Begbie
  • Begbie
  • Advanced Member Topic Starter
2017-08-28T15:35:19Z
Ako je ona smijurija od "meca stoljeca" mogla imati zasebnu temu,mislim da bi za sve istinske ljubitelje boksa bilo posteno da otvorimo temu o mecu godine...Ko je vas favorit??

Sponsor
Đolo
2017-08-28T15:44:49Z
Golovkin ce dobit to, bolje udarce nalazi, bolje se krece izbliza, zadnja borba mu je malo slabija bila al ocekujem da ovdje dodje izdominirat canela. Obojica vrhunski bokseri samo mi je golokvin djelovo uvijek mocnije malo.
Seded
2017-08-28T15:52:55Z
Također očekujem pobjedu GGG-a. Borba je blizu, Canelo je baš u primeu sada, a za GGG-a mislim da neće još dugo. Posebno kad u obzir uzmemo njegov stil primanja i davanja batina.

Svejedno, mislim da GGG ipak ima više za ponuditi i da će s vremenom slomiti Canela pritiskom, tamo negdje oko sredine borbe.
"It's not checkmate. The king has one more move."
travarica
2017-08-28T16:01:45Z
pobjednik ide na mcgregora :)20
Jarac
2017-08-28T16:20:53Z
Originally Posted by: travarica 

Haha dobra dobra.:)15

Golo je malo snažniji ali je i u blagom padu i mislim da mu prolazi prime dok Canelo taman ulazi u svoj. I dalje je Golo favorit ali blagi, ne bi se iznenadio da Saul to na dinamiku i rad uzme na 12 rundi ali smo treba preživit bombe od ovoga a jel može to je pitanje.
Saul puno radi kroz borbu a suci to cijene.

Milsim da Golo mora nokaut uzet ako misli dobiti a on to svakako može ak ima svoj dan.
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2017-08-28T17:20:59Z
Meč desetljeća prije nego meč godine. Da su boksali prije godinu-dvije rekao bi GGG. Sad je po meni 50-50.
Borisstandup
2017-08-28T17:50:50Z
Originally Posted by: GSP 

Da su boksali prije godinu-dvije rekao bi GGG. Sad je po meni 50-50.

Slicno razmisljam.

GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2017-08-28T18:52:30Z
Koliko skidaju prije borbe? Canelo mi se čini jako puno i ogroman je bio u svojoj kategoriji.
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2017-08-28T19:05:28Z
Danas bi volio vidjeti Canela sa Floydom. Prije 4 god.je ipak bio premlad. Danas je Floyd prestar ali eto bili bi onda fifty-fifty
fist
  • fist
  • Advanced Member
2017-08-29T05:21:34Z
Originally Posted by: Borisstandup 

Slicno razmisljam.

+1

Čak mi je 51 vs 49 za Canela :)1

pecho
2017-08-29T11:10:04Z
Iskreno,prije mi se činilo da će GGG pobijediti.

Sad očekujem pobjedu Canela,brži mi izgleda i obrana mu je dosta bolja od Golovkina, i dosta investira u tijelo,dok Golovkin dosta zamki postavlja.

Ne znam,tipujem na Canela.

There isnt a hard time invented that i cannot handle.
Borisstandup
2017-08-29T11:11:17Z
Originally Posted by: fist 

Originally Posted by: Borisstandup 

Slicno razmisljam.

+1

Čak mi je 51 vs 49 za Canela :)1

Ne bi me ništa iznenadilo u vezi ove borbe.De La Hoya je mudar bio kao borac a kao promotor je jos mudriji i dugo su ovo odgaďali da dode njihovo vrijeme.
Alvarez doseze upravo neki svoj maksimum a ocito su ohrabreni zadnjom borbom Golovkina protiv Jacobsa gdje se osjetio lagani pad u drugom dijelu borbe.

