nofrx
2020-09-23T12:14:14Z
Originally Posted by: Reaktivac 

Originally Posted by: nofrx 

Ne dolazim u ZG zbog Ssvinje niti time išta dokazujem.

Uostalom dokazao bih samo da sam kreten.

Ali velika je vjerovatnost da jako uskoro dođem u ZG iz drugih razloga

A kad sam već tamo doć ću do dubrave blizu jedne ulice.

Pozvat ću Ssvinju da dođe na kavu.

Ako dođe na kavu i ne bude pička možemo popit kavu pa onda potražit zgodnu lokaciju za fight ili zamolit Bana da odemo u njegovu dvoranu.

Naravno sve gentlemanski i sportski.

Ne priijetim nikome samo želim da Ssvinja stane iza svojih riječi.

Znači potučemo se fer i korektno.

Niti ga želim ozljedit niti ništa loše želim samo da se okušamo u borbi.

Čim padne prestajem ga udarat.
Nisam životinja.

Tako da se stvarno nema čega bojat.

Stanje se pogoršalo. :)9
Lajavac dojadio bogu i narodu. 😣
Online 24h dnevno... :)6

U prijevodu sa svinjećeg na ljudski jezik:

Ne pada mi napamet potuć se, mogu primit udarac, može mi ić krv.

Idem brzo napisat neku nebulozu i promjenit temu da nitko ne skonta da sam se usra
KW CHAMPION
Reaktivac
2020-09-23T12:25:51Z
Kada se dnovinarčić uhvati pametovanja... :)2
Opsjednut ustašama, partizanima, '41 i sl...
Logorska vatra, rasplamsala se u budalaštine.

Ironično da u maglovitoj i čini se, trajnoj konfuziji zaboravio kako s jupijem može besplatno !
Pa koliko se i ako skupi.

Hipokritički skojevac zaboravio kakav je repertoar nekoć svirao...
Imamo snimku pa ako nastavi da "čačka mečku" i žućkari, budemo je okačili na YT !
Hoće to hoće... :)2
Kontradikcija samoga sebe pa te ponese...

nofrx
2020-09-23T12:30:21Z
Schwein ne seri previše.

KW CHAMPION
nofrx
2020-09-23T12:32:55Z
Da su pobjedii njegovi u ww2, Svinja bi bio Schwein.

Zvuči bolje nego Svinja.
KW CHAMPION
Doc
  • Doc
  • Advanced Member
2020-09-23T12:55:26Z
Djomila je pokazao kičnu. Čekamo rasplet...
nofrx
2020-09-23T13:01:31Z
Originally Posted by: Doc 

Djomila je pokazao kičnu. Čekamo rasplet...

Kao što sam već rekao, nije isključeno da prvak Jupidu dio priprema odradi u Miamiu.

Imamo mi podružnicu i u dalekom Miamiu.

KW CHAMPION
igorr
2020-09-23T13:05:04Z
Šta je dalamtian tim? Šupak se stiso? Koji će Meč samnom doktor,prčvar,pionir?

Ajde ajde ne tražim novce unaprijed ne tražim nikakve novce nego čak i nudim nije vam teško obezbijediti tu ring djevojku, ima ih u vašoj blizini sigurno znate jednu takvu sveticu poprcljivu na vama je da sjednete s njom objasnite joj želi li volontirati il' će te ju platit vaša stvar..

Naravno napravit ćemo s njom ugovor o djelu ,a ako hoće napravit ću joj i nasljednika kažem nasljednika jer će samnom svršavati vaginalno,analno svakako,a poznato je da kad žena svrši
Dijete bude muško, u protivnom znate Neće više bit zanemarena..😍

Čekam vas prvaci, moje šake su spremne
UserPostedImage 
nofrx
2020-09-23T13:05:34Z
Originally Posted by: Doc 

Ne dolazim u ZG zbog Ssvinje niti time išta dokazujem.

Uostalom dokazao bih samo da sam kreten.

Ali velika je vjerovatnost da jako uskoro dođem u ZG iz drugih razloga

A kad sam već tamo doć ću do dubrave blizu jedne ulice.

Pozvat ću Ssvinju da dođe na kavu.

Ako dođe na kavu i ne bude pička možemo popit kavu pa onda potražit zgodnu lokaciju za fight ili zamolit Bana da odemo u njegovu dvoranu.

