Đolo
2018-01-20T16:45:14Z
Ak rampage nije teskas onda neznam... ljudi moji covjek ima 115kg o cemu vi pricate. Jel ste gledali vaganje??

Tip je jebeni bizon izgleda ogromno.a nije ni chael najmanji decko. Nije da se zaista bori neko od 84kg sa nekim od 120 kak ste vi to prikazali.
Chiodo
2018-01-20T17:00:28Z
Rampage hw kad je ugojen kao sad na 114kg a dok je hodao sa 103kg onda je skidao za lhw. Sonnen ni blizu tome.
DjomlaKS
2018-01-20T17:04:29Z
Bas je nekako tesko procjenit tko ce ovo odnijeti...na prvu ovako Mitrione za kojeg cisto sumnjam da ga manji Mo i Bader mogu grindati, al mu Nelson bas ne lezi. Tu je i Mir koji ako dodje imalo motiviran moze pomesti sve redom. Rampage ako nista sad moze dobro udarit sa svojih 114 kg mada sumnjam u njegovu motivaciju. Bader i Mo ce vjerovatno doci najbolje pripremljeni, al ipak je ovo HW turnir pa nisam bas optimistacan.
Sonnenu i Fedoru dajem gotovo nikakve sanse 😃
dr jupidu
2018-01-20T17:31:49Z
onaj osjećaj kad za fedora svih boli k....:)1

kao i roy jones junior......

nisu znali otić kad treba

rampage samo je pazio na prehranu al opet je žderao i ništa od njega od hw karijere

neprimam kućne posjete.
ksian
2018-01-20T23:30:30Z
Da moram birat dal da gledam dvi finalne borbe UFCa ili Bellatora, odabra bi Bellator. Gangster je jedinstvena pojava ne u MMA, već u cilom svijetu sporta, šteta što je presitan za konkurenciju, i što će vjerovatno već večeras završit natjecanje, gledat ga u kavezu i nije baš zanimljvo, ali, gledat ga van kaveza je uvik zanimljivo. Tako da, nadam se da je Jackson prespavao ove pripreme, i da će Sonnen iznenaditi. Rory-Lima, pak, miriše na odličnu peštačinu.
Đolo
2018-01-21T00:14:12Z
Bome i meni bi bila dilema cisto jel su mi rampage i chael medju dva najdraza lika, rampage radi borbi chael radi tog jel je gangster, bas lose kaj neko odma otpada u pocetku to su bas glupo slozili. Mir bader fedor itd i nisu bas pretjerano zabavni, jedina dva zabavna lika na turniru su chael i rampage a jedan odma otpada. Toliko kvalitetnog chael talka ce nizvodu otic jel rampage ce ga ozbiljno povrijedit i u to nemam sumnje, nebi dao sonnenu nit 1% sanse jel rampage mi ovaj put nekako dobro djeluje bas.

Rampage 1runda brutal TKO.
Lima 3runda Tko.
JDS
  • JDS
  • Advanced Member
2018-01-21T02:16:35Z
Originally Posted by: Đolo 

Bome i meni bi bila dilema cisto jel su mi rampage i chael medju dva najdraza lika, rampage radi borbi chael radi tog jel je gangster, bas lose kaj neko odma otpada u pocetku to su bas glupo slozili. Mir bader fedor itd i nisu bas pretjerano zabavni, jedina dva zabavna lika na turniru su chael i rampage a jedan odma otpada. Toliko kvalitetnog chael talka ce nizvodu otic jel rampage ce ga ozbiljno povrijedit i u to nemam sumnje, nebi dao sonnenu nit 1% sanse jel rampage mi ovaj put nekako dobro djeluje bas.

Rampage 1runda brutal TKO.
Lima 3runda Tko.

Ali koga su onda trebali dat Sonnenu da ne otpadne odma ? jbg koga god da mu das otpao bi odmah, a ovako bar jedan od ta dva kako kazes zabavna lika nece odmah otpast na pocetku, ko zna mozda su ih zbog toga i stavili da bar jedan od njih ide dalje
gosuasus
2018-01-21T02:56:12Z
kidjej
2018-01-21T04:16:56Z
Ima li na satelitu da live prijenos bellatora?

