igorr
2020-09-24T08:59:21Z
Meč da isključivo jer se već previše presravate, a za pojas boli me k.
E sad zamisli netko ko radi u školi kao jedan naš trener,OSRH,MUP-u ili tko ima uvjetnu za nanošenje tto,misliš da bi trebao ovdje otkrivati svoj identitet?

Da mu razni prčvar prave probleme na poslu, životu? Da ja napišem vama tko sam pa vi onda kao e nećemo meč mi se šalili al ćemo sad slat mailove, prijavljivati nešto itd..

Legalni uvjeti za kW meč? Jel ti pročitaš šta pišeš ja ne pričam o sprdnji kw meču nego o pravom meču.

Ja ne kažem da sam neki od ovih gore ja sam za vas šmokljan od 47 kg i evo kažem organizirajte meč s mojim uvjetom ring djevojke, ja ću je kontakirat provjerit jeli pristala sve, naći ćemo se, stavit na papir, a poslje meča možeš se pravit pametan mami kući.💕💕
nofrx
2020-09-24T09:02:05Z
To će bit festival coca cole i sperme.

Popije guc kole pa joj neko od nas svrši u usta.
Ona proguta pa zalije kolom.

Vrhunski spektakl.
KW CHAMPION
Doc
  • Doc
  • Advanced Member
2020-09-24T09:04:08Z
Originally Posted by: igorr 

Meč da isključivo jer se već previše presravate, a za pojas boli me k.
E sad zamisli netko ko radi u školi kao jedan naš trener,OSRH,MUP-u ili tko ima uvjetnu za nanošenje tto,misliš da bi trebao ovdje otkrivati svoj identitet?

Da mu razni prčvar prave probleme na poslu, životu? Da ja napišem vama tko sam pa vi onda kao e nećemo meč mi se šalili al ćemo sad slat mailove, prijavljivati nešto itd..

Legalni uvjeti za kW meč? Jel ti pročitaš šta pišeš ja ne pričam o sprdnji kw meču nego o pravom meču.

Ja ne kažem da sam neki od ovih gore ja sam za vas šmokljan od 47 kg i evo kažem organizirajte meč s mojim uvjetom ring djevojke, ja ću je kontakirat provjerit jeli pristala sve, naći ćemo se, stavit na papir, a poslje meča možeš se pravit pametan mami kući.💕💕

Borise neozbiljan si... ali ono sad bez zajebancije...

Znači pojavi se neki anonimni forumaš, a s druge strane su ljudi s imenom i prezimenom i kaže ja ću se tući s vama... Samo organizirajte meč ? Jesi li ti ozbiljan ? S kime da se organizira meč s imaginarnim likom s foruma koji daje svečano obećanje da će doći na meč... Eto mi smo naivni:)18

Pa mi smo preiskusni forumaši da bi prošlo tako jeftino trolanje... Misliš kao budale će sad organizirati meč, neka se Nofrx priprema, neka se nada, neka iznajme dvoranje, neka dođu u dvoranu - kad tamo NITKO ?

I onda bi se ti lijepo smijao s pepeljarkama na očima dok bi uživao u tome kako si istrolao budale ...

No no no , tako to ne ide s prekaljenim ratnicima... zato je bitno da se zna tko stoji iza kojeg nicka, jer onda odgovara za to što je ispao pička ... ovako aktiviraš Jarca 2 i ponovno u trolanje...

Daj budi ozbiljan :)26
nofrx
2020-09-24T09:05:01Z
Imam i ja uvjetnu za nanošenje teških tjelesnih na šupku ovoj drolji.

Ali spasila me.
Svjedočila za mene.

Kaže da voli kad joj to radim.

Sudac kaže:" Mašala momčino"
KW CHAMPION
igorr
2020-09-24T09:06:15Z
I da vas pitam jel vi stvarno mislite da ova pedokreacija dokaz da Bog ima smisla za humor može nekog istući??? Pa prdeždin se ne zna ni obuć u pravu veličinu...
nofrx
2020-09-24T09:12:52Z
Kaže mi drolja kako joj je sin prežgoljav.

Imam li koji savjet kako da kržljavac ojača?

Kažem joj da skuplja spermu šta joj svršim u usta.
Da sve skupi u teglu i onda da mu stavlja u čokolino.

Sperma mi je puna proteina i minerala pa će ojačat i neće više bit kržljavac.
KW CHAMPION
nofrx
2020-09-24T09:16:42Z
Dosto više o sexu, zasad.

Mislit ćete da sam sexualni manijak.

Pohvale za Djomlu.
Poštena ponuda koja zaslužuje respekt.

Mozes racunat na mene.

