igorr
2020-09-24T05:28:42Z
O djomlaneverbekdavn
Ne znam onlajn treninge kako to funkcionira zato pitam nije sprdnja

Znam da nisi imao šarolanice kavkaške ovčare il' šta već to je bila samo još jedna u nizu tvoja laž

Ne znam što si se primio tolko Borisa pa ti si imao više klonova od njega,a on ti je bio jedan od dražih forumaš.

moj jedini račun Igor, jedan banan na tvoj plač drugi ostao,
E sad deset godina trolanja?
Došao sam 11 išao početkom 12 često neimanje pristupa internetu me omogućilo u pisanju sve do 19. Za nikove sam već rekao igorr i iggor znači dva ista ni blizu tvojih 12

Ne znam što želiš vidjet dugi prsti dug k!a šaka ko u valujeva
dr jupidu
2020-09-24T05:42:50Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

Originally Posted by: dr jupidu 

djomlaks dogvri se sam s sobom.izgubio sinovu ansu za meč imaš iza 22.12...................

do tad si izgubio

a sad se kao predomislio

3 mjeseca suspenzije jer nas praviš idiotima

onda moš opet zatrazit meč

Čemu panika doktore, pa nisam jos ni dao ponudu :)1

Evo ovako. Necu srati tipa "bilo kada, bilo gdje", nego cu iznijeti realnu ponudu i uvjete za borbu, i to ce biti jedina opcija koju u trenutnoj situaciji mogu ponuditi! A vi svi skupa odlučite prihvacate li ponudu ili ne.

Kao sto znate radim u Njemačkoj, i zbog situacije s koronom kuci sam tek oko Božića 3 tjedna. Druga bitna stvar je da radim u autoindustriji, a tko prati situaciju zna da smo mi prvi na udaru ovoj recesiji. Kod nas je ista vec pocela, pa su se samo ovaj mjesec otkazi djelili kao bomboni, a ja nažalost spadam u ugroženu vrstu s obzirom da jos uvijek nemam stalni ugovor. To je jedan od razloga zašto borba nece biti moguća za ta 3 tjedna oko Božića, jer ako si dozvolim ovakvu zajebanciju pa slomim prst od doktorovu glavu, vrlo lako da cu otkaz dobiti.
Dodajmo tome da cu tada imati sudbeno vjenčanje a samim time i određene obaveze..,tako da nažalost borba ove godine nije moguca!
Poslije toga sam kuci vjerojatno za Uskrs(ako bude sve u redu), al samo 4-5 dana, tako da ni tada nemam vremena za borbu.

I sad dolazimo do konačne ponude:
Najveća legenda ovog foruma glasi "Bilo kad, bilo gdje, ali na jesen"., pa tako i ja doktoru mogu ponuditi meč upravo na jesen, točnije prvi tjedan u 9. mjesecu. Zašto? Pa zato jer bi tada trebao imati 3-4 tjedna godisnjeg(naravno ako bude sve u redu), svatovi su mi krajem kolovoza, i onda mi ostaje točno tjedan dana prije povratka. U tih tjedan dana bi bez problema mogao naci vremena za okrsaj a doktorom!

E sad, kako znati da ne serem? Pa evo planirao sam se fizički malo dotjerat do svadbe, i poslije nove godine cu si uzeti online trenera. A ako se ne varam, nas fist se bavi time pa cu se vrlo vjerojatno njemu javiti za usluge. Ako mi on bude trener, on ce ujedno biti i potvrda da sam ozbiljan za fight.
Druga potvrda ce biti jedan od članova dalmatinske koalicije, i biram norfxa. Posto mi se ne sviđa kad anonimusi trolaju i podjebaju forumase s identitetom, ne zelim bar do borbe otkrivati identitet. Al ako dogovorimo borbu poslije nove godine, norfx ce dobiti sve potrebne informacije od mene kako bi potvrdio da se spremam za fight! Ne samo ime, prezime i sve ostalo, vec cu mu poslati ugovor o radu, godisnji, i sve sto je potrebno kako bi bili sigurni da cu doci na borbu. Eto mislim da je to posteno.