Nadam se samo dobroj borbi i jasnoj odluci pobjednika a najvise me strah kada je tijesna borba i casualci krenu sa teorijama i pricama o kradama. Problem je taj kad je tijesna borba onda je sve moguce i nema tad krada,postoje samo razlicita videnja rundi,druga stvar je kad je ocigledno netko bolji i borba se pokloni protivniku. Ima i toga ali manje nego tijesnih borbi.

Alvarez moze ovo uzeti na 12 rundi ako bude strpljiv ali definitivno ce morati proci teske trenutke jer malo tko udara kao Golovkin za kojeg se nadam da ce bolje spremit nego zadnju borbu. I iznimno mi je drago da ce Golovkin zaradit postenu lovu jer je odavno to zasluzio.
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2017-08-29T15:21:42Z
Navijam za GGG jer zaslužuje slavu i lovu. Drag mi je kao osoba i fantastičan boksač. Ovaj otvoreni trening pokazao je nevjerojatnu brzinu Alvareza. Ima i nešto bolju obranu od 3G-a dok Golovkin ima jači šut. Bit će to borbetina sa puno razmjena jakih udaraca.Jedva čekam.

I nadam se da će RTL prikazivati borbu jer ako ne ću im zamjeriti:)24 Nadam se i par milijuna PPV-a jer dečki to stvarno zaslužuju.
Bronson0
2017-08-29T15:43:15Z
Kakvi su koef
Begbie
  • Begbie
  • Advanced Member Topic Starter
2017-08-29T15:44:14Z
canelo je napredovao od borbe sa mayweatherom,sto se posebno vidjelo u borbama sa cottom i khanom,i pogotovo nakon golovkinovog posljednjeg nastupa gdje nije izgledao nepobjedivo kao prije canelo i njegov tim imaju pravo biti optimisticni. mladi je,brzi i izdrzljiviji i ako uspije odvesti borbu u kasnije runde njegove sanse drasticno rastu. ipak mislim da se u svojoj karijeri nije suocio s takvim udaracem i borcem koji toliko pritisce i diktira tempo,tako da bi ja ipak dao prednost golovkinu unatoc zadnjem nastupu
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2017-08-29T18:54:40Z
Originally Posted by: Begbie 

canelo je napredovao od borbe sa mayweatherom,sto se posebno vidjelo u borbama sa cottom i khanom,i pogotovo nakon golovkinovog posljednjeg nastupa gdje nije izgledao nepobjedivo kao prije canelo i njegov tim imaju pravo biti optimisticni. mladi je,brzi i izdrzljiviji i ako uspije odvesti borbu u kasnije runde njegove sanse drasticno rastu. ipak mislim da se u svojoj karijeri nije suocio s takvim udaracem i borcem koji toliko pritisce i diktira tempo,tako da bi ja ipak dao prednost golovkinu unatoc zadnjem nastupu

Nije ni protiv Brooka izgledao najbolje. Drugu polovicu prve runde je izgubio a i 2.,3. i 4. sa time da su mu suci dali 3. i 4. Ajde možda nekako 3. ali 4. ne sigurno..Jacobs je to potvrdio i Canelo je odlučio da je vrijeme a ne da čeka još godinu-dvije i ispadne pičkica. Canelo ima veliku šansu to uzeti na bodove ali morat će preživjeti 12.rundi!
Chiodo
2017-08-29T19:58:28Z
Originally Posted by: travarica 

I to odmah nakon borbe jer im ne trebaju pripreme.
Seded
2017-08-30T14:14:22Z

"It's not checkmate. The king has one more move."
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2017-08-30T20:15:29Z
Za razliku od prije 4 godine kad je išao prezelen na Floyda sa GGG-om je to odlično odigrao i čekao neko vrijeme. Od onda je Alvarez dosta napredovao. Brži je od GGG-a i to mora koristiti. Vidjet ćemo kad ga Golovkin počne pritiskati kako će reagirati. Nekako mi se čini ipak on blagi favorit.
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
Users browsing this topic