Poll Question : Pobjeđuje:

Total: 11

Reaktivac
2018-03-06T08:36:10Z
Vidim da ste svi "ubilježili" pobjedu protiv neporaženog Josepha Parkera ? Nisam baš siguran da će pošteno Joshua da ga pobjedi ? Dakle, bez sudačkih lakrdija i krađa.

Na koga onda ide izazivač Wilder ? Pobjednika ili bez obzira; na Joshu-u ?

P.S. Puno je ovdje napisano samouvjerenih i "stručnih" prognoza. Netko će ispast neznalica. 🙂 Navijam za Wildera. :)36
Chiodo
2018-03-06T08:38:21Z
Pa borba bi bila svejedno pobijedio ili ne a eventualno da izgubi imao bi revanš sa Parkerom
pecho
2018-03-06T09:29:38Z
Originally Posted by: Đolo 

Originally Posted by: ksian 

Originally Posted by: karl anal 

kasime kasime veliki fopar izjavit da wilder ima iste šanse kaconnor, connor je imao 0% šanse, to što je došlodo te runde do koje je došlo je čisto zato što ga je floyd nosio dotle,

zašto, pa treba iscjedit svaki dolar iz borbe a šta misliš koliko je koštala minta rtreklame u njihovom meču, a floyd misli i na takve detalje

dok wilder ipak ima puno bolje šanse protiov aj-a

Di sam ja napisa da Wilder ima iste šanse ka Connor? Opet ne čitaš napisano, odnosno, citiram sam sebe " ima tek nešto bolje šanse nego on". Doduše, Wilderove šanse od 1-2% se mogu smatrati i tek nešto boljim šansama, ali su još uvik i dosta bolje šanse od Connorovih 0%. Lipo sam objasnija da je razlika u vještini i mogućnostima Joshue i Wildera jako velika. Kad se u ringu dva vrhunska boksača, pobjeđuje jača volja, ali, problem je što ovdje nisu dva vrhunska boksača, britanski boksač je toliko vještiji i moćniji u odnosu na Wildera da najvjerovatnije pitanje jače volje neće stići doći do izražaja. Drugim riječima, kad se susretnu, nokautirat će ga Ješua, diko moja. A, sudeći po interesu i reakcijama već i na ovom forumu, susrest će se, Wilder se sada izreklamirao do mjere da ga od susreta sa Joshuom dijeli još meč ili dva i puno pričanja po netu i telepizdiji, to je, kako mi se čini, danas bitnije od onoga što se pokaže u ringu.

joshua po meni nema nikakve sanse dobit taj fajt,jako male mozda 5-10%,mozda je joshua vjestiji boksac kako ti kazes,ali nakraju dana to je borba,i kad ga wilder pogodi desnicom,jedino sto vjesti joshua zna napravit je dupli dekung i krose bacit kad se pribere, neznam u cemu vidis njegovu vjestinu?

volio bi da mi kao boksacki znalac analiziras te joshuine jake strane i radi cega ga wilder nebi mogo ugrozit?

moj prediction je da joshua nece prezivjet 3 runde,mozda 5, joshua ovisi o svom zadnjem udarcu gotovo pa isto kao i wilder, okej joshua ima jaci prednji krose i manje se otvara dok baca te udarce,ali nema slipove,nema head movement, ne zatvara kuteve nit uzima dominantniji kut pri udarcu,nego isto ide na silu ko wilder, mislim da je najizgledniji scenarij da joshua ostaje kratak dok naganja wildera i kad malo spusti ruke, dogadja mu se to, wilder ce ga dotaknut po bradi uzdrmat,ovaj ce se pokrit duplim dekungom,i wilder ce ga ubit. neznam di je ta joshuina vjestina a da ju recimo ortiz nema,mada su stilski drukciji boksaci,po meni je ortiz vjestiji boksac nego joshua, ili po tebi nije? i zasto ne hehe

LOL :)18 :)18 :)18 Ovakve izjave čak ni onaj debil od pusidua ne daje :)18 :)18
There isnt a hard time invented that i cannot handle.
Đolo
2018-03-06T09:56:16Z
uuuuuuuuuuu da je meni to reko... haha
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2018-03-06T11:35:12Z
Originally Posted by: dako 

Wilder zaradio 2,1 milion i to mu sad najveća zarada a prošlu je imao 1, 5 sa Stivernom a i Ortiz zaradio 500 tis i to mu najveća dosad.