Sad idemo o mojim uvjetima. Mislio sam da fight bude u Makarskoj posto mi je najbliže, i ne sumnjam u norfxovo gostoprimstvo..,al ipak ne želim biti sam u zmajevu gnijezdu. Zbog tog je moj uvjet da borbu bude u Zagrebu, gdje cu pokusati okupit jak desnicaraki tim oko sebe. Fista kao trenera, i Reakta kao bitnu desničarsku snagu!
Dakle moji jedini uvjeti su:
-da imate strpljenja do sljedeće jeseni
-da borba bude u Zagrebu
-da dalmatinska koalicija sama snosi svoje putne troškove

I za kraj. Razumijet cu ako ista koalicija odbije da njihov prvak čeka tako dugo i postaje godinu starij i lošij, kao sto cu razumijeti da ostala KW ekipa ne prihvati ovu ponudu iz određenih razloga. Ali eto to je jedina ponuda koju mogu dati u ovom trenutku.
Ako se ne slažete, onda mi sad upisite poraz protiv doktora, necu se ljutiti. Prihvatit cu sportski poraz, i čekat cu. Čekat cu jesen, a onda ce doktor morati stati u ring, ili zauvijek napustiti pojas...

Laku noć, i mir s vama ✌🏼

smješan si

neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2020-09-24T05:46:53Z
ja sam prvak

razbio sam djomlu i matu

nakon 3 mjeseca suspenzija nek se oglase onovim mečevima pobjedjivanju strahova i slično

ionako znaju da bi ih porazbijao kao i sve vas

ja sam pobjednik

ja sam 102 dynamyta.............

ja sam cvjeća--kita
neprimam kućne posjete.
DjomlaKS
2020-09-24T06:02:08Z
Znači doktore za sada odbijaš. Ok onda, tri mjeseca mi taman odgovaraju, pa cemo vidit kako dalje.
Eto slobodno si upiši jos jednu pobjedu.
igorr
2020-09-24T06:16:44Z
Vratimo se meču Dalmatina tim? Di ste pod koji kamen ste se zavukli doktor se ne oglašava, on me je već prije odbio, a pionir i prčvar?

Ajde momci opustite šupak u pitanju su samo batine evo kako treba izgledat vaša hostesa tu svečanu večer

UserPostedImage 

Slatkici će odlično stajat kapica..

I sad bonus za vas ako protivnik bude pionir poslje meča sa milficom u njegovu čast snimit ćemo La ultima orgia de la Gestapo,
a ako protivnik bude prčvar u njegovu čast snimamo

UserPostedImage 
nofrx
2020-09-24T06:47:04Z
Znači imbecila Ignorra ignoriram.

Niti čitađ šta bljazga niti ga doživljavam.
Niti ću ga vrijeđat.

Ta drolja koja mi puši kurac i ima sina imbecila nije imenovana.
Ako misli da mu je mater to je njegov problem.
Ja nisam nigdje napisao da je niti da nije to njegova mater.

SSvinja je podla dezerterska kukavica.

Ne prijetim mu.
Samo ću kad dođem u ZG poslat i preko foruma i preko mobitela Svinji poziv da se dogovorimo za sportski sparing.

Tako da će morat ili doć i dobit sportski nokaut ili će se morat zavuć u šumu gdje mu je i mjesto.

Neće više sjedit jednom debelom guzicom na dvije stolice.

Morat će se odlučit želi li se tuć sa mnom ili ne želi

KW CHAMPION
nofrx
2020-09-24T06:56:26Z
Jebem ja nju maloprije.

I ponovo ona priča o sinu.

Kažem ja njoj.
Sin ti je govno.

Sad ću ti svršit u šupak da mu rodiš brata.

I svršim ja njoj u čmar.
I kasnije ja gledam tv a ona ode u WC srat i pobaci imbecilu brata.
Žao mi sperme.

Ja poludio.
KW CHAMPION
nofrx
2020-09-24T07:13:07Z
Originally Posted by: Reaktivac 

Srećom da nemaju cigle po plažama.

https://slobodnadalmacij...ima-dostupna-nbsp-620773 

Welcome to Tuc Tuc... Che Pi

Jesi pitao Bana je li se možemo potuć u njega u dvorani?

Da se ne tučemo po ulici kao krkani.

Šta kaže Ban?

KW CHAMPION
Reaktivac
2020-09-24T07:23:02Z
Originally Posted by: nofrx 

Šta kaže Ban?

Koliko puta moram ponoviti ?
1000 eura uplati na račun.

Nakon 4 mjeseca priprema fight ili vraćam lovu do zadnjeg centa.
Ako bilo što iskrsne.

Ne da mi se tući besplatno i od sebe raditi budalu, veću nego što jesam.
nofrx
2020-09-24T07:29:10Z
Originally Posted by: Reaktivac 

Šta kaže Ban?

Koliko puta moram ponoviti ?
1000 eura uplati na račun.

Nakon 4 mjeseca priprema fight ili vraćam lovu do zadnjeg centa.
Ako bilo što iskrsne.

