Ivan CRO Cop
2018-02-05T09:17:03Z
Joyce u 4. meču cilja na Chisoru. Prvo je Hrgović pominjao Chisoru u Zgrebu čini mi se u martu ove godine, sad Joyce, zašto svi ciljaju na njega?
On jeste neki vid gatekeapera, ali mimo Klitschka, Hayea i Furya (2. put) niko ga nije izdominirao.
Od 8 poraza, 6 je odlukom sudija od čega 3 SD i jednom MD, od toga 3 zadnja poraza od najboljih boksača Puleva, Whytea i ajde taj Kabayel.
Iskreno mislim da bi razontirao i Hrgovića i Joyca... Sve mi se čini da im je prerano za oakvu ekskurziju. Joyce ima i godina, nema šta mnogo čekati, al slutm poraz.
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
Đolo
2018-02-05T10:15:25Z
Pa mimo ovih od kojoh je izgubio chirosa nikog dobrog nije pobijedio.

Motivacija mi je u padu, stariji je, spor je, nema KO ppwer ko ostali teskasi, realno savrsen pick. A jos laje i napravi show. Easy win
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2018-02-05T10:24:05Z
Joyce ako sa svoje 32 godine ne može dobit Chisoru, onda nek se odma umirovi :)1
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Đolo
2018-02-05T10:28:06Z
Onaj mali crni gejmer bi pretuko chisoru hehe
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2018-02-05T10:45:46Z
ma čvrst je Chisora, ali ako ga 32-godišnji srebni olimpijac (za kojeg pričaju da šamara Joshuu na sparinzima) koji puca na svjetski vrh ne može dobit, onda nema šta tražit dalje. Kad će bit spreman za njega, s 40?
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Ivan CRO Cop
2018-02-05T10:46:29Z
Originally Posted by: bero 

Joyce ako sa svoje 32 godine ne može dobit Chisoru, onda nek se odma umirovi :)1

Kako to prosto zvuči :)1

Ivan CRO Cop
2018-02-05T10:55:11Z
Originally Posted by: bero 

ma čvrst je Chisora, ali ako ga 32-godišnji srebni olimpijac (za kojeg pričaju da šamara Joshuu na sparinzima) koji puca na svjetski vrh ne može dobit, onda nema šta tražit dalje. Kad će bit spreman za njega, s 40?

Zašto ga ikad mora dobit? To što je srebrni na olipijadu ne znači ni da će bit u top 20. Treba mu još iskustva u više rundi, Lewisona ne bi nokautirao nikad, no je došo nespreman i nije mi izgledao voljan za pobjedom.
A Joshuu nema ko nije izbio na sparing, David Price ovaj onaj, ubiše boga u njega...

19_Pitbull_86
2018-02-07T21:18:55Z
Hrgović boksa 24.02 sa ovim tipom Sean Turner 
fist
  • fist
  • Advanced Member
2018-02-08T07:15:17Z
Originally Posted by: 19_Pitbull_86 

alias 'Big Sexy'

#-o 🤦

bbbmarc
2018-02-08T07:36:25Z
ovaj može primit šleper batina,
don felipe će ovaj put morat pripazit na povratne udare i ne ulazit u bližu distancu
ako odradi disciplinirano neće bit problema
Ivan CRO Cop
2018-02-08T07:38:51Z
Originally Posted by: 19_Pitbull_86 

Uće u top 20 za 2 mjeseca ovim tempom :)1
Ima vrhunski menadžnemt iza sebe vidi se. Lik je kanta a 48. mjestu je.
Baš sam ga prije nekoliko gledao, veze on nema. A i poraz od Sokolowskog govori sve.
Begbie
2018-02-08T19:15:10Z
Bas sam i ja to htio napisati...Odlican potez hrginog menadzmenta.Realno nije neka velika prijetnja,a opet hrgovic ce sa pobjedom dobiti jako puno.I ako je istina da ovaj moze pobrat batina,dobro ce doci hrgovicu da odradi vise rundi i skupi iskustva
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-02-10T20:22:25Z
Krajem godine bi Filip mogao biti jako dobro rangiran. Uz nešto iskustva i par kilograma iduće godine će doći na red velike ribe. Nadam se uzvratu protiv Joke i Joyca. Čini mi se da Hrga brže napreduje.
Zog
  • Zog
  • Advanced Member
2018-02-22T14:31:43Z
Originally Posted by: GSP 

Krajem godine bi Filip mogao biti jako dobro rangiran. Uz nešto iskustva i par kilograma iduće godine će doći na red velike ribe. Nadam se uzvratu protiv Joke i Joyca. Čini mi se da Hrga brže napreduje.

Hrgovic ce Yoku nokautirat u profi borbi od 8 rundi bez problema ako se budu borili
instruktor marširanja
Ivan CRO Cop
2018-02-22T15:52:53Z
Originally Posted by: Zog 

Originally Posted by: GSP 

Hrgovic ce Yoku nokautirat u profi borbi od 8 rundi bez problema ako se budu borili

Dobro, borba bi se drukčije odvijala sigurno nego u 3 runde...
Ali isto stavljam pare da ga u 5 rundi završava 😀
bbbmarc
2018-02-23T09:24:25Z
Turner neće pasti samo tako, oprez je nužan jer kvaliteta je na Filipovoj strani

http://www.profightstore...iram-hrgovica/29000.aspx 
xoxo
  • xoxo
  • Advanced Member
2018-02-23T20:09:40Z
Vaganje Hrgovic vs Turner
gosuasus
2018-02-23T22:20:06Z
15 kg razlike, povoljan hendikep :)1 hrga ce ga ispivotat i rijesiti cisto boksackom mehanikom, necu turneru oduzet borilacki mentalitet i visoki rang. ima preduvjeta da hrga dozivi vise od 4 ili sve runde i pokupi jos pocetnog iskustva

za nas, arenasport 2, 9pm cet
Ivan CRO Cop
2018-02-23T22:38:30Z
Originally Posted by: gosuasus 

15 kg razlike, povoljan hendikep :)1 hrga ce ga ispivotat i rijesiti cisto boksackom mehanikom, necu turneru oduzet borilacki mentalitet i visoki rang. ima preduvjeta da hrga dozivi vise od 4 ili sve runde i pokupi jos pocetnog iskustva

za nas, arenasport 2, 9pm cet

Proće Turner gore od Littlea sve mi se čini
Za nas ostale Боец ТВ ako bog da :)1