Prije je bilo na canal + sport 2 hd na hotbirdu 13e.
Vidim veceras nema
Kristijan
2018-01-21T05:02:02Z
Borisstandup
2018-01-21T05:11:42Z
Ajde i Rory da ima titulu.
dr jupidu
2018-01-21T06:00:11Z

neprimam kućne posjete.
DjomlaKS
2018-01-21T06:16:07Z
hebo majku Sonnen 3-0 s Prideovcima :D
Rampage je ipak samo debela svinja koji ne moze bas kile nosit
dr jupidu
2018-01-21T06:19:23Z
Originally Posted by: dr jupidu 

onaj osjećaj kad za fedora svih boli k....:)1

kao i roy jones junior......

nisu znali otić kad treba

rampage samo je pazio na prehranu al opet je žderao i ništa od njega od hw karijere

bravo ja

kao šta sam i rekao..katastrofalno pripremljen...za mma.... a onaj njegov "stari trener motivator" mi je smiješan

gledao sam pripreme...daleko od ozbijnih priprema za današnji mma

neprimam kućne posjete.
Kristijan
2018-01-21T06:45:33Z
Quote:

Jon Slusser says tonight’s BellatorMMA fights drew the biggest ratings in the history of the Paramount Network - which launched Thursday

:)18
Chiodo
2018-01-21T07:10:44Z
Rampage jad i bijeda ostao od borca kakav je bio! Gangster gura dalje turnir
bero
  • bero
  • Advanced Member
2018-01-21T07:33:50Z
Originally Posted by: Kristijan 

Quote:

Jon Slusser says tonight’s BellatorMMA fights drew the biggest ratings in the history of the Paramount Network - which launched Thursday

:)18

samo su promijenili ime, Spike TV je to bivši.

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Jarac
2018-01-21T10:45:09Z
Chael spreman i dobio .
Rory 3:2 i ako teška ozljeda noge koliko vidim. Hrvanje je najbitnije danas i svi se vode na neko rušenje i kalvu takvu kontrolu, tak do pobjede i pojasa je i on došao.Možda bude i uzvrat tko zna.
dr jupidu
2018-01-21T11:35:37Z

Originally Posted by: dr jupidu 

Kaj lazni hw turnir, jedini chael nije teskas ovi svi ostali su legit hw.

Volio bi da rampage osvoji turnir, i bas me zanima u kakvoj je formi, ne izgleda lose ovako fizicki, sonnen nije pravi ispit al taman za zagrijavanje.

Rory i lima ce bit jako dobra borba.

je rampage s usporenom štitnjačom je tebi hw.......

meni je jedino zanimljivo da chael dobije i fedor tako da chael isprovocira fedora da ovaj pukne

Znaci chael rampagea nebi mogo dobit ni da rampagu oci zavezu. Rampage je pravy hw od prelaska u ufc, samo je tada bio discipliraniji i mogo je skidat al velik je rampage decko. Sad je lik na 110-115kg i djeluje mi dosta bolje fizicki nego protiv lawala i ishija.

Mitrione ili rampage osvajaju. Zanimljiv meni osobno turnir, card je los, imaju valjda 20borbi nisam mogo vjerovat, a samo dvije, eventualno 3 borbe valjaju. Event ce trajat 8sati

šteta ..taman udješ u top 7 forumaša a sad opet si ispod top 10:)1 🤦

neprimam kućne posjete.
Svensson
2018-01-21T12:07:50Z
Originally Posted by: Kristijan 

Rory MacDonald treba da se povuce.

gledo sam uz UFC Rorya sa strane jer me ta borba zanimala pa skoro ko Miocic-Ngannou

frajer ako nastavi imati ovakve ratove sa 40 godina ce sliniti u kolicima. Svaka cast za pobjedu ali, ovakvi mecevi posteno skrate zivot.