Takva slaba popularnost Wildera je i razlog zašto ćemo se vjerovatno načekat da se taj meč realizira. Jbt Joshua je protiv jednog Takama zaradio 15 milja.

Da Wilder donosi milijune već bi sve odavno bilo dogovoreno. Ovako Joshua protiv njega neće zaradit znatno više nego što zaradi boksajuć s Takamom i sličnima, a ovdje bi i rizik bio puno veći. Zato se Hearnu i njemu ne žuri.

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
dako
  • dako
  • Advanced Member
2018-03-06T11:39:58Z
Originally Posted by: bero 

Wilder zaradio 2,1 milion i to mu sad najveća zarada a prošlu je imao 1, 5 sa Stivernom a i Ortiz zaradio 500 tis i to mu najveća dosad.

Takva slaba popularnost Wildera je i razlog zašto ćemo se vjerovatno načekat da se taj meč realizira. Jbt Joshua je protiv jednog Takama zaradio 15 milja.

Da Wilder donosi milijune već bi sve odavno bilo dogovoreno. Ovako Joshua protiv njega neće zaradit znatno više nego što zaradi boksajuć s Takamom i sličnima, a ovdje bi i rizik bio puno veći. Zato se Hearnu i njemu ne žuri.

I po tom je br 2 iza Joshue a ostali još gore zarađuju. Vidiš da je Ortizu ovo rekord .

Hearn kao prvoklasna ljiga
zna da je najbolje ili nikad ili što kasnije da se borba dogodi.Zbog toga i takvih promotora niti ne gledamo njihove međusobne borbe nego nezanimljive tipa prvi protiv dvadeset šeatog .
Promotori su najgore nešto.
bero
  • bero
2018-03-06T11:48:41Z

I po tom je br 2 iza Joshue a ostali još gore zarađuju. Vidiš da je Ortizu ovo rekord .

Hearn kao prvoklasna ljiga
zna da je najbolje ili nikad ili što kasnije da se borba dogodi.Zbog toga i takvih promotora niti ne gledamo njihove međusobne borbe nego nezanimljive tipa prvi protiv dvadeset šeatog .
Promotori su najgore nešto.

Da, ali Ortiz nije prvak. Wilder je već 3 godine svjetski prvak teške kategorije po najcjenjenijoj verziji WBC, ovakva lova je nula za takav rezime. On je valjda najslabije plaćeni WBC HW prvak u modernoj povijesti.

O ostalima da ne govorimo, jedinu veliku lovu u boksu u zadnjih 15 godina su imali Kličkovi, Floyd, Pacman, Haye, Fury i sad Joshua i Canelo. Ostali se krpaju.

- dr jupidu
bbbmarc
2018-03-06T12:00:49Z
veća ljiga od hearna je wilderov promotor koji svom boksaču (wbc prvak, teškaš, olimpijac, amerikanac) nije u stanju staviti hranu u tanjur
#-o

s obzirom na usporedbu zarade, 15-2 cca, znači 7:1, podjela love u meču joshua-wilder bi realno prema moći privlačenje kapitala trebala biti joshua 87,5% - wilder 12,5%

a wilder nema šanse da pristane ispod 40%
bero
  • bero
2018-03-06T12:10:34Z
Originally Posted by: bbbmarc 

veća ljiga od hearna je wilderov promotor koji svom boksaču (wbc prvak, teškaš, olimpijac, amerikanac) nije u stanju staviti hranu u tanjur
#-o

s obzirom na usporedbu zarade, 15-2 cca, znači 7:1, podjela love u meču joshua-wilder bi realno prema moći privlačenje kapitala trebala biti joshua 87,5% - wilder 12,5%

a wilder nema šanse da pristane ispod 40%

da mu je jedan Don King u svom primeu, Wilder bi bio zvijezda i multimilijunaš. Naravno King bi ga pokro naposljetku, al bar bi bio bogat :)1
- dr jupidu
Borisstandup
2018-03-06T12:53:30Z
Bilo je dosta slabije placenih po borbama u wbc.Peter, Maskajev i Stiverne su sami neki primjeri.

Wilder je slabo placen ali to je u boksu normalka jer nisu ni drugi bolje.
Ne stoje iza svih drzave i tv kuce , to je rijetkost.