Pouzdan sam i odgovoran.

Nisam pička kao luzeri.

Znači šta god trebam uradit u vezi moguće borbe s Jupijem neće bit problem.
KW CHAMPION
Reaktivac
2020-09-24T09:31:55Z
Moram priznati da je igorr vrlo moćan saveznik.

Lijepo je vidjeti kako sinhronizirano, teško topništvo udara po otpadnicima - džudžanima. Ili tvorovima. :)
Anksiozni nervoznjak htio bih se potući ?
Sad kada ima priliku - podvio rep ?
Šatro ga ne čita ? :)
Neka plati kovrčavu bosanku nakon meča... gdje su nestali galebovi ?
Izgleda kako u koaliciji luzera imamo svrake ?

Sve ih izazvao i nije tražio centa.

Imamo novog KW prvaka. (y)
Mi smo pravi team i bitno da je titula u metropoli, a ne u partizanskoj zemunici.
nofrx
2020-09-24T09:34:25Z
Originally Posted by: Reaktivac 

Moram priznati da je igorr vrlo moćan saveznik.

Lijepo je vidjeti kako sinhronizirano, teško topništvo udara po dalatinskim džudžanima. Ili tvorovima. :)
Anksiozni nervoznjak htio bih se potući ?
Sad kada ima priliku - podvio rep ?
Šatro ga ne čita ? :)
Neka plati kovrčavu bosanku nakon meča... gdje su nestali galebovi ?
Izgleda kako u koaliciji luzera imamo svrake ?

Sve ih izazvao i nije tražio centa.

Imamo novog KW prvaka. (y)
Mi smo pravi team i bitno da je titula u metropoli, a ne u partizanskoj zemunici.

Spomeni mi još jednom ženu i stuć ću te baseball palicom da ćeš čitav bit u gipsu.

Je li ti to jasno majmune?

Za razliku od tog imbecila tvoju adresu i identitet imam.

Jesi li me razumio?
KW CHAMPION
Doc
  • Doc
  • Advanced Member
2020-09-24T09:38:01Z

I da vas pitam jel vi stvarno mislite da ova pedokreacija dokaz da Bog ima smisla za humor može nekog istući??? Pa prdeždin se ne zna ni obuć u pravu veličinu...

Pa iskreno, da ne trolaš i da ovo nije takva tema... Znači uzmimo kad bi ti stvarno htio izaći Nofrxu na megdan, znači nikakv KW nego da mu se javiš i kažeš ja sam taj i taj, hoćemo meč tu i tu , tada i tada... Znači nitko drugi ne zna osim njega tko si ti i ti ga hoćeš istuć...

Znači na neviđeno, unatoč tome kako si se kao neizravno pokušao predstaviti kao mišićavi djelatnik MUP-a , SUP-a ili Specijalac, ja stavljam na opkladu 300€ da će te Nofrx razbit...

Eto , javno dajem oplakdu... Pola foruma zna da ću to ispoštovat... 300€ na Nofrxa protiv Hulka iz MUP-a (čitaj štrebera s pepeljarkama)

No znamo i ja i ti i svi koji sudjeluju na forumu da se to neće nikad dogodit, jer isto kako nekom nije nikad stigao Poštar tako se i ti nikad nećeš javiti Nofrxu i zatražiti meč...

Smiješno. čak i za KW...
Reaktivac
2020-09-24T09:40:15Z
Originally Posted by: nofrx 

Spomeni mi još jednom ženu i stuć ću te baseball palicom da ćeš čitav bit u gipsu.

Jesi li me razumio?

Jedi govna idiote.

Ženu ti nisam spomenuo, ali ako hoćeš belaj - samo dođi klošaru !

Kovrčeva bosanka može biti bilo koja radnica, konobarica ili sl.

Preglup si da išta skontaš.
Stupido !

Usput, ideš na block.
nofrx
2020-09-24T09:41:53Z

Jesi li me razumio?

Jedi govna idiote.

Ženu ti nisam spomenuo, ali ako hoćeš belaj - samo dođi klošaru !

Kovrčeva bosanka može biti bilo koja radnica, konobarica ili sl.

Preglup si da išta skontaš.
Stupido !

Usput, ideš na block.

Jest ćeš na slamku.
I plaćat ćeš patronažnu da ti minja pelene.

Ozbiljno ti kažem.

Smeće debelo.

KW CHAMPION
nofrx
2020-09-24T09:43:16Z
Ajde spomeni je još jednom.

Izazivam te.

