pecho
2018-02-23T22:48:53Z
Turner nema šanse po meni. Prva runda još opasan,ove ostale će samo tonut dolje. Izgleda nikako. Makar ima dosta opasan udarac,mislim da neće to ić dalje od 3 runde.
There isnt a hard time invented that i cannot handle.
bbbmarc
2018-02-24T18:06:01Z
osnovno je da hrga izađe na dalju distancu kad odradi svoju seriju ili da uđe do kraj u klinč, protiv ovoga se ne smije ostajat otvoren u bližoj ili srednoj distanci, i to je jedina opasnost.

meč je najavljen za 21:10h
Zog
  • Zog
  • Advanced Member
2018-02-24T18:45:42Z
Ja mislim da Turner moze bit opasan ako Hrgovic bude glup i bude se potuka u stilu ko je jaci. U tom slucaju Hrgovic moze bit nokautiran.

Ali ako bude pametan i boksao s didtance i s puno kretanja, a izbliza se klincao, Turner jr u tom slucaju bespomocan.
instruktor marširanja
balooba
2018-02-24T19:37:49Z
ima li netko neki poklon da mi baci u inbox?
hvala
Kamatar87
2018-02-24T20:19:26Z
Ulaze borci..
Ajmo Hrga!!
19_Pitbull_86
2018-02-24T20:36:29Z
Hrgović za 3 klase bolji iako je primio nekoliko nepotrebnih udaraca.
Seded
2018-02-24T20:47:39Z
Originally Posted by: 19_Pitbull_86 

Fali mu još malo eksplozivnosti po meni.

"It's not checkmate. The king has one more move."
19_Pitbull_86
2018-02-24T20:51:27Z
Originally Posted by: Seded 

eksplozivnosti,snage u udarcima i još "nešto"...

GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-02-24T21:02:14Z

Fali mu mase. 5-6 kg mišića. Joshua je to kroz godinu dana nabio i udarci su mu bili znatno snažniji. Za top 10 boraca bez toga neće ići..
19_Pitbull_86
2018-02-24T21:07:08Z
Originally Posted by: GSP 

Fali mu mase. 5-6 kg mišića. Joshua je to kroz godinu dana nabio i udarci su mu bili znatno snažniji. Za top 10 boraca bez toga neće ići..

Joshua je na steroidima i zaštićen je od strane britanaca...

Kroz par godina doći će i tih 5-6 kila ali problem je što se meni on jednostavno čini "mekanim" udaračem i sumnjam da će mu tih nekoliko kila pomoć.
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2018-02-24T21:16:41Z

Kroz par godina doći će i tih 5-6 kila ali problem je što se meni on jednostavno čini "mekanim" udaračem i sumnjam da će mu tih nekoliko kila pomoć.

Joshui je pomoglo. Miočiću isto iako je on samo 2-3kg išao gore. Bolje je unosio tijelo u udarac. Dosta puta i Filip ne unese tijelo i baci taj zadnji direkt samo da ga baci što e po meni krivi. Rađe jedan pravi nego 2-3 mekana. Bez beda će snaga udarca ići gore kad digne mišićnu masu.
zarajan
2018-02-24T21:28:43Z
Mozda da nabaci tih 4-5kg pa onda nastavi, ali po njegovim izjavama misli i dalje boksati u ovakvim ritmu, svako malo borba... Al dobro on zna najbolje kaj mu paše...
shadow
2018-03-03T20:30:00Z
Ne treba bit naivac kad i sam za 2017 je rekao da je imao jedno testiranje a nije ovo Ufc i usada.
pecho
2018-03-03T21:05:21Z

Svi su narokani ko debili. O čemu ti pričaš? :)18

Tko danas ne koristi PEDsove je idiot.
There isnt a hard time invented that i cannot handle.
bbbmarc
2018-03-07T13:56:01Z
vidi francuze što su se pokondirili,

According to the lawyer of Olympic super heavyweight champion Tony Yoka, the superstar boxer was handed a suspended one-year ban by the French boxing federation on Tuesday for missing four doping tests.

https://www.boxingscene....sed-doping-tests--125958 
Đolo
2018-03-07T14:06:55Z
Originally Posted by: pecho 

Svi su narokani ko debili. O čemu ti pričaš? :)18

Tko danas ne koristi PEDsove je idiot.

Presmijan stav. Svako ko se bori a koristi steroide je pickica. A opravdavat sve te ljude, kao svi to rade... nemogu pratit tu logiku, samo zato ako puno ljudi nesto radi ne znaci da je to okej.

Recimo dosta ekipe ga prima u dupe, znaci ako ga primis u dupe nemozes doc i rec je da al nisam peder jel svi to rade... ne ne, ne rade to svi lol. Isto za sterkace ako primas spricu u dupe od straha, znaci da nisi pravi muskarac.

Svako ko se roida a smatra se borcem, je jazavac. Ko da neko dodje sa pistoljem u soru 1na1 i tvrdi da ima muda, zna se da nema.
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2018-03-07T14:06:59Z
ček, hoćeš reć da nakon OI nije prirodnim putem nabio 10 kg mišića ? :)18
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Becks
2018-03-07T15:02:21Z
đolo je upravo sve borce ufc/rizin/ksw/belator nazvao jazavcima :D

legendooo

btw: sumnjam da se itko od njih šprica radi "straha" lol
pozdrav velikom švedskom somelieru i keyboard ratniku Senadu koji nas sada prati kao gost (denis hanofer)
Đolo
2018-03-07T15:17:24Z
Normalno da je strah u pitanju, covjek si misli da nije dovoljno dobar bez toga i iz straha nadje razloge zasto bi ih trebo uzet. Nije stvar jel neko domaci il strani borac, pravila su ista za sve.

Inace nemam nista protiv steroida, iskljucivo mi smetaju kod borilackih sportova. Pogotvo kad cujes nekog bahatog borca kako laje a lik mi se mora roidat da uopce udje u kavez ili ring. Cak za neke starije borce koji su cudesa pretrpili, postoji odredjena doza opravdanja kad uzmu ali generalno svaki borac, bilo sa nasih ili stranih prostora ako koristi steroide valjda je i sam svjestan da nije pravi borac inace bi ga bila sramota to uzet i onda otic pobijedit nekoga i onda slavit jos kao gle boljo sam, ne nisi.

Realno ne borim se ja sa tim naroidanim majmunima libo me tuki, al zao mi je kad vidim da neki posten borac nastrada od nekog konja na trtu il ko zna cemu, radi neke sitne love... uzas. A onda kad krenu komentari da je neko idiot jel ne uzima, osjetio sam duznost da bar kazem istinu hehe. Bisping braca diaz, the real men.
Nek se roida ko oce, al bar treba otvoreno rec da lik vara i da nije za taj sport psihicki ni fizicki.
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2018-03-07T15:28:54Z
mislim da je vrijeme da poput Jupija i Dennisa, i Đolo dobije svoj topic :)20
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu