bero
  • bero
  • Advanced Member
2017-09-17T08:23:30Z
UserPostedImage
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
karl anal
2017-09-17T08:57:24Z
Originally Posted by: ksian 

Ali, gospođa koja je odsudila Canelu 10 rundi ne bi više nikad trebala zaokruživati liste, niti na mečevima kadeta, pogotovo što iza nje ima dugačka lista loših odluka, napose u MMA.

ma ne bi joj da da zaokruži sebi brojeve na lotu, kamoli šta drugo

When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
Chiodo
2017-09-17T09:51:04Z
Originally Posted by: ksian 

Što se tiče krađe, mislim da je odluka sudaca loša, da je Golovkin dobio 7 rundi, ali u svijetlu mnogih loših odluka zadnjih par godina, ovo suditi neriješeno, i nije toliko dramatično, na kraju krajeva, prvaku su ostali pojasevi. Ali, gospođa koja je odsudila Canelu 10 rundi ne bi više nikad trebala zaokruživati liste, niti na mečevima kadeta, pogotovo što iza nje ima dugačka lista loših odluka, napose u MMA.

Tako da, u konačnici, niko nema posebno velik razlog za nezadovoljstvo, publika je gledala dobar meč, prvak ima svoje pojaseve, izazivač se dobro držao, i u revanšu će obojica zaraditi još više novaca.

Sve se skroz slažem. Canelo je dobio sigurno 5 rundi i to je velika stvar protiv GGG! I ja sam imao 7-5. Ova žena je živa sramota da postoji! Ma ajde da je imala 7 rundi pa je natezala ali 10 je totalna glupost.
Drago mi je ipak da mu pojasevi ostaju jer je to najbitnije .
Dobro je Canelo otvorio samu borbu ali mi je potpuno nejasno kako je toliko pao sredinom borbe a i sam GGG mu je dozvolio povratak u samu borbu zadnje tri runde. Da GGG želi raditi više obranu ovo bi uzeo puno lakše po meni. Previše se oslanja na izmjene i svoju snagu primanja udaraca koja je zaista fenomenalna. Sjajan jab GGG i mislim duplo ih ima više od Canela dok Canelo ima power puncha više i zaista je znao pogoditi sjajno.

Canelo je zvijezda i očito jedan od sudaca mora biti dio te spletke ali se slažem u moru loših odluka ovo je ispala prava sitnica s obzirom da je draw i pojasevi ostaju prvaku. Malo su kao i protiv Lare potegli a čak je jedan sudac i protiv Floyda imao 114 za oboje i to je već gadna greška.
Osobno se radujem još jednoj borbi jer je i ova bila super.
Đolo
2017-09-17T09:55:14Z
Kakav mec... nemrem vjerovat ovaj golovkin hahaha kakva jebena stijena od covjeka, canelo ga strese grdin uperkatom ovom se sam oci rasire ko biku i u pol stotinke baca kontru i odma naprijed, lud je ko puska.

Canelo isus nije dozvolio previse ozbiljnih udaraca, velemajstor boksa, izbliza se onako dobro branit i borit sa golovkinom, odlicno. Canelo je zado svoje jace udarce, golovkin svoje nije nalazio, pokusavo je svim i svacim ali canelo se maestralno branio, nakraju ga je golovkin pritiskom, i jednostavno cvrstinom izmorio. Ona peta runda, podivljo sam. Golovkin bolji ali ni blizu koliko se govori,dovoljno bolji da mu se da pobjeda po meni bez sumnje, ali ovo je bila jako gusta borba za bodovat a fajt je dobio golovkin. Canelu skidam kapu, nevjerojatan bokser sta rec uopce, nema gubitnika u ovakvim mecevima ali radi postenja golovkinu su trebali dat.
shadow
2017-09-17T10:08:07Z
Po meni nije neka velika razlika i meksikanac je bio podosta bolji u dost izmjena ali jedino od kazahstanca ritam nevjerojatan.7rundi Golovkin je najfer po meni a draw nije toliko bad.
gosuasus
2017-09-17T14:43:36Z
ovo sa ovom sutkinjom me podsjeca na 118-109 protiv trouta :)18 ggg je trebao upisati pobjedu, ali ukupan dojam su obojica ostavili podjednak i draw ne izgleda jako ruzno kao recimo poraz lare. ggg ima 6 sigurnih rundi po boks specifikacijama. r1, r12 su runde koje se navlace a i statsi su podjednaki u nekima, dok r2, r3, r10, r11 neupitno ide alvarezu imho
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2017-09-18T15:25:32Z
Odličan meč kako sam i očekivao ali očajni suci tj. sutkinja. Ono što me iznenadilo je cardio Golovkina. Bio sam siguran da će biti obrnuto ali eto. Kako god bravo dečki.
cayman
2017-09-18T15:33:30Z
Odličan fajt, al mi je žao Golovkina. Jednostavno ne znam kak se ovo govno od sutkinje može pogledati u ogledalo
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2017-09-18T17:00:18Z
Originally Posted by: cayman 

Odličan fajt, al mi je žao Golovkina. Jednostavno ne znam kak se ovo govno od sutkinje može pogledati u ogledalo

Kad pogleda bankovni račun puno joj je lakše:)20 Inače šteta da Canelo nije išao još u koju izmjenu. Bila bi to fantazija onda. Nije pokazao pravo meksičko srce.
Slash
2017-09-18T18:17:45Z
Sjajna borba i Golovkin mi je generalno bio bolji, ali je previše dopuštao Canelu da ukrade runde. S druge strane, Canelo da se više potukao od početka bi vjerojatno i uzeo borbu. Ovaj Golovkin je lud ko puška, kakav fajter. Uništio Canela pritiskom kroz sredinu borbe dok mu nije dao lufta previše.
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2017-09-22T11:23:53Z
Canelo će do ljeta ovo razvlačiti:)20 Neka GGG odradi Cotta u prosincu.

http://fightsite.hr/rubr...i-golovkin-ima-i-plan-b/ 

Kristijan
2017-09-28T08:10:14Z
Quote:

Alvarez-Golovkin fight generated 1.3 million pay-per-view buys

Quote:

The figure was given to the Los Angeles Times by an individual intimately familiar with sales, but unauthorized to speak publicly on the matter. HBO televised the bout.

http://www.latimes.com/s...view-20170927-story.html 
Đolo
2017-09-28T08:11:49Z
Pa super to bi bile okej ppv bojke, ocekivo sam oko milju barem
Users browsing this topic