Ne da mi se tući besplatno i od sebe raditi budalu, veću nego što jesam.

Nećemo se tuć nego odradit trening.

A budala već jesi.
Veća ne možeš bit.

KW CHAMPION
Reaktivac
2020-09-24T07:32:33Z

Nećemo se tuć nego odradit trening.

A budala već jesi.
Veća ne možeš bit.

Treniraj s metlom.
Možeš i s wc četkom.

Napravi promo video da se narod nasmije. :)

nofrx
2020-09-24T07:36:13Z
Ne shvaćam kako imaš obraza mene toliko vrijeđat i izmišljat gadosti o meni i onda mrtav hladan reć da se ne želiš tuć.

Pa kakvo si ti govno od čovika?
KW CHAMPION
Doc
  • Doc
  • Advanced Member
2020-09-24T07:44:01Z
Originally Posted by: igorr 

Vratimo se meču Dalmatina tim? Di ste pod koji kamen ste se zavukli doktor se ne oglašava, on me je već prije odbio, a pionir i prčvar?

Ajde momci opustite šupak u pitanju su samo batine evo kako treba izgledat vaša hostesa tu svečanu večer

UserPostedImage 

I sad bonus za vas ako protivnik bude pionir poslje meča sa milficom u njegovu čast snimit ćemo La ultima orgia de la Gestapo,

UserPostedImage 

Borise ipak si ti stara kuka na forumu, čudi me da osnove KW-a ne znaš... više sam očekivao od tebe...

Vidiš kako je lijepo gospodin iz Njemačke Djomila napisao, to ti je Europa , a ne ovi tvoji Balkanski maniri...Znači da bi bio izazivač bilo kome moraš odati svoj tajni identiter, kao i svi ostali aktivni sudionici KW teme... Znači lijepo kako je Djomila napisao, pošalji Nofrxu svoje podatke, ne moraš ugovor o radu što je gospodin Djomila dodatno rekao da će poslat... Znači pošalji Nofrxu svoj identiter i onda si izazivač i dobit ćeš sigurno suparnika iz šampionske KW koalicije...

Do tada u tajnosti i anonimnosti svog doma možeš jedino trolat i za to imaš uvijete... Za biti izazivač nedostaje samo taj mali detalj , podaci tko si i što si ... Znači do tebe je , mi smo tu na raspolaganju kao team pobjednika i čekamo otvorena garda i srca ....

Znači jedino šupak moraš ti otvorit, jedino ti moraš izaći iz ormara i dobit ćeš kandidata iz Dalmatian teama...

A za snimanje filmića poslje meča ima dosta kanditata i kandidatkinja, to se lako dogovorimo :)15
igorr
2020-09-24T07:54:22Z
Originally Posted by: Doc 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

Borise ipak si ti stara kuka na forumu, čudi me da osnove KW-a ne znaš... više sam očekivao od tebe...

Vidiš kako je lijepo gospodin iz Njemačke Djomila napisao, to ti je Europa , a ne ovi tvoji Balkanski maniri...Znači da bi bio izazivač bilo kome moraš odati svoj tajni identiter, kao i svi ostali aktivni sudionici KW teme... Znači lijepo kako je Djomila napisao, pošalji Nofrxu svoje podatke, ne moraš ugovor o radu što je gospodin Djomila dodatno rekao da će poslat... Znači pošalji Nofrxu svoj identiter i onda si izazivač i dobit ćeš sigurno suparnika iz šampionske KW koalicije...

Do tada u tajnosti i anonimnosti svog doma možeš jedino trolat i za to imaš uvijete... Za biti izazivač nedostaje samo taj mali detalj , podaci tko si i što si ... Znači do tebe je , mi smo tu na raspolaganju kao team pobjednika i čekamo otvorena garda i srca ....

Znači jedino šupak moraš ti otvorit, jedino ti moraš izaći iz ormara i dobit ćeš kandidata iz Dalmatian teama...

A za snimanje filmića poslje meča ima dosta kanditata i kandidatkinja, to se lako dogovorimo :)15

Pionirčiću slatko, ali Jeli itko od vas napisao tko je i što???? Tko si ti Doc?
Tko je ona vaša pedo kreacija?jeli on kome napisoa svoj identitet?

