dr jupidu
2018-05-13T16:19:33Z
Marko je postao nevjerojatan i bori se u rocky stilu..

savršeno je našao sport i pravila za sebe

svaka čast...skidam kapu

(p.s svojevremeno sam na fb popljuvao njegovu boks karijeru u konverzacioji i izazvao ga na mma meč......
boks karijera mu i jest tragična....:)))

al naklon do poda...ovaj sport je izmišljen za njega..ovo se zove ppogodjen borilaČKI SPORT)
tako da mu se nemam šta izvinit,,,:)))

ovo je meč...........................................

https://www.youtube.com/watch?time_continue=339&v=tbnER0CRE_g
neprimam kućne posjete.
Sponsor
dr jupidu
2018-05-14T18:07:14Z

neprimam kućne posjete.
Ivan CRO Cop
2018-05-14T21:04:17Z
Nadam se da će Reljiću vratit samopouzdanje u šake i da će koristit MMA karijeri, kao što je i reko
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
dr jupidu
2018-06-02T05:48:20Z

idealan sport za propale boksače i mma natjecatelje.......pogotovo s boksačkim pedigreom ili visinom....

dok se još spot ne razvije i opet dodjemo do jako visokih ljudi..pogotovo kad u hw dodje lik od 210 cm i potamani sve s sigurne udaljenosti:)1

1 legalni event u americi

i nastupa BOBY GUN.....NAJVEĆI PIONIR SPORTA

POLOVICA NATJECATEJA IZGLEDAJU KAO REDOVITI POSJETITELJI ZATVORA
neprimam kućne posjete.
Đolo
2018-06-02T09:10:12Z
Jbga nema tu neke velike love pa se ozbiljniji udaraci ne bave golim boksom.

Al inace ja sam veliki fan golog boksa i golih boksaca. Smatram da je to jedini nacin za vidjet dal je neko vanserijski bokser i udarac ili ne.

Jel ti mozes bilo kojeg al BILO Kojeg krkana naucit da baci 2 3 svinga zabandazirat mu ruke nabit rukavice i tip odjednom postane opasan jos, a da se borimo golim sakama lik bi bio apsolutno bezopasan, jel nebi znao udarat.

Skolovani streetfajter, neko sa iskustvom pravim, nikad nece pocet mahat i bacat neke jake udarce, to su udarci sa 50-60%, uvijek ravni udarci, udarci dlanom itd. ti nekoga pogodis sa 100% udarcem u celo ili stranu glave i odu 3 clanka na saci samo tako. Takodjer goli boks je ne samo realan nego je i sigurniji od fake boksa.

Nadam se da ce ovo zazivjet sto vise, i djeluje mi ko da dobiva maha zadnih par godina. Da je malo konkurencija bolja i vise kvalitetnih ljudi, to bi mi bio najdrazi oblik borbe.

Malo smijesno da je reljic recimo prvak toga a lik nije udarac uopce, pokazuje koliko je mala konkurencija.
dr jupidu
2018-06-02T09:37:30Z
Originally Posted by: Đolo 

Jbga nema tu neke velike love pa se ozbiljniji udaraci ne bave golim boksom.

Al inace ja sam veliki fan golog boksa i golih boksaca. Smatram da je to jedini nacin za vidjet dal je neko vanserijski bokser i udarac ili ne.

Jel ti mozes bilo kojeg al BILO Kojeg krkana naucit da baci 2 3 svinga zabandazirat mu ruke nabit rukavice i tip odjednom postane opasan jos, a da se borimo golim sakama lik bi bio apsolutno bezopasan, jel nebi znao udarat.

Skolovani streetfajter, neko sa iskustvom pravim, nikad nece pocet mahat i bacat neke jake udarce, to su udarci sa 50-60%, uvijek ravni udarci, udarci dlanom itd. ti nekoga pogodis sa 100% udarcem u celo ili stranu glave i odu 3 clanka na saci samo tako. Takodjer goli boks je ne samo realan nego je i sigurniji od fake boksa.

Nadam se da ce ovo zazivjet sto vise, i djeluje mi ko da dobiva maha zadnih par godina. Da je malo konkurencija bolja i vise kvalitetnih ljudi, to bi mi bio najdrazi oblik borbe.

