Poll Question : Pobjeđuje:

Total: 11

Đolo
2018-03-05T15:13:31Z
Originally Posted by: bero 

Originally Posted by: Đolo 

Originally Posted by: Zog 

Uostalo ako se ja i Đolo napokon u necemu slazemo, tko ste vi ostali da proturjecite?
:)1

Ksianu treba oduzet slobodu govora nakon ovog skandala sta je reko. Barem minimalne sankcije.

ti si kolko se sjećamo davao Conoru šanse za pobjedu protiv Floyda, tak da se bolje pokrij po ušima :)1 :)16

0.5% sanse a u mecu se pokazalo da je imo i vece sanse od toga, gotovo pa 3%
Zog
  • Zog
  • Advanced Member
2018-03-05T16:14:31Z
@pecho

pa to je valjda ocito da je Wilder ima samo Ortiza za ozbiljnog protivnika.
to niko ne negira.
ne negiram ni ja.
i da je od njega primio teske udarce.

ali isto tako je ocito i da je Joshua imao samo 2 ozbiljna protivnika i da je od njih primio teske udarce.
ovo u 2. rundi je bilo blizu nokauta.
jos 1 ili najvise 2 i pao bi na guzicu.
protiv Klicka je bilo jos teze.

p.s.
je li ti to ozbiljno da Joshua ima bolju kondiciju od Wildera?

instruktor marširanja
pecho
2018-03-05T16:43:08Z

@pecho

pa to je valjda ocito da je Wilder ima samo Ortiza za ozbiljnog protivnika.
to niko ne negira.
ne negiram ni ja.
i da je od njega primio teske udarce.

ali isto tako je ocito i da je Joshua imao samo 2 ozbiljna protivnika i da je od njih primio teske udarce.
ovo u 2. rundi je bilo blizu nokauta.
jos 1 ili najvise 2 i pao bi na guzicu.
protiv Klicka je bilo jos teze.

p.s.
je li ti to ozbiljno da Joshua ima bolju kondiciju od Wildera?

Najozbiljnije. Pogledaj koliko udaraca bacaju po mečevima.

Rub nokauta je kad je netko skroz izvan sebe i ne može se braniti,ovdje je Joshua ostao miran i kompoziran,došao do kuta bez problema.

Zateturao i vratio se obranama.

Protiv Klička je bilo grdo,to se mora reć.
There isnt a hard time invented that i cannot handle.
Zog
  • Zog
  • Advanced Member
2018-03-05T16:54:17Z
onda mozemo rec da ni Wilder nije bio na rubu nokauta.
stajao je na nogama i sam otisao u kut.

p.s.
nema mi smisla pricat dalje i borbi koja ce bit za pola godine.
mozemo nastavit kad bude blizu borbe.
mozemo se i kladit
instruktor marširanja
shadow
2018-03-05T16:55:17Z
Ekipi koja ne podnosi Wildera ili navija za ovog drugog taj ima sve bolje a ovima drugima koji su za amerikanca ili ne vole ovog onda im Wilder bolji i tak na svim raspravama po svim forumima.
Realno Joshua ima podosta prednosti ali ima neke i Wilder bome a kondicija mu je sigurno jedna od onih u kojima ne fali.
Zog
  • Zog
  • Advanced Member
2018-03-05T17:08:31Z
za kraj.
uopce ne tvrdim da ce Wilder pobjedit.
njsam jos siguran kome bi dao prednost.

samo ne mogu podnijet da ga se usporedjuje sa Conorom i da mu se daje 0% sanse.

instruktor marširanja
pecho
2018-03-05T17:10:25Z

onda mozemo rec da ni Wilder nije bio na rubu nokauta.
stajao je na nogama i sam otisao u kut.

p.s.
nema mi smisla pricat dalje i borbi koja ce bit za pola godine.
mozemo nastavit kad bude blizu borbe.
mozemo se i kladit

Može u sig. Np.

za kraj.
uopce ne tvrdim da ce Wilder pobjedit.
njsam jos siguran kome bi dao prednost.

Ma kakav Conor,ono je smijurija bila. Sad su ozbiljni borci u pitanju.
There isnt a hard time invented that i cannot handle.
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2018-03-05T17:12:13Z

tko je to napisao?
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Zog
  • Zog
  • Advanced Member
2018-03-05T17:17:34Z

tko je to napisao?

ksian

instruktor marširanja
dako
  • dako
  • Advanced Member
2018-03-05T17:19:53Z

tko je to napisao?

