dr jupidu
2018-01-19T08:39:09Z
ni sam neznam šta je bellatoru trebao lažni hw turnir
naravno da cu pogledat sonnena al njemu je teško nosit i do 93 kg a kamoli ić protiv teškaša

nema smisla

neprimam kućne posjete.
Sponsor
Đolo
2018-01-19T08:57:56Z
Kaj lazni hw turnir, jedini chael nije teskas ovi svi ostali su legit hw.

Volio bi da rampage osvoji turnir, i bas me zanima u kakvoj je formi, ne izgleda lose ovako fizicki, sonnen nije pravi ispit al taman za zagrijavanje.

Rory i lima ce bit jako dobra borba.
Jarac
2018-01-19T09:04:18Z
Slab turnir da ali opet je turnir.

Bolje da ti ne otvaraš teme jer je ovo nikakvo.
fist
  • fist
  • Advanced Member
2018-01-19T09:54:53Z
Rory - Lima je meč jači od bilo kojeg UFC velter meča. Jedva čekam.

Također bih volio da Rampage osvoji ali mislim da je on prestao ozbiljno trenirati tamo još prije 5-6 godina

shadow
2018-01-19T10:00:05Z
Sjajna borba u welteru ali da su Ufc ne bi ni bila tolkko posebna jer imamo svako malo jakih borbi. Ovako je posebnije.
dr jupidu
2018-01-19T10:10:48Z
Originally Posted by: Đolo 

Volio bi da rampage osvoji turnir, i bas me zanima u kakvoj je formi, ne izgleda lose ovako fizicki, sonnen nije pravi ispit al taman za zagrijavanje.

je rampage s usporenom štitnjačom je tebi hw.......

meni je jedino zanimljivo da chael dobije i fedor tako da chael isprovocira fedora da ovaj pukne

neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2018-01-19T10:15:53Z
Originally Posted by: fist 

Također bih volio da Rampage osvoji ali mislim da je on prestao ozbiljno trenirati tamo još prije 5-6 godina

baš se vidi da stalno uz njega mora bit trener a da svaku vježbu šta radi izvodi tek onako bez prave želje i motiva....

neprimam kućne posjete.
Đolo
2018-01-19T10:54:58Z
Originally Posted by: dr jupidu 

je rampage s usporenom štitnjačom je tebi hw.......

meni je jedino zanimljivo da chael dobije i fedor tako da chael isprovocira fedora da ovaj pukne

Znaci chael rampagea nebi mogo dobit ni da rampagu oci zavezu. Rampage je pravy hw od prelaska u ufc, samo je tada bio discipliraniji i mogo je skidat al velik je rampage decko. Sad je lik na 110-115kg i djeluje mi dosta bolje fizicki nego protiv lawala i ishija.

Mitrione ili rampage osvajaju. Zanimljiv meni osobno turnir, card je los, imaju valjda 20borbi nisam mogo vjerovat, a samo dvije, eventualno 3 borbe valjaju. Event ce trajat 8sati

DjomlaKS
2018-01-19T11:08:32Z
Originally Posted by: fist 

+1

Rory-Lima je strasan mec, i bas steta sto se na sutrasnji datum odrzava.

Turnir ko turnir mi ja bas zanimljiv.,ono poznata lica, poznati poluteskasi(i srednjasi) protiv teskasa. Bas zanimljivo, zanimljivije mi nego 80% HW borbi trenutno u UFC-u. Najvise zbog tog jer su u UFC-u samo veterani koji su se vecinom borili medjusobno te neka nova lica koji mi nisu jos zanimljivi
dr jupidu
2018-01-19T11:30:29Z

šta kaj?

