gosuasus
2017-09-17T04:02:53Z
vegas je to :)18

7-5 ggg po meni, ali 5 rundi alvareza je skoro pa pobjeda
Borisstandup
2017-09-17T04:03:40Z
Sjajna borba i oboje imali odlicnih trenutaka, Golovkin se previse na bradu oslanja i to ga je kostalo pobjede. Prima previse cisith udaraca nepotrebno i ako je radio mnogo odlicnih stvari u mecu. Dobar Canelo obrambeno pogotovo ali vidi se da mu je snaga u srazu sa ovime nedostatak, tehnicki svakako dobar.
Sjajna borba i bila je uzitak za gledati. Bas uzitak od boksa.
Begbie
  • Begbie
  • Advanced Member Topic Starter
2017-09-17T04:03:44Z
pokrali golovkina totalno,al i sam je rekao da tesko moze dobiti canela na odluku
karl anal
2017-09-17T04:05:23Z
ne znam, probudia sam se malo kasno pa nisam vidia prve runde, zadnje tri su bile li la samo mi nije jasno da jedan sudac da 108-110 a drugi draw, šta je jedan od njih igra flappy bird ili koji kurac
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
Jarac
2017-09-17T04:06:02Z
114-114 ili 115-113 ako GGG danas nije pao nebu nikad .Sjajan je i super da je zaradio veliku lovu.I Canelo sjajan sjajno otvorio i zatvorio borbu ali u sredini bio lošiji!
Zatoichi
2017-09-17T04:07:41Z
I zato boks propada,bas kad mislis da je vrijeme don kinga proslo,skontas da nije....twit na internetu,kaze tip da je stavio pare na canela i da je zapanjen da golovkin nije ovo dobio. .....sramota za sport i za fans.....
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
Jarac
2017-09-17T04:08:03Z
Eto rematch i to.je biznis. Bilo je realno 4- 5 tijeanih rundi i to su navukli da ovo ispadne tako da se revanš napravi. Mudri su i znaju da je zarada najbitnija.
Begbie
  • Begbie
  • Advanced Member Topic Starter
2017-09-17T04:09:27Z
Originally Posted by: Zatoichi 

I zato boks propada,bas kad mislis da je vrijeme don kinga proslo,skontas da nije....twit na internetu,kaze tip da je stavio pare na canela i da je zapanjen da golovkin nije ovo dobio. .....sramota za sport i za fans.....

de la hoya masinerija...canelo nikad nece izgubiti na odluku od nekoga ko se ne zove mayweather i to je cinjenica...dobro je radio u ovoj borbi ali ovo je trebala biti cista pobjeda za golovkina
dako
  • dako
  • Advanced Member
2017-09-17T04:11:12Z
Vrhunski boks i zabavno ali i nemam dojam da je jedan toliko dominirao nad drugim sveukupno. Baš me zanima kak su mediji to bodovali ali ono 118 je pljačka totalno. 115 -113 sudac za Golovkina najbliže valjda.
Zatoichi
2017-09-17T04:13:45Z
Originally Posted by: Begbie 

Originally Posted by: Zatoichi 

de la hoya masinerija...canelo nikad nece izgubiti na odluku od nekoga ko se ne zove mayweather i to je cinjenica...dobro je radio u ovoj borbi ali ovo je trebala biti cista pobjeda za golovkina

Tacno,i sad slusam maksa,americkog komentatora koji kaze da je mozda nerjeseno zato sto je golovkin 35 godina....da sam kraj njega pljuno bi ga u usta ,kao da nije bio tu i nije nista video
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
Zatoichi
2017-09-17T04:14:52Z
Originally Posted by: dako 

Vrhunski boks i zabavno ali i nemam dojam da je jedan toliko dominirao nad drugim sveukupno. Baš me zanima kak su mediji to bodovali ali ono 118 je pljačka totalno. 115 -113 sudac za Golovkina najbliže valjda.