Naravno sve gentlemanski i sportski.

Ne priijetim nikome samo želim da Ssvinja stane iza svojih riječi.

Znači potučemo se fer i korektno.

Niti ga želim ozljedit niti ništa loše želim samo da se okušamo u borbi.

Čim padne prestajem ga udarat.
Nisam životinja.

Tako da se stvarno nema čega bojat.

Pogledaj pod Paveliću 45-te, štakorski kanali prema Argentinibsu već su otvoreni...

Ti predlažeš fer borbu kod Bana. A znaš da fer borba neće biti prihvaćena.. Jedino njih 4 protiv tebe, to može..

Več je tenkre pokušao prijetit sa BBB.
On bi mi organizirao fight protiv 10tak BBB.

Pa se kreten ugrizao za jezik kad je shvatio da bi i on moga dobit od njih.

Pa je onda prijetio da će me on išamarat pa se opet ugrizao za jezik jer to znači da se mora nać sa mnom.

Sad je u fazi negiranja glupiranjem.

Ja ga pitam da se nađemo a on objavi Peđu Grbina.
Niđe veze.

Ostaje mu još opcija 112, to će napravit ali ne želi pisat ovde jer zna da napaćeni narod to ne cijeni baš.

Baš me zanima šta će Svinja odigrat kad dođem u ZG
KW CHAMPION
nofrx
2020-09-23T13:14:21Z
Znači danas mi krenile suze na oči.

Nije me odavno nešto tako potreslo.

Priča mi mater od tog retardiranog imbecila kako je nekad dobijala sok ili bon za mobitel za jebačinu a sad je sretna ako je netko želi sprčit besplatno.

Meni suze krenile na oči.
Šta ti je život.

Otkopčam ja šlic i stavim joj ga u usta.

Kažem joj koji ćeš sok samo reci.

I ne može ona odgovorit jer su joj puna usta mog kurca i nešto mumlja.

Izvadim ga ja i svršim joj po faci, malo po čelu a malo u oči.

Kaže ona da će coca colu.

Odvedem je ja u dućan i kažem joj putem da se malo obriše jer joj je ostalo sperme oko usta.

Uđemo i kupim joj colu.

I ne znaš ko sretniji od nas dvoje.

Sjedim ja kasnije sam i mislim se šta ti je život.
KW CHAMPION
nofrx
2020-09-23T13:19:08Z
Baš sam ponosan na sebe jer ne psujem.

Psovanje je grozno.

Ali je zato sex odličan.
Nema ništa loše u sexu.

KW CHAMPION
nofrx
2020-09-23T13:25:07Z
Shwein oćeš li me išamarat kad dođem?
Rekao si da hoćeš...
Držim te za riječ.
Ako ne za riječ držat ću te za uši...
KW CHAMPION
Reaktivac
2020-09-23T13:31:16Z

Shwein oćeš li me išamarat kad dođem?
Rekao si da hoćeš...
Držim te za riječ.
Ako ne za riječ držat ću te za uši...

Naporan si.
Davež i gnjavator.

Dođi pa provjeri. :)7

nofrx
2020-09-23T13:37:15Z
Ovo traume iz podruma?

Dok si čučao u podrumu u dubravi srao si gaće jer si se bojao da će te netko doć zarobit ili još gore mobilizirat.

Pičko dezerterska.

Dobit ćeš 1 šamar i za dezertiranje.
KW CHAMPION
nofrx
2020-09-23T13:39:50Z
Koji je to strah bio 1991.

Danas 2020 a još govore da ne živi tu.

Bit će da od toga imaš slabo srce.
Koliko si srčanih preživio u mraku podruma to samo ti i cimeri žohari znate
KW CHAMPION
forpfs
2020-09-23T20:02:50Z

čeka se ponuda Đomle, bijeg doktora u Majami

ljulja se titula

DjomlaKS
2020-09-23T21:38:38Z
Originally Posted by: dr jupidu 

djomlaks dogvri se sam s sobom.izgubio sinovu ansu za meč imaš iza 22.12...................

do tad si izgubio

a sad se kao predomislio

3 mjeseca suspenzije jer nas praviš idiotima

onda moš opet zatrazit meč

Čemu panika doktore, pa nisam jos ni dao ponudu :)1

Evo ovako. Necu srati tipa "bilo kada, bilo gdje", nego cu iznijeti realnu ponudu i uvjete za borbu, i to ce biti jedina opcija koju u trenutnoj situaciji mogu ponuditi! A vi svi skupa odlučite prihvacate li ponudu ili ne.