Ajde.
KW CHAMPION
igorr
2020-09-24T09:45:46Z
Pionirčiću jesi pročitao? Napisao sam naći ćemo se stavit sve na papir? Jesi preuzbuđen il' koji ti je ? Pošto je danas popularno imati dva imena ja mjenja svoje u Igorr Veliki eto pioniru sad znaš to mi je službeno ime za meč.
Reaktivac
2020-09-24T09:46:17Z

Jest ćeš na slamku.

Ozbiljno ti kažem.

Smeće debelo.

Idiote bolesni.
Ženu ti nisam spomenuo.
Imaš šizofrena cjepanja.
I priviđanja.
Nemoj da se kurčiš.

Liječi se.
nofrx
2020-09-24T09:48:19Z

Jest ćeš na slamku.

Ozbiljno ti kažem.

Smeće debelo.

Idiote bolesni.
Ženu ti nisam spomenuo.
Imaš šizofrena cjepanja.
I priviđanja.
Nemoj da se kurčiš.

Liječi se.

Ajde spomeni još jednom kovrčavu bosanku.

Ajde smeće debelo retardirano.

Ajde spomeni je.
KW CHAMPION
Doc
  • Doc
  • Advanced Member
2020-09-24T09:52:42Z

Pionirčiću jesi pročitao? Napisao sam naći ćemo se stavit sve na papir? Jesi preuzbuđen il' koji ti je ? Pošto je danas popularno imati dva imena ja mjenja svoje u Igorr Veliki eto pioniru sad znaš to mi je službeno ime za meč.

Ok, javi se onda čovjeku, stavite sve na papir... i imaš priliku istući nofrxa, a od mene uzeti 300€ ... ne vidim zašto Nofrx još nije dobio PM s podacima... za Hulka iz MUP-a win-win situacija....

Sad ozbiljno za Reakta i Nofrxa...

Spustite malo loptu na zemlju... Znate se , niste anonimni kao ovaj Boris ... I ako Jarac trola iz anonimnosti Nofrxa za ženu , Reaktivac to tebi nikako ne pristaje , jer ga znaš, upoznao si mu i ženu i insuacije i aludiranje na to je ispod svih kriterija... Nikome nije ugodno kad ti netko poznat , koga znaš u glavu piše takve stvari...

Nofrx smiri se ipak ste bili po pićima zajedno, snimali smo video uratke protiv Jupidua...

Da ne bi ovo sve završilo stvarno s palicama i polomljenim zubima...

Ja s Reaktom više ne pričam , ali opet bilo bi mi žao da ovo eskalira u takvom smjeru... jer jebi ga , KW je zajebancija, a ovo sad lagano ide u p.m.
nofrx
2020-09-24T09:56:49Z
Ja se trudim bit fer prema Svinji.

Nudio sam mu primjirje ako prestane srat o meni.

Nudio sam mu fer sportski trening u Bana ako će srat i vriđat mene

Ali ako nastavi spominjat tu osobu nudim mu samo posjet traumatologiji.
KW CHAMPION
Doc
  • Doc
  • Advanced Member
2020-09-24T10:00:50Z
DjomlaKS, Doc, Guest (13), Mate, nofrx, Reaktivac - surfaju forumom ...

Dovoljno je reći KW ... Privlačimo goste since 2007...
Reaktivac
2020-09-24T10:05:09Z
Originally Posted by: Doc 

Sad ozbiljno za Reakta i Nofrxa...

Spustite malo loptu na zemlju... Znate se , niste anonimni kao ovaj Boris ... I ako Jarac trola iz anonimnosti Nofrxa za ženu , Reaktivac to tebi nikako ne pristaje , jer ga znaš, upoznao si mu i ženu i insuacije i aludiranje na to je ispod svih kriterija... Nikome nije ugodno kad ti netko poznat , koga znaš u glavu piše takve stvari...

Nofrx smiri se ipak ste bili po pićima zajedno, snimali smo video uratke protiv Jupidua...

Da ne bi ovo sve završilo stvarno s palicama i polomljenim zubima...

Ja s Reaktom više ne pričam , ali opet bilo bi mi žao da ovo eskalira u takvom smjeru... jer jebi ga , KW je zajebancija, a ovo sad lagano ide u p.m.

Prvo, nisam aludirao na osobu za koju me sumnjiči.
Ako misliš da jesam - dokaži ?

Nije za njega KW tema, jer primjetno je kako gubi prisebnost.
Anksiozno-kompulzivni ispadi, prijetnje i sl.
U KW temi to su simptomi očite kapitulacije.

Ako se skupi 1000 eura - sa zadovoljstvom ću ga prebiti.
Ne želim s tom poremećenom budalom imati nikakve veze.
Dotle ide na block.
Trajno.
Similar Topics
Users browsing this topic