ksian

Ali to nije nito blizu za usporedit.
Wilder je ozbiljan u boksu kao i Joshua a niti nije tolika razlika u nekoj kvaliteti kao kod Conora i Floyda .
dako
  • dako
  • Advanced Member
2018-03-05T18:35:26Z
Wilder zaradio 2,1 milion i to mu sad najveća zarada a prošlu je imao 1, 5 sa Stivernom a i Ortiz zaradio 500 tis i to mu najveća dosad.
karl anal
2018-03-05T19:53:33Z
kasime kasime veliki fopar izjavit da wilder ima iste šanse kaconnor, connor je imao 0% šanse, to što je došlodo te runde do koje je došlo je čisto zato što ga je floyd nosio dotle,

zašto, pa treba iscjedit svaki dolar iz borbe a šta misliš koliko je koštala minta rtreklame u njihovom meču, a floyd misli i na takve detalje

dok wilder ipak ima puno bolje šanse protiov aj-a
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
ksian
2018-03-05T21:40:25Z
Originally Posted by: karl anal 

kasime kasime veliki fopar izjavit da wilder ima iste šanse kaconnor, connor je imao 0% šanse, to što je došlodo te runde do koje je došlo je čisto zato što ga je floyd nosio dotle,

zašto, pa treba iscjedit svaki dolar iz borbe a šta misliš koliko je koštala minta rtreklame u njihovom meču, a floyd misli i na takve detalje

Di sam ja napisa da Wilder ima iste šanse ka Connor? Opet ne čitaš napisano, odnosno, citiram sam sebe " ima tek nešto bolje šanse nego on". Doduše, Wilderove šanse od 1-2% se mogu smatrati i tek nešto boljim šansama, ali su još uvik i dosta bolje šanse od Connorovih 0%. Lipo sam objasnija da je razlika u vještini i mogućnostima Joshue i Wildera jako velika. Kad se u ringu dva vrhunska boksača, pobjeđuje jača volja, ali, problem je što ovdje nisu dva vrhunska boksača, britanski boksač je toliko vještiji i moćniji u odnosu na Wildera da najvjerovatnije pitanje jače volje neće stići doći do izražaja. Drugim riječima, kad se susretnu, nokautirat će ga Ješua, diko moja. A, sudeći po interesu i reakcijama već i na ovom forumu, susrest će se, Wilder se sada izreklamirao do mjere da ga od susreta sa Joshuom dijeli još meč ili dva i puno pričanja po netu i telepizdiji, to je, kako mi se čini, danas bitnije od onoga što se pokaže u ringu.

karl anal
2018-03-05T22:08:18Z
Originally Posted by: ksian 

Di sam ja napisa da Wilder ima iste šanse ka Connor? Opet ne čitaš napisano, odnosno, citiram sam sebe " ima tek nešto bolje šanse nego on". Doduše, Wilderove šanse od 1-2% se mogu smatrati i tek nešto boljim šansama, ali su još uvik i dosta bolje šanse od Connorovih 0%. Lipo sam objasnija da je razlika u vještini i mogućnostima Joshue i Wildera jako velika. Kad se u ringu dva vrhunska boksača, pobjeđuje jača volja, ali, problem je što ovdje nisu dva vrhunska boksača, britanski boksač je toliko vještiji i moćniji u odnosu na Wildera da najvjerovatnije pitanje jače volje neće stići doći do izražaja. Drugim riječima, kad se susretnu, nokautirat će ga Ješua, diko moja. A, sudeći po interesu i reakcijama već i na ovom forumu, susrest će se, Wilder se sada izreklamirao do mjere da ga od susreta sa Joshuom dijeli još meč ili dva i puno pričanja po netu i telepizdiji, to je, kako mi se čini, danas bitnije od onoga što se pokaže u ringu.

ja se ipak ne bi složia da su mu toliko male šanse, voli se i aj pošorat ipri tome zna ostat otvoren tako da mislim da je 1-2% šanse ipak malo pretjerivanje

kužim ja sve šta govoriš ali bi ipak tih 1-2% rekao da je to malo nerealno i mislim da je 10-20 puno bliže stvarnosti, ja znam da si u formi života srećo moja ali malkice ga sad

pretjeruješ :)1 :)1 :)1
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
Đolo
2018-03-05T22:12:53Z

joshua po meni nema nikakve sanse dobit taj fajt,jako male mozda 5-10%,mozda je joshua vjestiji boksac kako ti kazes,ali nakraju dana to je borba,i kad ga wilder pogodi desnicom,jedino sto vjesti joshua zna napravit je dupli dekung i krose bacit kad se pribere, neznam u cemu vidis njegovu vjestinu?

volio bi da mi kao boksacki znalac analiziras te joshuine jake strane i radi cega ga wilder nebi mogo ugrozit?

