Poll Question : Pobjeđuje:

Total: 11

DjomlaKS
2018-03-06T22:20:52Z
Da je Wilder imao 2-3 ovakve borbe kao Ortiz mislim da bi prica bila drugacija po pitanju popularnosti.
Ali nema, ima 40 pobjeda protiv sve redom anonimusa(Stiverne prva borba donekle ok), tuce se ko pijani kamiondzija i to se ne moze tek tako prodat! Joshua je vec nakon 10ak meceva poceo dobivat solidna imena za protivnike a u 18. skinuo Klicka, i fino boksa...Tyson je isto imao dosta anonimusa al imao je specifican nokautirski stil. ima jos dosta sl. prica...Wilder pak izgleda kao zesca prijevara od samog pocetka, jer u suprotnom bi vec nakon 20-0 poceo dobivat kvalitetne protivnike! Boksacki znalci ga smatraju uvredom za teskaskog prvaka, a ostala rulja ga ne pusi upravo iz navedenih razloga...tako da nije sve do njega koliko do onih koji mu vode karijeru na ovaj nacin
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2018-03-07T06:30:25Z
lova se zgrće od casual publike, znači sa scoreom 40-0 i svjetskim naslovom možeš svakom sve prodat.

problem je što Wilder nema pravog promotora, u pravim rukama bi više zarađivao i bio popularniji.

https://www.boxingscene....ake-you-ppv-star--125924 
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
dako
  • dako
  • Advanced Member
2018-03-07T06:44:51Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

Da je Wilder imao 2-3 ovakve borbe kao Ortiz mislim da bi prica bila drugacija po pitanju popularnosti.
Ali nema, ima 40 pobjeda protiv sve redom anonimusa(Stiverne prva borba donekle ok), tuce se ko pijani kamiondzija i to se ne moze tek tako prodat! Joshua je vec nakon 10ak meceva poceo dobivat solidna imena za protivnike a u 18. skinuo Klicka, i fino boksa...Tyson je isto imao dosta anonimusa al imao je specifican nokautirski stil. ima jos dosta sl. prica...Wilder pak izgleda kao zesca prijevara od samog pocetka, jer u suprotnom bi vec nakon 20-0 poceo dobivat kvalitetne protivnike! Boksacki znalci ga smatraju uvredom za teskaskog prvaka, a ostala rulja ga ne pusi upravo iz navedenih razloga...tako da nije sve do njega koliko do onih koji mu vode karijeru na ovaj nacin

Nije to crno bijelo pogleda se score i to je to.
Dobio je Klička i to je to od velikih imena ali je u startu imao lovu i sve kao i Joyce od prve borbe. Nema tu solidnijih imena nego se to od starta radi tako a ovaj to nema noto bude pa da mu Isus preuzme karijeru. A danas svi boksaju sa nikakvim a najmanje međusobno. Pa nitko sa nikim iz vrha nije boksao dosad ove dvojice . Klicka ne brojim jer je out!

Tyson imao sasvim drugu karijeru u drugo doba.

Uostalom po zaradi je pri vrhu i dostigao je taj nivo koliko se može ako nisi Joshua i takvi iza kojih stoje nacionalni tv prijenosi.
Nije da zarađuju drugi više od 2mil.
gosuasus
2018-03-07T17:21:18Z
bero
  • bero
2018-03-07T18:31:45Z
Originally Posted by: gosuasus 

UserPostedImage 

haha

e moj Stipe...pa Wilder ne zarađuje puno više od tebe :)20

nek se drži Joshue

- dr jupidu
Borisstandup
2018-03-07T19:06:03Z
Originally Posted by: bero 

UserPostedImage 

haha

nek se drži Joshue

Stipe 650 tis a ovaj sad 2,1 i nije bas mala razlika i za razmislit je kad kritiziramo primanja. Covjek im je prvak organizacije i dominantan a nema ni milju, tko je tu promotor:))) e ufc a najgore sto su i naj u mma.Zalost.
bero
  • bero
2018-03-07T19:15:11Z
Originally Posted by: Borisstandup 

UserPostedImage 

haha

nek se drži Joshue

Stipe 650 tis a ovaj sad 2,1 i nije bas mala razlika i za razmislit je kad kritiziramo primanja. Covjek im je prvak organizacije i dominantan a nema ni milju, tko je tu promotor:))) e ufc a najgore sto su i naj u mma.Zalost.

Naglasak na "sad", u mečevima prije Ortiza Wilder je imao možda 100-200 tisuća veću zaradu od Stipe. Wilder je meč prije (Stiverne) zaradio 900 tisuća.
- dr jupidu
Borisstandup
2018-03-07T19:18:59Z

UserPostedImage 

haha

nek se drži Joshue

Naglasak na "sad", u mečevima prije Ortiza Wilder je imao možda 100-200 tisuća veću zaradu od Stipe. Wilder je meč prije (Stiverne) zaradio 900 tisuća.

Ne protiv Stiverna je zaradio 1, 5 a najveca dotad mu je bila 1, 4 tako da nije 100 ili 200 da budemo ipak fer.

Naglasak je na zadnje borbe 2, 1 i 650 tis. A Stipe bi bio jako sretan sa 2, 1.

Znam da volis o lovi vise neg borbama ali pratim ja podosta i taj dio i vec smo prosli Wilderova primanja prije Ortiza i slozili se . Tak da nema smisla da je odjednom drukcije.

