Svensson
2017-08-20T18:27:58Z
JDS
  • JDS
  • Advanced Member Topic Starter
2017-08-20T19:41:23Z
Originally Posted by: GSP 

Stipe ostaje na tronu još dugo, jakoooo dugooo:)20

I ja mislim da ce se zadrzati neko vrijeme na tronu u ovoj USADA eri. Jedino da ona prestane testirati pa da se vrati stari Cain ili Junior, ovako bi mu jedini Nganou trebao bit konkurencija, ali nekako mislim da mu USADA nije prijatelj, i da bi se moglo ubrzo otkrit da jede klokanovo meso 🙂
dr jupidu
2017-08-20T20:01:09Z
nevjerojatno je da ako si profesionalac da neznaš il znaš osnovno..uz stalne preparate i normalnu hranu sve ostalo kupljeno jednostavno se ne kupuje i bio kakve izike i da slučajno faliješ treba kaznit

nećeš kupovat afričku šljivu na benzinskoj

već viagru u kutijin s deklaracijoim
neprimam kućne posjete.
DayHR
2017-08-20T21:12:02Z
Teška je stvarno u krizi. Mali broj kvalitetnih boraca, i još svi kaluliraju s kim će se borit.

Šteta za Deliju, mogao je biti danas tu negdje gdje je Tybura.
Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2020-09-14T19:04:37Z
Ngannou je sad daleko opasniji nego prije 2 i pol godine, sada mu je ovaj win streak, iako kraći od prethodnog, daleko jači, pobjedio je 1 top 3 teškaša (blaydes), 1 top 5 teškaša (JDS), 1 top 10 (Jaizrinho), a Cain je bio minimalno Top 15, a vjerojatno i on isto top 10, a sve 4 borbe skupa mu nisu trajale ni 1 rundu, mislim da Stipe gubi ovaj put i biva uspavan u 1.rundi.

Mir Vama.
thelovacluka
2020-09-14T19:51:30Z
Stipe je rekao da to vidi i da bi se morao dodatno prilagpditi. Tako da, to je dobra stvar
Za popust na IHERB.COM upišite code: WZK091
fist
  • fist
  • Advanced Member
2020-09-14T20:44:21Z
Nganou je sileđija goleme snage i ima taj psihološki utjecaj na protivnike koji se useru čim s njim uđu u kavez i potpuno pogube tehniku i taktiku.

Pobjede na JDS i Cainom su na papiru vrhunske, ali obojica su ex borci, ni sjene boraca od prije 7-8 godina.

Stipina najveća prednost je glava i to što ga se ne može zastrašiti i zato će opet školovat Franceka u 5 rundi.

Reaktivac
2020-09-14T20:45:57Z
Originally Posted by: fist 

Nganou je sileđija goleme snage i ima taj psihološki utjecaj na protivnike koji se useru čim s njim uđu u kavez i potpuno pogube tehniku i taktiku.

Pobjede na JDS i Cainom su na papiru vrhunske, ali obojica su ex borci, ni sjene boraca od prije 7-8 godina.

Stipina najveća prednost je glava i to što ga se ne može zastrašiti i zato će opet školovat Franceka u 5 rundi.

No chance.

Srediti će ga Stipe u max. 3r.

Ngannou nema cardio za 5r.

forpfs
2020-09-14T21:05:58Z
Originally Posted by: DayHR 

Teška je stvarno u krizi. Mali broj kvalitetnih boraca, i još svi kaluliraju s kim će se borit.

koji je trenutni status Delije? slažem se da za njega ima mjesta u ovakvoj postavi hw ufc
DjomlaKS
2020-09-14T23:29:58Z
Protivnici se saseru pred Francisom, al nije to nimalo bez razloga. Čovjek je doslovce ubio gotovo cijelu tešku kategoriju! Iskreno, ja bih se opet kladio na njega protiv Stipe.
Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2020-09-15T04:55:47Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

Protivnici se saseru pred Francisom, al nije to nimalo bez razloga. Čovjek je doslovce ubio gotovo cijelu tešku kategoriju! Iskreno, ja bih se opet kladio na njega protiv Stipe.

Šteta što nismo vidjeli meč njega i DC-a, to bi stvarno pokazalo gdje je Francis. Bilo bi dobro kada bi se organizirao meč za privremenu titulu između DC-a i Ngannou-a.

Mir Vama.

Him
  • Him
  • Advanced Member
2020-09-15T05:29:28Z
Stipe će gušenje vrlo vjerojatno više trenirati i riješiti ovu borbu u 3 runde a ne opet ići na 5. Ne vjerujem da Francis može više od 2 runde onako ulično mlatarat.
doog_kool
2020-09-15T05:54:40Z
Originally Posted by: forpfs 

koji je trenutni status Delije? slažem se da za njega ima mjesta u ovakvoj postavi hw ufc

Ceka PFL.
Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2020-09-15T06:08:35Z
Originally Posted by: Him 

Stipe će gušenje vrlo vjerojatno više trenirati i riješiti ovu borbu u 3 runde a ne opet ići na 5. Ne vjerujem da Francis može više od 2 runde onako ulično mlatarat.

Stipi bi bilo dobro da ga izbjegava što više može i da ternira kardio i predaje na rukama, nogama, vratu itd itd, da ga završi.

Mir Vama.

DayHR
2020-09-15T06:14:42Z
Vidjet ćemo hoće li Stipe opet čekat godinu dana na borbu, pa da prođe Corona. Ili prvo protiv Jonesa.

U ovom manjem kavezu moglo bi bit opasno, manje mjesta za eskivaže i kretanje.
Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2020-09-15T06:22:19Z

Vidjet ćemo hoće li Stipe opet čekat godinu dana na borbu, pa da prođe Corona. Ili prvo protiv Jonesa.

U ovom manjem kavezu moglo bi bit opasno, manje mjesta za eskivaže i kretanje.

Počeo je Stipe raditi kao Cain, ležati na tituli. Nema korone, to ne postoji, to su eksozomi, to je naš imunološki sustav, to svatko ima.

Mir Vama.

The Last Emperor
2020-09-15T07:07:16Z
Ne vidim kako Stipina brada nakon ovih ratova sa Cormierom moze izdrzati Ngannouove bombe.
Svensson
2020-11-26T11:52:11Z

kad sam pričao sa Overeemom o Francisu, rekao sam da je jedina taktika koju vidim za završiti ga imati jebene tranzicije za uzimanje leđa na podu i par opcija za RNC

kalkulirati na nogama je preopasno s obzirom da može puno primiti a još gore vratiti, a za poluge čupati je fizički prejak. Nije nemoguće, ali bi bilo teško
Black Arrow
2020-11-26T12:21:47Z
Originally Posted by: Svensson 

kad sam pričao sa Overeemom o Francisu, rekao sam da je jedina taktika koju vidim za završiti ga imati jebene tranzicije za uzimanje leđa na podu i par opcija za RNC

kalkulirati na nogama je preopasno s obzirom da može puno primiti a još gore vratiti, a za poluge čupati je fizički prejak. Nije nemoguće, ali bi bilo teško

A sta kaze Overeem...?:-))

DjomlaKS
2020-11-26T12:29:02Z
Originally Posted by: Svensson 

Uvijek se sjetim Fedora kako je udavio Sylviu i Fujitu bez problema, a kad je Rogersu i Bigfootu ruku napao, okrenuli su ga kao vreću.
I Jeff Monson je bio jos bolji primjer. Svjestan da nema fizikalije i snagu za čupati poluge puno vecim tipovima, napadao je vrat poput pitbulla. Bio je expert za gusenja.
Users browsing this topic