ZgemboAdislic
2021-03-08T14:42:46Z
Originally Posted by: banky 

Evander, komentar na Vitu Jelcica? Od kud je on izasao? Izgubio ovaj vikend, iako je meni solidno izgledao u borbi.

Nisam pogledao mec ali mi je drago da je Vito odlucio ici pravim putem u boks a ne pumpajuci skor na kantama.Sretno mu u daljnjoj karijeri💪

balkanbomber
2021-03-08T15:42:44Z
Originally Posted by: ZgemboAdislic 

Nisam pogledao mec ali mi je drago da je Vito odlucio ici pravim putem u boks a ne pumpajuci skor na kantama.Sretno mu u daljnjoj karijeri💪

ne pratim boks vec ohoho ali prije bi poraz u prvoj borbi automatski znacio da nikad neces stici do neke ozbiljne titule, na razliku kod mma gdje to nije toliko vazno bilo prije a i sada nije.

ono ako bi boksac u prva 15-20 meca pokupio 1-3 poraza to bi bilo to posto se to prosto ne gubi ako hoces neku karijeru.

jel sad drugacije?

On je čovjek jako dobar momak!
doog_kool
2021-03-08T16:02:00Z
Originally Posted by: balkanbomber 

ne pratim boks vec ohoho ali prije bi poraz u prvoj borbi automatski znacio da nikad neces stici do neke ozbiljne titule, na razliku kod mma gdje to nije toliko vazno bilo prije a i sada nije.

ono ako bi boksac u prva 15-20 meca pokupio 1-3 poraza to bi bilo to posto se to prosto ne gubi ako hoces neku karijeru.

jel sad drugacije?

Sad moraš skupiti što više mečeva sa ozbiljnim protivnicima,nije bitan rezultat. To je pravi put. Ako nabijaš score postoji šansa da ćeš završiti poput Wildera ili Hrge,a ovako ćeš bit glavni jaran kad dođeš u kafanu.
evander
2021-03-08T17:35:13Z
Originally Posted by: banky 

Evander, komentar na Vitu Jelcica? Od kud je on izasao? Izgubio ovaj vikend, iako je meni solidno izgledao u borbi.

Vito zaslužuje naše poštovanje, jer je praktički sam, bez ikakve prave podrške išao debitirati protiv Meksikanca u Meksiku. Nije uspio zbog trenutka nepažnje, iako bih i ja subjektivno rekao da je ukupno uzevši bio bolji od suparnika. Vito je mladost proveo u SAD-u i svašta je tamo prošao, upoznao mnoga velika boksačka imena i trenirao s njima. Zbog nekih životnih okolnosti morao se vratiti u Hrvatsku. Trenirao je u BK Leonardo i možda se nije najbolje snašao, pa je otišao kod Božića. Sigurno je u Americi i u oba hrvatska kluba dosta naučio, a poznanstvo s Vargasom otvorilo mu je neke mogućnosti u profesionalnom boksu. Vito nikad neće biti svjetski prvak, ali možda može ostvariti uspješnu karijeru. Bilo je velikih šampiona koji su debitirali porazima. Nek' mu je sa srećom.
Becks
2021-03-08T18:31:34Z
Mozda smo se krivo razumjeli, ali pod ovo “jel bar prestao” nisam aludirao na to da nakon sto je otisao od Lea, nego da nakon sto je ostario se mozda opametio. Pogotovo sada kad je medijska licnost pa mu nebi dobro dosli za njegov PR.
Iskreno sto vise otvara usta mi je decko antipaticniji, a sto se tice Pjetraja skroz sam neutralan i ne donosim zakljucke o njegovom karakteru na temelju raznih pisanja i tracanja u kuloarima pogotovo od likova ko cro cop ili mavrovic.
Ne znam za boks, ali znam da u mma krugovima decki od Lea nisu bili izvor sprdnje. Komentar za klinke je na temelju poruke koju je dobila tadasnja maloljetna sestra moje bivse, kao i nekolicina njenih kolegica. Tad je hrga jos bio u sjeni Dine i izvan dubrave ga nisu ni znali
pozdrav velikom švedskom somelieru i keyboard ratniku Senadu koji nas sada prati kao gost (denis hanofer)
GSP
  • GSP
  • Advanced Member Topic Starter
2021-03-08T20:41:05Z
Originally Posted by: evander 

Originally Posted by: GSP 

Di je Babić? Ne roka više po Hrgi!?