Kao sto znate radim u Njemačkoj, i zbog situacije s koronom kuci sam tek oko Božića 3 tjedna. Druga bitna stvar je da radim u autoindustriji, a tko prati situaciju zna da smo mi prvi na udaru ovoj recesiji. Kod nas je ista vec pocela, pa su se samo ovaj mjesec otkazi djelili kao bomboni, a ja nažalost spadam u ugroženu vrstu s obzirom da jos uvijek nemam stalni ugovor. To je jedan od razloga zašto borba nece biti moguća za ta 3 tjedna oko Božića, jer ako si dozvolim ovakvu zajebanciju pa slomim prst od doktorovu glavu, vrlo lako da cu otkaz dobiti.
Dodajmo tome da cu tada imati sudbeno vjenčanje a samim time i određene obaveze..,tako da nažalost borba ove godine nije moguca!
Poslije toga sam kuci vjerojatno za Uskrs(ako bude sve u redu), al samo 4-5 dana, tako da ni tada nemam vremena za borbu.

I sad dolazimo do konačne ponude:
Najveća legenda ovog foruma glasi "Bilo kad, bilo gdje, ali na jesen"., pa tako i ja doktoru mogu ponuditi meč upravo na jesen, točnije prvi tjedan u 9. mjesecu. Zašto? Pa zato jer bi tada trebao imati 3-4 tjedna godisnjeg(naravno ako bude sve u redu), svatovi su mi krajem kolovoza, i onda mi ostaje točno tjedan dana prije povratka. U tih tjedan dana bi bez problema mogao naci vremena za okrsaj a doktorom!

E sad, kako znati da ne serem? Pa evo planirao sam se fizički malo dotjerat do svadbe, i poslije nove godine cu si uzeti online trenera. A ako se ne varam, nas fist se bavi time pa cu se vrlo vjerojatno njemu javiti za usluge. Ako mi on bude trener, on ce ujedno biti i potvrda da sam ozbiljan za fight.
Druga potvrda ce biti jedan od članova dalmatinske koalicije, i biram norfxa. Posto mi se ne sviđa kad anonimusi trolaju i podjebaju forumase s identitetom, ne zelim bar do borbe otkrivati identitet. Al ako dogovorimo borbu poslije nove godine, norfx ce dobiti sve potrebne informacije od mene kako bi potvrdio da se spremam za fight! Ne samo ime, prezime i sve ostalo, vec cu mu poslati ugovor o radu, godisnji, i sve sto je potrebno kako bi bili sigurni da cu doci na borbu. Eto mislim da je to posteno.

Sad idemo o mojim uvjetima. Mislio sam da fight bude u Makarskoj posto mi je najbliže, i ne sumnjam u norfxovo gostoprimstvo..,al ipak ne želim biti sam u zmajevu gnijezdu. Zbog tog je moj uvjet da borbu bude u Zagrebu, gdje cu pokusati okupit jak desnicaraki tim oko sebe. Fista kao trenera, i Reakta kao bitnu desničarsku snagu!
Dakle moji jedini uvjeti su:
-da imate strpljenja do sljedeće jeseni
-da borba bude u Zagrebu
-da dalmatinska koalicija sama snosi svoje putne troškove

I za kraj. Razumijet cu ako ista koalicija odbije da njihov prvak čeka tako dugo i postaje godinu starij i lošij, kao sto cu razumijeti da ostala KW ekipa ne prihvati ovu ponudu iz određenih razloga. Ali eto to je jedina ponuda koju mogu dati u ovom trenutku.
Ako se ne slažete, onda mi sad upisite poraz protiv doktora, necu se ljutiti. Prihvatit cu sportski poraz, i čekat cu. Čekat cu jesen, a onda ce doktor morati stati u ring, ili zauvijek napustiti pojas...

Laku noć, i mir s vama ✌🏼
igorr
2020-09-23T22:13:35Z
A jebote kao da si đošua a HRN ti menadžer pa kalkuliraze kako da izbjegnete nezgodnog protivnika...

Sve lijepo zvuči evo par pitanja za novog izazivača il' šta već

Kako misliš za meč trenirat online? Il' su to neki fitnes đamparaund treninzi?

