rikimartin
2016-11-17T12:35:38Z
Za koga mislite da ih koristi ? Mislite li da su presiromašni za takvo što ? Tu naravno ne spadaju Spahović i Mirko , za njih se zna ..
Sponsor
Hendo
2016-11-17T13:15:56Z
Golubović sigurno :)) osim ako je napravio više milijardi sklekova kako sam kaže.

E: greška, da ih je napravio barem 200 svaki dan drukčije bi izgledao, klasičan biceps-triceps pola rekreativac. Neka izvine ako čita, imaš široka ramena i još veča jaja ali ti i sport neidu u istu rečenicu, barem u posljednjim godinama ......krimi kariera ti je dosta bolja 🙂
rikimartin
2016-11-17T13:28:46Z
Originally Posted by: Hendo 

Golubović sigurno :)) osim ako je napravio više milijardi sklekova kako sam kaže.

Dobro da nisi rekao dr jupi haha
Đolo
2016-11-17T14:10:03Z
Ocito niko,jel nisam primjetio nikog sa poboljsanim performansama :)18

Jupidu je dobio neku placebo robu,pa ga peru promjene.
Dennis Hanover
2016-11-17T15:41:10Z
pa nije to sport snage ,nego vještine 🙂

doping pomaže samo kad su ljubi kiborzi , kano jedan Carl Lewis , Powel , Phelps , itd . . borilačke vještine postoje zato jer je slabiji htio naučiti kako pobjediti jačega .
dr jupidu
2016-11-17T15:48:05Z
svi su na nečem

osim mene i braće diaz

natural
Dennis Hanover
2016-11-17T21:35:53Z
borci u toku priprema smanje T na nivo koji je Jupi imao kad je bio 11 godina star . . pogotovo ako su u malim kategorijama 🙂!studijama je dokazano da ljudi koji su išli u bodybuilding prirodnim putem i došli u 10 tjedana sa 15 do 5 % bodyfat-a , su smanjili testosteron sa 900 ng/dcl na samo 250 , što je nivo starca od 80 godina , a starci na Okinawi imaju preko 350 T , ljudi od 100 godina . . dakle prirodnim putem ići u sport . . gdje moraš skidati kilažu i gdje ti udarci u glavu uništavaju centre koji daju signale za stvaranje hormona (dokazano nije priča) , je nemoguće još puno više u sportovima koji su kontaktni i extremni , kao npr. mma , nfl , .. jer treninzi su tako intenzivni , udarci , potresi mozga , sve to još uz skidanje kilaže , može uništiti hormonalnu aktivnost , ali daleko od toga da testosteronom išta postižeš ako uzmeš , osim što se skroz na nezdrav način vraćaš i glumiš da si jak , pa onda dolazi i do ozljede 10 puta brže , jer lako je nabrijati tijelo da bude puno sirove snage , ali to je samo jedan dio u slagalici koji se mora posložiti za biti prvak . .

što rade ufc borci , ja vjerujem da oni zbog rizičnih faktora spuste T na jako niske razine , onda uzmu samo minimalno testosterona da podignu level npr. sa donje granice ili ispod granice 200-300 i sl. na malo poviše prosjeka , nekih 700-800 i onda se osjećaju spremni za borbu , daleko se manje uzima u ufc-u naravno jer u regionalnim natjecanjima nema kontrole , ali naravno bezobrazno bi bilo spominjati ikoja imena , tako da nije dobro da je cro cop spomenut i itko drugi , iako u jednu ruku možda je to i ok , jer ako se ne kaže , kao da ih se potiče na to , neznam . .
dr jupidu
2016-11-17T22:42:31Z
Originally Posted by: Đolo 

Ocito niko,jel nisam primjetio nikog sa poboljsanim performansama :)18

Jupidu je dobio neku placebo robu,pa ga peru promjene.

da vam neko da placebo steroide u maniim dozama i zaista vjerujete u to i idete s tim uvjerenjem na treninge garantiram da bi treninge odradjivali s 10 % boljom verzijom sebe neg da ne uzimate ništa

pa psihološki stres djeluje na organizam tako i psihološki ko fol steroid djeluje na uvjerenje a samim time i na psihu i tijelo

100 %

samo se treba pametno odigrat "igrokaz" i ako ste trener i zeznete borce da im dajete nešto za poboljšanje i oni povjeruju garant ce bit bolji

znam tko od domaćih boraca uzima 100 % steroide al

ja inače preferiram prehranu bez ikakvih neprirodnih spojeva i dodataka al podržavam steroide i sve nelegalno da se koristi u mma.........ili u bilo kojim sportovima... svak bira kako će da živi:))

il imaš muda i uzimaš steroide

il se okani sporta i idi u školu:))
il pokušaj bit bez steroida i budi svoj heroj

ovako trčat za ljudima i ulagat u hvatanju i igri mačke i miša s doktorima koji izmišljaju novopečene steroide je kao prostitucija..neiskorjenjivo