Edit

Provjerio sam i pise da je protiv Aerrole imao 1, 4 tak da je to isto bio rekord do druge sa Stivernom
bero
  • bero
2018-03-07T19:35:10Z

UserPostedImage 

haha

nek se drži Joshue

Ne protiv Stiverna je zaradio 1, 5 a najveca dotad mu je bila 1, 4 tako da nije 100 ili 200 da budemo ipak fer.

Znam da volis o lovi vise neg borbama ali pratim ja podosta i taj dio i vec smo prosli Wilderova primanja prije Ortiza i slozili se . Tak da nema smisla da je odjednom drukcije.

Edit

Provjerio sam i pise da je protiv Aerrole imao 1, 4 tak da je to isto bio rekord do druge sa Stivernom

volim o lovi kad ju nemam :)20

je, u pravu si, još sam i ja pisao ovaj članak :)18
http://www.profightstore...lijuna-dolara/28194.aspx 

pobrkao sam nešto.

no dobro, ako Stipe po novom ugovoru ima PPV bonus (nagađamo), onda su tu negdje.
- dr jupidu
Borisstandup
2018-03-07T20:07:31Z

UserPostedImage 

haha

nek se drži Joshue

Edit

volim o lovi kad ju nemam :)20

je, u pravu si, još sam i ja pisao ovaj članak :)18
http://www.profightstore...lijuna-dolara/28194.aspx 

pobrkao sam nešto.

no dobro, ako Stipe po novom ugovoru ima PPV bonus (nagađamo), onda su tu negdje.

Nema problema samo se sjecam da smo bas o tom pricali.

Dobro ne znam sto i koliko ima tko od ppv i jel ima , nemam pojma o tom dijelu , govorim cisto ugovor a kazem ovo nije ni tak lose kakva se lova slaba vrti u borilackom svijetu.
.Evo nam Edgara i slicno sto smo danas vidjeli.

Zbog njih postoji publika ali glavnu lovu ubiru drugi ali to je tak ivijek bilo i biti ce.

E da Wilder se hvali nekom dodatnom lovom ppv tj od showtime tocnije.jer su premasili milion sa Ortizom.
bero
  • bero
2018-03-07T20:14:19Z

E da Wilder se hvali nekom dodatnom lovom ppv tj od showtime tocnije.jer su premasili milion sa Ortizom.

nije PPV, običan prijenos.
milijun gledatelja je bilo ukupno, ne prodanih PPV-ova :)

wilder ne bi prodao ni 50,000 PPV-a, zato ni ne stavljaju takav prijenos.
- dr jupidu
Borisstandup
2018-03-07T20:18:10Z

nije PPV, običan prijenos.
milijun gledatelja je bilo ukupno, ne prodanih PPV-ova :)

wilder ne bi prodao ni 50,000 PPV-a, zato ni ne stavljaju takav prijenos.

Zato sam napisao tj lovu od showtime jer ni ne znam kak bi to nazvao.Dodatna zarada

A sad koliko bi prodali on i Ortiz..ne znam no u teskoj nema ppv prodaje ionako koliko vidimo.
bero
  • bero
2018-03-07T20:19:59Z
danas u boksu uglavnom nema PPV-a, osim mečeva za koje znaju da će se garant dobro prodati (Floyd, Canelo itd). To je i mudro.
- dr jupidu
Borisstandup
2018-03-07T20:20:30Z
Ma da bar ni ne postoji sto se mene tice:))
bbbmarc
2018-03-07T21:04:20Z
zanima me kolko će sad dignut whyte i browne, milju svaki ziher
Zog
  • Zog
  • Advanced Member
2018-03-07T21:07:24Z
Originally Posted by: bbbmarc 

zanima me kolko će sad dignut whyte i browne, milju svaki ziher

mogli bi.
zanimljiva ce bit ta borba.
Browna nisam bas pratio ali Whyte mi je odlican.
instruktor marširanja
bero
  • bero
2018-03-10T07:47:36Z
https://www.boxingscene....es-him-fun-watch--126072 

dobar članak
- dr jupidu
ksian
2018-03-10T10:15:10Z

https://www.boxingscene.com/deontay-wilders-flaws-exactly-what-makes-him-fun-watch--126072

dobar članak

O tome smo već pričali dosta, publika baš i neće platiti da gleda savršen boks, odnosno boks temeljen na vrhunskoj obrani i pozicioniranju. Tako da imamo situaciju da su boksači koji su najviše truda uložili u razvoj tehnike na svojevrstan način previše kvalificirani obzirom na tržište. Wardov slučaj najbolje govori o tome.
bbbmarc
2018-03-11T18:43:14Z
Originally Posted by: ksian 

https://www.boxingscene.com/deontay-wilders-flaws-exactly-what-makes-him-fun-watch--126072

dobar članak

O tome smo već pričali dosta, publika baš i neće platiti da gleda savršen boks, odnosno boks temeljen na vrhunskoj obrani i pozicioniranju. Tako da imamo situaciju da su boksači koji su najviše truda uložili u razvoj tehnike na svojevrstan način previše kvalificirani obzirom na tržište. Wardov slučaj najbolje govori o tome.

tak je. vrhunski boks, podrazumijeva vrhunski napad i vrhunsku obranu. onda se ne dogodi da dvojica stanu na sredinu ringa i rokaju krošee dok ne padnu, jedan ili obojica. već za svaki pogodak treba raditi, treba ti strategija, kretanje, finte, lažnjaci, ulasci i izlasci, eksivaže... a ljudi samo žele vidjeti krv i to je sve
Users browsing this topic