Svensson
2020-11-26T12:35:11Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

Originally Posted by: Svensson 

Originally Posted by: Him 

Stipe će gušenje vrlo vjerojatno više trenirati i riješiti ovu borbu u 3 runde a ne opet ići na 5. Ne vjerujem da Francis može više od 2 runde onako ulično mlatarat.

kad sam pričao sa Overeemom o Francisu, rekao sam da je jedina taktika koju vidim za završiti ga imati jebene tranzicije za uzimanje leđa na podu i par opcija za RNC

kalkulirati na nogama je preopasno s obzirom da može puno primiti a još gore vratiti, a za poluge čupati je fizički prejak. Nije nemoguće, ali bi bilo teško

Uvijek se sjetim Fedora kako je udavio Sylviu i Fujitu bez problema, a kad je Rogersu i Bigfootu ruku napao, okrenuli su ga kao vreću.
I Jeff Monson je bio jos bolji primjer. Svjestan da nema fizikalije i snagu za čupati poluge puno vecim tipovima, napadao je vrat poput pitbulla. Bio je expert za gusenja.

napao je Fedor Bigfootu i nogu pa se ovaj nasmijao

mislim, možeš računati na kukove ako se boriš protiv nekog ko nezna a ti znaš...tipa Fedor vs Hong man choi

poluge možeš braniti na malo tehnike i puno sirove snage protiv daleko boljih graplera, radio sam to i sam :)20 no gušenje, ako je savršena tehnika možeš biti jak i otporan koliko god hoćeš ali ćeš zaspati
DjomlaKS
2020-11-26T13:21:04Z
Lewis-Oleinik je također dobar primjer znanja protiv snage. Oleinik probao ona svoja gušenja i ovaj to čisto na snagu obranio., dok ga je recimo Cormier laganini na tehniku
obradio i ugušio.

Svensson
2020-11-26T13:35:00Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

Lewis-Oleinik je također dobar primjer znanja protiv snage. Oleinik probao ona svoja gušenja i ovaj to čisto na snagu obranio., dok ga je recimo Cormier laganini na tehniku
obradio i ugušio.

Oleinik je išao na neck crank... i to na balvanu puno težem i fizički jačem od sebe. Nebi to ni Cormieru prošlo.

Users browsing this topic