otkad si ušao u top 10 naj forumaša pfs-a polako postaješ bahat i kaj ovo kaj ono..... tipično za zvijezde u usponu

rampage ima nekog trenera starog kova kaj misli da je psihijatar i mašta i puni glavu rampageu da je on sensei a rampage sve šta može osvojit je pobjeda protiv sonnena a za nešto više kao i ti za bit top 3 forumaš ste oboje realno limitirani iako ste ok

neprimam kućne posjete.
DugoVecCitam
2018-01-19T12:53:03Z
Mislim da ce Sonnen imati 97-98 kg.
DRAGI PRIJATELJI...
gosuasus
2018-01-19T21:36:09Z
nije chael nikad radio td na snagu, ima super tajming, ali to je rampage s druge strane, ne wand, tesko je njega izdominirati, plus hw je njegovo podrucje. blaga prednost rampageu jer ga manje boli qrac kad izgubi dominantnu poziciju :)18
bero
  • bero
  • Advanced Member
2018-01-19T23:07:12Z
http://www.profightstore...aela-sonnena-/28733.aspx 
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
dr jupidu
2018-01-19T23:29:24Z
uspio je chael nabacit još par kila..na stomaku.....

zaboravljamo da ima manjak testosterona a nemože ga bost ni u bellatoru..
neprimam kućne posjete.
DjomlaKS
2018-01-20T10:58:04Z
Pojest ce ga Rampage prevelik je, mada vjerujem da ce mu Cheal prodati koje rusenje na pocetku. Sonnenu je ovo inace treci okrsaj s legendama Pride a dvojicu je vec svladao.

Rampage je jos jednom pokazao zasto ja nikad necu razumjeti kile u MMA, makar pratio jso 20g. ovaj sport. Jbt nedavno ulazio sa 102-103 kila i velikom skembom, a sad 114 i uopce ne izgleda lose...kako??
Đolo
2018-01-20T11:04:23Z
Kaze da je izbacio kečap. Ocito djeluje jel lik nije vec par godina djelovo ovak spremno.
dr jupidu
2018-01-20T12:02:04Z

Kaze da je izbacio kečap. Ocito djeluje jel lik nije vec par godina djelovo ovak spremno.

daleko je on od spremnosti..samo je dobro bilderski spreman

neprimam kućne posjete.
Slash
2018-01-20T15:40:55Z
Rampage nije teškaš, već ljenčina. Može on pričati o motivaciji, ali njemu se već godinama ne bori.
Možda će još dobiti Sonnena jer je on realno za 84 kg, a ne do 120 kg, ali tu priča staje.
cayman
2018-01-20T15:46:42Z
Meni intuicija govori da Bader uzima ovaj turnir
Borisstandup
2018-01-20T16:19:36Z
Originally Posted by: cayman 

Meni intuicija govori da Bader uzima ovaj turnir

Realno on je tu najatleticniji i u najboljoj formi uz drugog poluteskasa Mo-a ali je za razliku od njega i snaznije grade pa lakse parira teskasima. Bader ima sve preduvjete da ovo uzme ali kod njega nikad ne znas sto ocekivat i koliko je psihicki jak. Zna i popiti neki zalutali udarac ili kao sa AJ odradit najbesmisleniju taktiku ikada.

King Mo zapravo nije teskas i vidjeli smo sa Mirkom kako tesko se moze nositi sa snagom i tu je njegov problem ali je jednako pripremljen kao i Bader. Rampage je tu fore radi i imena ali daleko da je u formi i slicno. S druge strane ima tu nevjerojatnu prirodnu snagu i uvijek je zanimljiv i ako je bas ljencina. Sonnena ne treba ni uzimat previse i tu je uskocio radi promidzbe, dobar borac ali nema veze s teskom.

Nelson i Mitrione dva snazna nokautera ali jedan se ne zna boriti uopce osim tog KO udarca a drugi mora molit Boga da ne naleti ovog drugoga i da ga opet ne zakopa u parter udarcima. Fedor pitanje jel moze vise ikoga ozbiljnoga dobiti a dali su mu Mira na racun toga jer smatraju da je najpotroseniji. Cesto Mir zaj... ekipu pa se ne bi cudio nista ni ovdje. U toj borbi zaista ne znam sto ocekivat.

Zapravo na neki nacin ni kriv ni duzan ovaj turnir ima neku vrstu zanimljivosti jer je bas tesko procijeniti tko uzima i hoce li otici do kraja u punom formatu ili ce kao svojedobno i SF turnir puknut na dijelove.