shadow
2018-04-03T13:24:03Z
Originally Posted by: Zog 

Originally Posted by: shadow 

To napisano vrijedi za masu a takva je uvijek no struka je uvijek kritizirala iste stvari i to nije nakon ove borbe. Šampionsko ponašanje ne postoji il se boriš il ne dobro.

ja mislim suprotno.
masa zamjera pobjedniku ako se nije potukao na sve ili nista tj ako je vise taktikom a manje otkidanjem glave protivniku dosao do pobjede.

struka s druge strane shvaca vaznost taktike u vrhunskom sportu.
struka ne zamjera koristenje nego taktiku cijeni i postiva.

Ne govori se o taktici nego nedostacima.
Zog
  • Zog
  • Advanced Member
2018-04-03T13:28:30Z
pardon.
onda sam krivo razumio.
instruktor marširanja
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-04-03T18:05:34Z
AJ-Wilder, White-Pulev i pobjednik kao prvi izazivač a Povetkinu treba jedna velika pobjeda da bi dobio šansu za title shot.

Joshua će sve to dobiti i potvrditi svoj primat kao jedan od najvećih teškaša.
Jarac
2018-04-03T18:17:43Z
I da dobije jos njih dva tri to je tek 4 velike pobjede a i ima puno puno većih imena kroz povijest.
karl anal
2018-04-03T21:16:01Z
Originally Posted by: GSP 

AJ-Wilder, White-Pulev i pobjednik kao prvi izazivač a Povetkinu treba jedna velika pobjeda da bi dobio šansu za title shot.

kakav najveći teškaš, ti si skroz odlipia brate, ako misliš najveći po veličini penisa kojeg mu stalno gladiš mislim da si i tu falia, liston je tu daddy of them all
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2018-04-04T14:44:00Z
500 tisuća gledatelja u Hrvatskoj:

https://www.rtl.hr/tv-no...ektakl-joshua-vs-parker/ 

380 tisuća live, 430 u reprizi u SAD-u :)18

https://www.boxingscene....d-483000-viewers--126833 
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Đolo
2018-04-04T16:44:04Z
Originally Posted by: karl anal 

kakav najveći teškaš, ti si skroz odlipia brate, ako misliš najveći po veličini penisa kojeg mu stalno gladiš mislim da si i tu falia, liston je tu daddy of them all

da se primjetit da se pojedincima dize kita na joshuu hehe
gosuasus
2018-04-04T17:00:26Z
Originally Posted by: karl anal 

sonny liston fucking rules :)1
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-04-05T08:15:14Z
@kanal

krivo čitaš. Jedan od najvećih. Zaboravio i Furya kojeg mora riješiti. Znači dečko neće imati niti 30 god. a imati će sve pojaseve i očistiti kategoriju (skupa sa Kličkom kojeg si glorificirao). Top 5 svih vremena ne ali u top 15 će ući svakako.
Ali ti nemaš pravo glasa. Pisao si da nema šanse da bude prvak. Pa ako dođe da borbe sa Kličkom da će ga Kličko školovati itd. tako da psssss:-$
Borisstandup
2018-04-05T08:17:04Z
Dobro pobijedio je Klicka na kraju karijere, pa nije da ga je dobio iz njegova prime-a, ni prvi niti zadnji dobar boksac koji dobiva legendu na odlasku. Barem mi koji ozbiljno pratimo boks znamo koliko je takvih slucajeva bilo. I polako s tim top listama, ima on jos tu posla da bi bio na njoj, daleko od toga da nece biti prilike.
bero
  • bero
2018-04-05T08:24:30Z

@kanal

krivo čitaš. Jedan od najvećih. Zaboravio i Furya kojeg mora riješiti. Znači dečko neće imati niti 30 god. a imati će sve pojaseve i očistiti kategoriju (skupa sa Kličkom kojeg si glorificirao). Top 5 svih vremena ne ali u top 15 će ući svakako.
Ali ti nemaš pravo glasa. Pisao si da nema šanse da bude prvak. Pa ako dođe da borbe sa Kličkom da će ga Kličko školovati itd. tako da psssss:-$