Zato hajde evo ja se pravim da ne znam tko si ti iako sma po prirodi posla saznao jbga pa kazem osigurajte propisnu ring girl i ja se borim s tobom znači unaprijed ne moram znat što si trenirao, kolko imaš borbi gdje si se Borio ili bilo što ako me pobjedio imaš pedeset evra iliti sto maraka pa ćeš imati za kavu, jel važi?
Doc
  • Doc
  • Advanced Member
2020-09-24T08:27:28Z

Originally Posted by: Doc 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

Pionirčiću slatko, ali Jeli itko od vas napisao tko je i što???? Tko si ti Doc?
Tko je ona vaša pedo kreacija?jeli on kome napisoa svoj identitet?

Zato hajde evo ja se pravim da ne znam tko si ti iako sma po prirodi posla saznao jbga pa kazem osigurajte propisnu ring girl i ja se borim s tobom znači unaprijed ne moram znat što si trenirao, kolko imaš borbi gdje si se Borio ili bilo što ako me pobjedio imaš pedeset evra iliti sto maraka pa ćeš imati za kavu, jel važi?

No no no, ne lagati... Nije lijepo..

Pola foruma zna tko sam ja, nofrx. Jupi, Reakto, Bero, Hamuš, Stipe itd itd da dalje ne nabrajam...

Borise za tebe ne zna nitko...

Tako da info na sunce ili zauvijek zaboravi KW pojas ..

Jarac također mora dati info ako ga aktiviraš.. Nofrx je znatiželjan

Pozzz od pobjedničke koalicije...
igorr
2020-09-24T08:37:45Z
Pionirčiću iz tvojih upis je providno da si se usra i da se nećeš Borit na nikakvom meču ,u životu se nisi potukao i to je ok samo onda manje kenjaj.
Guraš prčvara pedopogledaša na meč, prensi mu uvjet on ringdjevojku zna, to neće bit problem on je samo uvjeri da je za viši cilj sigurno će se svetica pokloniti i podat.
Kwpojas zajebacija me ni ne zanim po meni je to rezervirano ili za doktora ili za rekata ovisno o trenutku stoga potreba da svi forumaši znaju za mene ne postoji.
Prčvar neka se organizira upoznat ćemo se službeno na meču, baba željna kurca isto nema niš protiv kaže da ništ od seksa ovaj vikend ima neki onlajn tečaj disanja prčvar će znat o čem se radi...
Doc
  • Doc
  • Advanced Member
2020-09-24T08:46:04Z

Pionirčiću iz tvojih upis je providno da si se usra i da se nećeš Borit na nikakvom meču ,u životu se nisi potukao i to je ok samo onda manje kenjaj.
Guraš prčvara pedopogledaša na meč, prensi mu uvjet on ringdjevojku zna, to neće bit problem on je samo uvjeri da je za viši cilj sigurno će se svetica pokloniti i podat.
Kwpojas zajebacija me ni ne zanim po meni je to rezervirano ili za doktora ili za rekata ovisno o trenutku stoga potreba da svi forumaši znaju za mene ne postoji.
Prčvar neka se organizira upoznat ćemo se službeno na meču, baba željna kurca isto nema niš protiv kaže da ništ od seksa ovaj vikend ima neki onlajn tečaj disanja prčvar će znat o čem se radi...

Boris, Jarac, Bors više ne znam kako bi te nazvao ... Pomiješalo mi se od pustih anonimnih klonova, sorry ...

Oprosti i nemoj se ljutit na ovom pitanju, ali jesi li išao po nekom prilagođenom programu u školu ? Isprike, ako nisi ali moram znati zbog buduće komunikacije kako da se odnosim prema tebi...

Jer čovjek koji se sam nudi za KW meč , nakon što treba ispuniti legalne uvijete, kaže kako ga KW pojas i zajebancija ne zanima... Dok se istovremeno par minuta prije gura meč i očajnički traži suparnike... WTF:)23

E sad je li ti to stvarno ne možeš shvatit (ok, prilagođen program i onda ću to razumjet) ili si se jednostavno pogubio ... Moraš shvatit da nije uopće upitno da će doktor, Doc ili Nofrx kao ponosni članovi pobjedničke koalicije tebi dati protivnika...

Samo - INFORMACIJE NA SUNCE :)18 :)15
nofrx
2020-09-24T08:50:00Z
S obzirom da ne čitam šta onaj imbecil piše jer je na Ignorreu evo kolege mi prenose nekakvu priču o ring djevojci.

Ne kontam baš o čemu se radi ali mogu nać ring djevojku( babu) povoljno.

Kaže da će nosat tablu s brojem runde i popušit kurac pobjedniku, poraženom, sucu, publici i sinu čak(ako bude tu)

Cijena prava sitnica.
Kaže boca kokakole od 2 litra.
Kad je popije naguramo joj je u pičku.
KW CHAMPION
Similar Topics
Users browsing this topic