Poll Question : Pobjeđuje:

Total: 11

bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2018-02-26T16:36:44Z
03.03. Brooklyn, New York

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Sponsor
Ivan CRO Cop
2018-02-26T17:31:59Z
Ima dekica da mu očita bukvicu
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
bero
  • bero
2018-02-26T20:25:39Z
joj što bi dao da ga Ortiz ugasi
- dr jupidu
Chiodo
2018-02-26T21:12:06Z
Mnogi bi dali sve kao i da Joshua bilo tko ugasi. Jedan brbljavac a drugi narokani sterkac.

I ako i Ortiz je primjer stereoida nije divan .
Begbie
2018-02-26T21:12:16Z
ajde da konacno vidimo na cemu je wilder sa pravim protivnikom i ako pobjedi u subotu nitko mu nece moci osporavati kvalitetu...ortiz je u zadnjim mecevima pokazao pad,ali ako se pojavi stari ortiz iz meceva sa thompsonom i jennigsom mislim da ce ugasiti wildera.samo da ne propadne mec sad kad nas dijeli samo par dana od njega,al nebi me cudilo da se nesto desi u zadnji cas
Begbie
2018-02-26T21:13:46Z
Originally Posted by: Chiodo 

Mnogi bi dali sve kao i da Joshua bilo tko ugasi. Jedan brbljavac a drugi narokani sterkac.

tocan opis za svu trojicu,al takvi likovi fale boksu i bilo bi steta da ne dode do medusobnih okrsaja
Chiodo
2018-02-26T21:16:42Z
Originally Posted by: Begbie 

Originally Posted by: Chiodo 

tocan opis za svu trojicu,al takvi likovi fale boksu i bilo bi steta da ne dode do medusobnih okrsaja

E da se bar dogodi da se svi meusobno bore. Mada mislim kao i Farhood da pobjednik ove borbe ida sa Joshuom sigurno.
Zog
  • Zog
  • Advanced Member
2018-02-27T10:25:13Z
Jesam li ja ovde jedini koji misli da ce Wilder pobjedit?
instruktor marširanja
Jarac
2018-02-27T10:26:49Z
Originally Posted by: Zog 

Jesam li ja ovde jedini koji misli da ce Wilder pobjedit?

Ma niti blizu jedini. Većina navoja kontra njega ali dobiva Wilder ovo mislim i lakše nego mnogi misle.
Đolo
2018-02-27T15:30:01Z
Pa poll je 3-1 za wildera koliko vidim hehe

Grda je ovo borba, po meni joshua je puno laksi protivnik nego ortiz, ortiz ima nos za udarac i KO. Tip jako dobro pokriva sredinu glave, a Wilderu je jedno od jacih oruzja zadnji direkt, Ortiz se odlicno pokrije i nadje kut da plasira vrlo jako udarce u kontri a da se minimalno otvori i napravi minimalno pokreta, pravi KO artist, ima george foreman štih neki. Netreba mu puno prostora da dodje do KO ili napravi stete udarcima. Takodjer prednjom nogom dobro radi, zna zatvorit protivnika, zna mu skratit distancu, vrlo nezgodan za wildera kojo je divljak totalni.

Wilder ima prednost naravno u duzini, mnogi ga kritiziraju za tu divljinu i da lose kontrolira distancu ali ljudi cesto neznaju sta vide, svakom borcu se da nac hrpa mana, wilder kad se ostavi otvoren, takodjer je i protivnik pod velikim rafalom, a niko nikad u boksu nije napado ludo ko Wilder, kako je strgo stiverna zadnji mec,ono je strasno bilo.

Predicto bi da ce Ortiz svakako imat prednost u pocetku borbe, prvih 4-5 rundi bi moglo bit zajebano ali Wild Wild Wilder je strasan udarac i mislim da ortiz sa svojim klasicnim duplim dekungom ce se prije ili kasnije nac u problemima. Wilder 7/8 runda by TKO. Mada necu se sokirat ako mec zavrsi u prvoj rundi jel Wilder nije normalan haha i nikad neznas kad ce krenut ko crna smrt po kill.
Đolo
2018-02-28T17:02:28Z
Kvota na Wildera 1.3 pa jebem ti boks da ti jebem boks, pa da se sa pupekom tuce ja bi stavio bar 1.4
DugoVecCitam
2018-02-28T21:05:10Z
Originally Posted by: bero 

Wilder iz profila isti Rashad Evans.
DRAGI PRIJATELJI...
Begbie
2018-03-01T08:25:26Z
Bilo bi bolje da wilder pobjedi i da onda gledamo epski okrsaj njega i joshue,al mislim da ce ga ortiz nokautirat i onda roknut na doping testu
Zog
  • Zog
  • Advanced Member
2018-03-01T11:08:27Z
Wilder je zaista u pravu da od Mike Tysona teskaska kategorija nije vidila ovakve divljacke napade.

Tyson je pojam tehnike za Wildera ali je zato Wilder pojam visine i reacha za Tysona.

nece niko lako obranit njegove nasilnicke napade.
primjetim da je u zadnjih nekoliko meceva napredovao sa tehnikom i kretanjem.
jako opasan boksac.
instruktor marširanja
gosuasus
2018-03-01T20:56:23Z
Originally Posted by: DugoVecCitam 

Originally Posted by: bero 

Wilder iz profila isti Rashad Evans.

meni nesto vuce na ovog gospodina ovdje :D

UserPostedImage
ksian
2018-03-01T23:02:26Z
Ni jedan ni drugi nisu baš idealni boksači, ali svakako Wilder. Ortiz ima nešto, lipo radi, kao i svi Kubanci, ali nema ono što treba da bi se tuklo Wildera- kao, kraći, on mora ganjati, gledati kako da uđe, ali, nedovoljno je brz na nogama, a uvjeren sam i da mu fali kondicije za ovo. Wilder će ovo izvanka, pretpostavljam da neće bit čistog nokauta, ali moguće da će sudac ranije prekinuti. Ortiz jednostavno nema siline da stisne Deontaya, a nije dovoljno dobar i brz da ga može čekati. Ali, sa druge strane, neće ni Deontay puno trčati, tako da vjerujem da nas očekuje dosadnjikav meč, ma koliko da se Wilder trudio izreklamirati ovo.

Bronson0
2018-03-01T23:17:35Z
Sto mislite o ostalim mecevima
bero
  • bero
2018-03-02T10:39:46Z
https://www.boxingscene....eds-new-promoter--125793 

lisac Hearn zna šta treba reći.
ali nije daleko od istine, Wilderu treba bolji promotor.
- dr jupidu
bbbmarc
2018-03-02T12:37:37Z
ortiz je kontraš, prvi nakon szpilke s kojim se susreće wilder. i prvi koji će doći boksati meč, a ne doć uzet lovu.
vidim mogućnost da wilder zaroni sa svojim desnim krošeom na lijevi aperkat od ortiza, ali kako je rekao ksijan, za to treba brzine i eksplozivnosti koja je upitna kod ortiza
btw. ortiz iako niži nije kraći od wildera 🙂
gosuasus
2018-03-02T12:51:03Z
uz sve to, kubanac je svjetska klasa u inside borbi a zna stajat iza svog direkta. wilder kao brzi boksac, ima vise posla da se prilagodi na ortiza nego ovaj na njega. valja se na kondiciju oslonit, ne vidim smisao trazenja divljih kuteva od wildera u ranoj fazi meca
Users browsing this topic