Sto se tice Hearna slazem se jedna od najljigavijih pojava u boksu svih vremena. Samo takvi jedino uspijevaju jer nemaju morala niti prezaju od bilo cega. Ljigav je ali je za sebe i sposoban.

Sto se tice Wildera nema mu tu pomoci, ili jesi ili nisi za veliku lovu i da iza tebe stoje takvi.

bero
  • bero
2018-03-06T13:00:15Z
Originally Posted by: Borisstandup 

Bilo je dosta slabije placenih po borbama u wbc.Peter, Maskajev i Stiverne su sami neki primjeri.

Sto se tice Hearna slazem se jedna od najljigavijih pojava u boksu svih vremena. Samo takvi jedino uspijevaju jer nemaju morala niti prezaju od bilo cega. Ljigav je ali je za sebe i sposoban.

Sto se tice Wildera nema mu tu pomoci, ili jesi ili nisi za veliku lovu i da iza tebe stoje takvi.

ma dobro, ti koji su držali pojas 5 min se ne računaju :)1

ali slažem se da je Wilder sam odgovoran za to, samo popularnost ti donosi velike ugovore i sponzore.

- dr jupidu
Borisstandup
2018-03-06T13:06:43Z

ma dobro, ti koji su držali pojas 5 min se ne računaju :)1

ali slažem se da je Wilder sam odgovoran za to, samo popularnost ti donosi velike ugovore i sponzore.

Ma dobro samo sam napisao ima ih i pojas ti nije garancija ekstremnoj zaradi ak si sam to ne znas osigurati.

Ne slazem se sa Ksianom da Wilder ima 1% sansi ili 3 ne znam vise sto tocno misli ali se slazem s time , da bi ga vec neki promotor uzeo i stvorio ekstra zvijezdu da misli da to moze od njega uradit.Tako da tu nema kruha.

Danasnji boks u teskoj je za mene poveca sala a to govorim kao netko tko je zaista puno proucavao i ovi boksaci su daleko od onih najboljih koji su kroz povijest krocili kroz kraljevsku kategoriju. Definitivno sam cvrst u tom uvjerenju kao i da su Joshua i Wilder daleko iznad drugih u takvoj konkrenciji.
karl anal
2018-03-06T13:44:26Z

A ovo 1 ili 2% je neozbiljno i normalno da nema veze nikakve i na to se ne treba previse obazirat. Niti je Wilder bogomdan ali bome za danasnji boks nije niti los a bome nije Joshua toliko dobar niti bez mana da ga se ne bi moglo dovest u probleme, dobar je svakako i nije bez razloga projekt ali nije nepobjediv.

auu, how the mighty have fallen

kad imenjak imenjaka, inače najvećeg analitičara za box ovoga foruma, nazove neozbiljnim i da se ne treba obazrat na takve stvari, GRDO

When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
Borisstandup
2018-03-06T13:48:28Z

A ovo 1 ili 2% je neozbiljno i normalno da nema veze nikakve i na to se ne treba previse obazirat. Niti je Wilder bogomdan ali bome za danasnji boks nije niti los a bome nije Joshua toliko dobar niti bez mana da ga se ne bi moglo dovest u probleme, dobar je svakako i nije bez razloga projekt ali nije nepobjediv.

auu, how the mighty have fallen

kad imenjak imenjaka, inače najvećeg analitičara za box ovoga foruma, nazove neozbiljnim i da se ne treba obazrat na takve stvari, GRDO

Ma nisam ni mislio u tom trenutku na njega jer sam to procitao i na nekim drugim mjestima ali normalno da 1 ili2 ne zvuci realno pa da je napisao pokojni Bert Sugar.
karl anal
2018-03-06T14:41:47Z
eee da nisi mislio aha
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
Borisstandup
2018-03-06T14:47:43Z
Ma daj vise napisi neki post o temi a da nije neka navlakusa:))))
karl anal
2018-03-06T17:25:33Z

mene teme ne zanimaju, meni je sve jedna tema :)1
Borisstandup
2018-03-06T17:33:12Z

Znam da trolamo ali daj to ĐOLI molim te.
Borisstandup
2018-03-06T17:34:17Z

Znam da trolamo ali daj to " na cem si " ĐOLI molim te.

Edit ode kvragu
bero
  • bero
2018-03-06T19:29:13Z
http://www.boxingnews24....-whyte-2-1m-fight-ortiz/ 
- dr jupidu
Users browsing this topic