Mirko
  • Mirko
  • Newbie Topic Starter
2018-05-11T12:44:02Z
12.05. oko 15:00 (event pocinje u 14.00, osma borba) po našem vremenu besplatno LIVE na aplikaciji ONE Championship

Prvi put je tesko strada Antonio, prognoze za revanš ?Sigurno 2 najbolja udarača -95 kg uz Zuravljeva.

GRIT AND GLORY
Sponsor
Ivan CRO Cop
2018-05-11T20:27:10Z
Ako ne ponovi greške koje je napravio u zadnjoj borbi ima velike šanse, napredovao je puno.
Čudo da se onako loše spremio za onu borbu a već je u jspanu čak turnir osvojio... Mada je ovo dobro bliže.

Šanse da izgubi opet su ogromne, al ovaj put zaista ne bi smio nokautom ako išta
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
Mirko
  • Mirko
  • Newbie Topic Starter
2018-05-12T09:49:49Z
Borba je u kavezu :)1
xoxo
  • xoxo
  • Advanced Member
2018-05-12T10:22:30Z
Zajeban mu je ovo meč odma nakon poraza... prošli put ga je Sergej pretukao
Mirko
  • Mirko
  • Newbie Topic Starter
2018-05-12T12:20:14Z
Originally Posted by: xoxo 

Zajeban mu je ovo meč odma nakon poraza... prošli put ga je Sergej pretukao

Poraz nije neka prepreka jer nije bio svoj u tom mecu niti ga je mannaert demolirao.problem je sta je litavac iskusan, cvrst, jaki direkti, ruke non stop gore a antonio takticki cesto ide u tucu i nikako da se rjesi kratkih krosea kojima na silu ide rjesit mec.nadam se da su treneri ovaj put ozbiljno shvatili mec.sretno.
Joeseph Jones
2018-05-12T13:25:52Z
Zanimljiva borba Topića i Grka. Samo me više podsjeti koliko više volim gledati thai nego kickbox.
Ovo je po rasporedu kraj prelimsa i kraj četvrte borbe. još 4 do Plazibata
Joeseph Jones
2018-05-12T14:42:10Z
Mirko
  • Mirko
  • Newbie Topic Starter
2018-05-12T15:05:07Z
Lagani poraz, plazibat ne koristi noge samo na silu jedan po jedan udarac rukom , ne veze serije.maslobojev prejak, dominantan u svim segmentima.sto reci, plazibat ima fizikalije ali tehnicki i takticki dvije razine ispod litavca.
xoxo
  • xoxo
  • Advanced Member
2018-05-12T15:05:26Z
Šteta... Plazibat ni blizu pobjede
Mirko
  • Mirko
  • Newbie Topic Starter
2018-05-12T15:08:46Z
Kad u prvoj minuti dopustis protivniku 10 udaraca nogom misleci da ces ga lako kasnije nokautirati onda..plazibat samouvjeren , spustit ego i jos jace trenirat.
xoxo
  • xoxo
  • Advanced Member
2018-05-12T17:04:12Z
Mislim da je Plazibat dosao do limita do kojeg moze doci u Amenu, ako misli napredovati mora ici dalje...jos je mlad dosta, ali mora nesto mijenjati. Potencijal je za sam vrh kickboksa...treba mu neko da ga digne na vecu dimenziju
Mirko
  • Mirko
  • Newbie Topic Starter
2018-05-12T19:14:18Z

Mislim da je Plazibat dosao do limita do kojeg moze doci u Amenu, ako misli napredovati mora ici dalje...jos je mlad dosta, ali mora nesto mijenjati. Potencijal je za sam vrh kickboksa...treba mu neko da ga digne na vecu dimenziju

Nebi se slozia, osobno poznajem ljude i plaza ima sve potrebne uvjete a i za vrijeme meca cujem milu kako mu daje odlicne savjete.takodjer znam da je mile protivnik ovakvog stila kakvim se boria mali 80 % meca a to je udarac rukom pa stanka pa opet udarac rukom a mile vice a di je udarac udarac pa noga.na treningu se radi pakleno , svi segmenti dode mec on ne koristi noge, pogotovo low i midlle kick a to je temelj kickboxa nego siledzijski ide radit samo boks.svakako da bi treba ukljucit neke promjene u trening ali dosad je isao i kod brestovca i kod hrgovica plus amsterdam.jednostavo po meni treba promjenit pristup da je najmocniji i da mu nitko nemoze nista, ubacit noge sta vise i radit na obrani.