Sve ispod 10. mjesta nije "jedan od najvećih". Jedan od najvećih si ako si u Top 5 - 10 all time.
kakav fakin top 15 :)1

- dr jupidu
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-04-05T09:20:41Z
Originally Posted by: Borisstandup 

Dobro pobijedio je Klicka na kraju karijere, pa nije da ga je dobio iz njegova prime-a, ni prvi niti zadnji dobar boksac koji dobiva legendu na odlasku. Barem mi koji ozbiljno pratimo boks znamo koliko je takvih slucajeva bilo. I polako s tim top listama, ima on jos tu posla da bi bio na njoj, daleko od toga da nece biti prilike.

Naravno, zato sam i napisao da mora počistiti konkurenciju.
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-04-05T09:22:28Z
Originally Posted by: bero 

@kanal

Sve ispod 10. mjesta nije "jedan od najvećih". Jedan od najvećih si ako si u Top 5 - 10 all time.

Ma ja top 3 sada:)1 Aj nek bude top 10. 10 najboljih ikada nije mala stvara. Možda tebi je Bero i znaš dosta sportaša u top 10:)18
bero
  • bero
2018-04-05T10:22:35Z

@kanal

Ma ja top 3 sada:)1 Aj nek bude top 10. 10 najboljih ikada nije mala stvara. Možda tebi je Bero i znaš dosta sportaša u top 10:)18

Ti si nadam se svjestan da moderni boks postoji više od 150 godina i da je iznjedrio jaaako puno šampiona?
Ako ih ne znaš nabrojat 10, ili izguglat, onda ne znam što da ti kažem :)1

Joshua ima potencijal dugo vladati, ali zasad još nije u društvu najvećih.
- dr jupidu
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-04-05T11:50:24Z

@kanal

Ti si nadam se svjestan da moderni boks postoji više od 150 godina i da je iznjedrio jaaako puno šampiona?
Ako ih ne znaš nabrojat 10, ili izguglat, onda ne znam što da ti kažem :)1

Joshua ima potencijal dugo vladati, ali zasad još nije u društvu najvećih.

Znam da su se braća Kličko vrtila oko 15.mjesta. E sad jesi li sa toliko godina bili prvaci?Koliko su poraza imali naspram AJ?Nije ni konkurencija bila neka. Lenox su umirovio i dobio Vitalija, dok je AJ dobio starog lava iako je Kličko bio stariji.. Ne kažem da hoće ali ima jako puno šansi da bude.
bero
  • bero
2018-04-05T12:12:51Z
Vladimir Kličko je 10 godina bio svjetski broj 1 i po meni je on definitivno u Top 10 all time HW.
Joshua je svjetski broj jedan jedva godinu dana :)) Polako.
- dr jupidu
pjac
  • pjac
  • Advanced Member
2018-04-05T12:13:35Z
Wladimir blizu top 10 po meni.
fanatic
2018-04-05T13:30:58Z

Vladimir Kličko je 10 godina bio svjetski broj 1 i po meni je on definitivno u Top 10 all time HW.

zanemarimo emocije, Kličko je u samom all time HW vrhu :)37

Dugogodišnji dominantni prvak, a to što je bio dosadan, to je "krivica" njegovog talenta i protivnika
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
Jarac
2018-04-05T14:40:36Z
Originally Posted by: fanatic 

zanemarimo emocije, Kličko je u samom all time HW vrhu :)37

Dugogodišnji dominantni prvak, a to što je bio dosadan, to je "krivica" njegovog talenta i protivnika

Je dugo je vladao ali zaista Haye i Povetkin su mu najbolje pobjede, tu je dosta tanak u usporedbi sa baš najboljima. U biti je nevjerojatno kada je toliko vladao a to najveće pobjede.
karl anal
2018-04-05T17:22:19Z

@kanal

pa i onako star kličko ga je dobrano odškolovao, da se bore prime vs prime nebi mi aj mogao spitbucket nosit
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.