Izgleda da je to prepustio Hunteru... :)

Izgleda da ipak nije:-)
GSP
  • GSP
2021-03-21T14:58:15Z
Milas potpisao za Warena!
Ivan CRO Cop
2021-03-21T19:39:24Z

Nema ni on neku kilažu
Mogao bi upast u ovu novu kategoriju

"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
GSP
  • GSP
2021-03-21T20:12:32Z
Originally Posted by: Ivan CRO Cop 

Nema ni on neku kilažu

Moglo bi dosta njih..Hunter, Usyk, Povetkin, Wilder, Gassiev. Zajebana kategorija
Ivan CRO Cop
2021-03-22T11:42:05Z

Nema ni on neku kilažu

Moglo bi dosta njih..Hunter, Usyk, Povetkin, Wilder, Gassiev. Zajebana kategorija

To bi bio pun pogodak
Više prvaka...
Onda bi kruzeraši napadali ove, ovi teškaše sa većim šansama nego kruzeraši
Champ vs champ kad god zafali teškaških izazivača
Sjajan scenario zaista
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
evander
2021-04-17T06:53:06Z
Čini se da je Hrgović dobio novog, američkog promotora i da se braća Sauerland polako povlače iz boksačkog biznisa.
https://www.badlefthook....united-kingdom-news-2021 
evander
2021-04-20T18:19:38Z
Eddie Hearn je osvojio purse bid za meč Hrgovića i Huntera.

https://www.boxingnews24...vs-michael-hunter-fight/ 
brzi
  • brzi
  • Advanced Member
2021-04-20T19:36:36Z

Nema ni on neku kilažu

To bi bio pun pogodak
Više prvaka...
Onda bi kruzeraši napadali ove, ovi teškaše sa većim šansama nego kruzeraši
Champ vs champ kad god zafali teškaških izazivača
Sjajan scenario zaista

to mi je i u K-1 bila odlična kategorija pred kraj. bilo je dosta odličnih manjih teškaša koji su se patili protiv mrcina - Badr, Karaev, Leko itd. mislim da će mi se i ovdje svidit taj đir.
Quod non audit Vuco, penis non elevare.
ZgemboAdislic
2021-04-27T11:30:20Z
Kaj se dogada sa Sepom?
evander
2021-04-27T14:31:39Z

Kaj se dogada sa Sepom?

Trenira i čeka dobru priliku za meč, ako imaš kakvu ponudu, slobodno se javi.
ZgemboAdislic
2021-04-27T15:03:32Z
Nisam to pitao podrugljivo da bi dobio takav odgovor ali opet hvala na istome.Samo me zanimalo u kojoj je fazi karijere

Lp
evander
2021-04-27T15:28:03Z

Nisam to pitao podrugljivo da bi dobio takav odgovor ali opet hvala na istome.Samo me zanimalo u kojoj je fazi karijere

Lp

Nisam odgovorio podrugljivo, svaka je informacija dobro došla i svaki kontakt može biti važan, čak i na ovom forumu. Sep nije boksao godinu i pol i jedva čeka kompetitivne mečeve u kojima bi mogao pokazati svoju kvalitetu, ali (pravih) ponuda zasad nema. Boksačko tržište je prilično zamrlo u pandemiji, puno boksača čeka svoju priliku, pogotovo u Europi.
j0k3r
2021-04-30T17:18:50Z

Kaj se dogada sa Sepom?

Za Sepa mi je bas zao da mu jos nije uletila neka prilika. Bilo bi super kad bi mu uletilo nesto kao Calicu..
Dobra stvar je da je Babic tu di je, pa bude to valjda ubrzalo stvari.
evander
2021-05-01T11:55:55Z
Originally Posted by: j0k3r 

Kaj se dogada sa Sepom?

Za Sepa mi je bas zao da mu jos nije uletila neka prilika. Bilo bi super kad bi mu uletilo nesto kao Calicu..
Dobra stvar je da je Babic tu di je, pa bude to valjda ubrzalo stvari.

U pravu si, Babić može otvoriti mnoga vrata s obzirom na svoj status kod Hearna. Koliko vidim, voljan je to i učiniti (za razliku od nekih drugih hrvatskih profesionalaca, koji su radili potpuno suprotno). I oko Sepa si pogodio, jer je ponuđen za suparnika Joshui Buatsiju (koji je u posljednjem nastupu pobijedio Čalića) za meč 15. svibnja. Ali izgleda da od toga neće biti ništa.
pecho
2021-05-08T07:02:59Z
Meč Hunter Hrgović je navodno otkazan jer je Hunter potpisao za Top Rank koji ne žele da se borinsa Hrgom.
There isnt a hard time invented that i cannot handle.
Users browsing this topic