Malo smijesno da je reljic recimo prvak toga a lik nije udarac uopce, pokazuje koliko je mala konkurencija.

pa baš zato ovih prvih par godina i jest da pare pokupe lošiji dok se sport ne razvije i dodju oni pravi

a ovo je sport gdje će za 3-4 godine kažem..ovo je baš sport da dodje lik od 210 cm i potamani midgete

neprimam kućne posjete.
Bronson0
2018-06-02T12:01:37Z
Pa to nema veze s street fightiom.Oni se mrcvare tim udarcima s 50-60% snage zato sto cuvaju sake.Dok se oni tako mrcvare dode neko i pogodi krose s 100% snage.Mozda ce on slomiti saku ali ce ovaj biti gotov.
Zatoichi
2018-06-02T21:40:33Z
Jel zna iko zbog kojeg je razloga reljic krenuo da se bori u ovoj gluposti
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
Losh
  • Losh
  • Advanced Member
2018-06-03T00:29:07Z
Originally Posted by: Zatoichi 

$
Zatoichi
2018-06-03T04:59:43Z
Originally Posted by: Losh 

Originally Posted by: Zatoichi 

$

Neznam brate,cini mi se da tu bas i nema love kao u mma,nesto za borby u oktagonu,nesto za manju reklamu,sakupi se kinta....u ovom linku gore reljic ulazi u majici maslinove boje i u sorcu koji ja imam i koristim kao pidzamu ljeti
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
dr jupidu
bero
  • bero
  • Advanced Member
2018-06-03T14:39:36Z
http://www.scrapdigest.c...tm_medium=TheMcGregorEra 
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Ivan CRO Cop
2018-06-04T11:35:14Z
Bilo bi zanimljivo vidjet naše momke na ovom eventu

Martinjak vs Gunn 😁😁
dr jupidu
2018-06-04T11:44:14Z
Originally Posted by: Ivan CRO Cop 

Bilo bi zanimljivo vidjet naše momke na ovom eventu

Martinjak vs Gunn 😁😁

MARTINJAK JE ZA MMA IL BOKS VREĆA ZA NAPUCAVAANJE

A U BARE KNUCKLE NA NJEGOV STIL ON JE THE MAN..... I NEZGODAN ZA SVAKOG..SKIDAM KAPU:)1

ZA GUNNA I NJEGOV STIL ZAJEBANIJI JE MARTINJAK OD RELJIĆA

MISLIM DA U LONDONU NAŠI DOBIJU 5000 DOLARA ....

neprimam kućne posjete.
Ivan CRO Cop
2018-06-04T11:57:28Z
Ovaj američki debi je obavio poso, odjeknulo je u medijima
Moglo bi to eskalirati u nešto veliko
A onda bi bilo prilike za sve, samo treba nać TV kojia bi prenosila ova čuda 😁😁
bero
  • bero
  • Advanced Member
2018-06-04T12:03:40Z
Previse krvi je tu da postane mainstream sport.
- dr jupidu
Ivan CRO Cop
2018-06-04T12:51:40Z
Narod je žedan krvi 😁😁
A i kroz ove BKB đe se naši biju nisam primjetio previše krvi, il nisam previše obraćao pažnju
bero
  • bero
  • Advanced Member
2018-06-04T13:49:33Z
Originally Posted by: Ivan CRO Cop 

Narod je žedan krvi 😁😁
A i kroz ove BKB đe se naši biju nisam primjetio previše krvi, il nisam previše obraćao pažnju

tu su očito više taktičari, ovi u Americi su brawleri :)

- dr jupidu
bero
  • bero
  • Advanced Member
2018-06-04T13:50:59Z
Originally Posted by: dr jupidu 

https://www.youtube.com/watch?v=ocf3cGbYjoI

jebote, ova slika, na prvu sam pomislio da se Reljić i naš Tompson tuku u pulskoj Areni :)18

al onda se sjetih da Thompson ne smije u Istru

- dr jupidu
dr jupidu
2018-06-04T14:05:18Z
Originally Posted by: bero 

Previse krvi je tu da postane mainstream sport.

al realno..il nek se svak boli golim šakama ili malim mma rukavicama

a čim vidim one bandaže na rukama nije to to

inače....samo je pitanje vremena kad će doć pravi kyokusi karataš koji vježba udarce o debla drveća i i zadnjim direktom polomi gard protivnika...

inače bi zabranio bilo kome koji se aktivno borio u mma ili boksu da uopće sudjeluje

ovo bi trebap baš bit sport za prave tučaroše s šanka dok ne stasaju pravi bn profići

AL PONAVLJAM..ČIM DODJE ČOVJEK KOJI ĆE TOLIKO OJAČAT KOSTI PESNICE JEBALI SU SVI MAMICU:)18

neprimam kućne posjete.