Đolo
2018-01-21T13:11:54Z
Steta za rampagea hypo sam ga, mislio sam da je nepobijediv otkad je izbacio kecap iz prehrane ali ocito je trebo izbacit jos neke stvari haha

Rory nije primio puno stete nocas u glavu, onaj nos je u problemima otkad mu ga je lawler slomio i otada svaki direkt u nos mu ga nacne opet ali vecina stete je bilo po nogama. Lima je prokocko mec u petoj rundi, 4minute je lezo kao donji bez ijednog pokusaja da se nesto promijeni jos lik zakljuca nogama trokut i ubiti pomogne roriju da pobijedi jel rory nebi mogo stajat 5min kamoli borit se al rory srcan i premudar za limu. Pokazuje da je u borbi fight iq uvijek iznad fizickih predispozicija jel lima je duplo razorniji udarac. Odlicna tvrda borba dvije iskusnjare u primeu.
cayman
2018-01-21T13:16:21Z
Istinski ratnik, al dobro kažeš, sa svojih 28-9 ima previše ovakvih tarapana iza sebe ...Da ne bi završio ko Big Daddy
zarajan
2018-01-21T16:18:31Z
Daj ovi iz turnira jedino mogu glumiti u Osvetnicima 8...
rikimartin
2018-01-21T22:05:44Z
Što se isplati pogledati s tog eventa ?
Đolo
2018-01-21T22:07:15Z
Co main. Ako si fan rampagea ili chaela onda i main a ovo ostalo nisam gledo. Al lima i rory bas tvrda borba
gosuasus
2018-01-21T22:22:56Z
Originally Posted by: rikimartin 

Što se isplati pogledati s tog eventa ?

rory-lima i aaron pico svakako te joey davis. eventualno sonnen i chandler. ostlao nije vrijedno spomena, undercard i postcard cak ispod prosjeka i za bellator
ksian
2018-01-21T22:54:10Z
Uživao sam gledat Gangstera, Jacksona manje, tip je došao totalno nespreman, nadao se da će dočekati Sonnena na neku boksačku kontru, ali je Gangster pokazao bolju, preciznije, mudriju stojku nego u svojim najboljim danima. Naravno, to još uvijek ne znači da je Sonnen stvarno klasa u stojki niti da će ikad bit, ali, u okršaju dva veterana zasluženo je slavio onaj koji je ovaj meč shvatio puno ozbiljnije. Inače se u klinčevima dobro vidjeli da je već Rampage poprilično velik protivnik za Sonnena. Nažalost, bojim se da će Sonnen biti premali da bi se mogao mjeriti sa Mirom, Mitrom i ostalim protivnicima, ali mi se čini da je u njemu ostalo najviše života od sve ekipe na turniru.
dr jupidu
2018-01-21T23:08:46Z
ako pobjedi fedor.....

sumnjam da će ovaj put fedor ostat hladan na presicama..kad chael krene s namještenim mečevima u pride

i na prošlim presicama blago je cimao fedora a sad ce krenit kw style
neprimam kućne posjete.
Kristijan
2018-02-01T17:46:56Z
Originally Posted by: Svensson 

Originally Posted by: Kristijan 

Rory MacDonald treba da se povuce.

gledo sam uz UFC Rorya sa strane jer me ta borba zanimala pa skoro ko Miocic-Ngannou

frajer ako nastavi imati ovakve ratove sa 40 godina ce sliniti u kolicima. Svaka cast za pobjedu ali, ovakvi mecevi posteno skrate zivot.

Najbolji borac u Bellatoru, samo 28 a vec potrosen, mekan, mislim da ce ga Koreskov zavrsiti jer ima bolji TDD od Lime.