Hoćeš li u dubravu dovest one svoje šaroplanince najjače na svijetu da ih oprobaš kod rodića?

I smatraš li ti sebe neanonimnim ovdje obzirom da većina zna da si pisao pod nadimcima marc88, marcmma,greg Maximus, marcneverbackdown,gangster,david1,Epson,wugic,casiusclay,arlovski....?
Reaktivac
2020-09-23T23:56:09Z
DjomlaKS prilično se raspisao.

Barem da malo predahnemo od ogoljenog gnjavatora, koji u zadnje vrijeme ima ozbiljne napade anksioznog bjesnila.
Pogubivši se u kw, prolupan, izlupan te frustriran, očajnički poseže s otvorenim prijetnjama te jalovim zastrašivanjima.
Isprovociran, potonuvši do kraja.
Ozbiljno je shvaćen pa ako se pojavi - gadno će se provesti.
Samo neka dođe ! :)7

Hajmo na temu i DjomlaKS.

Napravio je fistu reklamu. :)36
Vjerujem da je fist pošten i dobar stručnjak, a kako ljudi nemaju vremena za teretane i dvorane ili žele privatnost, diskreciju, a pogotovo prevenciju od zaraze covid-19, ima smisla online trener preko skypa ili sl.

Mada ništa od svega toga, jer matori hipohondar zvani doktor jupidu, ima paničan strah od bilo kakvog sukoba..
Ako ćemo iskreno i najveće face u mma priznaju kako imaju tremu u kavezu pa nije ništa neobično.
Međutim, doktor jupidu nema tremu, već - fobiju.
Njegova "borba", može biti samo po tipkovnici.
Dalje od toga nema šanse.
Čak ni za dobru lovu.
Doktor je stara, islužena kuka s isteklim rokom trajanja.
Nažalost, alimentacija i volaniranje, doveli su ga do neželjene, kw mirovine.
Treba ga pamtiti po briljantnim kw potezima iz prošlosti... Platiti mu rizzle, pokloniti nove zube, tlakomjer, masažer, veću kutiju viagri i lutku za napuhavanje.

Previše kaklulacija i računica.
Još suradnja i namjera povjeravanja prema luzersko-izdajničkim šarlantanima, koji crkotinu zvana dr jupidu podupiru ?
Baš uvjerljivo.
Jednostavno je priča propala u startu.
Trebao se obratiti pobjedničkom timu, a ne trapavcima.

Nego ljudi, jel' tko probao cbd ulje što Petrak reklamira ili je u pitanju epp ?
DjomlaKS
2020-09-24T03:56:47Z
Originally Posted by: igorr 

A jebote kao da si đošua a HRN ti menadžer pa kalkuliraze kako da izbjegnete nezgodnog protivnika...

Sve lijepo zvuči evo par pitanja za novog izazivača il' šta već

Kako misliš za meč trenirat online? Il' su to neki fitnes đamparaund treninzi?

Hoćeš li u dubravu dovest one svoje šaroplanince najjače na svijetu da ih oprobaš kod rodića?

I smatraš li ti sebe neanonimnim ovdje obzirom da većina zna da si pisao pod nadimcima marc88, marcmma,greg Maximus, marcneverbackdown,gangster,david1,Epson,wugic,casiusclay,arlovski....
?

1. Pa valjda znas kako idu online treninzi. Uplatiš nekome, i dobijes program treninga(prsa, leđa...)i prehrane. Nije valjda da si mislio kako cu radit online sparinge i fokusere??

2. Nikad nisam imao šarplanknce.

3. kao sto vidis, ja sam ovdje od 19.06.2014. bez ikakvih incidenata a sve prije toga je otislo u zastaru i ne zanima me(marcmma i greg nemam pojma čij su bili).
Jedini za kojeg smatram da je anonimni trol i nepotrebni član foruma, si nazalost ti druze.

Evo i za tebe par pitanja:

1. Jesi li Borisov klon, il spadas u onu drugu ekipu klon trolova(Krajisnik, dule savic, licka luka...)?

2. Kakav gust pronalazis u 10-godisnjem trolanju i skrivanju iza raznoraznih nikova?

3. Smatras li sebe mangupom zbog toga, i ako jesi, zasto skrivanje onda? Zasto smo od tebe vidjeli samo one odvratno duge prste?
Similar Topics
Users browsing this topic