Nije sudac nego "sudtkinja"
Kristijan
19_Pitbull_86
2017-09-17T04:18:19Z
Borisstandup
2017-09-17T04:29:22Z
Iskreno uzivao sam u borbi a isto kao i sm Golovkin nisam ocekivao da moze odluku uzeti, da bi to uzeo morao bi zaista potpuno dominirat i to mi je bilo jasno. Nisam se toliko zamarao bodovanjem ali Canelo nek je imao prve tri ali od 4 do 9 runde nije mogao rundu uzeti i zadnje tri vjerojatno je dvije dobio i zo bi bilo 7-5, eventualno da su bas navukli i dali sve tri pa je zato neki draw. Svakako cu sutra pogledat snimku a zanima me i statistika no mec je bio odlican i isreno to mi je najvaznije u svemu a ocito ce ici na revans i dodatnu lovu.
Golovkin je zaista ostavio od 4 do 9 iznimno snazan utisak u borbi kao sto je i Canelo jako dobro otvorio borbu moram priznat.
dako
  • dako
  • Advanced Member
2017-09-17T04:43:33Z
Originally Posted by: Kristijan 

Pozdrav svima :)18 :)18 :)18

UserPostedImage

Tko njoj dade suditi:)17

Svo troje je dalo prve dvije i zadnje tri Canelu. Ajde to ok ali ostalo je smijeh sa ovom i koje runde je dala ostale.
Kristijan
2017-09-17T05:12:36Z
Da je ona jedina, lako bi bilo.

Quote:

Chase Sherman‏

De La Hoya 3 Weeks Ago : "MAYMAC is a disgrace to the sport, a mockery."
De La Hoya Tonight :

UserPostedImage

:)18
karl anal
2017-09-17T06:11:23Z
Originally Posted by: Kristijan 

Da je ona jedina, lako bi bilo.

Quote:

Chase Sherman‏

De La Hoya 3 Weeks Ago : "MAYMAC is a disgrace to the sport, a mockery."
De La Hoya Tonight :

UserPostedImage

:)18

a dobro, uspoređivat ovo sa maymac borbom je suludo
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
Seded
2017-09-17T08:07:13Z
GGG 116-112 po meni. Kad sam čuo 118-110 Canelo mislio sam da je neka fora u pitanju. Jednostavno, čovjek ne može izgubiti na decision jer ako je Conor projekt, ovaj je projekt 2.0, a takva mašinerija je prejaka.
"It's not checkmate. The king has one more move."
bero
  • bero
  • Advanced Member
2017-09-17T08:16:26Z
Canelo je projekt itekakav, jedini boksač od nove garde koji ima horde fanova i donosi veliku lovu.
Sad kad se Floyd konačno umirovio, on doslovce jedini marketinški drži boks u SAD-u na životu.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
ksian
2017-09-17T08:21:54Z
Canelo Alvarez još uvijek nema broj Genadija Golovkina, i ako je mudar, sačekat će godinu, ili dvije, da vrijeme napravi još malo za njega. Ali, nema neki poseban razlog za nezadovoljstvo, u tehničkom smislu, demonstrirao je impresivnu obranu i disciplinu, a naravno, i suci su ga gurnuli sa remijem, nikako nisam vidio više od 5 rundi za njega. Možda sam očekivao malo bolji boks iznutra od njega, nekako mi je izgledao i nabijeniji nego inače, ali, to su već detalji, ključ pobjede nad Golovkinom za bilo kojeg srednjaša svijeta je obrana, a tu je Alvarez odradio dobar meč.
Golovkin je, sa druge strane, boksao izuzetno hrabro, išao naprijed, ali, ako je igdje napravio razliku u ovom meču, napravio ju je prednjim direktom, njegovih jakih udaraca je sjelo prilično malo.

Što se tiče krađe, mislim da je odluka sudaca loša, da je Golovkin dobio 7 rundi, ali u svijetlu mnogih loših odluka zadnjih par godina, ovo suditi neriješeno, i nije toliko dramatično, na kraju krajeva, prvaku su ostali pojasevi. Ali, gospođa koja je odsudila Canelu 10 rundi ne bi više nikad trebala zaokruživati liste, niti na mečevima kadeta, pogotovo što iza nje ima dugačka lista loših odluka, napose u MMA.

Tako da, u konačnici, niko nema posebno velik razlog za nezadovoljstvo, publika je gledala dobar meč, prvak ima svoje pojaseve, izazivač se dobro držao, i u revanšu će obojica zaraditi još više novaca.

Users browsing this topic