takodjer moram spomenit odluku amena da se ide na najjace borce a mali nema iskustva ali s druge strane malo se i boraca zeli s njime borit.ovo je def. bila greska jer litavac je jebena mašina, nikad izgubio nokautom ili TKO
xoxo
  • xoxo
  • Advanced Member
2018-05-12T19:48:59Z
Originally Posted by: Mirko 

Nebi se slozia, osobno poznajem ljude i plaza ima sve potrebne uvjete a i za vrijeme meca cujem milu kako mu daje odlicne savjete.takodjer znam da je mile protivnik ovakvog stila kakvim se boria mali 80 % meca a to je udarac rukom pa stanka pa opet udarac rukom a mile vice a di je udarac udarac pa noga.na treningu se radi pakleno , svi segmenti dode mec on ne koristi noge, pogotovo low i midlle kick a to je temelj kickboxa nego siledzijski ide radit samo boks.svakako da bi treba ukljucit neke promjene u trening ali dosad je isao i kod brestovca i kod hrgovica plus amsterdam.jednostavo po meni treba promjenit pristup da je najmocniji i da mu nitko nemoze nista, ubacit noge sta vise i radit na obrani.

takodjer moram spomenit odluku amena da se ide na najjace borce a mali nema iskustva ali s druge strane malo se i boraca zeli s njime borit.ovo je def. bila greska jer litavac je jebena mašina, nikad izgubio nokautom ili TKO

Moguće da sam u krivu jer nisam upoznat sa uvjetima koje mu nudi Ameno.
Bilo mi je čudno da su prihvatili Maslobojeva nakon poraza od Mannarta,a Maslobojev ga je pretukao prije 3 god...tako da sam ocekivao poraz ponovo jer nije jos spreman pobjediti takvog borca.
Ako nista drugo malo ce ga ovo spustit na zemlju da vidi da mora jos puno učiti. Protiv Mannarta isto nije bacao nikakve kombinacije i serije udaraca vec pojedinacno sve udarce, a to ne prolazi na visokom nivou.
I ono grljenje u borbi mi je nepotrebno...a to i Brestovac je radio u borbi za naslov protiv Verhovena, kao da nije siguran u sebe da moze pobjediti pa kao da se preda, jbt pa moras u ringu biti nabrijan da ga zgazis...najbolji primjer je za to Badr Hari...vidis mu u ocima da je nabrijan do daske da zeli zgazit protivnika...tako I Plazibat danas u 2. rundi mora se zagrlit s protivnikom.... tu sam ofma vidio da se predaje i da se pomirio s porazom.

Mirko
  • Mirko
  • Newbie Topic Starter
2018-05-12T20:01:49Z
Slazem se 🙂! A jesi ti vidio kako maslobojev baca kombinacije direkti aperkati pa low kick pa midlle i jos koljena , bas top razina.i ta koljena nisu to koljena u glavu samo nego u tijelo u jetru to je cijeli repetoar :)15

xoxo
  • xoxo
  • Advanced Member
2018-05-12T20:21:49Z
Originally Posted by: Mirko 

Slazem se 🙂! A jesi ti vidio kako maslobojev baca kombinacije direkti aperkati pa low kick pa midlle i jos koljena , bas top razina.i ta koljena nisu to koljena u glavu samo nego u tijelo u jetru to je cijeli repetoar :)15

Top borac je, mozda najbolji cak u ovoj kategoriji ...volio bi ga vidit protiv Verhovena
Bas gledam, neznam kako ga je prosle godine Hutnik uspio pobjediti...morat cu pogledati snimku tog meča
Aziz
  • Aziz
  • Advanced Member
2018-05-12T21:20:28Z
Plazibat još treba koju godinu da sazrije u top borca ..
Fali tu i malo borilačke inteligencije koja će sa vremenom doć ili će uvijek ostat isti borac ..
Radi manje više uvijek isto ..
Repertoar kombinatorike mu je mali , slabo mixa ..
Ide dosta na reakciju u kojoj nema uvijek dovoljnu
oštrinu i brzinu , pa često promaši cijelu metu jer to zna forsirat sa svoje distance , umjesto da to pokušava radit iznutra sa polu distance kad je ukopan u mjestu i bliže protivniku ..
Ide stalno ravno , ne mjenja napadačke kutove , ne zna izać iznutra kad protivnik dominira osim ako ne krene u opću tučnjavu , fale mu noge ali ne samo za udaranje nego treba poraditi i na boljem kretanju .
Dugačak je , više direkte koristit 1-2 itd..
Ima tu još posla oko njega ..
Mirko
  • Mirko
  • Newbie Topic Starter
2018-05-12T21:32:35Z
Ne koristi ni klinc niti se krece, ide ravno u tucnjavu.bas mu fali iskustva ali nekad kad "pusti" ruku djeluje bas da moze biti brutalan borac.