca koji će nastupiti na rujanskom eventu u Areni traži da prodaju po 100 ulaznica. Zar Hrgovićevo ime nije dovoljan mamac da se rasproda Arena?
Mosquito
2018-06-20T05:33:49Z
Hrga može rasprodati jedino hrga grill u Sesvetama jedino u vreme prenosa njegove borbe sa nekim no nejmom.