moj prediction je da joshua nece prezivjet 3 runde,mozda 5, joshua ovisi o svom zadnjem udarcu gotovo pa isto kao i wilder, okej joshua ima jaci prednji krose i manje se otvara dok baca te udarce,ali nema slipove,nema head movement, ne zatvara kuteve nit uzima dominantniji kut pri udarcu,nego isto ide na silu ko wilder, mislim da je najizgledniji scenarij da joshua ostaje kratak dok naganja wildera i kad malo spusti ruke, dogadja mu se to, wilder ce ga dotaknut po bradi uzdrmat,ovaj ce se pokrit duplim dekungom,i wilder ce ga ubit. neznam di je ta joshuina vjestina a da ju recimo ortiz nema,mada su stilski drukciji boksaci,po meni je ortiz vjestiji boksac nego joshua, ili po tebi nije? i zasto ne hehe

karl anal
2018-03-05T22:17:22Z
Originally Posted by: Đolo 

joshua po meni nema nikakve sanse dobit taj fajt,jako male mozda 5-10%,mozda je joshua vjestiji boksac kako ti kazes,ali nakraju dana to je borba,i kad ga wilder pogodi desnicom,jedino sto vjesti joshua zna napravit je dupli dekung i krose bacit kad se pribere, neznam u cemu vidis njegovu vjestinu?

volio bi da mi kao boksacki znalac analiziras te joshuine jake strane i radi cega ga wilder nebi mogo ugrozit?

moj prediction je da joshua nece prezivjet 3 runde,mozda 5, joshua ovisi o svom zadnjem udarcu gotovo pa isto kao i wilder, okej joshua ima jaci prednji krose i manje se otvara dok baca te udarce,ali nema slipove,nema head movement, ne zatvara kuteve nit uzima dominantniji kut pri udarcu,nego isto ide na silu ko wilder, mislim da je najizgledniji scenarij da joshua ostaje kratak dok naganja wildera i kad malo spusti ruke, dogadja mu se to, wilder ce ga dotaknut po bradi uzdrmat,ovaj ce se pokrit duplim dekungom,i wilder ce ga ubit. neznam di je ta joshuina vjestina a da ju recimo ortiz nema,mada su stilski drukciji boksaci,po meni je ortiz vjestiji boksac nego joshua, ili po tebi nije? i zasto ne hehe

đolo šta god da uzimaš skini se sa toga, baca te na agresivu, ko mirka u pride danima
Black Arrow
2018-03-05T22:17:40Z
Joshua izraziti favorit bez sumnje.
DjomlaKS
2018-03-05T22:44:55Z

ja se ipak ne bi složia da su mu toliko male šanse, voli se i aj pošorat ipri tome zna ostat otvoren tako da mislim da je 1-2% šanse ipak malo pretjerivanje

kužim ja sve šta govoriš ali bi ipak tih 1-2% rekao da je to malo nerealno i mislim da je 10-20 puno bliže stvarnosti, ja znam da si u formi života srećo moja ali malkice ga sad

pretjeruješ :)1 :)1 :)1

Otprilike tako nekako. Jbg Wilder je dugacak, moze primit i zna dat jebenu desnicu tako da mu je veliki adut taj one punch...zbog tog tih 10-20%!

Btw ja bih puno vise volio gledat Fury-Wilder. S Joshuom ce to biti klasicno skolovanje, al s Furyom bi bio pravi show, od presica i naguravanja do podjebavanja za vrijeme borbe :)1
Zog
  • Zog
  • Advanced Member
2018-03-05T23:02:41Z
meni je 50:50 zasad.
te vase price o 1% ili 10% su mi smijesne.

Joshua nije toliko dobar da moze iskoristit sve Wilderove mane.

da se radi o natjecanju iz tehnike i da suci ocjenjuju tehniku onda bi bilo kako vi kazete.

ali boks je sport ozljedjivanja.
na kraju veceri bitno je samo ko je koga vise ozljedio.
a Wilder moze jako ozljediti i moze pretrpiti teske udarce.

ne tvrdim da ga mozda Joshua nece nokautirati.
tvrdim da borba nece biti jednostrana i da ce i Joshua dobit teske batine, cak i ako pobjedi.
instruktor marširanja
Borisstandup
2018-03-06T08:15:42Z
Da bi se davale neke konkretne procjene kolike su sanse bilo bi dobro znati i kad se borba odrzava jer ovako je besmisleno to nagadat.

Definitivno ima najvise sansi od svih drugih protivnika.Osobno Klicku nisam davao vise od 30% pa je napravio dobru borbu pa i probleme Joshui.

Mogla bi ovo biti jako zanimljiva borba i puno teza nego sto se pretpostavlja ali vazno je da se odrzi ove godine ili eventualno pocetkom iduce a ne da se kao sapunica produzi.

A ovo 1 ili 2% je neozbiljno i normalno da nema veze nikakve i na to se ne treba previse obazirat. Niti je Wilder bogomdan ali bome za danasnji boks nije niti los a bome nije Joshua toliko dobar niti bez mana da ga se ne bi moglo dovest u probleme, dobar je svakako i nije bez razloga projekt ali nije nepobjediv.

Wilderu unatoc nekim boksackim nedostacima ide sasvim dobro a sada ima i ovo veliko iskustvo s Ortizom i zna okrenut borbu, stisnut u kasnijim rundama i velik mu je plus da je gladan uspjeha, zbog toga svakako nije za podcijeniti.
Users browsing this topic